Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-16

 
MANSOUR STAWIA NA JOSHUĘ W WALCE Z KLICZKO

Już jutro Amir Mansour (22-2-1, 16 KO) stanie w szranki w ciekawie zapowiadającym się starciu z Travisem Kauffmanem (31-1, 23 KO), jednak nie ma co ukrywać, że cały pięściarski świat wstrzyma oddech 29 kwietnia, kiedy to Anthony Joshua podejmie w boju na szczycie Władimira Kliczkę. "Hardcore" zapytany o wynik tego pojedynku nie ma problemu z odpowiedzią.


WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ KULIŃSKI vs PODŁUCKI

Stawka w walce Jordana Kulińskiego (3-0-1, 1 KO) z Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO) będzie podwójna, bo lepszy z tej pary zagarnie całą sumę, a przegrany pozostanie bez złotówki. Obaj więc powinni dać z siebie jutro w Żyrardowie wszystko. Dziś spotkali się na ważeniu i bez problemu osiągnęli umówiony wcześniej limit.

POLSKIE GWIAZDY WRACAJĄ NA POLSKIE GALE

Współpracujący z sobą od dawna promotorzy Andrzej Wasilewski, Piotr Werner oraz Tomasz Babiloński wracają do krajowych gal ze swoimi największymi gwiazdami. Tak oto już wkrótce znów polscy kibice będą mogli oglądać w akcji na przykład "Główkę", "Stricza" czy "Diablo".


WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ DĄBROWSKI vs GRASZEK

Norbert Dąbrowski (19-6-1, 7 KO) przekonuje, że stać go na rywalizację z najlepszymi, co poniekąd udowodnił dobrą walką z Eleiderem Alvarezem. Jutro "Noras" spotka się na odbudowanie rekordu ze przeciętnym boksersko, ale silnym fizycznie Michałem Graszkiem (6-5, 4 KO). Dziś obaj panowie spotkali się na ceremonii ważenia. Zobaczcie jak prezentowali się w przeddzień walki.