BABILOŃSKI: WIERZĘ, ŻE GŁOWACKI POKONA INNYCH MISTRZÓW

Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) najlepiej czuje się w Polsce, ale nowy mistrz świata wagi junior ciężkiej według federacji WBO najbliższe pojedynki będzie raczej toczyć za oceanem. - Kolejne walki odbędą się w USA w Newark - nie ukrywa Tomasz Babiloński, który namówił "Główkę" do boksu zawodowego i do dziś pozostaje jego współpromotorem.

Roy Jones Jr (62-8, 45 KO), Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO) i BJ Flores (31-2-1, 20 KO) - te trzy nazwiska padają w tej chwili jako potencjalnych kandydatów do starcia z naszym jedynym obecnie mistrzem świata. Oczywiście wszystko może się zaraz zmienić, lecz póki co to są rozważane kandydatury, przy czym podstarzałego Roya nie chce ani trener Fiodor Łapin, ani sam Krzysiek.

KRZYSZTOF GŁOWACKI: SERWIS SPECJALNY

- Moim marzeniem jest zrobienie z Krzyśka superczempiona. Wierzę, że jest najlepszy w swojej wadze i pokona wszystkich pozostałych mistrzów: Hernandeza, Drozda i Lebiediewa. Najwięcej do powiedzenia mają jednak menedżer Al Haymon i amerykańska telewizja - przyznał Babiloński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 18-08-2015 11:57:45 
Hernandez idzie w odstawkę. Inaczej by nie wysłali go na walkę do Argentyny. Moim zdaniem mistrzowie innych federacji są łatwiejsi do ogrania niż kilku pretendentów.
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 18-08-2015 12:04:10 
to jak to jest babilonski wspolpromotor wasilewski chyba tez skoro lapin trenerem a najwiecej do powiedzenia ma haymon. cala polska kilku prezesow na jednego pracownika.
 Autor komentarza: TytanowyJanusz
Data: 18-08-2015 12:06:00 
Krzysiek może spokojnie walczyć z Hernandezem i Lebiediewem i w tych walkach miałby szanse na zwycięstwo.Co do Drozda to musi najpierw stoczyć walke z Makabu gdzie nie będzie miał łatwo i jest duże prawdopodobieństwo ,że ją przegra..
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 12:22:25 
Typowo polski hura optymizm.

Diablo też miał bić wszystkich, a jednak styl robi walkę.

Drozd czy Lebiediew nie będą się śpieszyć kiedy będą wygrywać walkę. W szczególności ten pierwszy jest bardzo mocno ogarnięty w ringu. Charakteryzuje go duża dyscyplina taktyczna, a Głowacki tą walkę przegrywał w USA. W Niemczech było by to do jednej bramki.

Jeżeli Głowacki chce walczyć, to niech się nigdzie nie śpieszy z unifikacją, bo szybko straci ten pas.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 18-08-2015 12:29:06 
Autor komentarza: maniekzData: 18-08-2015 12:22:25
Typowo polski hura optymizm.

Diablo też miał bić wszystkich, a jednak styl robi walkę.

Drozd czy Lebiediew nie będą się śpieszyć kiedy będą wygrywać walkę. W szczególności ten pierwszy jest bardzo mocno ogarnięty w ringu. Charakteryzuje go duża dyscyplina taktyczna, a Głowacki tą walkę przegrywał w USA. W Niemczech było by to do jednej bramki.

Jeżeli Głowacki chce walczyć, to niech się nigdzie nie śpieszy z unifikacją, bo szybko straci ten pas.Ty prezentujesz typ wiecznie niezadowolonego polaczka.Pojedynek był remisowy ,piszesz że w Niemczech przegrałby do jednej bramki pewnie masz rację ale to tylko pokazuje pod jakim kloszem bezpieczeństwa był Huck.Dlaczego uważasz że straci szybko pas może to jakoś uzasadnij
 Autor komentarza: tommypnn
Data: 18-08-2015 12:29:14 
@TytanowyJanusz
Wydaje mi się, że nikt nie jest w stanie na ten moment ocenić z kim Główka prawdopodbnie by wygrał czy prawdopodobnie przegrał ponieważ wychodzi na to, że nie mamy pojęcia o tym zawodniku. Możliwe, że drzemie w nim ogromny potencjał który przez słabych przeciwników nie mógł dojść do głosu, a druga opcja to taka w której okaże się, że Główka dał walkę życia, wykorzystując wszystkie korzystne dla niego zdarzenia losowe, a teraz będzie tylko słabiej.

Mam nadzieję, że jest to ta pierwsza możliwość. Chciałbym aby wszyscy Mistrzowie Świata byli tak dobrymi i szczerymi ludźmi jak ten chłopak i nikomu bardziej, niż mu, życzę pobicia rekordu obron tytułu.
 Autor komentarza: bolos
Data: 18-08-2015 13:06:33 
Niech sobie pomarzy, jak Usyk będzie obowiązkowym pretendentem, a jest chyba 2 w rankingu WBO to Głowacki długo tego pasa mieć nie będzie.
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 18-08-2015 13:31:43 
Tak tak już się zaczyna, a jeśli Usyk, a jeśli inny, a to mu wyszło, jest mistrzem, od wyzwań się nie odpędzi, zostaje mu życzyć by jak najdłużej bronił tytułu i unifikacji, ma chłopak charakter temu nie idzie zaprzeczyć.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-08-2015 13:32:14 
Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 12:22:25
Typowo polski hura optymizm.
Diablo też miał bić wszystkich, a jednak styl robi walkę.

wracasz do starej pozy? Najpierw posypujesz glowe popiolem za pierdoliles ale juz wychodzi z ciebie naruta burola...

tylko zobacz jak od zawsze walczy diablo, slamazarnie sie rozpedzajac, polujac na 1 cios rozkrecajac sie 6-7 runda gdzie dosc czesto jest punktowany ale umie sie wstrzelic.


Autor komentarza: bolos
Data: 18-08-2015 13:06:33
Niech sobie pomarzy, jak Usyk będzie obowiązkowym pretendentem, a jest chyba 2 w rankingu WBO to Głowacki długo tego pasa mieć nie będzie.

co by ci tu odpowiedziec...aaaa : buhahhahhaha:)
kolejny nawiedzony usykiem, a kim on na boga jest? mistrzem olimpijskim? i co z tego? z kim walczyl na olimpiadzie a z kim przyjdzie walczyc mu tutaj? Licze ze Drozd wyzdrowieje da mu walke i pokaze jaka miernota jest ten twoj usyk.
Chłopak cały czas walczy jak amator, zobacz jak sie czasem meczy walaczac z leszczami. Do tego z moim przekonaniu to waciak, klepie nby mocno niby czysto ale nic z tego nie wynika.
Ale spokojnie zapamietam ten nick bolos aby ci to wypomnie jak usyk zawalczy z kims chociaz srednim jak masternak czy kalenga.

Przede wszystkim Głowka walczy teraz w stajni haymona i priorytetem bedzie generowanie zielonych w stanach, wiec jak chłopaki zechca pasa beda musieli udac sie za ocean co tu własnie jest mało prawdopodobne bo u siebie maja niemal pewne zwyciestwa.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 18-08-2015 13:37:26 
Nikt nie rzuci Hernandeza na Głowackiego.Niemcom nie zależy na żadnych unifikacjach w tej wadze.Chętnie zobaczyłbym walkę z Hernandezem i kolejną czasówkę.Wydaje mi się,że najtrudniejszym rywalem byłaby moja jedynka w tej wadze,czyli Lebedev-bo on jednak jest dobrym bokserem z twardą szczęką i ciężkimi rękoma.Chętnie taką wojnę bym zobaczył.:D
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-08-2015 13:53:06 
Przeciez ten cały maniekz nawet nie lubi boksu, a walk nie ogląda tylko skroty na Polsat sport extra.Co oczywiscie nie przeszkadza mu dzień po dniu mądrować się na Orgu.Typowy chwast
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 14:01:53 
@tolek78 nie zadowolony z czego?

Ja jestem za stary by się podniecać jak nie dojrzały emocjonalnie gówniarz.

To w PL jak ktoś przegrywa robi się z niego szambo, a gdy wygrywa nosi na rękach.

Znajdź choć jeden mój komentarz który jest negatywny w odniesieniu do jakiegokolwiek zawodnika prezentującego poziom. Po za Szpulkami i innymi burakami, nigdy nie pisałem na nikogo nic, bo nie dowartościowuje się takim zachowaniem.

@Maniek1986 Sypać to Ty możesz na innych forumowiczów, jak to wielokrotnie tutaj miało miejsce.

Zrozum synek że ja nikogo nie mam zamiaru przepraszać, bo ja oceniam zawodników analitycznie, a nie na postawie tego kim jest. Sam pomylę się kilka razy na kilka setek, więc słabe są twoje argumenty.

Zresztą tak jak pisałem - między 6-8 rundą Głowacki będzie miał kryzys - i dokładnie tak było, a to że Huck tego nie potrafił wykorzystać to jest duże szczęście Krzyśka.

Dla przykładu Kołodziej szansy od sędziego nie dostał po tym jak posłany został na deski i na 90% z Głowackim było by to samo gdyby walczył również w Rosji.

Zresztą ja wielokrotnie powtarzam że wolę nie mieć racji, ale póki co skuteczność mam na wysokim poziomie.

Różnie się tym od tych pseudo kibiców, że dla mnie nie ma kompletnie znaczenia jakie wyniki odnoszą Polacy, bo ani mnie to ziebi ani bawi. Stosunek obojętny. Dobra rozrywka, jak mam na nią ochotę.
 Autor komentarza: keane
Data: 18-08-2015 14:02:13 
Dla mnie tym, co pokazał w 6 rundzie zyskał Sobie dozgonny szacunek !...tego nie wytrenował - z tym się urodził :)
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 14:08:44 
I nikogo tutaj nie obrażam, a że argumenty wam nie odpowiadają to jest wasz ból d... i wasz problem.

Jak życie pokazuje to wy się prujecie w komentarzach, wyśmiewając innych, więc to wasz poziom.

Miło że zapada w waszej świadomości mój nick. To pokazuje też jak słaba jest wasza psychika, bo dzień bez hejtu dniem straconym.

Boks w komentarzach merytorycznie nie istnieje, a udowadnia to zachowanie komentujących.

Pindera biedny robi co może żeby to ubrać w słowa, a wy się sapiecie bo chłop nie miał racji.

To tak jak cieszyć się że wygrało się jedną walkę przy 100 porażkach.

Rozumiem waszą radość. Ten pierwszy raz kiedy naiwność kibica tzw. wiara zadziałała.

Tylko żaden z was nie ma takiej konsekwencji jak wasz idol Głowacki.

Pamiętajcie aby go nie kopać jak chłopak przegra, bo widziałem to już kilkadziesiąt razy.
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 18-08-2015 14:17:04 
maniekz

"Znajdź choć jeden mój komentarz który jest negatywny w odniesieniu do jakiegokolwiek zawodnika prezentującego poziom. Po za Szpulkami i innymi burakami, nigdy nie pisałem na nikogo nic, bo nie dowartościowuje się takim zachowaniem."

Czyli nie pozostaje nikt. Bo jest albo Szpulka albo reszta buraków. Reszta to reszta.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 14:17:20 
@andrewsky
Tak nie lubię, ale głupoty ludzkiej. Bardzo dobrze mi się spało tamtej nocy.
To Ty masz z tym problem a nie ja. Gdybym boksu nie lubił to bym go nie oglądał.

Twoja głowa nie ogarnia że mam lepsze w rzeczy w życiu do roboty niż wstawać na takie walki jaką miał Szpulka, czy Sulęcki. Widzisz ja nie marnuje czasu, bo trzeba mieć podzielność uwagi by pisać i jednocześnie słuchać. Ty tego nie ogarniasz, bo twój mózg sprowadza się jedynie to prostych obliczeń mających na celu wypełnić lukę twoich potrzeb fizjologicznych. Tak jak robak musisz żyć i iść za resztą, bo nie masz prawa mieć własnego zdania. Wtapiasz się w tłum i szukasz poparcia, bo solo to Ty cienki bolek jesteś. K... Ch... i to twój cały poziom wypowiedzi.

@keane Już tak pod Włodarzykiem ludzie pisali, by po jego porażce zmieszać go z błotem.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 18-08-2015 14:31:22 
maniekz

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego uważasz że Głowacki straci szybko pas jak do tej pory nie uzasadniłeś tego
 Autor komentarza: keane
Data: 18-08-2015 14:38:26 
maniekz

Jestem już na tyle "dorosły", że nie interesują mnie inni ;)...szacun za "jaja" będzie miał u mnie zawsze...inne sprawy postaram się oceniać obiektywnie :)
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 14:41:54 
Krzysiu boksuje bardzo podobnie do Lebiedieva. Obaj walczyli z Huckiem i to Głowka poradził sobie lepiej z Marco nawet mimo tego że zaliczył ten nokdaun. Bo taki jest boks chwila nieuwagi i deski. Ale prawdziwego mistrza charakteryzuje to że wstaje i walczy dalej. Ktoś tam pisał głupoty - nie bede pokazywał palcem - że dziwne że Marco nie zamknął glowki przy linach... a jak na litość boską miał to zrobić jak Polak całkowicie go zaskoczył tym że odpowiedział atakiem i w dodatku ostudził jego zapędy celnymi ciosami ? Oglądałem te walke wczoraj jeszcze raz i dałem Huckowi 3 rundy 5,6 i 8 choć na żywo widziałem to bardziej pod Niemca. Rundy 4,9,10 były dość wyrównane i nie dziwne że sędziowie dawali je dla mistrza. Moim zdaniem Glowka pokazał boks na wysokim poziomie i z żadnym mistrzem bym go nie skreślał. Najbardziej chciałbym zobaczyć unifikację z Lebiedievem. To byłaby fajna wojna.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-08-2015 15:15:26 
Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 14:01:53

Znajdź choć jeden mój komentarz który jest negatywny w odniesieniu do jakiegokolwiek zawodnika prezentującego poziom. Po za Szpulkami i innymi burakami, nigdy nie pisałem na nikogo nic, bo nie dowartościowuje się takim zachowaniem.

noo wlasie to jest te komentarz hehe nie znasz czlowieka osobiscie a wyzywasz od burakow co swiadczy o twoim buractwie... Nie kazdy musi byc grzeczna dziewczynka, nie kazdy musi byc elokwentny i ladnie sie wypowiadac, za to kazdy ma prawo byc pewny siebie i wierzyc we wlasne marzenia nawet chocby caly swiat byl przeciwko niemu.

Autor komentarza: maniekz
Data: 18-08-2015 14:01:53
Zresztą tak jak pisałem - między 6-8 rundą Głowacki będzie miał kryzys - i dokładnie tak było, a to że Huck tego nie potrafił wykorzystać to jest duże szczęście Krzyśka.

no to jestes mocny jak rafcio bo wychodzi na to ze przewidziales nokdaun i rozciecie brwi heheh bo gdyby nie te dwa fakty to zapewne Główka nie miałby chwili zadyszki i obijał hucka od poczatku do konca. Nie mniej jednak prawo dla wroza macieja z bokser.org...
 Autor komentarza: boleslawchrobry
Data: 18-08-2015 15:28:16 
daje sobie rękę obciąć, że maniekz to rafalek, tacy jak on nigdy nie znikają :).
Skoro tak lubisz przypominać co pisałeś to przypomnij sobie, jak skazywałeś Główkę na porażkę,a teraz idź komentuj swojego ulubionego dużego murzyna, który będzie bronił swojego pasa z jakże silnym pretendentem opromienionym zwycięstwem nad cielakiem z Syrii.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-08-2015 15:45:47 
maniekz
Faktycznie zapadłes mi w pamięć bo zawsze różnego rodzaju "dziwadła",łatwo zapamiętać...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-08-2015 15:45:57 
hehe moze i tak tylko on oni czasem rownoczesnie pisali:)

Jak juz pisalem w temacie wildera, nie mozna go winic za takich przeciwnikow bo taki jest ranking wbc i nie ma konkretnie z czego wybrac a ten duhaupas jest 12 w wbc
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-08-2015 15:55:16 
Od dawna już nie oglądam walk RJJ bo wolę go pamiętać kiedy z walk w których prezentował się fenomenalnie.Rozumiem przesłanki skłaniające promotorow do walki z RJJ,ale nie do końca się zgodzę czy ta walka może przynieść dużo dobrego dla Główki
Sportowo najlepiej wygląd USS i tą walke z chęcią najchetniej bym zobaczył
Flores jest taki sobie.Jezeli będą dobre pieniądze to niech go biorą
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 18-08-2015 16:17:36 
Dziwi mnie trochę Cunningham, jako potencjalny rywal dla Głowackiego. To co on? Miałby zrzucić do cruiser, czy jak?
Tutaj różnica warunków fizycznych spora, więc Cunn miałby spore szanse wygrać na punkty.
Nie wiadomo tylko jak zrzucanie wagi na niego wpłynie w tym wieku, no i USS jest jednak coraz słabszy, co udowadnia w każdej ostatniej walce.
Roy czy Flores to bezsens całkowity jak dla mnie (nie licząc finansowego)
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 18-08-2015 16:20:06 
Na pewno nie stawiałbym na Głowackiego w walkach z Lebiediewem czy Drozdem.
Ale po pierwsze, Głowacki jest mocno nieobliczalny, niedoceniany, co udowodnił ostatnio. Po drugie, za wcześnie o tym mówić.

Głowacki stał się teraz łakomym kąskiem dla czołówki cruiser, która (w ciemno można strzelać) prezentuje jednak sporo wyższy poziom, niż pompowany balon Huck.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-08-2015 16:28:15 
A ja stawiałbym jak najbardziej na Główkę w walce z Lebiediewem. Kwazi wydaje się już troszeczkę rozbity i Główka mógłby się moim zdaniem pokusić o nokaut w końcówce, jeśli rozegrałby ten pojedynek dobrze taktycznie. Z Drozdem już mogłoby być inaczej, ale z drugiej strony Krzysiek pokazał w ostatniej walce, że nie wolno go stawiać na straconej pozycji z nikim.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 18-08-2015 16:32:25 
Rollo

A co niby Cunn miałby zrzucać?

W walce z Ukraińcem ważył 204 funty. Pobiega ciut więcej, zamiast butelki wody wypije szklankę i ma limit.
 Autor komentarza: maciej12
Data: 18-08-2015 16:55:59 
Dziwi mnie brak wiary w naszego mistrza. W końcu tytuł sobie WYWALCZYŁ po wojnie z gościem, który od 6 lat zasiadał na tronie. To nie był lucky punch, KO to była konsekwencja ciosów na korpus, świetnej taktyki, niezłomności, wiary we własne możliwości oraz wielkiego serca. Nie wiem czy zauważyliscie, ale Krzysiek ani razu nie cofał się przy atakach takiego killera jakim jest Hukić. Co więcej Główka w wywiadach udowadnia, że ma mentalność mistrza. On w siebie wierzy i nawet po tak wielkim triumfie widzi swoje błędy. Wierzę też, że chłopak nie spuści z tonu i wciąż będzie ciężko pracował, bo praca przywiodła go na szczyt. Czy widząc w piątek tak walecznego chłopaka naprawdę myślicie, że Główka obawiał by się Drozda, Lebiedieva czy Hernandeza? Ja szczerze wątpię. W piątek udowodnił nam i całemu bokserskiemu światu, że on nie boi się żadnych wyzwań.
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 17:08:11 
Użytkownik mgr piszący z IP: 82.3.44.171 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.
 Autor komentarza: sexo
Data: 18-08-2015 17:59:14 
BABILOŃSKI: WIERZĘ, ŻE GŁOWACKI POKONA INNYCH MISTRZÓW

Nie mam co do tego zadnych watpliwosci ze Krzysiu jest najlepszy w cruiser,jak po 6 rundzie w walce z Hukiciem wiedzialem ze wygra tak teraz wiem ze nikt go nie pokona
Uaktualniony ranking CW 2015
1 Glowacki
2 Lebedev
3 Grigory Drozd
4 Pablo Hernandez
5 Mateusz Masternak
6 Krzysztof Wlodarczyk
7 Ilunga Makabu
8 Rakhim Chakhiev
9 Kurdiashov
10Hukic
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 18:10:55 
"Autor komentarza: un4givenData: 18-08-2015 14:41:54
Krzysiu boksuje bardzo podobnie do Lebiedieva. Obaj walczyli z Huckiem i to Głowka poradził sobie lepiej z Marco nawet mimo tego że zaliczył ten nokdaun. Bo taki jest boks chwila nieuwagi i deski. Ale prawdziwego mistrza charakteryzuje to że wstaje i walczy dalej. Ktoś tam pisał głupoty - nie bede pokazywał palcem - że dziwne że Marco nie zamknął glowki przy linach..."


Lebiediev a Glowacki to kompletnie inne style
Z litosci nie bede nawet przypominal co za glupoty wypisywales przed walka Glowacki- Huck
Z litosci
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 18:28:40 
Magistrze rafałku znowu nie wytrzymałeś i wróciłeś na orga z którego już byłeś wywalany na butach ze 100 razy ?

Lebiediew i Głowacki to kompletnie inne style ? W takim razie wytłumacz mi te kompletne róznice w sposobie boksowania tych dwóch zawodników moj ty mentorze...

Co pisałem przed walka ? Pisałem że Krzysiu tanio skóry nie sprzeda bo nie jest to ta sama mentalność co Kołodziej czy Głazewski. Ale realnych szans na wygrana rzeczywiście nie widziałem. Oglądałem wcześniejsze walki Krzyśka i on nie pokazywał tam nic co mogłoby mnie przekonać że jest to bokser klasy światowej. No ale ciesze się że się pomyliłem a Głowka zrobił prawdopodobnie upset of the year i zaskoczył wielu kibiców i ekspertó z całego świata :)
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 18:50:21 
"Autor komentarza: un4givenData: 18-08-2015 18:28:40
Magistrze rafałku znowu nie wytrzymałeś i wróciłeś na orga z którego już byłeś wywalany na butach ze 100 razy ?

Lebiediew i Głowacki to kompletnie inne style ? W takim razie wytłumacz mi te kompletne róznice w sposobie boksowania tych dwóch zawodników moj ty mentorze...

Co pisałem przed walka ? Pisałem że Krzysiu tanio skóry nie sprzeda bo nie jest to ta sama mentalność co Kołodziej czy Głazewski. Ale realnych szans na wygrana rzeczywiście nie widziałem. Oglądałem wcześniejsze walki Krzyśka i on nie pokazywał tam nic co mogłoby mnie przekonać że jest to bokser klasy światowej. No ale ciesze się że się pomyliłem a Głowka zrobił prawdopodobnie upset of the year i zaskoczył wielu kibiców i ekspertó z całego świata :)"


-----------------
Przeczytaj co ja pisałem przed walką:
"Rafał Mysiak 2015-08-15 00:41
Panowie, powiem wam ze wlasnie ogladam Polsat Sport i tam pokazuja poprzednie walki Główki- kilka poprzednich. Tak ogladam i dowiaduje sie coraz wiecej o tym piesciarzu i powiem tak; gosc jest calkiem niezly. Bije calkiem mocno, jest charakterny w ringu, calkiem silny fizycznie, nieustepliwy. Mysle ze psyche tez ma. Moim zdaniem nie ma szans zeby poległ szybko i z wstydem jak Głaz czy poprzedni. Nie widze na to wiekszych szans. Powiem Wam ze ten chlopak ma papiery zeby Hucka pokonac. Bijac konsekwentnie, wyrzucajac duzo ciosow i bedac nieustepliwym, na spokojnie reagujac na nagłe zrywy Hucka moim zdaniem chlopak jest w stanie to wygrac na punkty"
-------------
a co Ty pisałeś przed walką:

"Autor komentarza: un4givenData: 14-08-2015 14:31:04
Głowacki będzie chciał boksować jak Lebiediev który co prawda dąży do tego żeby być bliżej swojego rywala z racji choćby na to że ma dość słabe warunki fizyczne jak na kategorie wagowa w której walczy i zazwyczaj ustepuje nimi swoim rywalom. Ale robi to w inteligentny sposób. Dużo bada przednią ręką, próbuje oszukać rywala zwodami, wciągnąć go na kontre z jego mocnej lewej ręki. To inny typ zawodnika niż Arslan który szedł do przodu za podwójną gardą, spychał Hucka na liny i tam zasypywał go masą ciosów."

Wiec drogie dziecko, po 1 Glowacki nie boksuje jak Lebiediew i to jest kompletna kompromitacja z Twojej strony. Glowacki bije proste na korpus odpychające rywala i jest bardziej ciekawą kombinacją swarmera z kontr-bokserem. Bije sposób stosunkowo duzo, często sam inicjuje akcje, z drugiej jednak strony wie kiedy przeczekać ataki rywala i wstrzelić się ze swoimi. Ma duze umiejętności wstrzeliwanai się w ciosy rywala.
Lebiediew nie wstrzeliwuje się z timingiem w ciosy rywala (zupełnie nie ten sposób), ponadto Lebiediew stara się kontrolowac rywala swoim prostym, a Głowka w ten sposób nie walczy, nie stara się kontrolowac rywala prostym.
Glowka bije duzo ciosow na korpus i generalnie bije się twardo i nieustępliwie. Lebiediew BOKSUJE twardo i nieustępliwie.
Poczytaj dziecko co ja pisalem przed walka a co Ty, zastanow się kto był znacznie bliżej tego co będzie się w ringu dzialo i kto przewidzial JAK MUSI WALCZYC GLOWKA ABY WYGRAC – I Glowka walczyl DOKLADNIE TAK JAK RADZIŁEM i wygrał.

Ucz się chlopcze o boksie ode mnie, żebyś się nie kompromitował po raz N-TY wypisując głupoty przed walka za które się musisz potem wstydzic
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 18:56:02 
I jeszcze jedno @un4given, zeby kazdy to zobaczyl.
Oto co twierdzilismy PO OBEJRZENIU WALK GLOWACKIEGO w pigułce:
JA:
"Panowie, powiem wam ze wlasnie ogladam Polsat Sport i tam pokazuja poprzednie walki Główki- kilka poprzednich. Tak ogladam i dowiaduje sie coraz wiecej o tym piesciarzu i powiem tak; gosc jest calkiem niezly. Bije calkiem mocno, jest charakterny w ringu, calkiem silny fizycznie, nieustepliwy. Mysle ze psyche tez ma. Moim zdaniem nie ma szans zeby poległ szybko i z wstydem jak Głaz czy poprzedni. Nie widze na to wiekszych szans. Powiem Wam ze ten chlopak ma papiery zeby Hucka pokonac. Bijac konsekwentnie, wyrzucajac duzo ciosow i bedac nieustepliwym, na spokojnie reagujac na nagłe zrywy Hucka moim zdaniem chlopak jest w stanie to wygrac na punkty"

----
I TY:
"Autor komentarza: un4givenData: 14-08-2015 14:31:04
Głowacki będzie chciał boksować jak Lebiediev który co prawda dąży do tego żeby być bliżej swojego rywala z racji choćby na to że ma dość słabe warunki fizyczne jak na kategorie wagowa w której walczy i zazwyczaj ustepuje nimi swoim rywalom. Ale robi to w inteligentny sposób. Dużo bada przednią ręką, próbuje oszukać rywala zwodami, wciągnąć go na kontre z jego mocnej lewej ręki. To inny typ zawodnika niż Arslan który szedł do przodu za podwójną gardą, spychał Hucka na liny i tam zasypywał go masą ciosów."
*
*
*
Ano wlasnie chlopcze. To jest ta roznica miedzy mna a Toba w czytaniu walk. Ja jak zwykle bardzo celnie czytałem walki, a Ty jak zwykle wypisywales jakies dziwadła kompletnie nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.
1. Glowacki bada przednia reka jak Lebiediew? FAIL
2. Glowacki probuje oszukac rywala zwodami? ŻE JAK? FAIL
3. Glowacki probuje WCIAGNAC RYWALA NA KONTRE???? lol- FAIL 3X

Oj chlopcze, chlopcze.
Duzo gadasz, a mało robisz. Klepiesz i klepiesz jak ten Pindera, a jednoczesnie ciagle kompromitujesz sie KOMPLETNIE NIETRAFIONYMI TYPAMI co dowodzi, ze Ty po prostu chlopie boksu NIE CZYTASZ, NIE ROZUMIESZ.
Ja? ja po raz kolejny perfekcyjnie przeczytałem ze bedziemy mieli do czynienia z niespodzianką roku
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-08-2015 19:08:38 
...
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 19:09:46 
Dziecko specjalnej troski. Głowacki zaboksował z Huckiem bardzo bardzo podobnie do Lebiedieva. Rusek używa częsciej przedniej reki ale to jest tak samo jak Głókaw bokser-swarmer. Nawet biją podobne kombinacje ciosów - na dol i potem na gore lub na odwrót. Do tego obaj sa mankutami. To jest ten sam styl ale oczywiście nie są identyczni bo nie ma dwóch identycznie boksujących pięsciarzy.

Znalazłeś mój wpis który mnie kompromituje tylko w oczach takiej melepty jak ty :D Glowka boksował dokładnie tak jak myślałem. To można było wywnioskować z tego co mówił trener Łapin że Lebiediev pokazał jak mankut powinien walczyc z Huckiem. Osobiście jednak nie byłem przekonany że taka taktyka się powiedzie ale na szczescie sie myliłem :)

Ja do tego forum, typowań, analiz podchodze z dużym dystansem i za nic nie muszę się wstydzić. Do każdej pomyłki się przyznaje a taka pomyłka jak ta mnie tylko cieszy. Ja nie jestem przecież żadnym ekspertem czy kimś z branży tylko zwykłym kibicem tak jak kazdy na tej stronie a moja opinia nic nie znaczy.

Mimo wszystko powrotu do zdrowia psychicznego życze.
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 19:13:56 
1. Glowacki bada przednia reka jak Lebiediew? FAIL
2. Glowacki probuje oszukac rywala zwodami? ŻE JAK? FAIL
3. Glowacki probuje WCIAGNAC RYWALA NA KONTRE???? lol- FAIL 3X

Ad1. Tego nie napisałem nie czytasz ze zrozumieniem drogi glupkowaty forumowy kolego :D

2 i 3 się zgadza.


Co do mojego czytania na tej gali typowałem tylko jedną walke i było to Tarver - Cunn. Stawiałem na Tarvera przez TKO mimo ze nie byl faworytem u buków. Pisałęm że Antek mimo że dziadek zaskoczy bo wciąż ma umijętności a asy twojego pokroju pisały o KO na dziadku :D
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 19:22:22 
*Pisałem
 Autor komentarza: Clevland
Data: 18-08-2015 19:30:17 
USS jest w stanie wypykać Głowackiego.
Sędziowie załatwieni przez pazerną Duvę załatwią resztę.


Niech wychodzi do Roya.
Szkoda mi go (mój idol), ale jak kasa będzie się zgadzała to czemu nie.
Roy przyciągnie dużo ludzi.

BJ Flores jest do ogarnięcia. Kasa mniejsza.
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 19:35:36 
"Autor komentarza: un4givenData: 18-08-2015 19:09:46
Dziecko specjalnej troski. Głowacki zaboksował z Huckiem bardzo bardzo podobnie do Lebiedieva. Rusek używa częsciej przedniej reki ale to jest tak samo jak Głókaw bokser-swarmer. Nawet biją podobne kombinacje ciosów - na dol i potem na gore lub na odwrót. Do tego obaj sa mankutami. To jest ten sam styl ale oczywiście nie są identyczni bo nie ma dwóch identycznie boksujących pięsciarzy.

Znalazłeś mój wpis który mnie kompromituje tylko w oczach takiej melepty jak ty :D Glowka boksował dokładnie tak jak myślałem. To można było wywnioskować z tego co mówił trener Łapin że Lebiediev pokazał jak mankut powinien walczyc z Huckiem. Osobiście jednak nie byłem przekonany że taka taktyka się powiedzie ale na szczescie sie myliłem :)"
#
#
Widze ze po totalnej kompromitacji dalej idziesz jak zwykle w zaparte. Wypisywałeś takie głupoty przed tą walką, ze az sie za glowę złapałem. Po 1- Glowacki nie mial u Ciebie wiekszych szans- gratuluje inteligencie, tylko jak ktos kto wygral mogl nie miec szans na wygraną??? :D. To tak jakby powiedziec, ze dany skoczek narciarski mzoe skonczyc maksymalnie 120 metrow, a on w nastepnym skoku skacze 150.
Gratuluje Ci wiedzy o boksie xD
Po 2- Juz Ci mowilem, ze Glowacki a Lebiediew to jest KOMPLETNIE INNY STYL.
Tlumaczyc dziecko to Ty mozesz komus na Twoim poziomie kto myli sie w wiekszosci swoich typów jak Ty, czyli nie przymierzając; laikowi jakim Ty jesteś.
Dalej jab to to samo co prosty wg Ciebie? ;D
Juz Ci mowilem ZASADNICZE ROZNICE: Lebiediew stara sie KONTROLOWAĆ WALKĘ prostym, a Głowacki KOMPLETNIE NIE. I to jest juz ogromna roznica, bo Lebiediew de facto BAZUJE W SWOIM BOKSIE na prostym, jest to FUNDAMENT.
Jesli obaj maja inny fundament to juz kompletnie nie da sie ich porownac. Kolejna sprawa; Glowacki bije ostry prosty na ciało ktorym odpycha rywala- Lebiediew nie zadaje takich ciosow. Nastepna sprawa; Glowacki bije duzo na cialo, bije generalnie na brzuch, zebra, watrobe, zadaje ostre sierpy. Lebiediew nie kladzie nawet w 50% takiego nacisku na ciosy na ciało.

Glowka boksowal dokladnie tak jak myslales???
Haha, no przeciez Glowka mial wg Ciebie przegrac, czyli Glowka przegral rozumiem??

Czlowieku przestan sie glupi idiotyczny sposob usprawiedliwiac, jak juz sie po raz n-ty skompromitujesz swoim 'typem bokserskim' to umiej chociaz jak mezczyzna sie przyznac. Widze ze po Psie i rocky86 znalazl sie kolejny nasz specjalista od usprawiedliwien na pol strony po kolejnym n-tym nietrafionym typie.
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 18-08-2015 19:46:22 
Głowacki i Lebiediew zasadniczo różnią się stylm boksowania. Oczywiście mają podobne cechy, jednak najogólniej, to więcej ich różni, niż łączy.
Obaj są mańkutami. Lebiediew więcej pracuje na nogach. Może dlatego, że ma nieco słabsze warunki, ale raczej dlatego, że te nogi ma lepsze - ma lepszą pracę nóg.
Poza tym Lebiediew jest bokserem ofensywnym, który atakuje bardziej wszechstronnie - zachodzi rywala z prawej, z lewej, stosuje uniki, zejścia. Głowaci raczej w linii prostej przód - tył.
Lebiediew stosuje dłuższe serie, kombinacje góra dół. Prawdopodobnie jest lepiej wyszkolony technicznie, odważniejszy, a raczej bardziej skory do ryzyka. Głowacki walczy bardziej asekurancko, nie zadaje długich kombinacji cios, dwa. Z tego też (zapewne) powodu Lebiediew walczy bardziej frontalnie, na przedniej nodze, Głowacki skupiony głównie na defensywie jest wychylony do tyłu, ciężar opiera na zakrocznej.
To tak ogólnie.
Ogólnie to Lebiediew jest bardziej ruchliwy, więcej balansuje, rusza się, ma lepszy przegląd sytuacji. Kiedyś był bardziej skory do wojny, do ryzyka, teraz chyba nieco mniej (po doświadczeniach z Jonesem)
 Autor komentarza: un4given
Data: 18-08-2015 19:47:34 
Rafałek ale ja już ciebie nie będe dalej karmił i tak za dużo czasu ci poświeciłem :) Za chwile znów polecisz stąd na kopa i pójdziesz śmiecic u konkurencji lub znow wrócisz do trollowania tutaj.

Bywaj zdrów chory forumowy kolego :D
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-08-2015 19:53:34 
Niech Rollins z nim pogada. Obaj w sumie są do siebie podobni. Nieudacznicy którzy wylatują raz za razem po banach i kompletnie nie wyciągają z tego żadnych wniosków.
Z tym że jeden wylatuje z różnych stron a Rafał tylko u nas (chyba że poznali się na naszym specu już u konkurencji- nie jestem w temacie ;D)
 Autor komentarza: southpaw
Data: 18-08-2015 19:55:48 
Wiedziałem :D. Nie mogło być inaczej. Jak ryba bez wody. Pewnie nawet mamusi zupka nie smakowała przez ostatnie dni :D.
 Autor komentarza: Thrawn
Data: 18-08-2015 19:57:41 
Jakby ktoś chciał poczytać, zapraszam: http://bokszkanapy.blogspot.com/2015/08/kilka-sow-po-gali-z-newark.html
 Autor komentarza: southpaw
Data: 18-08-2015 20:00:46 
Wszystko jest możliwe po ostatniej walce z Huckiem. Z Drozdem będzie bardzo ciężko, ale uwierzę już w każdy wynik. Dalej widzę świetnego pięściarza i na pewno mistrza w Usyku. Kudriaszow na pewno tez pokaże na co go stać. Zniszczył Palaciosa równie szybko na Lewis Gołotę.
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 20:01:01 
"Autor komentarza: MadButcherData: 18-08-2015 19:46:22
Głowacki i Lebiediew zasadniczo różnią się stylm boksowania. Oczywiście mają podobne cechy, jednak najogólniej, to więcej ich różni, niż łączy."

Oczywiscie ze tak i mowienie, ze Glowacki z Huckiem zaboksowal bardzo podobnie do Lebiediewa to jest chyba czysty zart, głupota, lub świadome zalosne usprawiedliwianie swojego n-tego juz nietrafionego typu.
Po 1 i najwazniejsze; Lebiediew OPIERA swoj boks na badającym prostym, to jest fundament jego boksu. Głowacki po prostu badającego prostego NIE MA. I samo to juz sprawia, ze majac kompletnie inne fundamenty na ktorych opieraja boks, są już wyraźnie innymi bokserami.
Ale jednak idźmy dalej;
Po 2 to co Rollins zauwazyl- Lebiediew zadaje dluzsze serie, Glowacki to glownie cios, dwa.
Po 3- Glowacki czesciej sie jednak odgryza niz inicjuje akcje, a Lebiediew czesciej sam inicjuje akcje.
To juz jest znaczaca sprawa, bo jesli jeden jest inicjatorem, a drugi jednak jest gdzieś tam 'z tyłu', bijący counter-punchami w tempo, to jednak jest to kompletnie co innego.

Generalnie Glowacki jest bardziej defensorem skupionym na ODDAWANIU. Lebiediew jest bardziej ofensorem skupionym na inicjowaniu.
A przeciez to tworzy z nich jednak kompletnie innych piesciarzy.

Jak chlop wypisywal takie bzdury, ze Glowacki nie ma wiekszych szans z Huckiem, czy ze boksowal jak Lebiediew, to niech sie nauczy stanąć i przyznac do bledow, a nie pisac znowu kilometrowe 'usprawiedliwienia' i znowu probujac z oczywistej NIEWIEDZY i ZŁEGO PRZECZYTANIA BOKSU próbować to jakoś przekręcić w oczach czytelnikow, ze jednak wlasciwie to wiedzial co i jak i widzial co i jak, ale coś tam.
Albo sie wie, albo sie nie wie.
Jak sie mowi ze Glowacki nie ma wiekszych szans to się NIE WIE.
Koniec tematu.
A potem dostajemy takie kwiatki jak takiego spamera BlackDoga który kompromituje się w prawie każdym typie i zawsze potem probuje to ‘odkrecac’ i przeinaczac, żeby wyszlo, ze tak naprawde to miał racje, Lol.
To samo z reszta naszych cięższych umysłowo kolegow jak specjalista od ‘jab to to samo co prosty’ un4given czy inny southpaw.
Uzytkownik @southpaw zreszta nie dawal praktycznie zadnych szans z Glowce, a teraz znow spamuje i trolluje wypisując jakies dziwadła, ze tak naprawde to się nie skompromitował…lol…

Ja pisalem jak Glowacki musi walczyc aby wygrac z Huckiem. Trafilem w 100%. Cytuję:
"Panowie, powiem wam ze wlasnie ogladam Polsat Sport i tam pokazuja poprzednie walki Główki- kilka poprzednich. Tak ogladam i dowiaduje sie coraz wiecej o tym piesciarzu i powiem tak; gosc jest calkiem niezly. Bije calkiem mocno, jest charakterny w ringu, calkiem silny fizycznie, nieustepliwy. Mysle ze psyche tez ma. Moim zdaniem nie ma szans zeby poległ szybko i z wstydem jak Głaz czy poprzedni. Nie widze na to wiekszych szans. Powiem Wam ze ten chlopak ma papiery zeby Hucka pokonac. Bijac konsekwentnie, wyrzucajac duzo ciosow i bedac nieustepliwym, na spokojnie reagujac na nagłe zrywy Hucka moim zdaniem chlopak jest w stanie to wygrac na punkty"
I to jest KONIEC TEMATU. Przewidzialem bardzo celnie? PRZEWIDZIAŁEM. Ja po prostu CZYTAM BOKS i nie musze usprawiedliwiac swoich n-tych kompromitacji jak un4given czy inny BlackDog
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 20:05:40 
"Autor komentarza: southpawData: 18-08-2015 19:55:48
Wiedziałem :D. Nie mogło być inaczej. Jak ryba bez wody. Pewnie nawet mamusi zupka nie smakowała przez ostatnie dni :D."


Widze kolego bez wyksztalcenia, ze znow trollujesz.
To co, moze przypomnijmy uzytkownikom Twoją wiedzę o boksie. Cytuję:

"Autor komentarza: southpawData: 14-08-2015 22:04:20
Chuk raczej poradzi sobie z Główką przez KO."

http://www.bokser.org/content/2015/08/15/020205/index.jsp

To jak tam ten ten 'Chuk' nokautujacy Glowke na spokojnie? lol...
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 18-08-2015 20:26:54 
mgr
Taka uwaga
W typowaniu wyniku walk nie można popełnić błędu. Można się co najwyżej pomylić.
Błąd można popełnić przy argumentowaniu (dlaczego tak, a nie inaczej) np "Huck wygra, bo ma świetną pracę nóg" - argumentacja z dupy, błędna, czyli nasz błąd.
Błąd a pomyłka różnią się tym, że błąd wynika z naszej winy, pomyłka to taki błąd niezawiniony.

W typowaniu łatwo się pomylić najogólniej, kiedy walczy dwóch świetnych pięściarzy. Pewnie dlatego, że jest zbyt dużo plusów przemawiających na korzyść jednego, jak i drugiego. Łatwo o pomyłkę, bo trudno przewidzieć, trafić jak walka się potoczy.

Druga "kategoria" walk trudnych do typowania to taka, kiedy walczy przynajmniej jeden bokser, o którym mało wiemy. Bokser, który walczył bardzo mało, bardzo dawno, wreszcie - ze słabymi rywalami, z rywalami, którzy nie sprawiali większych trudności, nie postawili poprzeczki zbyt wysoko, nie byli równorzędnymi przeciwnikami.
Kiedy walczy dwóch takich pięściarzy, to wytypować poprawny wynik, to już loteria całkowita.

Poza tym, typowanie, chcąc, nie chcąc zawsze będzie swego rodzaju loterią.
Nie chce mi się tłumaczyć, posłużę się przykładem: Jose Zepeda vs Terry Flanagan
Walka bez większego faworyta, rywale na podobnym poziomie itd. Można po ich walkach ocenić, pokusić się o ocenę jednego i drugiego i pokusić się o wytypowanie wyniku.
Co z tego, skoro raczej nikt nie przewidzi, że w drugiej rundzie Zepeda tak pechowo przestrzeli, jego ręka "zaplącze się" gdzieś tam w rękę przeciwnika, nabawi się kontuzji i walkę przegra.

Takich przypadków jest i było bardzo wiele (Mora vs Jacobs), ich nie da się przewidzieć, nie da się jakoś wyeliminować. Dlatego przy typowaniu nie da się popełnić błędu, można tylko się pomylić, źle typować, źle trafić.
 Autor komentarza: Enginer86
Data: 18-08-2015 20:38:31 
btw ktoś wie dlaczego nic się nie mówi o rewanżu z Huckiem? Czyżby Bośniak nie dopilnował takiego zapisu w kontrakcie?
 Autor komentarza: MILANorg
Data: 18-08-2015 20:38:57 
wielu userów nie doceniło Głowki i jest to fakt , teraz każdy mądry
@rafał jak juz tak ładni wszystkich cytujesz poproszę o zacytowanie siebie ( cytat z orga nie rp ) gdzie typujesz Głowki wygraną
ja Głowke znałem , 3-4 lata temu pisałem ze nie widze Mastera z Głowka to było wylewnie pomyji , ze jak era Mastera ma przegrac z jakim glowackim ? zarzucanie ze jestem od yale itd i co czyje jest dzisiaj na wierzchu ???

oczywiscie po wygranej Glowki wielu orgowiczow olsnilo ze przeciez on wiedzieli , oni stawiali i ze to było logiczne , popierdolenie w 2 strone oganreło wielu userów

a ja pisałem ze bedzie tak :
głowka daje rowne sparingi z wlodarczykiem ktory jest czołowka cw - fakt
glowka ma mocny cios , ktory huck poczuje - fakt
glowka ma psychike , nie peka w walkach ani na sparingach w kp 12 - fakt

dlatego te zcynniki dawały mi podstawy sadzic ze glowka ni powtorzy asow typu glazewski czy kolodziej i da dobra walke , doszly do tego jeszcze duze zmiany u Hucka i dluga przerwa od boksu

Pomimo powyzszych kwesti Glowka walczyl jednak z Huckiem , bokserem doswiadczonym , silniejszym fizycznie , z szybkimi ciezkim łapami z mocnym łbem

Dlatego finalnie postawilem na Hucka przez ko/tko w koncowych rd
wiedzialem ze bedzie wojna , po analizie postawilem na Hucka
wygrana Glowki dla mnie jest mila niespodzianka , ale zadna sensacja

a wiele obecnych sporów jest po prostu śmiesznych
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 20:41:00 
"Autor komentarza: MadButcherData: 18-08-2015 20:26:54
Druga "kategoria" walk trudnych do typowania to taka, kiedy walczy przynajmniej jeden bokser, o którym mało wiemy.
"
Rzadko wiemy na tyle mało, zeby przy realnej wiedzy o boksie i umiejetnosci czytania boksu zle przeczytac z czym mamy do czynienia. Wilder- Stiverne to przykladowa walka gdzie ja dokladnie pisalem, ze Wilder bedzie Stiverne'a spokojnie rozbijał tak jak Firthę. Jak widac mi wystarczyly poprzednie walki Wildera do zrozumienia z czym mamy tu do czynienia.


Mi w zupelnosci wystarczylo obejrzenie kilku ostatnich walk Glowackiego na polsat sport tuz przed galą zeby zauważyć bardzo dużo celnych rzeczy:

"Panowie, powiem wam ze wlasnie ogladam Polsat Sport i tam pokazuja poprzednie walki Główki- kilka poprzednich. Tak ogladam i dowiaduje sie coraz wiecej o tym piesciarzu i powiem tak; gosc jest calkiem niezly. Bije calkiem mocno, jest charakterny w ringu, calkiem silny fizycznie, nieustepliwy. Mysle ze psyche tez ma. Moim zdaniem nie ma szans zeby poległ szybko i z wstydem jak Głaz czy poprzedni. Nie widze na to wiekszych szans. Powiem Wam ze ten chlopak ma papiery zeby Hucka pokonac. Bijac konsekwentnie, wyrzucajac duzo ciosow i bedac nieustepliwym, na spokojnie reagujac na nagłe zrywy Hucka moim zdaniem chlopak jest w stanie to wygrac na punkty"

------
Musi byc naprawde malo miarodajnych walk danego boksera zeby nie moc poprawnie przeczytać boks obu zawodnikow i wynik konfrontacji stylow.
Ale do tego trzeba obejrzec bardzo wiele walk, czytać i rozumiec boks i UMIEC OBSERWOWAC tak jak ja, w powyzszym tekscie.
Juz tam widac, jak bardzo duzo zauwazylem celnych rzeczy w boksie Glowackiego
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-08-2015 20:51:10 
Świetna walka, piękne zwycięstwo i to po takiej dramaturgii oraz spektaklu na miarę największych aren sportowych
sam nie wierzyłem w Krzysztofa no bo kogo on pokonał, próżno w jego rekordzie szukać wielkich nazwisk, ale tym jednym pojedynkiem wlał w serca polaków tyle optymizmu, iż powinno go starczyć na kolejne walki gdzie na pewno nie będzie stał na straconej pozycji i miejmy nadzieje, iż potwierdzi mistrzowską klasę.
 Autor komentarza: MILANorg
Data: 18-08-2015 20:51:13 
oczywiscie z walk zawodowych Głowki niewiele mozna było wyciągnąc pod kątem walki z huckiem poniewaz poziom rywali był zbyt niski
nie mozna wyciagnac wnioskow o szansach legi w starciu z milanem po wygranych w polskiej lidze myśłaem ze kazdy to wie ale widze ze jednak nie
jedyne miarodajne wnioski mozna było wyciagac ze sparingow z diablo
 Autor komentarza: mgr
Data: 18-08-2015 21:05:41 
" Autor komentarza: MILANorgData: 18-08-2015 20:51:13
oczywiscie z walk zawodowych Głowki niewiele mozna było wyciągnąc pod kątem walki z huckiem poniewaz poziom rywali był zbyt niski "


Oczywiscie ze dalo sie wyciagnac poprawne wnioski tak jak ja to zrobilem.
Po 1 zauwazylem, ze jest silny fizycznie, a jako, ze widze mniej wiecej jaka sile fizyczna moze miec rywal i jaka sile fizyczna ma Huck, to umiem porownac, dlatego pisalem, ze sila fizyczna Glowka nie bedzie wiele Huckowi ustepowal
Po 2 zauwazylem, ze Glowacki jest zadziwiajaco nieustepliwy. Tak nieustepliwych bokserow jak on to ja pamietam tylko z dawnych walk, tacy jak Rocky Graziano, Rocky Marciano, itp. Dawno nie widzialem u aktualnego boksera tej rzadko juz spotykanej cechy.
Po 3 zauwazylem, ze Glowacki bije calkiem mocno. Widzialem to po tym, ze uderzal Seferiego ktory nie jest bumem i nawet jak bil przez garde, momentami wygladalo to naprawde ostro i dynamicznie. Widac ze chlopak ma trochę pary.
Zauwazylem, ze jest konsekwentny, ma kawał charakeru i wyrzuca calkiem duzo ciosow.
To wszystko w zupelnosci wystarczylo mi aby moc widziec oczami walke Glowackiego z Huckiem i powiem szczerze, nie dziwilo mnie to, ze Glowacki ku zdziwieniu wszystkich prowadzil na pkt na poczatku walki
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 18-08-2015 21:54:15 
Jeśli już wyciągamy co każdy wiedział, to ja wprawdzie nie dawałem szans Głowackiemu przed walką, kiedy jednak byłem pijany, to mnie olśniło i dokładnie po rundzie 10 przewidziałem, że Głowacki znokautuje Hucka.
Tego nikt nie pobije ;-)

utor komentarza: MadButcherData: 15-08-2015 03:52:41
Główka ma szansę na nokaut. Musi to wykorzystać. Niech da z siebie wszystko.
http://www.bokser.org/content/2015/08/15/020205/index.jsp
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 18-08-2015 21:58:54 
Proksa też pyknął Niemca, można to lekko porównać ze hura optymizm nie jest zalecany w takiej sytuacji
lepiej z zimną głową niech planują dalsze sukcesy Głowackiego
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 18-08-2015 22:26:02 
@Mgr
Moim skromnym zdaniem Głowacki prowadził jednym punktem do chwili nokautu. Punktacja sędziów była do duπy.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-08-2015 23:21:25 
Huck byl tak pewny wygranej ze nie myslal o jakims rewanzu a juz byl glowa 3 walki do przodu.

Rafa jakim trzeba byc scierwem bez krzty honoru, aby ciagle byc banowanym i zakladac nowe konta?
Jakim zerem trzeba byc bez wlasnego zycia, aby na sile wchodzic do towarzystwa ktore cie nie chce?
Słuchac obelg aby tylko sluchac i aby chociaz slowem ktos sie toba zainteresowal?
Ty musiales miec ciezkie dziecinstwo i moim zdaniem nadajesz sie do leczenia psychiatrycznego...
 Autor komentarza: xionc
Data: 18-08-2015 23:28:39 
Cunningham nie wiem czy by juz zbil do cruiser, RJJ to opcja medialna, ale Krzysiek by go zabil chyba, nie wiadomo jak Huck przezyje te ciosy... Oby byl zdrwoy.

BJ Flores to b. ciekawa opcja, oczywiscie Krzyiek faworytem, ale nie 100%, wiec byloby ciekawie.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 19-08-2015 01:48:00 
Wracam z pracy i co widzę???nasz nałogowy kłamca Rafałek twierdzący że on to nie on powrócił.Co lepsze czytam dalej a tu już Rafałka nie ma trzeba przyznać mu że jest uparty wyrzucają go drzwiami to wraca oknem normalny fenomen.Uważa się za takiego inteligenta a nie potrafi wyciągnąć wniosków ze swojego bytu na tym forum i cały czas wylatuje za to samo.Wniosek jest jeden kreuje się na bardzo inteligentnego człowieka a tak naprawdę jest skończonym idiotą.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 19-08-2015 08:20:48 
Mnie to tylko zastanawia, czy rafał spie.dolił z tych Tworek, czy może go na przepustkę wypuścili.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.