Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-22

 


MARCO HUCK OBIECUJE SPRAWIĆ BRIEDISOWI TROCHĘ BÓLU

Za dziesięć dni będziemy sobie robić psikusy, ale na ringu w Dortmundzie żartów nie będzie. Bo właśnie w przyszłą sobotę naprzeciw siebie staną Marco Huck (40-3-1, 27 KO) i Mairis Briedis (21-0, 18 KO). W stawce będzie pas tymczasowy federacji WBC kategorii cruiser, ale wygląda na to, że zwycięzca zagarnie tak naprawdę pełnoprawny tytuł World Boxing Council w limicie 200 funtów, czyli 90,7 kg.MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRUDZIĄDZU

Mimo zamieszania z terminem Mistrzostw Polski Seniorów, w niektórych województwach pozostały niezmienione terminy rozgrywek w grupach wiekowych: kadet, junior i młodzieżowiec. W Grudziądzu zobaczymy w najbliższych dniach starcia kobiet i mężczyzn do 16, 18 i 23 lat - informacje w rozwinięciu.

ZEUGE I EKPO GOTOWI NA SOBOTNIE STARCIE

Już w sobotę w Poczdamie do swojej pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBA w wadze super średniej przystąpi utalentowany Tyron Zeuge (19-0-1, 11 KO). Naprzeciw Niemca tego dnia stanie groźny nigeryjski pięściarz Issac Ekpo (31-2, 24 KO). Dziś obaj zawodnicy spotkali się na ostatniej konferencji prasowej przed walką.