Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-21

 


TOMASZ ADAMEK I JEGO SPARINGPARTNERZY

Dokładnie za tydzień przygotowujący się do kolejnej walki Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) zasiądzie na trybunach ekstraklasowego meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała kontra Lechia Gdańsk. Mistrz świata dwóch kategorii w boksie zawodowym i pretendent w trzeciej już 26 września podczas gali Polsat Boxing Night skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO). Póki co "Góral" poznał nazwiska pierwszych sparingpartnerów.


IGOR JAKUBOWSKI: KONTUZJA ODEBRAŁA MI ZŁOTO

Igor Jakubowski (-91kg) doszedł aż do finału Mistrzostw Europy 2015. Nie przystąpił jednak do walki o złoto z powodu odnowienia się kontuzji łokcia. O srebrnym medalu, świetnym półfinale, straconej szansie na złoto oraz nadchodzących mistrzostwach świata porozmawialiśmy z nim tuż przed powrotem do kraju. Zapraszamy.


MICHAŁ CIEŚLAK: JESTEM MOCNIEJSZY FIZYCZNIE

Za około dwadzieścia cztery godziny w głównej walce wieczoru w Międzyzdrojach wystąpi Michał Cieślak (8-0, 4 KO). Naprzeciw niego stanie doświadczony Fin Jarno Rosberg (18-1-1, 8 KO), a stawką pojedynku będzie tytuł międzynarodowego Mistrza Polski kategorii junior ciężkiej.
PROMOTOR POWIETKINA: WACH MA SWOJE WADY I ZALETY

- Walka z Wilderem będzie bardzo trudna, dlatego ta najbliższa również musi być ciężka - mówi o najbliższym występie Aleksandra Powietkina (29-1, 21 KO) promujący go milioner Andriej Riabiński. Tym trudnym testem, miejmy nadzieję aż za trudnym, 4 listopada w Kazaniu będzie nasz Mariusz Wach (31-1, 17 KO).


WIDEO: CHAMUKOW vs JABŁOŃSKI

Petr Chamukow stanął Tomaszowi Jabłońskiemu (-75kg) na drodze po złoto Mistrzostw Europy 2015 w wadze średniej. W pojedynku finałowym Rosjanin pokonał Polaka na punkty, a my teraz wracamy do tej potyczki i prezentujemy ją Tym, którzy jeszcze jej nie widzieli. Chamukow vs Jabłoński - walka o złoto ME Seniorów.


ADAMEK-SALETA: MATEUSZ BOREK O OBOZIE PRZYGOTOWAWCZYM 'GÓRALA'

Mateusz Borek przygotował i zorganizował Tomaszowi Adamkowi (49-4, 29 KO) bodaj najlepszy obóz w jego karierze. Popularny "Góral" ma na miejscu po prostu wszystko co potrzebne do profesjonalnego treningu. Z dziennikarzem Polsatu porozmawialiśmy o kulisach tego ciekawego projektu. - To swego rodzaju forma podziękowania Tomkowi za te wszystkie emocje, jakie nam dostarczał - nie ukrywa Borek. Zapraszamy!


OTWARCIE NOWEJ SALI TRENINGOWEJ W GLIWICACH

Pięściarze, a także sympatycy boksu i trenujący rekreacyjnie tą trudna dyscyplinę mają od dziś nowe miejsce do szlifowania swych umiejętności. 21 sierpnia przy ul. Kozielskiej w Gliwicach oficjalnie oddano do użytku nowoczesną halę z ringiem. Prezentujemy krótka informację wraz z historią sukcesów opartych na starej, wyburzonej sali treningowej GUKS "CARBO" Gliwice.ZDJĘCIE DNIA: PIERWSZY 'SPARING' ADAMKA

Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) trenuje w Osadzie Śnieżka w Łomnicy do walki wieczoru gali Polsat Boxing Night. "Góral" ma już pierwszy sparing za sobą. Wczoraj zaatakował Mariusza Serafina z BOKSER.ORG ciosami na korpus, ten jednak ustał te bomby i filmował dalej, potwierdzając tym samym, że "Orgi" to mocne chłopaki. Wkrótce więcej materiałów z obozu Tomka, czyli ciekawy wywiad oraz urywki jego treningu. Pozostańcie cierpliwi.