Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-01

 BOXREC: GŁOWACKI WYPRZEDZIŁ MASTERNAKA

Po zwycięstwie nad Nurim Seferim (36-7, 20 KO) i zdobyciu europejskiego pasa WBO w wadze junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (24-0, 15 KO) awansował na 19. miejsce w internetowym rankingu portalu boxrec.com. Wyprzedził tym samym Mateusza Masternaka, który klasyfikowany jest o pozycję niżej.WILDER: MAM HAYMONA, PO CO MI JAY Z?

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) pozostaje wierny Alowi Haymonowi i zapewnia, że nie przejdzie do Jaya Z. Należąca do słynnego rapera grupa Roc Nation Sports, która w styczniu zadebiutowała na bokserskim rynku, była jakiś czas temu poważnie zainteresowana pozyskaniem mistrza WBC w wadze ciężkiej.TYSON FURY O CZOŁOWYCH CIĘŻKICH

W krótkim wideo-kwestionariuszu przygotowanym przez Box Nation, Tyson Fury (23-0, 17 KO) wyraża swoje opinie o czołowych pięściarzach wagi ciężkiej. Znany z ciętego języka brytyjski olbrzym tym razem stara się jednak odnaleźć pozytywy w boksie swych potencjalnych oponentów. W rozwinięciu prezentujemy jego opinie.

KAMIL SZEREMETA O WALCE Z JACKIEWICZEM

Wczoraj informowaliśmy Was o walce Rafała Jackiewicza (46-12-2, 21 KO) z Kamilem Szeremetą (9-0, 1 KO) podczas gali w Legionowie. I właśnie o tej konfrontacji porozmawialiśmy z Kamilem przy okazji wczorajszego wieczoru w Toruniu. - Wszystko pod kątem walki z Jackiewiczem. Zgodziłem się na jego warunki - przyznał Szeremeta.


DEMCZENKO ZASTOPOWAŁ HAAPOJĘ

W ostatnim występie Siergiej Demczenko (15-7, 11 KO) przegrał każdą z ośmiu rund z Darkiem Sękiem. Ale Ukrainiec mieszkający na stałe we Włoszech znany jest z tego, że potrafi sprawić niespodziankę i taką też zafundował fińskim kibicom.