Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-14

 


SZPILKA-WILDER: POZNALIŚMY OBSADĘ SĘDZIOWSKĄ

Michael Griffin będzie trzecią osobą w ringu w Barclays Center na Brooklynie, gdy naprzeciw siebie staną Artur Szpilka (20-1, 15 KO) i broniący pasa WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (35-0, 34 KO). Kanadyjski arbiter prowadził walki Adama Kownackiego, Andrzeja Gołoty czy Łukasza Janika, ale nigdy wcześniej nie sędziował ani Wilderowi, ani Szpilce.
WASILEWSKI: WIĘZIENIE MIAŁO NA ARTURA POZYTYWNY WPŁYW

- Nigdy mu tego nie mówiłem, ale sądzę, że więzienie miało pozytywny wpływ na Artura. Nadal ma w sobie tego łobuziaka, ale odseparował się od chuligańskiego środowiska i ciężką pracą doszedł do wielkich rzeczy - mówi Andrzej Wasilewski, promotor Artura Szpilki (20-1, 15 KO). Polak w nocy z soboty na niedzielę zaatakuje Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) i jego pas federacji WBC wagi ciężkiej.ARKADIUSZ SZWEDOWICZ O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ SEZONIE 2016

Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) jest aktualnym mistrzem Polski wagi półciężkiej, ale Mateusz Tryc na pewno łatwo nie odda mu pierwszego miejsca w kadrze. Póki co jednak to właśnie pięściarz Skorpiona Szczecin rozpocznie sezon rozgrywek WSB w ekipie Husarii. Ze Szwedowiczem rozmawialiśmy na jednym z ostatnich treningów - zapraszamy.


ARTUR SZPILKA: PO WALCE USŁYSZYCIE 'AND THE NEW'!

Komisja Sportowa Stanu Nowy Jork zagroziła Arturowi Szpilce (20-1, 15 KO) i Deontayowi Wilderowi (35-0, 34 KO), że jeśli sytuacja z wczoraj się powtórzy i obaj znów rzucą sobie do gardeł, pojedynek może zostać odwołany. Obaj więc byli dziś na konferencji prasowej dużo grzeczniejsi, choć słownie dalej się "podszczypywali".MARTIN: KOLEJNY ŁATWY RYWAL WILDERA

Zanim Deontay Wilder (35-0, 34 KO) i Artur Szpilką (20-1, 15 KO) pojawią się na ringu w Barclays Center, do pojedynku o wakujący pas IBF w wadze ciężkiej przystąpią Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO) i Charles Martin (22-0-1, 20 KO). Ten ostatni pokusił się o ocenę walki wieczoru. Nie ma wątpliwości, kto będzie w niej górą.