Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-16

 ŁUKASZ JANIK: JADĘ DO MOSKWY SPRAWIĆ NIESPODZIANKĘ

- Wczoraj dowiedziałem się, że jednak zaboksuję 22 maja w Moskwie z Drozdem o pas WBC. To marzenie każdego pięściarza. To przecież możliwość walczenia o najbardziej prestiżowe trofeum w boksie - przekonuje Łukasz Janik (28-2, 15 KO), który w najbliższy piątek w Moskwie zaatakuje Grigorija Drozda (39-1, 27 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBC.


IV FIGHT BOXING: KRZYSZTOF ZAŁUBSKI vs. DAMIAN STANISŁAWSKI

Dopiero co wybrzmiał ostatni gong podczas transmisji turnieju pod hasłem "Promocja Dąbrowskiego Boksu" z Dąbrowy Górniczej, a my wracamy do ostatniego, zamykającego cały turniej pojedynku zawodnika gospodarzy Krzysztofa Załubskiego, który już w pierwszych sekundach po celnym ciosie posłał na deski Damiana Stanislawskiego z klubu Naprzód Lipiny. Choć wydawać by się mogło, że to odetnie skrzydła Damianowi - nic bardziej mylnego - twarda walka toczyła się do końca. Zapraszamy do obejrzenia, nie tylko tej walki, ale całego turnieju, obfitującego w barwne pojedynki w szerokiej skali technicznych umiejętności.
MARCIN SIWY: WYJŚĆ I ZROBIĆ SWOJE

Marcin Siwy (10-0, 4 KO) pomimo niesplamionego rekordu z pewnością jest póki co zawodnikiem niespełnionym, gdyż kiedyś pokładano w nim wielkie nadzieje. Może teraz - po związaniu się promotorskim kontraktem z Mariuszem Grabowskim, jego kariera znów nabierze rozpędu. W debiucie dla nowej grupy jego rywalem będzie dziś Vjekoslav Bajić (9-10, 3 KO). Posłuchajcie co Marcin mówił o tej walce wczoraj.


NA ŻYWO: PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU

Czwarta odsłona turnieju organizowanego przez Klub Fight Boxing Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy na relacje na żywo z imprezy, gdzie właśnie może wprawne oko obserwatora wyłuskać talent przyszłych wielkich pojedynków. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.