ZAWIESZONY ORTIZ MA NADZIEJĘ NA WALKI O INNE PASY

Obóz Luisa Ortiza (27-0, 23 KO) zapowiada, że Kubańczyk poszuka szansy walki o pas innej federacji niż World Boxing Association. Ta zawiesiła "King Konga" na rok za stosowanie dopingu.

WBA: ORTIZ ZAWIESZONY NA ROK! >>>

- Jesteśmy zszokowani tą decyzją. Nie uniemożliwia nam ona jednak szukania walki o inny tytuł. Federacja WBC czeka tylko na wyniki badań Luisa, aby dać mu zielone światło na kontynuowanie kariery - stwierdziła anonimowa osoba z otoczenia Ortiza.

Kubański pięściarz miał boksować w weekend o pas WBC z Deontayem Wilderem (38-0, 37 KO). Badanie antydopingowe wykazało jednak obecność w jego organizmie dwóch zabronionych substancji, dlatego szansa mistrzowskiej potyczki przeszła mu koło nosa. Jego miejsce zajął Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO), z którym Wilder zaboksuje w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego na Brooklynie. Ortiz, który upiera się, że pozytywny wynik kontroli antydopingowej to skutek zażywanego przez niego leku na nadciśnienie, ma oglądać ten pojedynek z trybun hali Barclays Center.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-11-2017 14:22:17 
i tak odpada z gry bardzo niebezpieczny zawodnik, mogący odpalić amerykańskiego super bohatera Deontaya Wildera,

a kto wie, nawet mogący napsuć sporo krwi, włącznie z detronizacją Jego Królewskiej Mości Anthon'ego Joshuy.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 03-11-2017 15:00:44 
Nadzieja matką głupich , nikt mu nie da walki bo jest zbyt niebezpieczny, Wilder chuj go wydymał i został teraz na lodzie.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 03-11-2017 22:47:12 
Sam sie wydymał bo jest za głupi. Stosował diuretyk i teraz płacz i lament ze to było na receptę. Powinien zgłosić zgodnie z przepisami i by była czysta sytuacja
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 03-11-2017 22:54:53 
Bardzo dobrze, eliminowac koksiarzy. Jak mozna w ogole dyskutowac o winie tego goscia?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.