HYDE: SYTUACJA RIGONDEAUX TO KOSZMAR. ZOSTANIE ZAPOMNIANY

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że nieaktywny od blisko roku Guillermo Rigondeaux (15-0, 10 KO) marnuje się na naszych oczach. Z czego to wynika? Zdaniem jego byłego menedżera głównie z powodu współpracy z niewłaściwymi ludźmi. Podkreśla jednak, że nie bez winy jest też sam dwukrotny mistrz olimpijski.

RIGONDEAUX MISTRZEM W ZAWIESZENIU

- Przykro mi, że federacja WBO odebrała mu pas, a WBA myśli o tym samym. Rigondeaux przez całą karierę pracował na to, aby stać się najlepszym pięściarzem globu. Odnosił sukcesy, zdobył dwa pasy, ale otoczył się osobami, które zrujnowały jego karierę. Żaden promotor czy menedżer nie chce się do niego zbliżać, bo z tymi ludźmi ciężko jest współpracować. Za każdym razem rzucają kłody pod nogi. To prawdziwy koszmar. "Rigo" też ponosi część odpowiedzialności. W ostatnich latach odrzucił kilka wielomilionowych propozycji, które mu złożyłem. Musi się pozbyć tych gadów i zacząć znowu walczyć. Jak tego nie zrobi, nie tylko może stracić tytuły, może też zostać zapomniany - powiedział Gary Hyde.

Przedstawiciele grupy Caribe, która promuje Kubańczyka, stwierdzili na te słowa, że to "typowa gadka Hyde'a. Z wypowiedzią byłego impresario "Szakala" ma się zapoznać prawnik grupy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 01-11-2015 12:12:05 
Parę lat temu rigo mógłby jechać do Niemca przyjąć obywatelstwo i zarabiać bańki.

Dziś nic nie może, szczęście w nieszczęściu że traci pas. Kiedy wróci pełnoprawny mistrz bedzie musiał z nim walczyć i dać mu zarobić. tylko że każdy pewnie będzie wolał oddać pas niż walczyć?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-11-2015 12:16:21 
Co to w ogóle za grupa Caribe ?

Rigo może i miał niełatwo w Top Rank bo nie jest widowiskowy, ale przynajmniej walczył. Dostał kasową walkę z Donaire ? dostał, a teraz albo bije się i ryzykuje z japońskimi godzillami jak ten ostatni japończyk, co go mało nie znokautował, albo nie walczy wcale. Warto było ?
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 01-11-2015 12:19:38 
MLJ
Chyba ta grupa co Ander Ward?

A współpracują z GBP, chyba?

A czy warto było? No byo bo top rang powiedzieli że żadna telewizja w stanach nie bedzie Rigo pokazywała.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-11-2015 12:26:48 
Ward to grupa Roc Nation podobnie zreszta jak Cotto,
Caribe to grupa ktokolwiek widział ktokolwiek wie..
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 01-11-2015 13:10:41 
Sporo racji ma Hyde. Inna sprawa, że bokserzy unikają go jak mogą. Ale gdyby Rigo lepiej wypromować, to i kasa byłaby większa, a wtedy i rywale nie chowaliby się po kątach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.