Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-08

 


PRZEMYSŁAW GORGOŃ NOWYM ZAWODOWCEM (WIDEO)

Przemysław Gorgoń w 2014 roku podczas MP Seniorów zdobył brązowy medal w wadze półciężkiej. Teraz związał się kontraktem z Dariuszem Snarskim i już we wrześniu zadebiutuje w gronie zawodowców - już w kategorii super średniej. Poznajcie nowego zawodnika na rynku.

ROZKŁAD II DNIA WALK NA MME 2016 ANAPA

Dzisiejsze walki na MME w Anapie rozpocznie nasz reprezentant Patryk Urbański, a następnie wejdą na swe pierwsze pojedynki Apresyan, Soczyński, Kawczak, a po południu Damian Durkacz, który w wyrównanym pojedynku pokonał wczoraj Bułgara. Zestawienie par w rozwinięciu.


DLA KOWNACKIEGO LICZY SIĘ TYLKO WYGRANA

Już 25 czerwca niepokonany Adam Kownacki (13-0, 10 KO) - 27-letni pięściarz z Nowego Jorku, zmierzy się z Jesse'em Barbozą (11-1-1, 7 KO). Będzie to już czwarta walka naszego rodaka w hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie. To miejsce staje się powoli bokserskim domem dla Adama i z pojedynku na pojedynek ma tam coraz więcej fanów.WALKA KOWALIOWA W ROSJI TEŻ NA HBO

Po trzech latach przerwy stacja HBO znów pokaże galę z Rosji. Chodzi o wieczór 11 lipca z Jekaterynburga, gdzie Siergiej Kowaliow (29-0-1, 26 KO) podejdzie do obrony pasów WBO/WBA/IBF wagi półciężkiej w konfrontacji z Isaacem Chilembą (24-3-2, 10 KO).TRENUJ Z ZAWODOWCAMI - TRENING OTWARTY W POZNANIU

W najbliższą niedzielę 12 czerwca o godz. 12 w poznańskiej Akademii Boksu Krzysztofa Chudeckiego odbędzie się trening medialny, podczas którego każdy będzie mógł porównać swoje umiejętności z doświadczonymi zawodnikami, takimi jak Damian Wrzesiński, Mariusz Biskupski czy Roman Szymański.


ROBERT ŚWIERZBIŃSKI O PORAŻCE Z N'JIKAMEM

Robert Świerzbiński (16-6-1, 3 KO) powróci walką wieczoru w Białymstoku 24 września. Jego rywalem będzie Rusłan Sczelew (12-6, 6 KO) bądź Damian Mielewczyk (10-2, 7 KO), a w stawce znajdzie się międzynarodowy pas organizacji WBF wagi średniej. Póki co wróciliśmy do niedawnej porażki Roberta z byłym championem wagi średniej w wersji tymczasowej, Hassanem N'Dam N'Jikamem.