Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-07

 


PATRYK FILIPOWSKI WALCZY O ŻYCIE W SZPITALU (WIDEO)

Patryk Filipowski (-81kg) to ćwierćfinalista ostatnich Mistrzostw Polski. Ciemnoskóry pięściarz w nocy z soboty na niedzielę został zaatakowany przez grupę pięciu osób. Pierwszego napastnika szybko znokautował, ale zaraz potem dostał cios... siekierą! W tej chwili toczy najważniejszą walkę - o swoje życie. Przypominamy Wam jego ćwierćfinałową potyczkę z Mateuszem Goińskim, a za Patryka cała redakcja BOKSER.ORG ściska kciuki.NICHOLAS WALTERS POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Na przełomie 2014 i 2015 roku Nicholas Walters (26-1-1, 21 KO) był uważany za jednego z najlepszych pięściarzy świata niższych kategorii. Wasyl Łomaczenko dobitnie pokazał mu jednak, jak dużo ich dzieli. Jamajczyk pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy 19 sierpnia podczas gali Crawford vs Indongo. Teraz poznał nazwisko rywala.


BEST I FACED: JUAN MANUEL MARQUEZ

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) zakończył kilka dni temu oficjalnie swoją piękną karierę. Z tej okazji magazyn The Ring opublikował cykliczny wywiad z serii 'Best I Faced', w którym meksykański wojownik podsumowuje swoje dokonania.