Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-26

 
RIOS GROMI KRYTYKÓW: NAUCZCIE SIĘ CZEGOŚ O BOKSIE!

Brandon Rios (33-2-1, 24 KO) zdemolował Mike'a Alvarado (34-4, 23 KO), rozstrzygając jedną z najciekawszych trylogii ostatnich lat na swoją korzyść. "Bam Bam" miał też wiadomość dla wszystkich krytyków, którzy skreślali go przed tym pojedynkiem. - Pier***cie się i nauczcie się najpierw czegoś o boksie, skur*****! - grzmiał były mistrz świata wagi lekkiej.


PACQUIAO-MAYWEATHER. MANNY OCENIA SZANSE NA 80 PROCENT

Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) spotkał się w Wielkiej Brytanii z księciem Harrym i spełniał honorową rolę w składzie jury podczas wyborów Miss Universe, a Floyd Mayweather (47-0, 26 KO) odwiedził Australię. Czy tak zachowują się zawodnicy, którzy prowadzą negocjacje i nie wiedzą, z kim zmierzą się w ringu za kilka miesięcy?


UHONOROWANY INOUE ZAPOWIADA REKORDY

Robiący furorę w niższych kategoriach wagowych Naoya Inoue (8-0, 7 KO) odebrał w Tokio nagrodę dla najlepszego japońskiego pięściarza 2014 roku, przyznaną przez tamtejszą komisję bokserską. Podczas uroczystości 21-latek, który potrzebował zaledwie ośmiu walk na zdobycie tytułów mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych, zapowiedział kolejne sukcesy.


ANGULO PRACUJE JUŻ PRZED POWROTEM

Alfredo Angulo (22-5, 18 KO) swego czasu siał postrach wśród rywali. Dziś wydaje się już chyba mocno porozbijany, ale pomimo tego faktu oraz trzech kolejnych porażek nadal wzbudza zainteresowanie kibiców. Popularny "Perro" przymierzany jest już do powrotu między liny.


BERTO CHĘTNY NA REWANŻ Z ORTIZEM

Andre Berto (29-3, 22 KO) ma już zaklepany pojedynek 13 marca w Carson z Josesito Lopezem (33-6, 19 KO). W kuluarach mówi się, że jeśli przejdzie ten test, wówczas zasłuży sobie na rewanż z Victorem Ortizem (30-5-2, 23 KO) za pierwszą porażkę w karierze i utratę niemal cztery lata temu pasa federacji WBC wagi półśredniej.