GUTKNECHT NADAL W ŚPIĄCZCE, ALE JUŻ W NIEMCZECH

Według wczorajszych raportów Eduard Gutknecht (30-5-1, 13 KO) nadal pozostaje w śpiączce po przegranej walce z George'em Grovesem (25-3, 18 KO). Zawodnika przetransportowano jednak z Londynu do Niemiec.

"Jego stan jest stabilny i choć nadal pozostaje w śpiączce, to już nie leży na oddziale intensywnej terapii. Lekarze zapewniają, że organy pracują prawidłowo. Po prostu musimy pozostawać cierpliwi i modlić się, by Eddy wrócił do pełnej sprawności" - napisano w oświadczeniu grupy Wiking-Boxteam.

34-letni Gutknecht w gronie zawodowców piastował tytuł mistrza Europy i dwukrotnie nieudanie atakował tron mistrza świata, ulegając w obu przypadkach na punkty. Na swoim rozkładzie ma tak uznanych rywali, jak Karoly Balzsay czy Wiaczesław Uzelkow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slayer85
Data: 04-12-2016 12:30:18 
PRzykre. Mam nadzieję, że się obudzi i będzie poprawnie funkcjonował :( Najbardziej nielubianemu przeze mnie zawodnikowi tego nie życzę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-12-2016 18:09:41 
Jak Czakijew będzie kontynuował to też tak skończy
 Autor komentarza: maciej12
Data: 05-12-2016 11:40:13 
Kolejny dramat. Po czymś takim odechciewa się boksu. Niech chłopak dojdzie do zdrowia, bo już wystarczy tych przykrych informacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.