Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-21

 MĘCZARNIE FEIGENBUTZA. KRÓL NOKAUTU PRZEREKLAMOWANY?

Vincent Feigenbutz (19-1, 18 KO) wywołał burzę, gdy na przełomie 2013/14 dwukrotnie przyjeżdżał do Polski i błyskawicznie demolował niepokonanych wówczas Miszkinia i Sołdrę. Wtedy młodym Niemcem zainteresowała się potężna grupa Sauerland Event, ale ostatnie walki pokazują, że 19-letni król nokautu musi się jeszcze wiele nauczyć...
CIEŻKA PRZEPRAWA MICHAŁA STARBAŁY

Niegdyś świetny polski pięściarz na amatorstwie, a teraz boksujący na zawodowych ringach Michał Starbała (12-0, 3 KO) podczas gali w Brodnicy skrzyżował rękawice z twardym i nieustępliwym Bartłomiejem Grafką (11-16-1, 4 KO). Po sześciu rundach sędziowie jednogłośnie wypunktowali zwycięstwo warszawiaka (59-55 i dwukrotnie 59-56, 59-56), choć pojedynek na pewno nie był do jednej do bramki.


SYROWATKA ZWYCIĘSKI, LORA DWA RAZY NA DESKACH

Zawsze groźny Felix Lora (18-14-5, 9 KO) miał być dla Michała Syrowatki (12-0, 3 KO) kolejnym sprawdzianem w dotychczasowej karierze na zawodowych ringach. Podczas gali w Brodnicy obaj panowie mieli pokazać dobry boks, dorównujący pojedynkowi z sierpnia ubiegłego roku pomiędzy Dominikańczykiem a ostatnim rywalem Syrowatki, Michałem Chudeckim.HATTON WRÓŻY BROOKOWI KOLEJNE SUKCESY

Brytyjczyk Kell Brook (33-0, 22 KO) odniósł w minionym roku wielki sukces, jakim było zwycięstwo z amerykańskim mistrzem w Stanach Zjednoczonych, ale najlepsze dopiero przed nim. Tak twierdzi Ricky Hatton, który jako jeden z nielicznych pięściarzy z Wysp zdołał się przebić za oceanem.


SPARING: SYROWATKA vs GUZA

Już tylko godziny dzielą nas od walki wieczoru podczas gali w Brodnicy. W głównej roli wystąpi Michał Syrowatka (11-0, 3 KO), którego przeciwnikiem będzie Felix Lora (18-13-5, 9 KO). W ramach rozgrzewki zapraszamy Was do sparingu Syrowatki podczas przygotowań z Mikołajem Guzą.SADAM ALI PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z GOLDEN BOY PROMOTIONS

Zawodnik kategorii półśredniej Sadam Ali (21-0, 13 KO) w dalszym ciągu pozostaje na zwycięskiej ścieżce. Imponująca passa niepokonanego jak dotąd "World Kida" została doceniona przez promującą go grupę Golden Boy Promotions, która odnowiła kontrakt ze swoim podopiecznym. Jak przyznaje sam właściciel GBP- Oscar De La Hoya, zarówno on jak i jego stajnia pokładają spore nadzieje w 26-latku.


GOMEZ WYPUNKTOWAŁ KAMEGAI

Kariera Alfonso Gomeza (25-6-2, 12 KO) znów nabierze rozpędu po dzisiejszej nocy. Dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata rozprawił się bowiem w bardzo dobrym stylu z Yoshihiro Kamegai (25-3-1, 22 KO), który przecież niedawno stoczył równy bój z Robertem Guerrero.


UDANY POWRÓT SĘKA W BRODNICY

Pojedynkiem z Siergiejem Machtajenką (4-3, 2 KO) na gali Andrzeja Gmitruka w Brodnicy Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) miał udanie powrócić po grudniowej przegranej z rąk Robina Krasniqiego. Ze zwycięstwem tarnowianin nie miał żadnych problemów, pokazał dobry boks i udowodnił, że jest gotowy na duże pojedynki.


KOSELA PRZED CZASEM

Krzysztof Kosela (2-0, 1 KO) po małych perturbacjach jednak wystąpił podczas dzisiejszej gali w Brodnicy organizowanej przez Andrzeja Gmitruka i transmitowanej przez telewizję Polsat Sport. Jego pojedynek z Jakubem Kozerą (0-4) nie trwał długo.
MIELEWCZYK GŁADKO WYPUNKTOWAŁ BARSANA

W inauguracyjnym pojedynku gali Andrzeja Gmitruka w Brodnicy Damian Mielewczyk (8-0, 7 KO) pokonał na dystansie sześciu rund Iona Barsana (2-4, 1 KO) i zaliczył kolejne zawodowe zwycięstwo. Werdykt sędziów był jednogłośny - dwaj z nich punktowali 60-54, jeden 59-55 - wszyscy na korzyść zawodnika Thunder Promotions.