JACOBS ZDEMOLOWAŁ QUILLINA W PÓŁ RUNDY! (WIDEO)

Takiego rozwiązania nie spodziewał się chyba nikt. Daniel Jacobs (31-1, 28 KO) w wielkim stylu obronił po raz trzeci tytuł mistrza świata wagi średniej organizacji WBA w wersji Regular. Ofiarą okazał się faworyzowany i niepokonany dotąd Peter Quillin (32-1-1, 23 KO).

Już na samym starcie "Kid Chocolate" został podłączony mocną bombą z prawej ręki. Jacobs rzucił się na rywala i zasypał go lawiną ciosów. Po kolejnym prawym mistrza Quillin "zatańczył" i arbiter Harvey Dock w 85. sekundzie wkroczył do akcji, stopując dalszą rywalizację.

NIESAMOWITA HISTORIA DANIELA JACOBSA

Tak więc Brooklynem rządzi Jacobs, który przecież jeszcze nie tak dawno temu walczył o życie. To się nazywa scenariusz do filmu!

Poniżej zapis wideo z końcówki tego prawdziwego bombardowania.

Autor komentarza: Lukaszz
Data: 06-12-2015 05:10:51
Dla mnie mega sensacja! Jacobs poszedł na całość i go złapał. Zastopowanie jak najbardziej prawidłowe. Quillin był mocno naruszony i mogło się skończyć to dla niego tragicznie gdyby sędzia to puścił. A Czekoladowy Dzieciak rozbity nie jest, to jego pierwsza porażka w karierze i na pewno bardzo bolesna, ale dzięki tej przytomnej decyzji ringowego ma szansę wrócić na ring i zarobić jeszcze trochę zielonych.
Bez dwóch zdań będzie rewanż, który świetnie się sprzeda.
 Autor komentarza: Storm
Data: 06-12-2015 05:13:46
Redakcjo prosze nie siac fermentu. Nasi bokserscy mistrzowie typowania na forum na pewno nie zawiedli. A ze konta pelne od gotowki tego jestem pewien.
 Autor komentarza: jassin
Data: 06-12-2015 05:21:28
i co? przegral szybciej niz Golota. rekord pobity! wiec nie smiac sie z Andrzeja.
 Autor komentarza: canuck
Data: 06-12-2015 05:25:17
Duza niespodzianka! Zawsze mowilem na tym forum, ze chcialbym liczenia na stojaco w boksie. Quillin byl co prawda nieco naruszony, ale trudno powiedziec, czy po paru sekundach dochodzenia do siebie nie moglby walczyc dalej.

Ciekawe jest tez, co by sie stalo, jakby Jacobs sie "narwal" na Gienka. Mysle, ze Gienek to dla niego za duze wyzwanie!
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 06-12-2015 08:35:11
A mi tam skromne 325 za 100zł wlazło :)

Choć nie liczyłem, że Danny tak szybko zrobi robotę.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 06-12-2015 09:53:30
Dla mnie też trochę za szybko sędzia przerwał walkę - liczenie na stojąco jak pisze canuck. Ciekaw jestem jakby ktoś tak na pałę wskoczył na GGG, marne szanse, ale jeśli jakoś 'zrobić' GGG to go na pewno trzeba zaskoczyć a nie dać pierwszej i drugiej rundy rozpoznawczej i tak walczyć do końca. Tak czy inaczej 20% szans daję max w walce z GGG
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 06-12-2015 10:48:07
No, Golovkin vs Jacobs, to by było coś :)
Data: 06-12-2015 10:48:14
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-12-2015 11:39:41
money well spent rzekłbym xD
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 06-12-2015 11:54:40
O kurwa co ta Czekoladka zrobiła.. Wkurwił mnie.
 Autor komentarza: Luke
Data: 06-12-2015 12:11:51
Takie pi*** w wyprasowanych koszulkach powinno się dożywotnio zawieszać nakładając konkretną karę finansową. Takie zakały niszczą boks.

@jassin przy takim podejściu Gołota robi przed czasem Bowe'a Grant'a Ruiz'a, Sanders'a a z Tysonem przerywają walkę i nie okazji uciec. A Głowacki o pasie może pomarzyć bo przegrywa przez nokaut w 6 rundzie. 90% klasyków bokserskich przestaje istnieć przy takich zasadach

A tu coś dla prawdziwych twardzieli : Cheick Kongo Vs Pat barry

Autor komentarza: DannyJasz
Data: 06-12-2015 12:21:23
... za szybko przerwane , nie z takich mlynow inni wychodzili. Jak by tak kończyć wszystko to huck by wygrał z Głowacki
 Autor komentarza: BOXER
Data: 06-12-2015 12:52:26
Za szybko przerwane.Powinno być liczenie i zaraz koniec rundy.
 Autor komentarza: CELko
Data: 06-12-2015 12:52:50
Quillin zawiódł, a sędzia jeszcze bardziej.Takie cos zabija boks.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 06-12-2015 13:13:17
Stawiałem na Quilina. Myślałem, że będzie dużo szachów, ale Quilin przeważy swoją siłą uderzenia.
Zupełnie nieoczekiwany obrót sprawy.

Sędzia powinien liczyć i wtedy podjąć decyzję o przerwaniu, choć nie ganiłbym go aż tak mocno za tą decyzję - w powtórce widać, że tylko instynkt utrzymywał Quilina na nogach.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 06-12-2015 14:43:52
Dlaczego w ogóle Quillin zwakował pas WBO?
Wie może ktoś?
Data: 06-12-2015 14:49:08
@canuck
Twój cytat:"...chcialbym liczenia na stojaco w boksie."
*
*
*
Czasem sędziowie stosują liczenie na stojąco, np. wczoraj na gali w Nowej Zelandii.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 06-12-2015 15:03:21
poprawne przerwanie

nie kumacie zeto byla pierwsza runda i jacobs mial jeszcze w cholere pary + minute czasu na calkowite ubicie quillina

ten nie jestem fanem przerywan na stojaco ale wczoraj to bylo jak najbardziej sluszne....
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-12-2015 16:00:04
No nie spodziewałem się, myślałem że będą wyrównane szachy i Quillin będzie w nich nieco lepszy, prędzej spodziewałbym się poza tym Jacobsa na deskach. Przerwanie raczej poprawne, Quillin zachował się jak nomen-omen 'dzieciak', bo zamiast jak weteran przyklęknąć, dać sobie czas i szansę na dojście do siebie, to on ogień benzyną zwalczał czego skutkiem był judah dance na koniec.

@LLL

Quillin zwakował pas, bo za namową Haymona nie chciał walczyć z obowiązkowym pretendentem - Korobowem. To był czas jak Jay Z wchodził ze swoim Roc Nation na rynek, wygrał przetarg na tę walkę, no i nie było to Haymonowi po myśli, a Quillin pozostał mu lojalny i grzecznie zrezygnował z wypłaty życia i pasa :P
Data: 06-12-2015 16:17:43
@Matys90

Aaaaaa, no tak, teraz coś kojarzę.
Wielkie dzięki za odpowiedź!

No i Lee ten pas zwinął po dość nieoczekiwanym zastopowaniu niepokonanego Korobova.
 Autor komentarza: Jablo
Data: 06-12-2015 16:57:49
Nie uważam by była to wielka niespodzianka. Jacobs jest dużo bardziej utalentowanym zawodnikiem. A w tej chwili byli na takich etapach swoich karier że na Dannym można było trochę zarobic u buka.
 Autor komentarza: holy
Data: 07-12-2015 08:33:25
Dziki chaotyczny atak a walka za wczesnie przerwana
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 08-12-2015 17:54:32
Moim zdanie jednak odrobinę za wcześnie sędzia przerwał walkę. Powinien liczyć na stojąco, a co dalej to czas by pokazał.