PRICE OTWARTY NA WALKĘ Z PARKEREM

David Price (20-3, 17 KO) od dłuższego czasu domaga się walki z Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO), jednak promujący mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF Eddie Hearn postawił jasny warunek - Najpierw pokonaj kogoś poważnego.

Szef stajni Matchroom zaproponował, żeby Price wystąpił podczas tej samej gali 26 listopada, podczas której Joshua podejdzie do drugiej obrony tytułu organizacji IBF. I zaproponował nawet konkretnego rywala - obowiązkowego pretendenta z ramienia IBF, Josepha Parkera (20-0, 17 KO).

Parker oczywiście nie musi brać takiej potyczki, bo dzięki wygranej w maju nad Carlosem Takamem ma walkę o tytuł zagwarantowaną. Jeśli jednak pieniądze będą się zgadzać, być może zgodzi się na walkę z Price'em. Bo ponad dwumetrowy olbrzym z Liverpoolu już zgłosił swoją gotowość.

DAVID PRICE: PIĘĆ LAT TEMU ZNOKAUTOWAŁEM JOSHUĘ NA SPARINGU >>>

- To zdecydowanie interesująca walka i jestem na nią otwarty. Jesteśmy w trakcie rozmów,. To byłby dla mnie start z rodzaju być albo nie być - powiedział Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-09-2016 07:54:08 
A ja dałbym spokój Parkerowi, bo co miesiąc chcą dla niego nowego rywala i kazałbym Price'owi walczyć z Takamem, o powiedzmy nr.2 IBF
Jeśli byto zaliczył David, w co bardzo bardzo wątpie, to wtedy walka z Joshuą ma dużą rację bytu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.