Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-18

 ANDRE BERTO: ZAMIERZAM ZASZOKOWAĆ ŚWIAT!

Mniej więcej tego dnia 2013 roku dwukrotny mistrz świata Andre Berto (30-3, 23 KO) poddał się skomplikowanej operacji zszycia zerwanego ścięgna w prawym ramieniu. Dwa lata później mający haitańskie korzenie zawodnik zapewnia, że jeszcze nigdy nie czuł się tak zdrowy, silny i szybki. Teraz 31-latek z Florydy zamierza wszystkie swoje atuty zaprezentować 12 września na ringu w MGM Grand w Las Vegas, gdzie skrzyżuje rękawice z królem P4P, Floydem Mayweatherem Jr (48-0, 26 KO).


BABILOŃSKI: WIERZĘ, ŻE GŁOWACKI POKONA INNYCH MISTRZÓW

Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) najlepiej czuje się w Polsce, ale nowy mistrz świata wagi junior ciężkiej według federacji WBO najbliższe pojedynki będzie raczej toczyć za oceanem. - Kolejne walki odbędą się w USA w Newark - nie ukrywa Tomasz Babiloński, który namówił "Główkę" do boksu zawodowego i do dziś pozostaje jego współpromotorem.


5 GRUDNIA JACOBS vs QUILLIN

Peter Quillin (31-0-1, 22 KO) po remisie z Andym Lee powróci 12 września potyczką z Michaelem Zerafą (17-1, 9 KO). Potem już czekać będzie na niego Daniel Jacobs (30-1, 27 KO), mistrz świata wagi średniej federacji WBA w wersji regularnej - czytaj wicemistrzowskiej.

DIERRY JEAN DLA CRAWFORDA

No to wiemy już więcej o kolejnym ruchu Terence Crawforda (26-0, 18 KO). Do niedawna lider wagi lekkiej, obecnie mistrz świata federacji WBO kategorii junior półśredniej, do pierwszej obrony pasa podejdzie 24 października w swoim rodzinnym mieście Omaha. Potwierdzono też nazwisko jego rywala.