KEITH THURMAN CZEKA NA MAYWEATHERA

W razie zanotowania nadchodzącej nocy kolejnego zwycięstwa Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO) nie będzie musiał długo szukać kolejnego rywala. Gotowość do walki z Amerykaninem zgłasza już tymczasowy mistrz WBA w wadze półśredniej Keith Thurman (23-0, 21 KO).

- Mam pas interim, jestem obowiązkowym pretendentem, gdyby nie polityka, gdyby to ode mnie zależało, w kolejnej walce boksowałbym z Mayweatherem. Zajmuję pierwsze miejsce w rankingu. Nawet podczas ważenia powiedziano, że Maidana jest drugi. Jeżeli mógłbym dostać to, czego chcę, walczyłbym z Floydem. Udowodniłbym moje umiejętności naprzeciwko rzekomego TBE – powiedział 25-letni Amerykanin.

Zobacz: FLOYD POBIJE REKORD MARCIANO?

Słynący z mocnego uderzenia "One Time" nie po raz pierwszy wyraża chęć stoczenia walki ze starszym rodakiem. Za kilkanaście godzin zasiądzie w MGM Grand, aby z bliska przyglądać się jego poczynaniom w walce z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO). Thurman ma rady dla obu zawodników.

- Maidana musi być trochę bardziej cierpliwy, nie marnować tyle energii. W pierwszej walce równie dobrze mógł wygrywać rundy zadając znacznie mniej ciosów. Floyd był po prostu nieaktywny. Jeżeli zaś chodzi o Mayweathera, powinien więcej pracować na nogach, frustrować rywala, pokazać, jaka jest różnica pomiędzy nimi. Pierwsza walka była zbyt wyrównana – stwierdził.

Transmisję z gali w Las Vegas przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o 2:00.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 13-09-2014 12:43:45 
Mam nadzieje ze Thurman bedzie przyszłym królem p4p, ma fajny styl, mocne uderzenie.
 Autor komentarza: Blancos
Data: 13-09-2014 12:55:17 
Lepiej dla Mayweathera aby nie spotkał się w ringu z Thurmanem. Oczywiście byłby faworytem, ale to co robi Keith jest piękne!
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 13-09-2014 13:15:51 
a nooo......

bo dzis chyba jakas walka
 Autor komentarza: pankracy
Data: 13-09-2014 13:22:15 
Thurman byłby dla Mayweathera bardzo niebezpiecznym rywalem.Nie dość, że ma bardzo mocne uderzenie i dobrą kondycję to w dodatku jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie (ciosy proste, kombinacje uderzeń w różnych płaszczyznach itp.)Kto wie może we wrześniu przyszłego roku doczekamy się tej walki gdyż z tego co wiem w Maju 2015 ma walczyć z Khanem ale oczywiście jest to jeszcze niepotwierdzona informacja.
 Autor komentarza: Jabba
Data: 13-09-2014 15:11:01 
Nie rozumiem tego zachwytu nad umiejętnościami Thurmana. Owszem niesamowicie się go ogląda. Wspaniale rozprawił się z Diazem, Karrasem, Quintaną i Chavesem i powiedzmy z Zaveckiem też źle nie było. Tylko żaden z tych pięściarzy nie był w top5 ani nawet chyba w top10. Thurman niech zmierzy się najpierw z kimś takim jak Alexander, Brook, Guerrero, Khan, Porter, Provodnikov, a potem niech mówi o walce z Mayweatherem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 13-09-2014 19:30:04 
Floyd go robi dokładnie tak samo jak Canelo na dzień dzisiejszy. Poważne walki dopiero przed Thurmanem, oby do nich doszło już w przyszłym roku, a jest z kim walczyć w tej kategorii.
 Autor komentarza: picioo
Data: 14-09-2014 02:19:17 
"Mam nadzieje ze Thurman bedzie przyszłym królem p4p, ma fajny styl, mocne uderzenie."

Dokładnie!
 Autor komentarza: ghost
Data: 14-09-2014 12:49:24 
Z Thurmanem Floyd bez szans. To pięściarz bardzo szybki, dynamiczny, świetnie wyszkolony, a przede wszystkim bardzo mocno bijący z obu rąk.

Mayweather nawet z ringowym nie daliby rady.

Dla mnie to numer 1 w welter. Już
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.