Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-24

 


DAMIAN JONAK: GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS, WIELE BYM ZMIENIŁ

Damian Jonak (38-0-1, 21 KO) był swego czasu bliski walki o tytuł mistrza świata wagi junior średniej lub średniej, ale jego kariera nie potoczyła się tak, jak planował sam zawodnik. - Gdybym mógł cofnąć czas, wiele rzeczy bym zmienił - mówi nam w szczerej rozmowie 32-letni Jonak. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym Damian opowiada również o planach sportowych i biznesowych oraz przygotowaniach do walki na gali w Inowrocławiu.


WAŻENIE: ZEUGE vs SJEKLOCA

Główną atrakcją jutrzejszej gali w Berlinie będzie pojedynek Tyrona Zeuge (16-0, 10 KO) z byłym pretendentem do mistrzostwa świata, Nikola Sjeklocą (28-3, 8 KO). W stawce tego pojedynku będzie międzynarodowy pas organizacji IBF kategorii super średniej. Dziś panowie spotkali się oko w oko podczas ważenia. Obaj "wykręcili" po dokładnie 76 kilogramów.WAŻENIE: MURAT vs SIMON

Było już o walce wieczoru, było też o występie "Mastera", ale prawdopodobnie najciekawiej podczas gali w Berlinie będzie w walce numer sześć, w której Benjamin Simon (25-1, 24 KO) sprawdzi formę niedawnego rywala samego "Kata", Karo Murata (26-2-1, 16 KO). W stawce tej potyczki jest wakujący, międzynarodowy pas federacji IBF wagi półciężkiej.


NIE BĘDZIE POWITANIA PACQUIAO W MGM. 'JESTEŚMY TAM NIEPROSZENI'

Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) nie weźmie udziału w tradycyjnym grand arrival - powitaniu pięściarzy w MGM Grand w Las Vegas na kilka dni przed wielką walką. Obóz Filipińczyka, który 2 maja zmierzy się w słynnym hotelu z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO), czuje się tam nieproszony i przebywanie w olbrzymim obiekcie zamierza ograniczyć do minimum.


FOREMAN MINIMALNIE STAWIA NA PACQUIAO

Legendarny mistrz wagi ciężkiej George Foreman już nie może się doczekać hitowego pojedynku Mayweather-Pacquiao. "Big" George uważa, że Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) zdominuje pierwszą połowę walki, a potem osłabnie i inicjatywę przejmie Floyd Mayweather (47-0, 26 KO). Mimo wszystko stary czempion stawia na Filipińczyka. - Floydowi zabraknie czasu. Manny wygra po świetnej walce - przewiduje Foreman.WAŻENIE: MASTERNAK vs MINO

Ruben Angel Mino (26-2, 26 KO) pomimo bardzo groźnego rekordu nie powinien raczej stanowić dla Mateusza Masternaka (34-2, 24 KO) większych problemów. Dziś panowie spotkali się w Berlinie podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Polak wniósł na skalę 90,2 kg, natomiast dużo niższy Argentyńczyk dokładnie 92 kg.