Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-29

 FLOYD WYŚWIADCZYŁ McGREGOROWI PRZYSŁUGĘ. REWANŻ W MMA TO NONSENS

"Teraz do klatki panowie. Będzie fair" - pisze na Twitterze Maciej Kawulski, z MMA właśnie, a konkretnie to z KSW. Niezdrowo podniecony dziennikarz Chamatkar Sandhu dodaje: "Mayweather nie wytrzymałby w oktagonie z McGregorem nawet pięciu minut". Borys Mańkowski idzie dalej i skraca czas do minuty. Ludzie, ochłońcie. Jaki rewanż? (FELIETON)


OBÓZ USYKA SPODZIEWA SIĘ TRUDNEJ WALKI Z HUCKIEM

- Staramy się zrozumieć, co będzie w tej walce kluczem do zwycięstwa. Ciągle pracujemy nad nowymi rzeczami i oglądamy walki Hucka. To na pewno będzie dobra walka dla kibiców. W końcu Huck bronił swojego tytułu 13 razy, a Sasza to obecny mistrz świata - mówi Siergiej Watamaniuk, który jest jedną z najważniejszych osób na obozie przygotowawczym czempiona WBO, Aleksandra Usyka (12-0, 10 KO).


GERVONTA DAVIS POZOSTAJE W LIMICIE 130 FUNTÓW

Gervonta Davis (19-0, 18 KO) pokonał co prawda w sobotę Francisco Fonsecę (19-1-1, 13 KO), ale przekraczając o blisko kilogram limit wagi super piórkowej, czy jak kto woli junior lekkiej, stracił już przed walką tytuł mistrza świata federacji IBF. Na jakie kroki zdecyduje się teraz młody Amerykanin?


COTTO GOTOWY NA ZWYCIĘZCĘ WALKI CANELO-GOŁOWKIN

2 grudnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku według wstępnych planów swoją ostatnią zawodową walkę ma stoczyć Miguel Cotto (41-5, 33 KO). Reprezentant Portoryko zapowiada, że jest gotowy aby w tym terminie zmierzyć się z każdym z pięściarzy ze ścisłej światowej czołówki, łącznie ze zwycięzcą zaplanowanego na 16 września pojedynku Saula Alvareza z Gennadijem Gołowkinem.