BRONER I KHAN CZEKAJĄ NA GARCIĘ

Danny Garcia (32-0, 18 KO) nie może narzekać na brak ciekawych perspektyw. Chęć spotkania się z nim wyrażają coraz głośniej Amir Khan (31-4, 19 KO) oraz Adrien Broner (32-2, 24 KO).

Khan po niezbyt przemyślanym wypadzie do umownego limitu 155 funtów pomimo porażki utrzymał status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji WBC. Tu na tronie zasiada właśnie "Swift", który przecież cztery lata temu zastopował Anglika.

- Nie wiem czy uda się doprowadzić do tego pojedynku, lecz bardzo chciałbym dostać swój rewanż. Będę go ścigał - zapowiada Khan.

- Nie ma między nami złej krwi, ale jest interes do zrobienia. Dodatkowo jeśli chcesz być najlepszym, musisz spotykać się i wygrywać z najlepszymi. Koniec unikania walk, doprowadźmy do tego - apeluje Broner.

- Moglibyśmy rzeczywiście spotkać się z Adrienem. To by się dobrze sprzedało w PPV. Najbardziej chciałbym jednak zunifikować pozostałe pasy wagi półśredniej - nie ukrywa sam Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 17-06-2016 10:45:41 
Żaden z tej trójki nie jest moim zdaniem jakimś specjalnie ciekawym pięściarzem. Bronera wystarczy przycisnąć nie bać sie go i murzyn sam się gubi. Dodatkowo za dużo baluje i objawia sie to w częstych wahaniach formy. Khan świetny ofensywnie, ale defensywnie jest mocno przeciętny, a biorąc pod uwage jego szczęke to bardzo duży minus. Garcia ma świetny rozkład, ale mi czegoś brakuje w jego boksie. Może mam uprzedzenia.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-06-2016 10:53:41 
Khan ewidentnie prosi sie o szpital.

Co do Garcii, to według mnie najlepsza jego walka do zrobienia, przynajmniej na razie, to ta z wygranym Thurman - Porter, Brook ma bodajże unifikację z Vargasem, która powinien przejść i wówczas może będzie tylko dwóch mistrzów w tej wadze..
 Autor komentarza: samqualis
Data: 17-06-2016 14:17:15 
Garcia vs Broner obejrzal bym bardzo chetnie
 Autor komentarza: Ajapatyka
Data: 17-06-2016 16:30:56 
Khan mnie nudzi, nie lubie goscia. Chociaz jezeli ktos chce zobaczyc Khana nieprzytomnego to dobra walka bylaby dla niego, ale mi juz sie nie usmiecha ogladac goscia ktory 3 razy prawie na oiomie sie znalazl no i raz sie przed tym obronil w walce z Maidana. A z Bronerem to juz inna bajka, chetnie zobacze.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 17-06-2016 17:21:10 
Wszyscy chcą Danny'ego Garcię, bo wiedzą, że słaby to mistrz w welter, a kasa za walkę solidna.

Cyt. "Khan po niezbyt przemyślanym wypadzie do umownego limitu 155 funtów pomimo porażki utrzymał status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji WBC."

Kto to qrva pisał? Kasa - i wszystko jasne
 Autor komentarza: samqualis
Data: 18-06-2016 08:49:10 
niewiem czy mozna nazwac goscia ktory pokonal Khana,Matthysse,Guerrero slabym mistrzem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.