Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-29

 SOBOTY BOKSERSKIE NA MAZOWSZU

Kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności pięściarskich. Organizowany cykl spotkań przez klub 'Gadeon Płock' powoli uzyskuje stałą widownię, a zawodnicy mogą liczyć na drobne nagrody. Informacje w rozwinięciu.


NELSON: PARKER TO TEN SAM POZIOM CO JOSHUA

Johnny Nelson to były mistrz świata kategorii cruiser, a obecnie dziennikarz i jeden z większych autorytetów w brytyjskim boksie. Nelson jest fanem talentu Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), lecz przestrzega on mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF przed lekceważenie Josepha Parkera (20-0, 17 KO).
PRZEDŚWIĄTECZNY BETERBIJEW

Czekający na swoją mistrzowską szansę Artur Beterbijew (10-0, 10 KO) stoczy walkę dla podtrzymania aktywności 23 grudnia na ringu w Lac Leamy Casino w kanadyjskim Gatineau. Być może będzie to ostatni występ przed atakiem na tron jednej z czterech liczących się w świecie boksu organizacji.DARIUSZ MICHALCZEWSKI: WŁODARCZYK Z GŁOWACKIM? DLACZEGO NIE!

- Głowacki z Włodarczykiem? Jasne. Co z tego, że obaj są od tego samego promotora. Będzie się zgadzała kasa, to mogą przecież walczyć. Ani dla Głowackiego, ani dla Włodarczyka, nie jesteśmy dziś w stanie ściągnąć rywala, który generowałby większe zainteresowanie i pieniądze. Dwóch byłych mistrzów świata naprzeciw siebie, to ma sens - mówi Dariusz Michalczewski, wielki mistrz wagi półciężkiej sprzed lat, który w niedalekiej przyszłości chętnie zobaczyłby starcie Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (51-3-1, 37 KO).JACKIEWICZ CHĘTNY NA TRZECIĄ WALKĘ Z SYROWATKĄ

- Jestem otwarty na trzecie starcie z Michałem, dopełnijmy trylogię. Jedną walkę wygrałem ja, potem on mi się zrewanżował, ale nic szczególnego nie pokazał. Za to pod koniec ubiegłego roku w pierwszej walce spuściłem mu straszny łomot, wygrywając przed czasem. Trzecia walka byłaby więc w moim odczuciu czymś naturalnym - przekonuje Rafał Jackiewicz (48-15-2, 22 KO).