Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-11

 WIDEO. GONZALEZ NA DESKACH, WOJNA ESTRADA-CUADRAS, WEJŚCIE SMOKA!

Rok 2017 jest wspaniały dla boksu zawodowego! W ubiegły weekend w StubHub Center w kalifornijskim Carson miała miejsce kolejna niezwykła impreza, na której wystąpiło pięciu najlepszych zawodników z bardzo mocno obsadzonej wagi super muszej. Starcia nie zawiodły kibiców, ale nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Zobaczcie skróty wszystkich walk - naprawdę warto!W SOBOTĘ GALA KONIN BOXING NIGHT

W najbliższą sobotę w hali Rondo odbędzie się gala Konin Fight Night połączona z międzypaństwowym meczem bokserskim Polska-Ukraina. Kibice zobaczą zmagania w boksie zawodowym i olimpijskim, MMA, K-1 oraz BJJ. W walce wieczoru o pas Mistrza Rzeczypospolitej Polskiej zmierzą się Aleksandr Strecki (4-0, 2 KO) oraz Bartłomiej Grafka (18-27-3, 9 KO).
LARA: GGG MUSI WIEDZIEĆ, ŻE W LAS VEGAS NIE POKONA CANELO NA PUNKTY

Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO) ma kilka wielkich zwycięstw na koncie, ale wygrane nad Miguelem Cotto czy Erislandy Larą (24-2-2, 14 KO) wzbudziły dyskusje odnośnie punktowania sędziów. Bo powszechna opinia jest taka, że Canelo jest przez nich trochę ciągnięty za uszy. Już w najbliższą sobotę czeka go starcie na szczycie wagi średniej z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO), mistrzem świata federacji WBA/WBC/IBF.OSTATECZNIE CORCORAN RYWALEM HORNA?

Jeff Horn (17-0-1, 11 KO) w oczekiwaniu na ewentualny przyszłoroczny rewanż z Mannym Pacquiao pracuje wraz ze swoim obozem nad pierwszą obroną tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO. Kto mógłby stanąć naprzeciw Australijczyka?