DAVID PRICE - PRZEZ HAMMERA DO PARKERA BĄDŹ FURY'EGO

David Price (21-3, 18 KO) nie porzuca marzeń o mistrzostwie świata wagi ciężkiej i wierzy, że już wkrótce dostanie taką szansę. Póki co 4 lutego będzie musiał pokonać wyżej notowanego Christiana Hammera (20-4, 11 KO).

Olbrzym z Liverpoolu za cel obrał sobie spotkanie z Josephem Parkerem (22-0, 18 KO), nowym mistrzem świata organizacji WBO. Zdaje sobie jednak sprawę, że być może będzie musiał się dopchać do pozycji obowiązkowego pretendenta.

- Skontaktowaliśmy się z obozem Parkera, ale teraz raczej do tej walki nie dojdzie. Mam jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się uda. Najpierw muszę pokonać Hammera, a być może kolejny start przeciwko wysoko notowanemu zawodnikowi będzie już eliminatorem do tytułu. Cały czas pozostaję jednak w obiegu, bo zarówno Parker, jak i niedawno Joshua, poważnie rozważali spotkanie właśnie ze mną - mówi brązowy medalista olimpijski z Pekinu.

DAVID PRICE: PIĘĆ LAT TEMU ZNOKAUTOWAŁEM JOSHUĘ NA SPARINGU >>>

- Waga ciężka jest teraz otwarta, a moje nazwisko wciąż coś znaczy. Wnoszę do ringu efektowny boks i swoją siłę. Na rynku jest sporo ciekawych nazwisk, a przecież wkrótce wróci również Tyson Fury. Nasza konfrontacja byłaby czymś niesamowitym i z pewnością zainteresowałaby kibiców - dodał 33-letni Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 20-01-2017 11:07:38 
WBO to jedyny obecnie pas w jaki powinien celować Price ale i tu nie widzę dla niego zbyt wielkich szans. Warunki ma ale szczęka szklana i tyle.
A co do walki z Hammerem to wzrost i zasięg na plus dla Price ma dużo lepsze, pytanie tylko czy nie wyłapie jakiegoś ciosu po którym będą dechy.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 20-01-2017 11:09:09 
Princowi trzeba przyznać ze ma przyzwoitą siłe uderzenia ale nic mu po tym przy bardzo niskiej odporności na ciosy która szczególnie w wadze ciężkiej na mistrzowskim poziomie jest kluczowa.
 Autor komentarza: TRM
Data: 20-01-2017 13:14:37 
price nie jest złym pięściarzem, umiejętności niezłe, siła ciosy też. ale ma jeden problem, tragiczną szczękę. i tego nie przeskoczy, tego nie wytrenuje. po tych KO co dostał teraz boi się jeszcze bardziej przyjąć cios. przy obecnych koniach i silnych dzikach w HW nie ma szans. składal go dziadek thompson co nigdy siłą nie grzeszył, posadził go teper. kiedyś uważawałem price za większy talent od furego, niestety czas zweryfikował .
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 20-01-2017 13:20:35 
@TRM

W pełni się zgadzam, kiedyś też bardzo liczyłem na Price'a. Szkoda, że nie ma lepszej szczęki, bo doszedłby kolejny ciekawy i dobry zawodnik do dzisiejszej i tak niezłej czołówki HW.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.