Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-04

 


NORBERT DĄBROWSKI: JESTEM W ŻYCIOWEJ FORMIE

- W piątek zrobiłem ostatni sparing z Maćkiem Suleckim i Piotrkiem Podłuckim. Pozostało jedynie czekać do środy, bo właśnie wtedy lecimy do Kanady i zapewne dopiero tam na miejscu poczuję atmosferę wielkiej walki - mówi nakręcony, pewny siebie Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO), który zamierza sprawić niespodziankę i zaskoczyć niepokonanego dotąd Eleidera Alvareza (20-0, 10 KO).
SŁABY WYSTĘP SAMOKRYTYCZNEGO SAUNDERSA

Billy Joe Saunders (24-0, 12 KO) był faworytem bukmacherów w stosunku aż pięćdziesiąt do jednego, ale rok przerwy ewidentnie dał się mu we znaki. Mistrz świata wagi średniej federacji WBO dał jedną z gorszych, o ile nie najgorszy występ w karierze zawodowej.


NIKODEM JEŻEWSKI: POCZĄTEK BĘDZIE DECYDUJĄCY

- Mamy z Michałem podobne atuty. Obaj jesteśmy szybcy, silni, niekoniecznie preferujemy boks techniczny, a rzekłbym nawet, że bardziej fizyczny. Zarówno on jak i jak nie zaznaliśmy jeszcze goryczy porażki i według mnie początek ustawi całą walkę - mówi Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO), który już w sobotę we Wrocławiu skrzyżuje rękawice z Michałem Cieślakiem (14-0, 10 KO).