Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-01

 


IZU UGONOH ZAWODNIKIEM ALA HAYMONA!

Bardzo krótko Izu Ugonoh (17-0, 14 KO) pozostawał bez pracodawcy. Polak dopiero co zakończył współpracę z grupą promotorską Duco Events, a już po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że od teraz będzie współpracować z potężnym Alem Haymonem!UZALEŻNIJ SIĘ OD... 'KSW ODRA BOXING DAY' 2016

Zapraszamy na IV edycje Turnieju organizowanego przez KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski - turnieje takie to nie tylko atrakcja dla kibiców w postaci wyrównanych pojedynków gwarantujących czyste sportowe emocje, ale okazja do znalezienia sposobu na sztuczne uzależnienia młodzieży. Szczegóły w rozwinięciu.
ZEBRANIE TRENERÓW WMOZB - KALENDARZ 2017

Trenerzy wiodących klubów z Mazowsza spotkali się wczoraj, aby przygotować kalendarz spotkań i system przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, której organizatorem na rok 2017 będzie własnie Mazowsze. Zachęcamy pozostałe OZB do nadsyłania informacji o planowanych turniejach, meczach i zawodach, a nawet sobotach bokserskich - przyszli zawodnicy i kibice, bardzo chcieliby poznać terminy konfrontacji nie tylko centralnych ale regionalnych czy wręcz lokalnych.


ZAPOMNIANE BITWY: SUGAR RAY LEONARD vs WILFRED BENITEZ

30 listopada 1979 roku, a więc trzy lata po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego w Montrealu, niesamowity Sugar Ray Leonard (36-3-1, 25 KO) wywalczył swój pierwszy zawodowy tytuł. Tego dnia na ringu w Caesars Palace w Las Vegas przyszły czempion pięciu dywizji zasiadł na tronie WBC kategorii półśredniej, stopując inną legendę tamtych czasów, wspaniałego Wilfreda Beniteza (53-8-1, 31 KO).WACH I KABAYEL MAJĄ CZAS DO 21 GRUDNIA

Agit Kabayel (15-0, 12 KO) był sprawcą najszybszego w historii nokautu na polskiej ziemi, gdy natychmiast po pierwszym gongu znokautował Włodzimierza Letra. Teraz on i Mariusz Wach (32-2, 17 KO) zostali oficjalnie wyznaczeni do walki o wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej.
OBÓZ PARKERA CHCE OD WŁADZ WBO DECYZJI ODNOŚNIE HAYE'A

W następną sobotę Joseph Parker (21-0, 18 KO) i Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) przystąpią do walki o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej według World Boxing Organization. W myśl wcześniejszych postanowień federacji, nowy champion będzie musiał w pierwszej obronie spotkać się z Davidem Haye'em (28-2, 26 KO) w ciągu 120 dni, tylko że on wybrał starcie z Tonym Bellew (28-2-1, 18 KO). Czy więc wcześniejsze ustalenia nadal mają moc prawną?