Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-17

 
WYNIKI WAŻENIA Z SZYDŁOWCA

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Szydłowcu. Główni bohaterowie - Michał Żeromiński (10-2, 1 KO) oraz Roman Seliwerstow (16-10, 5 KO), osiągnęli wymagany limit, podobnie zresztą jak inni pięściarze.PIOTR GUDEL: NIE WIEM DO KOŃCA NA CZYM STOJĘ

- Trochę czuję się zniesmaczony całą tą sytuacją, która wytworzyła się wokół mnie. Jestem jeszcze młodym zawodnikiem i teoretycznie powinienem często boksować. Mamy już półmetek roku, a ja od października pozostaję nieaktywny z nie do końca znanych mi przyczyn - mówi rozgoryczony Piotr Gudel (4-1-1), który prawdopodobnie wróci dopiero w sierpniu podczas gali w Międzyzdrojach.
DĄBROWSKI O WALCE ZE STĘPNIEM: BOJĄ SIĘ, ŻE WYGRAM PRZED CZASEM

- Po co w ogóle wychodzić z propozycją walki w Międzyzdrojach, skoro facet jest kontuzjowany i nie będzie mógł walczyć w tym terminie? Każdy był za tym pojedynkiem, łącznie z Pawłem, aż tu nagle wycofują się z tego projektu - mówi podrażniony Norbert Dąbrowski (18-4-1, 7 KO), który ostatecznie nie spotka się w sierpniu w Międzyzdrojach z Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO).