Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-18

 
HUCK-GŁOWACKI: PRZETARG 24 MARCA

Władze World Boxing Organization poinformowały, iż 24 marca w Budapeszcie odbędzie się przetarg na organizację walki o pas w wadze junior ciężkiej pomiędzy Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO) a Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO). Kwota minimalna, jaką będzie można zaoferować w przetargu, to 300 tysięcy dolarów.


GBENGA OLOUKUN TERAZ SPRAWDZI REKOWSKIEGO!

Gbenga Oloukun (19-11, 12 KO) dopiero co dał Mariuszowi Wachowi trudną przeprawę w Lubinie, a już wkrótce powróci na polską ziemię by przetestować innego naszego "ciężkiego", Marcina Rekowskiego (15-1, 12 KO). O wszystkim poinformował współpromotor "Rexa", Andrzej Wasilewski.


KRYSTIAN CIEŚNIK O WYSTĘPIE MIELEWCZYKA I PLANACH GRUPY

Już w najbliższą sobotę podczas gali w Brodnicy niepokonany Damian Mielewczyk (7-0, 7 KO) po raz pierwszy zaprezentuje się kibicom na antenie Polsatu Sport. Rywalem pięściarza Thunder Promotions będzie pochodzący z Rumunii Ion Barsan (2-3, 1 KO). Prezentujemy Wam wywiad z Krystianem Cieśnikiem, który opowiedział o występie swojego podopiecznego oraz planach grupy Thunder Promotions.CHAVEZ-TAYLOR: ZABRAKŁO DWÓCH SEKUND

17 marca 1990 roku na ringu hotelu Hilton w Las Vegas odbyła się bitwa, która do dzisiaj wzbudza wielkie emocje. Tego dnia naprzeciwko siebie stanęli dwaj godni siebie mistrzowie - twardy jak stal i niezwykle popularny Julio Cesar Chavez (107-6-2, 86 KO) oraz błyskotliwy wirtuoz pięści Meldrick Taylor (38-8-1, 20 KO). Obaj byli wówczas niepokonani, a w stawce tej pamiętnej rywalizacji znalazły się dwa tytuły dywizji junior półśredniej, należący do Meksykanina pas WBC oraz IBF Amerykanina.
MAYWEATHER-PACQUIAO: WYJĄTKOWA OFERTA DOMU PUBLICZNEGO

Do walki Floyda Mayweathera Jr. (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) pozostało jeszcze półtora miesiąca, ale w Nevadzie na dobre trwa już inna walka - o klienta. W związku z bokserskim pojedynkiem stulecia wyjątkową ofertę dla gości, którzy w pierwszy majowy weekend odwiedzą słynący z liberalizmu stan, przygotował jeden z tamtejszych domów publicznych.


LEWANDOWSKI: CIĘŻKA PRACA I TRUDNE WARUNKI NIE ZRAŻAJĄ

Arkadiusz Lewandowski o trudnych warunkach w okręgu, współpracy z miastem i sponsorami oraz ciężkiej pracy w regionie, która przynosi efekty! Zmotywowany osiągnięciami swoich podopiecznych stawia twarde cele do realizacji. Posłuchajmy co trener Champion Chojnów Powiat Legnicki, miał do powiedzenia po zakończeniu Mistrzostw Dolnego Śląska.

SPARING: SYROWATKA vs GRABOWSKI

Bardzo lubicie tego typu materiały, zazwyczaj niedostępne dla przeciętnego kibica. Dlatego prezentujemy Wam kolejny sparing Michała Syrowatki (11-0, 3 KO), który będzie głównym bohaterem sobotniej gali w Brodnicy. Jego przeciwnikiem będzie twardy Felix Lora (18-13-5, 9 KO), a my na rozgrzewkę prezentujemy Wam sparing Syrowatki z Rafałem Grabowskim.KAMIL MROCZKOWSKI: PROSTY PRZEPIS NA ZWYCIĘSTWO

Prezentujemy wywiad z Kamilem Mroczkowskim, który zabłysnął na firmamencie boksu olimpijskiego, pokonując Petera Kadiru (Niemcy). Kamil z rozbrajająca szczerością opowiada o walce z Mistrzem Europy i Wicemistrzem Świata, o pracy i planach na przyszłość. Miejmy nadzieje, że nadal będzie dobrze prowadzony przez swojego trenera i już niedługo zobaczymy co potrafi wychowanek klubu Champion Chojnów pow. Legnicki. W rozwinięciu kilka wcześniejszych walk.


FONFARA vs CHAVEZ Jr: WALKA BĘDZIE TRUDNA, ALE ON POPEŁNIŁ BŁĄD

- Jestem już bardzo podekscytowany tym wszystkim. Julio popełnił naprawdę spory błąd wybierając mnie na rywala. Teraz poczuje prawdziwą moc uderzeń w wadze półciężkiej - przekonuje na miesiąc przed starciem ze sławnym Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO) nasz Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO). Do ich potyczki dojdzie 18 kwietnia na ringu w StubHub Center w Carson w umownym limicie 78 kilogramów.


DAWID MICHELUS: WYJŚĆ I POKAZAĆ DOBRY BOKS

- Mogę obiecać wszystkim kibicom, że postaram się pokazać dobry boks  mówi Dawid Michelus z drużyny Rafako Hussars Poland, dla którego walka w Argentynie będzie już piątą w tym sezonie ligi WSB. Mecz w San Luis odbędzie się w sobotę czasu miejscowego. Transmisja w TVP Sport.