Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-12

 
W SOBOTĘ MECZ GWARDII WROCŁAW

W sobotę 15 listopada odbędzie się mecz klubów boksu amatorskiego, w którym zmierzą się Gwardia Wrocław z rywalami z Zielonej Góry i Sulechowa. Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00, odbędą się w hali Klubu Sportowego Gwardia, przy ulicy Krupniczej 15 we Wrocławiu. Wstęp na zawody jest wolny od opłat.
SZPILKA WRÓCI JUŻ POD KONIEC STYCZNIA

Artur Szpilka (17-1, 12 KO) zaraz po zwycięstwie nad Tomkiem Adamkiem mówił podczas konferencji prasowej, że miał wcześniej umowę ze swoimi promotorami i jeśli pokona "Górala", to stoczy jedną, może dwie luźniejsze potyczki. I teraz ten plan jest realizowany.


CZAGAJEW LICZY NA REWANŻ Z KLICZKĄ

Rusłan Czagajew (33-2-1, 30 KO) zapowiedział, że stawi się na sobotniej walce Władimira Kliczki (62-3, 52 KO) z Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO), ponieważ... chce z bliska obejrzeć swojego przyszłego rywala. Uzbek ma bowiem nadzieję na rewanż na Ukraińcu za lanie sprzed ponad pięciu lat, gdy Kliczko zastopował go po zakończeniu dziewiątej rundy.


KASZUBI POKONALI ŚLĄZAKÓW (12:6)

Po ostatnim meczu z małopolską, jaworzyńscy pięściarze uskrzydleni wygraną, pojechali sprawdzić się na Kaszubach, gdzie musieli uznać wyższość gospodarzy - choć faworyci wygrali 3 pojedynki, ostateczny wynik powinien dać wiele do myślenia.RZADKOSZ ZAWODOWCEM

Mateusz Rzadkosz - od dawna czołowy pięściarz wagi średniej (75 kg) na naszym podwórku, postanowił spróbować swych sił w gronie zawodowców. Zawodnik Wisły Kraków będzie jednak występować za granicą.


BRIGGS ZNÓW PROWOKUJE, PRÓBOWAŁ ZAKŁÓCIĆ TRENING MEDIALNY

Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) pojawił się dziś na treningu medialnym Władimira Kliczki (62-3, 52 KO) by kontynuować swój żenujący spektakl. Przyjazd Amerykanina do Niemiec jak zwykle wzbudził duże zainteresowanie mediów. Już w najbliższą sobotę "Dr Stalowy Młot" będzie bronił swoich tytułów w walce z niepokonanym Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO).ARUM: MAYWEATHER NIE MA OCHOTY NA WALKĘ Z PACQUIAO

W ostatnich tygodniach odżyła saga Mayweather-Pacquiao, głównie za sprawą obozu Filipińczyka, który naciskał w mediach na Amerykanina, licząc na to, że ten w końcu się ugnie i zgodzi na wielki pojedynek. Teraz promotor "Pacmana" Bob Arum przyznaje jednak, że sam stracił już w zasadzie nadzieję na to starcie.


MARIUSZ WACH O WALCE SZPILKA-ADAMEK

Starcie Artura Szpilki (17-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO) reklamowano jako spotkanie dwóch najlepszych Polaków w wadze ciężkiej. Z taką opinią oczywiście nie zgadza się Mariusz Wach (28-1, 15 KO), który jednak pokusił się o podsumowanie ich walki.PATRYK SZYMAŃSKI POZNAŁ KOLEJNEGO RYWALA

Patryk Szymański, który niedawno rozpoczął współpracę z Alem Haymonem, trenuje obecnie na Florydzie przygotowując się do kolejnej walki. Stoczy ją 12 grudnia z nowym trenerem Chico Rivasem w narożniku, a jego rywalem będzie doświadczony journeyman Gundrick King.
FOTORELACJA: TRENING MEDIALNY W HAMBURGU

Już w najbliszą sobotę w Hamburgu Kubrat Pulew (20-0, 11 KO) spróbuje odebrać pasy mistrzowskie Władimirowi Kliczce (62-3, 52 KO). Pretendent próbuje za wszelką cenę wyprowadzić obóz mistrza z równowagi - w poniedziałek Bułgar odmówił udziału w konferencji prasowej, a dziś nie zaprezentował się na tarczy z trenerem. Prezentujemy Wam garść zdjęć z dzisiejszego treningu medialnego.KLICZKO: GOŁOWKIN TO NIE HAYE, NIE PODRÓBKA

Choć Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) jest właścicielem grupy promującej Giennadija Gołowkina (31-0, 28 KO), nieczęsto słychać mistrza wagi ciężkiej wypowiadającego się na temat Kazacha. Bynajmniej nie oznacza to, że Ukrainiec nie jest zainteresowany czempionem kategorii średniej. Jest - i widzi w nim ogromny potencjał.