KURS SĘDZIOWSKI BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Dziś wystartował Turniej w Halle >>> z naszą reprezentacją, a jutro afrykańskie kwalifikacje do IO w Rio De Janeiro w ringu poprowadzi sędzia klasy międzynarodowej Maciej Dziurgot, który został wyznaczony przez Międzynarodową Federację Bokserską do sędziowania afrykańskich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro,(10-20,03.2016) Jaunde - Kamerun, termin uwzględniony w Światowym Kalendarzu Kibica 2016 >>>

Przypomnijmy, że znany wszystkim nam sędzia posiada trzy gwiazdki w systemie międzynarodowej federacji AIBA, może sędziować najważniejsze światowe imprezy i tak było na Mistrzostwach Świata Kobiet na Barbadosie (2010), Mistrzostwach Świata Juniorek i Kadetek w Bułgarii (2013) oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Chorwacji (2014).

O czym muszą także wiedzieć przyszli kandydaci do tej często kontrowersyjnej roli, a jakże emocjonującej - to zajęcie bardzo wciąga, czego przykładem jest wspomniany wyżej sędzia, który od ponad 30 lat wchodzi do magicznej przestrzeni ringu.

Kandydatem może zostać każdy, kto spełnia poniższe warunki, tak mężczyźni jak również kobiety:

 1- nienaganna opinia

 2- dobry stan zdrowia

 3- ukończone 21 lat

 4- średnie wykształcenie  

Na zgłoszenia oczekuje wice-prezes ds.Sędziowskich Ryszard Makowski do kwietnia, kiedy to rozpocznie się kurs. Pan Makowski odpowie na wszelkie pytania związane z kursem pod numerem telefonu 698-263-125. Mail ryszard_makowski@op.pl

Choć nie można liczyć na wielkie wynagrodzenie, to tej adrenaliny w centralnym punkcie ringowych zmagań bokserskich nikt nie wydrze z pamięci.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.