Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-18

 MARCIN REKOWSKI: NIE NASTAWIAM SIĘ NA NOKAUT

- Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Wyjdę do ringu naprawdę dobrze przygotowany i zamierzam pokazać to wszystko w sobotni wieczór - mówi Marcin Rekowski (17-3, 14 KO), który już za cztery dni w Wieliczce skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem (19-1-1, 13 KO). Starcie polskich ciężkich będzie główną atrakcją tej imprezy.WALKA KLICZKI Z JOSHUĄ ZAGROŻONA?

Nie chwal dnia przed zachodem słońca? Wydawało się, że już wszystko jest dopięte na ostatni guzik, tymczasem na ostatniej prostej pojawiły się spore różnice. Czy zaplanowana na 10 grudnia w Manchesterze walka Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) jest zagrożona?MALIGNAGGI: JAK TWARDA JEST SZCZĘKA WARDA? - WARD: NIE BOJĘ SIĘ

Zaplanowane na 19 listopada starcie pomiędzy Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO) a Andre Wardem (30-0, 15 KO) w Las Vegas zapowiadane jest często jako konfrontacja brutalnej siły Rosjanina z nienaganną techniką i umiejętnościami Amerykanina. Ale "SOG" zapewnia, że jego rywal będzie musiał tym razem pokazać trochę więcej, jeśli ma nadzieję na obronę pasów WBO/WBA/IBF wagi półciężkiej.