CUNNINGHAM: TO BYŁ RABUNEK

Sobotniego wieczeru w amerykańskim Bethlehem w stanie Pensylwania, Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) w rewanżowym pojedynku pokonał niejednogłośnie na punkty Steve'a Cuuninghama (25-5, 12 KO). Sędziowski werdykt wzbudził duże kontrowersje i wywował spore emocje w Polsce oraz w USA. Z ust ludzi związanych z boksem można było usłyszeć w ostatnich dniach wiele wypowiedzi na ten temat. W krótkiej rozmowie z BOKSER.ORG "USS" odniósł się do samej potyczki oraz wypowiedzi naszego "Górala" na konferencji tuż po walce. Amerykianin dodał, że punktacja sędziów była dla niego rabunkiem.

Jak się czujesz po sobotniej walce z Adamkiem?
Steve Cunnigham: Fizycznie czuję się dobrze, z moim ciałem jest w porządku, a ja sam jestem bardzo zadowolony z mojego występu. Mentalnie cierpię. Zostałem okradziony ze zwycięstwa. Każdy był świadkiem mojej wygranej. Jestem rozczarowany, że w tym sporcie dalej - raz po raz - zdarzają się sytuacje, które niszczą boks. Nadszedł czas na poprawę i zmiany. 

Werdykt wywarł na ciebie wiele emocji. Powoli dochodzisz emocjonalne do siebie?
SC: Tak, jest już dobrze z powodu mojej wiary w Boga. Wiem, że on zawsze jest przy mnie i ma kontrole nad moim życiem. Jednak tak jak powiedziałem - jestem bardzo rozczarowany. Trenuję bardzo ciężko do każdej walki, a w ringu daję z siebie wszystko. Ludzie nie powinni być w stanie wziąć coś, co jest Twoje i dać komuś innemu. To nic innego jak rabunek.

Jak ocenisz postawę Adamka w sobotniej walce?
SC: Wiesz, szczerze mówiąc byłem zaskoczony jego uwagami po pojedynku. Nigdy nie miałem z nim problemu osobistego. Jest profesjonalistą, takim jak ja, ale nie mogę pojąć dlaczego tak się wypowiedział na konferencji. Być może wiedział, że to starcie przegrał. Dodam, że jeśli jego sparingi nie wyglądają jak walki, powinien przejśc na emeryturę już dziś. Nie uciekałem, ja go wyboksowałem. Jest między tymi stwierdzeniami duża różnica, prawdziwi fani pięściarstwa wiedzą. Nadawałem tempo starciu, częściej uderzałem i zadawałem mocniejsze ciosy. Wiedzialem jak walczyć, aby go pokonać. Na koniec mówię: Niech Bóg błogosławi Adamka i jego rodzinę, ale tak jak powiedział promotor Polaka, Ziggy Rozalski, Adamek dostał świąteczny prezent na gwiazdkę. Nie wiem tylko, jak można być z tego zadowolonym.

Chcesz coś powiedzieć polskim kibicom?
SC: Byłem bardzo zaskoczony wiadomościami od polskich fanów, którzy przyznają, że kibicowali Adamkowi, ale uważają że wygrałem pojedynek. Te wiadomości były pomocne i budujące. Chcę, żebyś wiedział - czytam je wszystkie i naprawdę doceniam. Miałem szczęście do Polski dwukrotnie. Jest to piękny kraj, a dziś jestem dumny, że zyskałem szacunek polskich kibiców. Mam nadzieje, że dalej będą mi kibicować i oglądać, bo niedługo wracam! Niech Bóg błogosławi każdego z Was!

Rozmawiał Cezary Kolasa 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1997r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: costamjest
Data: 25-12-2012 13:04:53 
Wole takie wały niż Byrd- Gołota. Mógł być ten remis i 3 walka by wszystko wyjaśniła a tak tylko zostaje współczucie dla jankesa.
 Autor komentarza: mephisto
Data: 25-12-2012 13:10:03 
"zadawałem mocniejsze ciosy" i na tym kończy się obiektywna, wnikliwa ocena walki przez USS.
 Autor komentarza: cycu1993
Data: 25-12-2012 13:10:26 
Steve szkoda mi cie, bo ice wszyscy ruchają. Rabunkiem tego nazwać nie można, bo walka w okolicach remisu ze wskazaniem na Cunna itd. Ale na pewno walka z Pulewem z któym Steve miały duże szanse a potem kompromitacja z Wladem(no bo Cunn przewrocilby sie po jego lewym prostym) na pewno pozwoliła by na spokojniejsze życie jego rodzinie) Bo z 1,5 mln$ jako oficjalny pretendent by wytargał. Wydaje mi się, że Adamek wie, że był gorszy. WIdać to była jak szedł do naroznika, jak Dorotka byłą zmartwiona, jak Ziggi mówił potrzebujesz nokautu. Po prostu Adamek ma to do siebie, że wszstko tłumaczy sobie tak, że to niejst jego wina tylko czegoś. Stąd zarzucał Stevovi uciekanie,
 Autor komentarza: MilfHunter
Data: 25-12-2012 13:18:29 
"Patrząc na atak ogólnej anty-Adamkowej histerii, czekam tylko na kolejną polską petycję "życzliwych". Podobną, jaka była w przypadku Krzyśka Włodarczyka po pierwszej walce z Francisco Palaciosem, kiedy ci "życzliwi w trosce o boks" pisali do WBC, żądając śledztwa, a najlepiej wsadzenia kogoś do więzienia. Teraz trzeba tylko wymienić nazwiska zawodników, no i adres bo teraz odbiorcą jest IBF. I to wszystko po walce, gdzie różnica między jednym, a drugim pięściarzem wynosiła JEDNĄ rundę. Gdyby ktoś nie oglądał walki Adamek - Cunningham 2 (widziałem ją z odległości trzech metrów + powtórkę z NBC), mógłby czytając wiele chętnie cytowanych wypowiedzi używających określeń jak "złodziejstwo stulecia" czy "wielki rabunek" dojść do wniosku, że Adamek w Betlejem nie istniał. Że może wygrał z rozpędu jedną lub dwie rundy, a przez resztę walki Steve rzucał nim po ringu jak lalką. Czyli paranoja."

Dobre podsumowanie jednego z redaktorów, na innym portalu
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 25-12-2012 13:28:12 
Tomek Adamek teraz będzie musiał pokonać Pulewa z którym nie ma szans.
Tak więc Cunningham nie musi wyjść gorzej na tej porażce, zależy kogo mu zakontraktują.

Polak nie ma szans z Bułgarem, wyglądał źle, był wolny , ociężały, porónanie jego szybkości nawet z 1 walki z wrakiem Gołoty do teraz to teraz jest Polonezem wtedy był przynajmniej dobrą Hondą.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 13:28:25 
Trzymaj się Cunn. Adamek w obecnej formie odpadnie juz w walce z Pulevem. Cóż na zmianę wyniku nie ma co liczyć. Wał to wał i nikt teraz nie przyzna sie do błędu zmieniając wynik...
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 13:30:19 
Haha wiedziałem że ten MilfHunter jest z Juesej :D Teraz już wszystko jasne po co tu jest i dla kogo ;)
 Autor komentarza: KoksowaleMzWachem
Data: 25-12-2012 13:40:03 
Ciekawi mnie czy ktoś z fourm oprócz Azbest Mena -Copa uważa , że Góral jest w stanie pokonać kliczków ?
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 25-12-2012 13:41:53 
Sama walka była bliska remisu.

Nie była wałkiem, oszustwem, wiele rund mogło iść w obie strony, to jeden z tych pojedynków gdzie w grę wchodzi wygrana jednego lub drugiego i remis.

W większości nadużywacie słów-oszustwo itp. Tu go nie było, bo mimo tego, że wg. mnie Amerykanin bardziej zasłużył na zwycięstwo zdaję sobie sprawę, że jeśli ktoś jedną czy dwie rundy remisowe da inaczej niż dałem ja to wynik będzie całkiem inny.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 25-12-2012 13:43:16 
"Wiesz, szczerze mówiąc byłem zaskoczony jego uwagami po pojedynku. Nigdy nie miałem z nim problemu osobistego. Jest profesjonalistą, takim jak ja, ale nie mogę pojąć dlaczego tak się wypowiedział na konferencji. Być może wiedział, że to starcie przegrał. Dodam, że jeśli jego sparingi nie wyglądają jak walki, powinien przejśc na emeryturę już dziś"

I tu sie zgodze z Cunninghamem... Straszne glupoty gadal Adamek po walce...
Zero szacunku po walce dla przeciwnika... Klamal w zywe oczy, przykro sie cos takiego oglada i slucha... Zachowal sie niczym Marco Huck :))))
Inni bokserzy ba.. Nawet Floyd potrafi oddac przeciwnikowi to co jego, pochwalic za postawe itd. Pomimo ze wczesniej nie jest zbyt mily... Tutaj Adamek potraktowal USSa jak amatora leszcza i chuj wie co jeszcze...
 Autor komentarza: KoksowaleMzWachem
Data: 25-12-2012 13:45:27 
Adamek mi w tej walce przypominał troche Hucka i jego festynowy styl walki. Czekał na pojedyńczy cios i myślał ze skonczy USS lecz musialby wazyc przynajmniej 110 kg by ten cios mail odpowiednią wymowe
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 13:48:17 
Jak mnie bawią komentarze w stylu "wiele rund mogło iść w obie strony" :D Ludzie, obejrzyjcie tę walkę w dobrej jakośći, bo pewnie ogladaliści na jakiś streamach w rozdzialce 300 : 200. Adamek 90 % ciosów rzucał w powietrze lub na gardę Steva. TEGO SIĘ NIE PUNKTUJE W BOKSIE.
 Autor komentarza: kawasaki
Data: 25-12-2012 13:54:39 
Widziałem walkę Adamka z USS kilka razy, może mało się znam na boksie ale lubię wagę ciężką. Ja tutaj nie widzę kompletnie żadnego szwindlu czy przekrętu- walka była wyrównana. USS się cofnął, unikał walki, walczył z kontry, Adamek próbował atakować ale jego ciosy nie były klarowne. Suma sumarum walka była remisowa i naprawde bardzo wyrównana. Mam nadzieję, że wszyscy o tym wiemy, że pretendent chcąc wygrać na punkty musi walkę bardzo wyraźnie wygrać. Niestety USS tej potyczki nie wygrał wyraźnie, stąd taka, a nie inna ocena sędziów. Patrząc przyszłościowo na Adamka to można śmiało napisać, że ani z Władkiem ani np Sasza Powietkinem ani z Pulewem większych szans to Góral nie ma, chociaż by stawał na uszach to i tak przegrał by przez KO. Jednak marzenia są bardzo ważne i nadzieja na Mistrzostwo Swiata tez. Boks to tylko sport i wszystko jest możliwe. Zyczę wszystkim miłośnikom boksu wesołych, rodzinnych, cudownych Swiat.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 25-12-2012 13:59:33 
Hubosz
Nie musisz dawać głupiutkich uśmieszków, używać Caps Locka żeby wyrazić swoje zdanie. Mnie osobiście śmieszą osoby, które akceptują tylko takie stanowisko jakie mają one.
Walka była bardzo równa, można ją było punktować w obie strony/

kawasaki
Myślę dokładnie tak jak ty.
Wzajemnie pięknych świąt.
Mógły tylko śnieg spaść u mnie go nie dowieziono.
 Autor komentarza: hernandez
Data: 25-12-2012 14:05:08 
kawasaki

"Mam nadzieję, że wszyscy o tym wiemy, że pretendent chcąc wygrać na punkty musi walkę bardzo wyraźnie wygrać"

a skąd pochodzi taki przepis? mógłby mnie pan szanowny oświecić?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 25-12-2012 14:10:21 
Autor komentarza: costamjest
Data: 25-12-2012 13:04:53

Byrd - Golota to nie był żaden wał. Remis całkiem obiektywny.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 14:11:28 
Autor komentarza: hernandez
Data: 25-12-2012 14:05:08
kawasaki

"Mam nadzieję, że wszyscy o tym wiemy, że pretendent chcąc wygrać na punkty musi walkę bardzo wyraźnie wygrać"

a skąd pochodzi taki przepis? mógłby mnie pan szanowny oświecić?

raz ze nie ma takiego przepisu , dwa że w tej walce nie było pretendenta to był eliminator a nie walka mistrzowska !!!
 Autor komentarza: unlocer
Data: 25-12-2012 14:14:36 
Hubosz
Nie musisz tutaj tłumaczyć takich spraw.Jest na tym forum wielu którzy nie mają pojęcia o boksie i punktują nawet chęc zadania ciosu.Jestem kibicem Adamka ale jego wypowiedzi staram się niesłuchać bo są po prostu głupie. Tą wypowiedz jednak słyszałem i uważam że Tomek wypowiedzial się jak cham i prostak.Powiem wam że Tomasz wie że tej walki nie wygrał ale nie wiadomo czy jest w stanie wyciągnąć jakies wnioski tej walki zapatrzony w swoją nieomylność.
 Autor komentarza: kolano
Data: 25-12-2012 14:26:14 
Panowie, czy jaki kolwiek reporter zadal pytanie Blodworthowi dlaczego Polak prowadzony prez Gmitruka byl oklaskiwany a po przejeciu trenerki przez tego ostatniegom po kazdym pojedynku mamy wodospad negatywnych komentarzy?
Nie rozumiem dlaczego Adamek idzie w zaparte, opowiada jak to wszyscy widza ze jest coraz to lepszy, szybszy, silniejszy?
Ja widzę, że zmienilk się mentalnie jak i boksersko.
Jak widzicie adamka z walki z areola a dzisiejszego z walki z cunnem?
Stary adamke wypunktowal by obecnego
Może, gdyby redakcja napisala jakis szerszy artykul, ze wszyscy widza ze Adamek leci w dół w blyskawicznym tempie, staje sie pod kazdym wzgledem gorszy, moze wowczas by cos do niego trafilo?

Panowie Zdrowych, wesolych swiat, szczesliwego 2013 roku i pieknych i pojedynków ze sprawiedliwymi werdyktami !!
 Autor komentarza: tenarus
Data: 25-12-2012 14:30:37 
Adamek zostal wypunktowany, wygrał 3-4 rundy max. Teraz to nie ma juz zadnego znaczenia, nie ma sie z czego cieszyc, forma jest katastrofalna.
 Autor komentarza: atmel
Data: 25-12-2012 14:34:57 
Idzie o duże pieniądze wiec oszukali USS bez mrugnięcia okiem ...
Powinien zabrać mikrofon i nabluzgać tym szujom .
 Autor komentarza: tenarus
Data: 25-12-2012 14:35:17 
Zaloze sie, ze duzo osob ogladajac walke np w pubie sluchalo przy kazdym "natarciu" Tomka "patriotycznego" komentarza pana Pindery i wiejskich odglosow dziczy w stylu "eeeeeeeeeeeee, dajesz murzyna, za*** go, itd" wiec nie dziwie sie ich punktacji.
 Autor komentarza: atmel
Data: 25-12-2012 14:37:55 
Grzeczna postawa USS to wielki błąd , widać że ten człowiek z tych dobrych i naiwnych , wierzył swoim oprawcom .
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 14:56:50 
Ja oglądałem walkę i sam krzyczałem, żeby zabił murzyna.
Dla mnie rasizm jest nienawiścią do ludzi innych karnacji, gorzej jak pojawia się chora nienawiść do ludzi tej samej karnacji, walczących pod tą samą flagą. Jednak nasi politycy wmówili wam, że lepiej szanować obcego, niż własnego.
Wyboksowanie? Dla mnie te jego ciosy to były jak klepanie, albo wymasowanie! Niech z powodu braku silnego ciosu zmieni ksywkę na masażer.
 Autor komentarza: earlyBUD
Data: 25-12-2012 14:57:56 
Dla przypomnienia, wczoraj Matys90 wrzucił na forum skróty akcji z pojedynku w dobrej jakości http://www.youtube.com/watch?v=yi5U9IcP62k . Wiara w wygraną Adamka po tym pojedynku to jak wiara w duchy.
 Autor komentarza: montanelli
Data: 25-12-2012 14:58:22 
Weźcie lepiej zobaczcie dokładne statystyki runda po rundzie i zobaczycie, że wynik mógł iść spokojnie w dwie strony.
 Autor komentarza: earlyBUD
Data: 25-12-2012 15:01:12 
Nie statystyki a uważne oglądanie i logiczne wyciąganie wniosków. Zgodnie z statystykami to Vitalij solidnie oberwał od Adamka hehe
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 15:03:53 
@montanelii
Ci goście którzy liczyli ciosy byli takiej samej jakości jak sędziowie, a i tak w statystykach wyszło że Adamek dostał oklep. 40 ciosów to nie jest 5 czy 10 gdzie możemy mówić o wyrównanej walce. Poza tym najważniejsze jest to, że te najmocniejsze ciosy należały do Cunna, obejrzyj dokładnie powtórkę w dobrej jakości. Zobacz czy jest ciosy dochodą, a czyje się ześlizgują lub prują powietrze.
 Autor komentarza: montanelli
Data: 25-12-2012 15:08:44 
earlyBUD
to ja chyba widziałem inne statystyki; poza tym walka zakończyła się przed czasem, więc nie ma o czym mówić; co do samych statystyk, nie jestem zwolennikiem patrzenia tylko na liczby, ale jak już się podaje całkowitą ilość ilość ciosów, a później się wszyscy prężą "no tak faktycznie wał jak ch**" to warto spojrzeć na każdą z rund; Cunn zrealizował swoją taktykę itd. zgoda, wizualnie wyglądał lepiej, ale cała sprawa jest za bardzo nadmuchiwana;
 Autor komentarza: montanelli
Data: 25-12-2012 15:11:33 
Dodam tylko, że wg mnie też Cunn wygrał; ja po prostu cały czas tylko powtarzam, że to był wg mnie "mały wałek" na tle tego co się w boksie dzieje.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 15:13:23 
Polacy lubią intrygii romanse, tak nas nauczyli politycy i rodzice, siedząc przy M jak Miłość, czekając aż Mucha, czy Cichopek wymienią się mroczkami!
Adamek to wygrał spokojnie i montowanie filmiku pokazujące dobre akcje Cunningana tego nie zmieni.
Cunningan miał kilka dobrych akcji, Adamek wygrał całą walkę.
Wynik idzie w świat, a marynarz niech odpłynie na swojej łódeczce i się cieszy, że nie skończył walki z Adamkiem na deskach.
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:15:25 
Fakty i opinie fachowcow:

- Adamek po wygranej spada w rankingu Boxrec i The ring. Cunn idzie do gory(Boxrec nie wiem jak The ring).

- 2gi bardzo kontrowersyjny wynik walki w zaledwie 3 ostatnich walkach (Chambers, Cunn).

- Spadek formy Adamka po odejsciu od Gmitruka nabiera jeszcze wiekszego tempa.

- Mina Adamka, jego trenera, promotora i zony po walkce przed ogloszniem werdyktu ...

- Fani odwracaja sie od niego.

- Kolejny przeciwnik Adamka ma za soba bardzo silnego promotora, walki organizowane przez niego, w moim odczuciu, tez czesto koncza sie kontrowersyjnymi wynikami - Adamek moze na wlanej skorze poczuc jakie to uczucie :)

Teraz moje zdanie - jesli Adamek chce juz tylko isc po wyplate, powinien zakopac glowe w piasek, trenowac na Puleva, a potem wpiernicz i wyplata.

Jesli wierzy w siebie i chce zachowac dobre imie oraz fanow. Powinien zmienic trenera, dac rewanz Cunnowi - moim zdaniem tego nie zroi.
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:17:06 
Trenowac na Puleva - wygrac przez KO/TKO
 Autor komentarza: torres
Data: 25-12-2012 15:19:55 
"- 2gi bardzo kontrowersyjny wynik walki w zaledwie 3 ostatnich walkach (Chambers, Cunn)."

to jest kompletna bzdura, z chambersem nie było żadnego kontrowersyjnego wyniku, tomek wygral walkę zasłużenie
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 25-12-2012 15:24:59 
torres

endriu i atmel wyraźnie pisali, że był wałek z Chambersem. Słuchaj zdania ekspertów :D
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:29:36 
@ Torres, NOSFERATU. Szkoda ze rodacy nie znaja jezykow, nie czytaja zagranicznych portali oraz nie ogladaja konferencji w innych jezykach - u nas tego sie nie pokazuje i nie tlumaczy, bo nie jest to poprawne politycznie - a jesli juz cos jest, to jest tego bardzo malo.

@Nosferatu1922 nablizszy przyklad, Ali Bashir na konferencji po walce z Cunnem - i jego wypowiedz na temat nie zakonczonych spraw Adamka z Chambersem.
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 25-12-2012 15:30:51 
: torres"z chambersem nie było żadnego kontrowersyjnego wyniku, tomek wygral walkę zasłużenie"-Też tak uważam nie mniej biorąc pod uwagę dyspozycję Chambersa w tej walce nie można powiedzieć ,że jest to zwycięstwo budujące,satysfakcjonujące...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 15:32:20 
Nic nie jest nadmuchiwane,..
Po prostu /Góral wygrał przez wałek bo Cunn był wyraźnie lepszy. Argumenty Adamka jak i jego psychofanów są bezsensowne.
To Cunn zadał więcej ciosów i niewiele mniej mocnych (Adamka liczyli mocne bo na takie wyglądały jak całe rundy nic nie uderzał i na koniec próbował siłowo walić co mu zresztą licho wychodziło).
Nie ma sensu zajmować się Zyggim, Duvą i Rogerem bo co mają powiedzieć. Będą ściemniać o jakimś uciekaniu i o tym ze Cunn skorzysta na tej walce.
Szybko zapomnieli jak spanikowani mówili do Górala że potrzebuje KO////
O Tomka tekstach o uciekaniu nie ma co pisać bo wd tego co gada powinien przegrać 3/4 swoich walk w Hw jeśli twierdzi że umiejętne punktowanie to przegranie walki...

Nie piszcie też i nie dajcie się nabrać na zmęczenie.
Walka z Eddiem wyglądała bardzo podobnie. Po prostu Góral po wpierdzielu od Vitalija i przybraniu niepotrzebnej masy nie umie się ruszać, i każdy w miarę ruchliwy pięściarz go obskoczy. Nie mówiąc już o tym że Góral nie ma siły nawet na 3 minuty ataku. Czy to wina Rogera?
Trochę na pewno ale też nie należę do tych którzy twierdzą że przy panu Gmitriuku osiągnął by dużo więcej////
Adamek udowodnił w ostatnim czasie że jest mocno przeceniany i przynajmniej dwóch rywali których pokonał (jednego przez kontuzję, drugiego przez wałek) powinni być wyżej cenieni i górować nad nim w rankingach///////////
Pozdrawiam/
 Autor komentarza: Matys90
Data: 25-12-2012 15:32:31 
milan1899
"raz ze nie ma takiego przepisu , dwa że w tej walce nie było pretendenta to był eliminator a nie walka mistrzowska !!!"

Człowiek uczy się całe życie, np. ja się dopiero w ostatnich dniach dowiedziałem, że posiadacza pasa North-America trzeba pobić wyraźnie, żeby mu tenże pas odebrać, podobnie jak wszelkich mistrzów mórz śródziemnych i oceanów :)
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:33:07 
Chcialbym zaznaczyc ze nie napisalem iz uwazam ze walke Adamek z Chambersem przegral - prosze czytac ze zrozumieniem - napisalem ze werdykt byl kontrowersyjny.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 15:35:35 
Ludziska. Skoro Ja oglądam walkę i trafnie wypuntkowałem i wygraną z Chambersem i Cunninganem(nie co do punktów, ale się zgadza), a wy oglądacie te same walki i widzicie wynik zupełnie inny niż skład sędziowski przy ringu. TO kto tu się zna na boksie? Zostawcie wyniki sędziom a sami ekscytujcie się wspaniałymi pojedynkami i wagą ciężką która niedługo zostanie zdominowana przez POLAKA!
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:35:55 
Adamek po 12 byl w tak dobrej kondycji ze w 12 rundzie malo co sie nie przewrocil wracajac do naroznika - sedzia musial go nakierowac :)
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:37:00 
@PrzystojnyRonin ROTFL
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 25-12-2012 15:37:15 
Pandzia". Szkoda ze rodacy nie znaja jezykow, nie czytaja zagranicznych portali oraz nie ogladaja konferencji w innych jezykach"-Niektórzy czytaja np niejaki cop.Przy biegłej znajomości języka angielskiego każdy może pozować na fachowca z prostego powodu na zachodzie boks zakorzeniony jest w kulturze bardzo mocno i jest zdecydowanie więcej informacji .
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 15:37:40 
MAŁYSZ! PUDZIANOWSKI! ADAMEK!
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 15:38:04 
@Kostroma a Cop juz powiedzial gdzie pracuje i za co kase dostaje? :)
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 25-12-2012 15:41:57 
Co do sobotniej walki to nie wiem co poza nokautem musiał by zrobić Cunn ,żeby wygrać.Przecież Amerykanin wygrał w sposób widoczny zadając więcej celnych ciosów i realizując plan taktyczny przez co większa częśc walki toczyła się pod jego dyktando.Adamek nie zrobił nic żeby to wygrać gwałtowne ataki w końcówkach rund to zamało biorąc pod uwagę ,że były kompletnie nieefektywne.
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 15:43:00 
Panowie postawa Adamka byla w tej walce slaba, co do tego chyba nikt nie ma watpliwosci, a wlasciwie to byla taka sama jak w jego ostatnich pojedynkach tyle ze na tle lzejszego, szybszego zawodnika wygladalo to tak jak wygladalo.
Czy taktyka USS zaskoczyla Rogera czy tez Adamka? bo wspomnial cos o ciaglym bieganiu?
Przyznam szczerze ze nie mogla zaskoczyc, poniewaz oczywistym bylo ze USS nie pojdzie na wymiane z Adamkiem bo wlasnie przez taki plan polegl w pierwszym pojedynku, a wiec skoro nie bedzie otwartych wymian to co bedzie? dystans, punktowanie, ucieczka, USS liczyc na nokaut nie mogl.
Teraz nalezy zadac pytanie co zrobil Adamek Team skoro na przeciw stawal szybszy, lzejszy, z dlugim zasigiem ramion zawodnik ktorego Adamek juz raz rozpracowal????
Adamek wazyl 0,5 kg wiecej niz w pojedynku z Walkerem??????Ten fakt jest dla nas odpowiedzia ze Adamek Team zrobil nic!!!!
Kolejnym faktem jest wypowiedz Adamka na temat ciaglego biegania? Tomek powinienes to byl wiedziec i byc gotowym na to!!!!
Po walce przychodzi odpowiedz w postaci Rogera ktory stwierdza ze 216 funtow to zdecydowanie za malo na ciezka, mysle ze ma po czesci racje, a czkolwiek w tym szczegolnym przypadku (USS) waga i szybkosc byla by kluczowa poniewaz Adamek smigal by na nogach szybciej zadawal 3-4 ciosy w kombinacji, a nie 1-2 jak rowniez obawa o kondycje byla by mniejsza.
Kubrat Pulew jest na luzie w zasiegu Adamka, ale starch pomyslec jakie beda przygotowania Adamka do tej walki i na co postawi Adamek Team.
Ostatnie walki pokazuja ze Adamek staje sie latwy do rozpracowania gdyz staje sie bardziej statyczny, nastawia sie na jeden cios w dodatku stajac na wprost przeciwnika bez zwodu, uniku i skutecznego sposobu na wejscie w pol dystans, ciagle posiada twarda szczeke i szybkie jak cholera rece, ale obawiam sie ze to moze byc za malo.

Steve obejrzyj walke jeszcze raz!! Twoje ciosy to wata, wiele po rekawicach, wsteczny od 2 polowy walki przy kazdej wymianie lapales potezny prawy po czym ucieczka lub klincz! Byles blisko, poniewaz Adamek byl zbyt statyczny, jednak nie wygrales!
Zreszta to samo mowiles po pierwszym pojedynku, okradli mnie!!
Stop talking shit mate!!!
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 15:44:57 
KOSTROMA Adamek zrobił tyle ile musiał bo wygrał!
Twoim życiowym problemem jest to, że nie akceptujesz świata jakim jest, a jaki Ci się K...A Wydaje! Jak powiedział to jeden z czołowych trenerów uwodzenia w Polsce.
WYGRAŁ? WYGRAŁ!
DO PULEVA WYJDZIE I TEŻ WYGRA? WYGRA!
DO KLICZKO WYJDZIE I TEŻ WYGRA? WYGRA!
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 15:45:11 
Cunningha, chce chyba wyjeczec rewanz z Adamkiem...

Przed walka pisalem ze odczuwam pewien niesmak,iz bedzie walczyc dwoch zawodnikow majacego,tego samego promotora.Gdzie jeden jest lokomotywa grupy,wciaz z szansami na przyniesienie jej zyskow,drugi zas jest na "doczepke".Wlasciwie tylko po,to zeby Tom Quick Hands mial kogo,pokonac w drodze do wyplaty od K2
Teraz jak USS zostal skrzywdzony,zlym werdyktem sedziow punktowych,ma kiepska pozycje negocjacyjna z Duva.Bo co moze? Na pocieche dostac jakas dobrze platna walke,zeby zamknol paszcze

Mnie Adamek nie zaskoczyl,wypowiedziami po walce.Spodziewalem sie czegos w podobnym tonie.Zareczam jednak,ze to nie koniec.Czekam na na wiecej..lol...

Wasileswki powinien zakontraktowac USS dla Szpilki.Walka pieknie by sie sprzedala.Artur dopisalby kolejne KO do rekordu i jak nic zyskalby jeszcze wieksza popularnosc
 Autor komentarza: Matys90
Data: 25-12-2012 15:49:03 
KAOS, oglądałeś chyba inną walkę. Takich prawych jakie wsadził Adamkowi Cunn, Adamek nie wsadził Stevowi przez całą walkę.

http://www.youtube.com/watch?v=yi5U9IcP62k
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 15:51:30 
Szpilka to by się zmęczył ganiając za Cunninganem i pewnie sam by dopisałby KO do swojego rekordu. Ale tym razem pierwsze! Przegrana przez KO!
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 15:51:56 
Matys90

Prawe USS to kilka czystych kontr bodajrze 3-4 po reszcie prawych Adamek nawet sie nie skrzywil, co wiecej zrobil Cunn job, job, wsteczny?
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 16:03:06 
@KAOS
Po pierwsz jab, nie job. Po drugie w boksie nie punktuje się rund za miny bokserów.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 25-12-2012 16:03:26 
Matys90
Wydawało mi się, że jesteś powazniejszy.
O czym ma swiadczyć składanka kilku minut?
Po co notorycznie wklejasz ten link.
On ma być dowodem na coś?
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 16:15:47 
Hubosz

Racja, pomyleczka.
Jestem ostanim ktory moglby sie tym faktem sugerowac, aczkolwiek mam dobra pamiec i wiem co mowila twarz Cunna po pierwszym pojedynku, szczegolnie kiedy pierwszy sedzia dal mu wygrana! Uwiezyl? nie prawdasz? aktor???

Druga czesc pojedynku to ucieczka Cunna, coraz wiekszy pressing Adamka coraz wiecej ciosow dochodzi celu po ktorych USS ratuje sie klinczem lub ucieczka. Tak ja zapamietalem ten pojedynek i mysle ze sedziowie rowniez.

W studio wszyscy mieli punktacje runda do przodu dla Cunna, F. Roach powiedzial zwyciezca oststniej rundy wygra pojedynek. Ja ta runde daje Adamkowi.
Wiec powiedz gdzie tu kontrowersje?
 Autor komentarza: saimon
Data: 25-12-2012 16:17:02 
BEZSENSOWNA HISTERIA U CUNNA I POLSKICH ANTYADAMKOMCÓW. WALKA WYRÓWNANA, GDYBY BYŁA WYRAŹNA PRZEWAGA CUNNA W KAŻDEJ RUNDZIE, A WIADOMO, ŻE PRZEGRAŁ CONAJMNIEJ 4-5, KILKA REMISOWYCH. REMIS BYŁBY SPRAWIEDLIWY. WYGRANA CUNNA NIGDY. ADAMEK NIE WYBIERAŁ SĘDZIÓW, WIĘC PO CO TE JĘKI STARYCH FANÓW GOŁEGO I STALE JECZĄCYCH NA POLSKI BOKS? ADAMEK NIE ZACHWYCIŁ FORMĄ, ALE POPRZEDNIA WALKA BYŁA OK. LICZĘ, ŻE NASTĘPNA RÓWNIEŻ. WSZYSTKO W TEMACIE.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 16:21:02 
Dla mnie temat skończony.
Cunningan nie może być wiarygodny, płącząc, że go oszukano. On zawsze jak przegrywa to płacze. Taki syndrom "piaskiem w oczy" i doszukiwania się przekrętów. Nawet jesli Adamek dostał wygraną dzięki nazwisku w perspektywie walki z Pulevem, to jego sukces. Cunningan przez 90% swojej kariery był u Dona Kinga i u Dona Kinga był trakoktowany z przymróżeniem oka. King celowo przegrywał każdy przetarg i USS musiał jeździć po całej europie. Myśli sobie pewnie teraz, że płakaniem zyska kibiców? I zabierze ich Adamkowi, bo nie ma własnych!
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:23:19 
Ngdy wczesniej nie sprawdzalem forum na tym portalu, gdyz myslalem, ze ze wzgledow zwiazanych z Bozym Narodzeniem i zblizajacym sie Nowym Rokiem, wiekszosc z was zwyczajnie odpoczywa od polemik bokserskich. jak widze jednak "kontrowersje" po walce Cunningham - Adamek wciaz sa tutaj tematem numer jeden. To dobrze i zle zarazem. Dobrze, gdyz mowienie w pozytywnych jak i negatywnych aspektach zawsze jest machina marketingowa a zle, gdyz najwyrazniej najwioecej problemow z werdyktem ma sam Cunningham i... no wlasnie - Polacy...lol...
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:26:03 
Nie wierzę, że mamy tylu sympatyków boksu, którzy mają takie klapki na oczach - jeśli ktoś widział remis albo wygraną Adamka, to ja im szczerze współczuję... oni po prostu są "obok" tego sportu i nie doświadczają jego piękna.
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 16:30:48 
Deter

Ja kiedy na zywo ogladalem walke Floyd vs Oscar bylem przekonany ze walke wygral Golden Boy, pozniej ogladalem jeszcze wiele powtorek aby sie w tym utwierdzic i wiesz co? zmienilem zdanie.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:34:20 
"BlackDog Data: 25-12-2012 15:32:20
...Góral wygrał przez wałek bo Cunn był wyraźnie lepszy"


Wszystkie polemiki musza byc oparte nie tylko na wlasnych opiniach, ale rowniez na ich weryfikacji. Piszesz, ze "walek"... No coz, masz prawo oceniac subiektywnie w sposob jaki chcesz, lecz porozmawiajmy o faktach. O ile zaraz po walce, wiele kontrowersyjnych wypowiezi pojawilo sie w zwiazku z werdyktem, dzisiaj sytuacja jest juz zdecydowanie bardziej klarowna... Kilka przykladow: jeden z najznakomitszych sedziow w boksie zawodowym Mr. harry Lederman punktowal 115-113 dla Adamka, czyli dokladnie jak ja to zrobilem po powtornym obejrzeniu walki. Freddy Roach przed ostatnia runda walki powiedzial, ze zwyciezcza ostatniej rundy wygrywa walke, a chyba nie ma jedenj osoby po obu stronach jeziora, ktora nie dala tej rundy Adamkowi. Bliski kumpel Cunninghama - BJ Flores widzial walke na remis przed ostatnia runda, aczkolwiek po ogloszeniu wyniku powiedzial iz sadzi, ze Steve wygral. Inny bliski kumpel Cunninghama, Chris Byrd nagrywajac swoj cykliczny komentarz na youtube, powiedzial iz punktowal 115-113 dla Cunninghama, ale remis jest OK rowniez... Wiele opinii wskazywaloby na fakt, ze walka byla bardzo wyrownana i wynik mogl byc zarowno dla Polaka jak i mojego rodaka lub remisowy. Mowiac to wszystko, pytam tych strasznie sfrustrowanych Polakow, ktorzy nienawidza Adamka:
O JAKIM "WALKU" PISZECIE DZIECI???
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 16:36:36 
@cop
"Dobrze, gdyz mowienie w pozytywnych jak i negatywnych aspektach zawsze jest machina marketingowa"
Marketing marketingiem. Ale jeśli to ma być sława, to przypomina Adamka.
Tomkowi należy się chyba szacunek, a nie to, żeby go bezkarnie obrażać!
"a zle, gdyz najwyrazniej najwioecej problemow z werdyktem ma sam Cunningham i... no wlasnie - Polacy...lol..."
O to chodzi i ja też nie rozumiem, jak można lepiej traktować przyjezdnego niż Polaka. Ciekawe czy wasze żony przyjmują tak gości, bo jak tak to ja chętnie do was przyjadę.
...
Nawet jeśli Adamek wygrał dyskusyjnie ten pojedynek, to jakoś Niemcy nie mają problemów z dyskusyjnymi wygranymi Hucka, Polacy zrobi dziecko z listonoszem to potraktują jak swoje!
 Autor komentarza: lysek29
Data: 25-12-2012 16:36:59 
Co do tej wypowiedzi Adamka po walce....Szkoda ze KLICZKO nie powiedzial tak o nim..ze to nawet nie byl sparing hehe
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:37:34 
"Deter Data: 25-12-2012 16:26:03


Nie wierzę, że mamy tylu sympatyków boksu, którzy mają takie klapki na oczach - jeśli ktoś widział remis albo wygraną Adamka, to ja im szczerze współczuję... oni po prostu są "obok" tego sportu i nie doświadczają jego piękna."Deter, nie od dzisiaj wiem, ze o boksie zawodwoym nie masz zbyt wiele do powiedzenia. Mowisz teraz o wyniku walki, wiec sprawdz fakty i opinie ludzi, ktorzy zyja tym biznesem. Nie "paplaj" bez sensu gdyz robienie z siebie niedouczonego "pseudo fana boksu" z pewnoscia jnie moze ci poprawic swiatecznego humorku...
Raz jeszcze, sprawdz fakty dzieciaku... Boks zawodowy to nie bezsensowne bieganie..lol...
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:38:50 
KAOS
To dobrze. Teraz musisz obejrzeć raz jeszcze, albo kilka razy walkę Adamka i może wtedy przejrzysz na oczy :)
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:41:29 
"PrzystojnyRonin Data: 25-12-2012 16:36:36

...Tomkowi należy się chyba szacunek, a nie to, żeby go bezkarnie obrażać!"

Bez watpienia. Polacy powinnin respektowac co adamek zrobil dla propagowania polskiego boksu zawodowego w naszym kraju. Dzieki niemu fani w calym naszym kraju wiedza, jak wspanialymi kibicami sa bialo-czerwoni. Sam osobiscie doswiadczylem tego bedac na walkach Goloty, Adamka czy nawet ostanio proksy w Veronie.
Ci Polacy srajacy we wlasne gniazdo, to nie sa z pewnoscia polacy, a jakis chlam z prowincjonalnego zadupia, ktory boks zna tylko z youtube...lol...
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 16:41:49 
Deter Ty lepiej idź do kościoła. Pomódl się i wróć, obejrzyj jeszcze raz walkę. Może wtedy przejrzysz na oczy!
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:43:14 
PrzystojnyRonin
Jestem niewierzącym - nie chodzę do kościoła :)
A walkę wygrał oczywiście USS.
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 25-12-2012 16:44:23 
Deter

Mam nadzieję, że chociaż karpia zjadłeś.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 16:44:23 
cop
Kto to jest Harry Lederman?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 16:44:23 
cop
Kto to jest Harry Lederman?
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:45:43 
NOSFERATU1922
Jestem wegetarianinem - nie jest mięsa :)
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 16:45:50 
To szkoda, "sam nie widziałem a uwierzyłem".
A walkę wygrał dla mnie 8-4 w rundach.
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:46:05 
nie jem
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 25-12-2012 16:46:25 
Ryby nie mięso :D
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:48:10 
NOS
No tak, ryby to rośliny :)
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 16:49:07 
Deter

Juz to zrobilem! Cunn sie bal i przegral! Nieznacznie, ale przegral!

Ciekawa historia jest to ze nim widzialem walke w calosci sprawdzilem wynik w niedziele z rana i jakies tam opinie na temat pojedynk co bardzo mnie zasmucilo gdyz liczylem na zdecydowana wygrana Tomka, po czym przystapilem do ogladania walki z nastawieniem jaki to lomot Cunn sposcil Tomkowi i wiesz co? wiesz.. ihihi
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:49:37 
"andrewsky Data: 25-12-2012 16:44:23

cop
Kto to jest Harry Lederman?"

Hmmm... powaznie pytasz, czy...
Harold "Harry" Lederman - oficyjalny sedzia ringowy HBO. Jeden z trzech sedziow w naszym kraju sa uznawani prze ABA za najlepszych po ponad 12 lat..
Myslalem andrewsky, ze ogladasz czasami HBO... oczywiscie na youtube...lol...
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 16:49:41 
Deter
jak można żyć bez mięsa ;) ???
u mnie dwie porcje mięsa minimum inaczej mi masa w dół leci ;)
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 25-12-2012 16:53:18 
Co do Ledermana to fajna historia z punktowaniem walki Pacquaio vs Bradley, Lederman 119-109 a sędziowie swoje :)
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:54:03 
Ktokolwiek czyta, slucha i rozumie przeplyw informacji w biznesie bokserskim, rozumie juz iz sobotnia walka przeszla do historii i pomimo, ze byla o wiele bardziej wyrownana niz sie niemalze wszyscy spodziewali, wynik nie jest zadnym "walkiem". Bez wzgledu czy punkujecie 115-113 dla Cunninghama czy 115-113 dla Adamka, czy tez moze remis, jest to tylko potwwierdzeniemi iz ten znakomity dla oka pojedynek, byl wyrownana batalia pomiedzy 36 letnimi piesciarzami, ktorych regres formy jest zauwazalny.
 Autor komentarza: madmax83
Data: 25-12-2012 16:55:23 
Witam.Czytam ten portal i forum od kilku lat ale nigdy nie mialem potzeby wypowiedzenia sie bo komentarze byly w miare obiektywne,a jezeli ktos kogos atakowal argumentami lub nie to zaraz ktos mial rownie dobre kontrargumenty.Ale to co sie dziej po walce Adamka z Cunnem tozakrawa o cos wiecej niz histerię.Według mnie walka z małym wskazaniem na cunna ,ale remis tez nie byłby wielce niesprawiedliwy.
A tutaj mamy histerie jakby conajmniej Adamek sam długopisem zigiego przedrukowywał walke i jakby przeewaga cunna była tak olbrzymia ze Adamek nie istniałby w ringu.A co najbardziej mnie dziwi ze Polacy zareagowali tak histerycznie w momencie kiedy ich rodak miał troche szczescia i decyzja była podjęta na jego kozysc.Czy zawsze my mamy po dupie obrywac czy to zawsze maja nas krzywdzic.Czy to ze gołota w walce o pas ciezkiej został oszukany na swoja niekorzysc to tez bardzo dobrze? Co za zawisc co za kraj i wszyscy ci tak zwani''patrioci''ktorzy swoim chca dolozyc kiedy tylko jest okazja mam nadzieje ze od losu otrzymają co swoje.
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:56:40 
milan
Jeść trzeba umieć, a przede wszystkim wiedzieć "trochę" o diecie :)


KAOS
Mylisz się.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 16:57:01 
Mnie najbardziej zdenerwował Lennox Lewis po walce Adamka. Kurdę, jaki on ma syndrom polaczkowości, na pewno zazdrośći Adamkowi że mu się powodzi. Ech ta polska zawiść nawet Lennoxa dotknęła..
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:58:20 
"NOSFERATU1922 Data: 25-12-2012 16:53:18


Co do Ledermana to fajna historia z punktowaniem walki Pacquaio vs Bradley, Lederman 119-109 a sędziowie swoje :)"

Lederman obok Steve'a Weisfielda, Duana Forda i Chucka Giampy to najbardziej respektowani sedziowie w biznesie. Co ciekawe, corka Harolda - Julie Lederman sedziuje w identyczny niemalze sposob jak jej ojciec i na jej karcie sedziowskiej Adamek wygral rowniez 115-113. Ci, ktorzy ogladaja HBO wiedza dokladnie jakim fachowcem jest zarowno "Harry" jak i jego corka...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 16:59:06 
cop
A chodzilo ci o Harolda Ledermana.Nie wiedzialem ze nosi ksywke "Harr".Nie wiedzialem tez,ze jest rowniez sedzia ringowym HBO...lol...
Bardzo go cenie,bo zna sie na punktowaniu


Zabawne jest ze powolujesz sie na opinie Rocha,ktory samokrytycznie stwierdzil,ze nie zna sie na punktowaniu walk
Przekomiczne zas jest,ze podpierasz sie "autorytetem" BJ Floresa,ktorego nazwales dziwka,a po walce z Chambersem w ktorej Flores widzial zwyciestwo Eddiego,wyrazales sie o nim dosc niepochlebnie

Pewnie dzialajac na innych forach cytujesz moje slowa.Prostaka,prowincjusza i youtubowego znawcy.Nieprawdaz?
Kupa smiechu
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 16:59:06 
cop
A chodzilo ci o Harolda Ledermana.Nie wiedzialem ze nosi ksywke "Harr".Nie wiedzialem tez,ze jest rowniez sedzia ringowym HBO...lol...
Bardzo go cenie,bo zna sie na punktowaniu


Zabawne jest ze powolujesz sie na opinie Rocha,ktory samokrytycznie stwierdzil,ze nie zna sie na punktowaniu walk
Przekomiczne zas jest,ze podpierasz sie "autorytetem" BJ Floresa,ktorego nazwales dziwka,a po walce z Chambersem w ktorej Flores widzial zwyciestwo Eddiego,wyrazales sie o nim dosc niepochlebnie

Pewnie dzialajac na innych forach cytujesz moje slowa.Prostaka,prowincjusza i youtubowego znawcy.Nieprawdaz?
Kupa smiechu
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 16:59:06 
cop
A chodzilo ci o Harolda Ledermana.Nie wiedzialem ze nosi ksywke "Harr".Nie wiedzialem tez,ze jest rowniez sedzia ringowym HBO...lol...
Bardzo go cenie,bo zna sie na punktowaniu


Zabawne jest ze powolujesz sie na opinie Rocha,ktory samokrytycznie stwierdzil,ze nie zna sie na punktowaniu walk
Przekomiczne zas jest,ze podpierasz sie "autorytetem" BJ Floresa,ktorego nazwales dziwka,a po walce z Chambersem w ktorej Flores widzial zwyciestwo Eddiego,wyrazales sie o nim dosc niepochlebnie

Pewnie dzialajac na innych forach cytujesz moje slowa.Prostaka,prowincjusza i youtubowego znawcy.Nieprawdaz?
Kupa smiechu
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 16:59:18 
"Hubosz Data: 25-12-2012 16:57:01

Mnie najbardziej zdenerwował Lennox Lewis po walce Adamka. Kurdę, jaki on ma syndrom polaczkowości, na pewno zazdrośći Adamkowi że mu się powodzi. Ech ta polska zawiść nawet Lennoxa dotknęła.."

Jaki wynik ty wytypowales? Rozumiem, ze walke ogladales?
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:59:53 
Hubosz
Lennoxa i 90% innych ludzi związanych z boksem - zapomniałeś dodać :)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 17:00:02 
Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 16:56:40
milan
Jeść trzeba umieć, a przede wszystkim wiedzieć "trochę" o diecie :)

oj stary gdybyśmy się spotkali zobaczyłbyś że o diecie i suplementacji troszkę wiem :), szczególnie w suplementacji na dzisiaj pomagam ładnym paru osobom na miesiac
a bez " mięsa " na siłce zostaja bieżnie :)
 Autor komentarza: madmax83
Data: 25-12-2012 17:01:42 
Strasznie denerwujaca juz ta płaczliwosc murzyna.Płacze i płacze ,gorzej niz Arboleda w ekstraklasie.Widocznie jego modlitwy nie sa zbyt zarliwe.Skoro tak dziekuje za wsparcie Polakom to niech na kolanach na pielgrzymke na Jasna Gore pojdzie,byc moze wtedy jego modlitwy zostana wysluchane i nik w zyciu juz nie bedzie probowal go oszukac.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 17:01:56 
Przepraszam za multi posty
To nie zamierzone
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 17:02:26 
andrewsky
co Ty masz z tymi potrójnymi postami ;)???
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 17:02:32 
Hubosz
Lennoxa i 90% innych ludzi blisko związanych z boksem - zapomniałeś dodać :)
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 17:04:54 
madmax83

Swiete slowa!

Co do reszty, panowie konstruktywna krytyka, bez osobistych przeslanek powtarzanych co post w temacie Adamek. Tego zycze wam jak rowniez sobie!

Kto wie moze Tomek zaglada tu czasem i moze jakies cenne uwagi utkwia mu w pamieci, lub w jaki kolwiek inny sposob pomoga.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:06:43 
"andrewsky Data: 25-12-2012 16:59:06

Zabawne jest ze powolujesz sie na opinie Rocha,ktory samokrytycznie stwierdzil,ze nie zna sie na punktowaniu walk
Przekomiczne zas jest,ze podpierasz sie "autorytetem" BJ Floresa,ktorego nazwales dziwka,a po walce z Chambersem w ktorej Flores widzial zwyciestwo Eddiego,wyrazales sie o nim dosc niepochlebnie..."

Ciesze sie, ze moglem ci pomoc w wyjasnieniu, kim Harold "harry" Ledermaj jest. Zawsze sluze pomoce tym mniej wyedukowanym "kolegom" z mlodego stazem forum bokserskiego... Przyklady BJ Floresa i Roacha sa adekwatne w kontekscie powszechnie znanego faktu, ze obaj wymienieni sa w grupie tych, ktorzy osobiscie nie lubia Adamka, aczkolwiek z tego co Roach mowil juz kilkakrotnie, cenia go za jego talent, determinacje i osiagniecia profesjonalne. Poniewaz nawet oni typowali walke w bardzo wyrownany sposob, mozna zdecydowanie wnioskowac iz byl to pojedynek baaaaaardzo wyrownany a nie zaden przekret czy "walekj" jak to niektorzy idioci na tym forum sugeruja...lol...
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:08:08 
@cop
Ja wytypowałem 116:112 dla Cunninghama. Ale może to być złudne, bo kibicowałem Adamkowi. Myślę, że 117:111 dla Cunna jest bardziej obiektywne.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:09:46 
Dla mnie wyznacznikiem jakiegokolwiek pojęcia o boksie i punktowaniu walk zawodowych jest 1 rudna walki Adamek Cunn II. Ten kto daje ją Adamkowi, jest po prostu laikiem.
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 17:11:57 
milan
Poczytaj trochę o wegetarianizmie w sporcie - zwłaszcza w kulturystyce. Materiały oraz zdjęć wegetariańskich "koksów" mnóstwo w sieci :)

PS
Jeśli jesteś głodny wiedzy, to mogę dać Ci kontakt do mojego bliskiego znajomego, który od lat siedzi w medycynie jedzeniowej :)
 Autor komentarza: Izolnier
Data: 25-12-2012 17:12:02 
Szkoda mi Cunna, bo jakby była to walka o nic to wygrałby ją... był lepszy tego dnia. Niestety dla niego ten pojedynek dwóch zawodników past prime był przepustką do eliminatora, więc Duva zadbała o punktowy wynik tego stracia. Nie może jej przecież ominąć prowizja od potyczki z Kliczko (której i tak nie otrzyma, bo Pulew obecnego Adamka obije niemiłosiernie).
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:13:04 
@Deter
Co jest podstawowym źródłem białka w wegetariańskiej kulturystyce? :)
 Autor komentarza: KAOS
Data: 25-12-2012 17:13:19 
Hubosz

Wyobraz sobie czego wyznacznikem jest punktacja 117-111
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:15:17 
"Hubosz Data: 25-12-2012 17:08:08
@cop
Ja wytypowałem 116:112 dla Cunninghama. Ale może to być złudne, bo kibicowałem Adamkowi. Myślę, że 117:111 dla Cunna jest bardziej obiektywne.."

Mysle, ze jakikolwiek wynik 117-11 czy dla Adamka czy Cunninghama bylby swiadectwem braku najmniejszej wiedzy dotyczacej zasad sedziowania. Jak juz wspominalem, jezeli ktokolwiek ocenil ta walke np. 115-113 dla Steve'a - doskonale rozumiem, gdyz taki wynik moze byc postrzegany jako realistyczny. Przy tak wyrownanej walce jaka ogladalismy w sobote, werdykt jest moze 'szczesliwy" dla Adamka ale z pewnoscia nie jest adnym "walkiem" ani powodem do placzow... Z pewnoscia nie dla polskich prawdziwoch fanow boksu.
Tobyl moj punkt. To, ze widzisz zwycistwo Cunninghama nie jest absolutnie bledem, ale rozmiaty tego zyciestwa i forma w jakiej sie wypowiadasz swiadcza o negatrywnym nastawieniu do polskeigo piesciarza.
 Autor komentarza: Deter
Data: 25-12-2012 17:16:24 
Hubosz
Przede wszystkim trzeba odrzucić mit wspaniałości białka. Białko - paradoksalnie, to niezbyt dodatek do całości treningu, suplementacji i diety.

PS
W sieci naprawdę jest mnóstwo informacji, a ja muszę spadać :)
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:18:11 
@cop
Dla kogo dałeś pierwszą rundę? Odpowiedz na to pytanie to będę wiedział, czy jest sens dalej z tobą dyskutować.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 17:18:40 
To że jeden sędzia punktuje dla Adamka nic nie znaczy. To samo że BJFlores pisze czy mówi o rewanżu.
Cop to żadne argumenty. Sam pisałeś że dostał ochrzan za stronniczość więc teraz zachowuje się dyplomatycznie aby nie zostać zwolnionym.
Możesz pisać co ci się żywnie podoba. Naprawdę najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że nie masz mocnych a wręcz żadnych sensownych argumentów. Większość świata widziała wałek i nic tego nie zmieni
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:19:48 
@cop
Heh, napisałeś: "z pewnoscia nie dla polskich prawidziwych fanow boksu". Czyli co, jestem polakiem to wałka mam nie widzieć? :)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 17:24:44 
cop
Wbrew temu co mowisz,ci userzy ktorzy widzieli zwyciestwo Adamka,a zamieszkuja Kraj nad Wisla,nie sraja do wlasnego gniazda.Tom Quick Hands bowiem,mieszka w USA.Tam placi podatki,tam do szkol uczeszczaja jego dzieci.Do walk wychodzi pod dwoma flagami.Zapewne niedlugo,jesli juz nie wystapi o amerykanski paszport.Mozna go nazwac Amerykaninem polskiego pochodzenia,ktory Polske i Polakow traktuje dosc instrumentalnie.Wiesz chyba o czym mowie...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:25:10 
"Hubosz Data: 25-12-2012 17:18:11
@cop
Dla kogo dałeś pierwszą rundę? Odpowiedz na to pytanie to będę wiedział, czy jest sens dalej z tobą dyskutować."


Pierwsz runda byla dla Cunninghama. Nie wiem czy mnie rozumiesz. Nie mam zadnego problemu z tymi, ktorzy widzieli nieznanczne zwyciestwo Cunninghama. Problem jest tylko z niewyedukowanymi tlukami, ktorzy doszukuja sie jakiegos "walka" czy innej formy przekretu... Walka byla wyrownana i wynik mogl isc w obie strony. Mam nadzieje, ze punktacja np. Ledermana jest pewnym wyznacznikiem "obiektywizmu" w tej naszej konwersacji?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 17:25:34 
Deter
Ale w kulturystyce na pierwszym miejscu jest wygląd i być może bez mięsa można to ogarnąć , dla mnie na pierwszym miejscu jest siła i mięso to podstawa ;)

p.s
Od czasu do czasu robię nogi z dwukrotnym medalista mistrzostw polski w kulturystyce , trochę wiem jak wyglada ich życie i szczerze nie zazdroszczę
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 17:25:56 
Cop zero argumentów. W takiej sytuacji nie pomogą teksty o wrogości do Adamka, prawdziwym patriotyzmie i o wyrównanej walce. Walka nie była aż tak wyrównana by można było dać zwycięstwo Adamkowi. Chcesz argumentó obejrzyj walkę.
Jak ktoś zbiera ciosy przez całą rundę a w swoich chaotycznych atakach większość bije na gardę nie może wygrać walki.
Cop powiem ci wprost a przecież wiesz że szanuję twoje posty w tematach bokserskich (byle nie na temat k2 i Adamka) ale po prostu skończ. Możesz nawet przybić się do słupa, w proteście ale nie zmieni to wygranej przez wałek Adamka.
On przegrał tą walkę nawet jeśli chcielibyśmy być obiektywni pod jego osobę. Nawet nie można powiedzieć że cały pojedynek był osoba atakującą bo jego poruszanie się po ringu wyglądało raczej przez 2 min 30 sek jak stanie i zbieranie wszystkiego na pysk.
Nie przekonasz Polaków bo to tak jakbyś przekonywał że jak ktoś na nas nasika to pada złoty deszcz. Niestety Adamek tą walkę przegrał, a swoimi postawami w ostatnim czasie udowodnił że ci którzy śmiali się ze mnie że Fury by z Adamkiem przegrał są słabi w czytaniu boksu.
Z wszystkimi tymi bykami Adamek kończy pojedynek na dechach, i z obecną dyspozycją stawianie Adamka na 5 miejscu to jakieś nieporozumienie.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 17:31:57 
Cop
Mam pytanie czy Hernandez nie powinien przenieść się do HW i zaatakować K2
W końcu poskladal Cunna który dał wyrownan walkę z Goralem który jest nr 3 to chyba coś znaczy nie sądzisz ?
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 17:32:15 
@cop
Ok, pierwsza runda dla Cunna. Dyskutujemy dalej. A więc, można by mówić, że walka była wyrównana, gdyby ogół najlepszych na świecie specjalistów od boksu podzielił się mniej więcej po 50 %. Nawet coś w stylu 40 % Adamek, 60 % Cunn mogło by określać tę walkę jako wyrównaną. Ale statystyki są druzgocące dla Adamka. 90 % jeśli nie więcej, światowych dziennikarzy bokserskich, byłych bokserów, sędziów wskazało na zwycięztwo Cunna. Jak to wytłumaczysz?
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 25-12-2012 17:32:48 
Walka wyrównana?
Nawet Pindera , widział ,że przegrywa na punkty Adamek mimo iż podkreślał przed walką ,że może patrzeć na walkę nie obiektywistycznie ze względu jak bardzo lubi i szanuje Tomka... Pod koniec walki powiedział wprost ,że musi wygrywać ostatnie rundy ,żeby zremisować , lub rzucić raz Cunem na deski... Nie obchodzą mnie opinie Milfów Copów itp. Mam własne oczy i widziałem to samo , co miliony przed telewizorami... Nie obchodzi mnie co powiedział Roach i inni; ) Jeżeli oglądałeś tą walkę i jesteś obiektywnym gościem dobrze wiesz kto wygrał. Remis dla mnie byłby wielkim zaskoczeniem ... powinien wygrać Cun i taka jest prawda. Ładnie kontrolował walkę , obijał lewym głowe Adamka , walił z kontry prawym. Uciekał i boksował : ) Cóż więcej chcieć... Idźcie pisać na onet ,że Adamek wygrał , bo ganiał za murzynem , że uderzał mocniej itp... obejrzyj jeszcze raz walkę , i patrz jakie ciosy dochodzą... I wtedy wróć i powiedz , czy Adamek wygrał..!!!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 17:33:57 
Nie idioci wypraszam sobie. Idiotom to trzeba być by punktować 7:5 na korzyść Adamka.
Wypraszam sobie pisanie iż wałka nie było. Czemu? Bo większość świata pisze że był.
To prezent za fatalną postawę, i tyle.
Walkę wyrównaną nie sędziuje się 116 do 112....
Gówno mnie obchodzi co kto mówi. Bj dostał opierdziel po chambersie więc udaje dyplomate zapewne a Roach nie jest dla mnie wyznacznikiem.
Powiem więcej wiecie jakim jestem fanem K2 ale nawet gdyby i Vit i Włąd mówili że wygrał Adamek kazał bym im się w głowę puknąć.
Walka wyrównana= remis a nie wyraźne punktowanie pod jednego zawodnika.
Cop walczysz z wiatrakami i to nie my jesteśmy tu stroną która wychodzi na idiotów.
Przekręt był a punktacja była pewnie ustalona. Zawiodła jedna osoba. Tomasz bo nie dał rady sprawić wrażenia kogoś kto jest w stanie wypunktować czy znokautować Steva,
 Autor komentarza: Batiatus
Data: 25-12-2012 17:34:28 
Steve Cunningham nadal płacze na porażką, Cunninghama już tylko czeka emerytura, Artur Szpilka lubi walczyć z emerytami był by odpowiednim przeciwnikiem Cunningham dla Szpilki.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:34:52 
"BlackDog Data: 25-12-2012 17:25:56

Cop zero argumentów."Czyzby??? Przeczytaj raz jeszcze:
Wszystkie polemiki musza byc oparte nie tylko na wlasnych opiniach, ale rowniez na ich weryfikacji. Piszesz, ze "walek"... No coz, masz prawo oceniac subiektywnie w sposob jaki chcesz, lecz porozmawiajmy o faktach. O ile zaraz po walce, wiele kontrowersyjnych wypowiezi pojawilo sie w zwiazku z werdyktem, dzisiaj sytuacja jest juz zdecydowanie bardziej klarowna... Kilka przykladow: jeden z najznakomitszych sedziow w boksie zawodowym Mr. harry Lederman punktowal 115-113 dla Adamka, czyli dokladnie jak ja to zrobilem po powtornym obejrzeniu walki. Freddy Roach przed ostatnia runda walki powiedzial, ze zwyciezcza ostatniej rundy wygrywa walke, a chyba nie ma jedenj osoby po obu stronach jeziora, ktora nie dala tej rundy Adamkowi. Bliski kumpel Cunninghama - BJ Flores widzial walke na remis przed ostatnia runda, aczkolwiek po ogloszeniu wyniku powiedzial iz sadzi, ze Steve wygral. Inny bliski kumpel Cunninghama, Chris Byrd nagrywajac swoj cykliczny komentarz na youtube, powiedzial iz punktowal 115-113 dla Cunninghama, ale remis jest OK rowniez... Wiele opinii wskazywaloby na fakt, ze walka byla bardzo wyrownana i wynik mogl byc zarowno dla Polaka jak i mojego rodaka lub remisowy. Mowiac to wszystko, pytam tych strasznie sfrustrowanych Polakow, ktorzy nienawidza Adamka:
O JAKIM "WALKU" PISZECIE DZIECI???
 Autor komentarza: zin
Data: 25-12-2012 17:37:38 
Cop specjalnie dla ciebie wklejam to raz jeszcze, co ty na to ?

Komuś się chciało z innego portalu szukać jak punktowali tę walkę w innych mediach, więc skopiowałem i wam wklejam :)

Lowblowpodcast - 116-112 Cunningham

Tim Starks (Queensburyrule s) 115-113 Cunningham

Kevin Iole (Yahoo.com) 115-113 Cunningham

Cliff Rold (Boxingscene.com) 117-111 Cunningham

Scott Christ (Badlefthook.com) 116-112 Cunningham

Eric Rakin (Ring Theory Podcast) 115-113 Cunningham

RingMagazine - 115-113 Cunningham

Pro-Boxingfans (Jake) 117-111 Cunningham

Harold Lederman (HBO) 115-113 **ADAMEK**

Dan Rafael (ESPN) 116-112 Cunningham

Lyle Fitzsimmons (Boxingscene.com) 114-114 **DRAW**

Tommy Allan (Boxingasylum.com) 116-112 Cunningham

Ryan Bivins (Sweetboxing) 118-111 Cunningham

Joel Sebastianelli (Leaveitintheri ng Radio) 114-114 **DRAW**

Jake Donovan (Boxingscene.com) 116-112 Cunningham

The Boxing Advocat - 115-113 Cunningham

ESPN.com - 115-113 Cunningham

John J Raspanti (Doghouseboxing .com) 115-114 Cunningham

The Boxing Tribune - 116-112 Cunningham

Phil D Jay (Worldboxingnew s.net) 115-113 Cunningham

Jason Pribila (Secondsout.com) 115-113 Cunningham

Scott Shaffer (Boxingtalk.com) 115-113 Cunningham

Michael Woods (TheSweetScienc e.com) 115-113 Cunningham
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 25-12-2012 17:37:44 
O srakim wałku pajacu...

Idź do piaskownicy...Jeżeli Twoim zdaniem wygrał tu Adamek.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 17:38:01 
Batiatus
Jeżeli cunna czeka tylko emerytura to co czeka Gorala który z tym emerytem przegrał ?
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:40:58 
"zin Data: 25-12-2012 17:37:38
Cop specjalnie dla ciebie wklejam to raz jeszcze, co ty na to ? "

To, ze wiekszosc "press row" widziala nieznanczne zwyciestwo Cunninghama nie znaczy absolutnie nic innego, jak to co powiedzialem wczesniej, ze walka byla bardzo wyrownana i nieznaczne zwyciestwo Cunninghama byloby latwe do zaakceptowania, ale mowienie no walku swiadczy tylko i wylacznie o "polskim syndromie mentalnej niestabilnosci"...
 Autor komentarza: verbea
Data: 25-12-2012 17:41:23 
Cop
Jaki masz cel w przekonywaniu ludzi że było inaczej niż widzieli? Często podkreślasz jak to w USA jest fajnie i jaka to wolność słowa. Uszanuj więc tą wolność słowa w Polsce i pozwól że wypowiem się tak jakbym chciał. Był wałek i to jeden z większych w mijającym roku. Ponadto Adamek jest bez perspektyw w ciężkiej.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 17:46:02 
cop
Zwyciestwo jest zwyciestwem.Co za roznica,czy znaczne czy nie znaczne
Jak zwyciezca walki przegrywa ja decyzja sedziow to jest walek i tyle
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 25-12-2012 17:47:11 
polskim syndromie mentalnej niestabilnosci"...

Jak Ci sie nie podoba na polskim forum , gdzie piszę się w polskim języku... To spierdalaj do amrykańskiego snu; ) prostytutko : *
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:47:21 
"verbea Data: 25-12-2012 17:41:23

Jaki masz cel w przekonywaniu ludzi że było inaczej niż widzieli? Często podkreślasz jak to w USA jest fajnie i jaka to wolność słowa. Uszanuj więc tą wolność słowa w Polsce i pozwól że wypowiem się tak jakbym chciał. Był wałek i to jeden z większych w mijającym roku. Ponadto Adamek jest bez perspektyw w ciężkiej.
Pozdrawiam"

Oczywiscie, ze doskonale rozumiem bardzo subiektywne formy wypowiedzi. Jedynym argumentem w tej polemice nie jest kwestia tego kto wygral a raczej usilnego doszukiwania sie w wyniku walki jakiegos "walka" ktoremu wszystkie fakty zaprzeczaja. nawet podawane przez niektorych "entuzjastow teorii konspiracyjnych" dane z tzw. "press row" potwierdzaja to co mowie, ze walka byla wyrownana i jakikolwiek zblizony wynik bylby zaakceptowalny. To jest wlasnie tolerancyjne podejscie do sytuacji. Czyzbym sie mylil???
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 17:53:56 
Kurna co tym próbujesz nam wkręcić...
To co Arreola mógł wygrać z Adamkiem?? A może i stary Grant...
Błagam jeśli walka jest zawzięta ale mimo wszystko widać faworyta i większość o tym pisze i mówi to jak inaczej nazwać decyzję sędziów gdzie dali dość wyraźne zwycięstwo Adamkowi???
Cop nie muszę nazywać tego wałkiem. Moge pisać o błędach sędziów.
Absolutnie nie masz żadnych argumentów a to co przytoczyłeś drugi raz to raczej 3 opinie z których dwie są za zwycięstwem Cunna lub remisem. Remis określają jako ok ale punktują dla Cunna. Zwykła ostrożność.
To był wałek lub błąd i tyle. Wyrównana walka a dają wyraźne zwycięstwo temu słabszemu na którego zwycięstwo mało kto stawiał. Sam sobie przeczysz Cop/
Adamek to wrak i przegrał walkę z "wypalonym" Cunnem. Przed walką mówiłeś że nie zdziwisz sie jeśli wygra n pkt Cunn.
Zrobił to a ty się tak zachowujesz jakbyś nie mógł w to uwierzyć.
Widać że tak naprawdę nie wierzyłeś w Cunna tylko nakręcałeś opinię przed walka. Bo skoro Cunn wygrał a ty bronisz Adamka i jego zwycięstwa nie mając arg...
 Autor komentarza: verbea
Data: 25-12-2012 17:54:11 
Gdyby to była minimalan wygrana ale jeśli jeden sędzia typuje remis a drugi 116-112 dla Adamka to chyba oglądali 2 różne walki. I nie mów tutaj jak Adamek o tym że liczą się mocne ciosy, bo przed walką z Witalijem większość piszących o wygranej Adamka stawiało na punktowanie takimi właśnie ciosami.
Cios jest ciosem (chyba że zmieniły się zasady. Pozdrawiam
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-12-2012 17:54:40 
@PrzystojnyRonin

"Nawet jeśli Adamek wygrał dyskusyjnie ten pojedynek, to jakoś Niemcy nie mają problemów z dyskusyjnymi wygranymi Hucka, Polacy zrobi dziecko z listonoszem to potraktują jak swoje!"


wyjdz z takimi komentarzami, wiec wedlug ciebie mamy brac przyklad z najglupszej publiki w europie (pomine fakt ze 80% fanow hucka to sandzakljia i bosniacy)????? ty tak na serio czy udajesz??
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:55:16 
"andrewsky Data: 25-12-2012 17:46:02
Zwyciestwo jest zwyciestwem.Co za roznica,czy znaczne czy nie znaczne
Jak zwyciezca walki przegrywa ja decyzja sedziow to jest walek i tyle"

Ja doskonale rozumiem rozczarowanie Steve'a i to, ze wielu naszych dziennikarzy czy piesciarzy bedacych kumplami Cunninghama (BJ Flores, Cgris Byrd czy Bryant Jennings) dali nieznancze, powtarzam nieznaczne zwyciestow Philadelphijczykowi. Dziwie sie Polakom, ktorzy w beznadziejny sposob robia z siebie idiotow i doszukuja sie przekretu tam, gdzie go nikt inny nie widzi. Co w waszym narodzie takiego jest, ze sami siebie nie sznujecie???
Reasumujac te polemike: bardzo wyrownana walka, gdzie wynik mogl isc w obie strony a to, ze szczesliwie poszedl w kierunku Adamka, jest uwarunkowane tym, ze rozmawiamy i biznesie bokserskim. Czy to dla was zrozumiale?
 Autor komentarza: zin
Data: 25-12-2012 17:58:32 
Cop... zawsze kibicowałem, i będę nadal kibicował Adamkowi, ale nawet przy dobrych chęciach, w tej walce ugrał góra 3 rundy dla siebie, a to i tak bardzo optymistycznie, resztę rund po prostu wtopił i to z kretesem. Większość jego ciosów była na garde, a nawet jak Cun szedł z nim na wymianę , to i tak z tego lepiej wychodził Cun. Cun był przede wszystkim szybszy, precyzyjniejszy i mądrzejszy w tej walce. Adamek chciał mu urwać głowę, ale zabrakło szybkości, pracy nóg itd...Człapał za Cunem i czasem budziła się w nim agresja na koniec rund, jednak większość jego ciosów była niecelna lub na garde. Myślę, że gdyby Adamek cinął Cuna od pierwszej rundy, to po prostu zabrakło by mu pary gdzieś ok. 8 rundy, bo miał za dużą wagę.
 Autor komentarza: Luton
Data: 25-12-2012 17:58:46 
fightscorecollector.blogspot.com

Actual Final Scorecards

Lowblowpodcast - 116-112 Cunningham

Tim Starks (Queensburyrules) 115-113 Cunningham

Kevin Iole (Yahoo.com) 115-113 Cunningham

Cliff Rold (Boxingscene.com) 117-111 Cunningham

Scott Christ (Badlefthook.com) 116-112 Cunningham

Eric Rakin (Ring Theory Podcast) 115-113 Cunningham

RingMagazine - 115-113 Cunningham

Pro-Boxingfans (Jake) 117-111 Cunningham

Harold Lederman (HBO) 115-113 **ADAMEK**

Dan Rafael (ESPN) 116-112 Cunningham

Lyle Fitzsimmons (Boxingscene.com) 114-114 **DRAW**

Tommy Allan (Boxingasylum.com) 116-112 Cunningham

Ryan Bivins (Sweetboxing) 118-111 Cunningham

Joel Sebastianelli (Leaveitinthering Radio) 114-114 **DRAW**

Jake Donovan (Boxingscene.com) 116-112 Cunningham

The Boxing Advocat - 115-113 Cunningham

ESPN.com - 115-113 Cunningham

John J Raspanti (Doghouseboxing.com) 115-114 Cunningham

The Boxing Tribune - 116-112 Cunningham

Phil D Jay (Worldboxingnews.net) 115-113 Cunningham

Jason Pribila (Secondsout.com) 115-113 Cunningham

Scott Shaffer (Boxingtalk.com) 115-113 Cunningham

Michael Woods (TheSweetScience.com) 115-113 Cunningham


Saddoboxing Forum (For Cunningham) 115-114, 115-113

( For Adamek) **115-113 x2, 117-112, 115-114**


Boxingasylum Forum (For Cunningham) 116-112 x3, **114-114 DRAW**

(For Adamek) **115-113**


Fighthype Forum - 116-114 Cunningham

Ringnews24 Forum - 116-112 Cunningham

Doghouseboxing Forum (For Cunningham) 115-113 x4, 118-110, 116-112, **114-114 DRAW**

Boxrec Forum (For Cunningham) 115-113 x4, 116-114, 116-112, 117-111


Eastsideboxing Forum (For Cunningham) 116-112 x11, 115-113 x8, 119-109 x2, 117-111 x2
117-113, 119-110,

(For Adamek) **115-113**


Checkhookboxing Forum (For Cunningham) 116-113 x2, 117-112, 116-112

The Boxing Palace Forum ( For Cunningham) 115-113 x2, 116-112


Boxingscene.com (For Cunningham) 117-111 x6, 116-112 x3, 118-110 x2, 115-113, 116-114

(For Adamek) **115-113 x2**
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 17:59:21 
"BlackDog Data: 25-12-2012 17:53:56

Kurna co tym próbujesz nam wkręcić..."

Wkrecenie wam czegokolwiek nie jest moim celem, gdyz tak naprawde nikogo wasza opinia nie interesuje ani niczego nie zmieni. mowiac to, z duzym zainteresowanie czytam niegasnacy pozar polskiej fali wypowiedzi dotyczacej ostatniej walki. Nie dlatego, ze wasza opinia o rezultacie mnie interesuje, gdyz uwierz mi na slowo, to nie ma znaczenia. Bardziej interesuje mnie cala socjologia i mentalnosc przedstawicieli tego forum, gdyz kazdy z was jest potencjalnym klientem dla tysiecy firm z calego swiata...
Wracajac jednak do tematu, czy sadzisz, ze Mr. Lederman to idiota, ktorego karty punktowe sa nieistotne???
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 18:00:14 
@cop
Ale dla 90 % ludzi na świecie to zwycięztwo nie jest akceptowalne i nic na to nie poradzisz, choćbyś nie wiem jak się starał. Adamek już spada w dół, a w raz znim kończy się dopływ gotówki wszyskim pijawkom dookoła niego.

Ktoś się zachwyca tesktem Gancarczyka na rp. Heh, a kim będzie Gancarczyk jak nie będzie Adamka? Co będzie relacjonował? Dla kogo? Może walki Szymańskiego i Chudeckiego? Żeby nie było uważam ich za perspektywnicznych bokserów ale jaka będzie oglądalność tego? Może obejrzy to kilku użytkownikó bokser.org, rp i inych portali. Garstka. Wrac z końcem Adamka, kończą się pieniążki dla wielu "obiektywnych". Ja sobie spokojnie czekam na następną walkę Adamka. Wiem, że nie będzie to Kubrat Pulew, bo wszyscy w teamie zdają sobie sprawe jak to się skończy. Oficjalny powód będzie taki, że oczywiście Pulew chciał za dużo pieniędzy, a przecież Adamek nie może sobie pozowlić na to bo jest top hw ;) Ale to nie ważne. O ile to nie będzie ktoś pokroju Madalone czy Mc Bridea, Adamek boleśnie się przekona o tym gdzie w tej chwili jest. Jestem tego pewny i czekam na to z niecierpliwością. Wtedy nastanie koniec milfHunterów, copów itd.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:01:49 
Kurna co za typ. Tracisz w moich oczach wyraźnie Cop i nie pisz że cię to nie interesuje bo doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Piszę tylko żebyś się później nie zdziwił jak sam sobie na posty będziesz odpisywał.
Napiszę ostatni raz. Walka nie była aż tak wyrównana by wynik był normalny, co potwierdza 95% opinii ludzi których głos jest ważniejszy niż całe to forum. Walka co najwyżej mogła być uznana remisową co byłoby wielką "łaską" dla Adamka bo wszyscy którzy oglądali czy ze mną czy gdziekolwiek walkę widzieli jednego wyraźnego zwycięzcę- Cunna.
Nie możesz pisać że wynik mógł iść w obie strony bo to totalna bzdura. Walka nie wyglądała nawet na remisową a jak już to ze wskazaniem na Cunna więc wynik jest skandalem, wałem, błędem czy jak tam sobie chcesz to nazwij...

Co więcej bronisz boksera który jest obecnie zamyjącym 15 a nie pierwszą 5. Przegrałby z większością młodych wilków a jestem pewny że przynajmniej 3 lub 4 rewanże ze swoimi dawnymi rywalami także.
Stoczył się na samo dno. Nie wiem czy uda mu się doczołgać do wypłaty od Włada ale jestem pewny jednej rzeczy. Jeśli dostanie tą walke wypadnie gorzej niż Mormeck i piszę to z pełną świadomością. Zostanie zmiciony. Mormeck chociaż był w stanie wtulony przetrzytmać kilka rund. Tomek padnie na dechy po pierwszym mocnym ciosie a trafić go jest komicznie łatwo...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:01:57 
"zin Data: 25-12-2012 17:58:32


Cop... zawsze kibicowałem, i będę nadal kibicował Adamkowi, ale nawet przy dobrych chęciach, w tej walce ugrał góra 3 rundy dla siebie, a to i tak bardzo optymistycznie, resztę rund po prostu wtopił i to z kretesem."

Rozumiem twoje subiektywne i negatywne zarazem odczucia. Odpowiedz na pytanie: czy Harold Lederman jest skorumpowany i jego 115-113 dla Adamka to jakims cudem przejaw braku kompetencji, czy moze jednak umiesz docenic profesjonalizm jednego z najbardziej respektowanych sedziow w tym biznesie od ponad dekady???
Proste pytanie.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:02:19 
Co za perfidna manipulacja? Mam uwierzyć, że czarny pobił białego mimo, tego, że walkę ogądałem i czarny uciekał a biały go gonił. Jak można wygrać z kimś solówę, uciekając? Jak ja się biłem na solówie, to każdego boksera co uciekał, od razu przegrywał i tyle! Może nie odniosłem kariery w walkach ulicznych, ale znam zasady!
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 25-12-2012 18:03:20 
To ja zadam takie pytanie: które rundy MOŻNA dać dla Adamka Waszym zdaniem? Widzę, że używana jest dziwna logika - walka była wyrównana, więc czy 114-114 czy 115-113 to nie ma znaczenia, a w sumie 116-112 też jest od tych wyników niedaleko...
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:03:28 
Adamek wygrał tę walkę i każdy kto myśli inaczej dostanie ode mnie pięść w nos jak spotkam i to mówię ja Ronin!
 Autor komentarza: zin
Data: 25-12-2012 18:03:34 
Cop
"Dziwie sie Polakom, ktorzy w beznadziejny sposob robia z siebie idiotow i doszukuja sie przekretu tam, gdzie go nikt inny nie widzi. Co w waszym narodzie takiego jest, ze sami siebie nie sznujecie???"

przecież wkleiłem tobie punktowanie innych mediów wyżej, które w wieksziści dają zwycięstwo Cunowi, wiec co pierniczysz, że tylko my widzimy przekret ? :]
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:04:04 
"BlackDog Data: 25-12-2012 18:01:49
Kurna co za typ. Tracisz w moich oczach wyraźnie Cop"

OK, odpowiedz wiec na moje pytanie dotyczace Ledermana. Uzyj argumentow, ktore pozwola na rozwiniecie twojej teori.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 18:04:26 
@PrzystojnyRonin
Tępaku, nie mówimy tu o jakiś pier*olonych solówach tylko o boksie!!! Jaki typ... co on bredzi.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:06:54 
"zin Data: 25-12-2012 18:03:34

przecież wkleiłem tobie punktowanie innych mediów wyżej, które w wieksziści dają zwycięstwo Cunowi, wiec co pierniczysz, że tylko my widzimy przekret ? :]"

Juz odpowiedzialem powyzej.
To, ze wiekszosc "press row" widziala nieznanczne zwyciestwo Cunninghama nie znaczy absolutnie nic innego, jak to co powiedzialem wczesniej, ze walka byla bardzo wyrownana i nieznaczne zwyciestwo Cunninghama byloby latwe do zaakceptowania. Wiekszosc naszych mediow zawsze jest za rodzimym piesciarzem, i tak jest i tym razem. Nikt jednak nie mowi o przekrecie a tylko o tym, ze Cunningham minimalnie wygral...
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 25-12-2012 18:07:14 
W Polsce jest dwóch sportowców,którzy nigdy nie będą sportowcami naszych serc:Tomek Adamek i Kamil Stoch.Pierwszy przegrywa z mitem Andrzeja Gołoty,drugi nie pokona legendy Adama Małysza.
Adamek żeby zawładnąć naszymi sercami i umysłami musiałby po trzy razy pokonać obu braci Kliczko po morderczych walkach ale i tak znajdzie się ktoś komu nawet taki wyczyn by nie pasował i dyskredytowałby te osiągnięcia.
Za 5-6 lat nie będzie żadnego Polaka,który będzie się ocierał o tytuł mistrza HW to będziemy z żalem wspominali Adamka.
Według mnie jak na możliwości Adamek wyciska maksa.Dwa tytuły mistrza,walka z Vladem(przegrana ale kto z nim by wygrał)-daj Boże każdemu z naszych bokserów taką karierę.
Ostatnia walka?Na pewno chwały Adamkowi nie przyniosła ale zarzuty o ukierunkowaniu na kasę do zawodowego boksera są co najmniej dziwne.cdn.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:07:20 
Cop jesteś kretynem. I w kretyńskim uporze próbujesz wcisnąć nam że to my jesteśmy źli...
Żałosne. Nie traktuję cię już poważnie nawet w tematach których próbujesz pisać sensownie. Jesteś zerem które ma jakieś korzyści z wybielania obsranej dupy głownego bohatera ME Tomasza Adamka. Robiłeś to zawsze ale myślę że w takim momencie mógłbyś sobie darować.
Twoje zdanie jest gówno warte bo to około 5% obecnego świata i jest to wynik miażdżący.
Tomasz Adamek przegrał tą walkę i jedyne co mnie cieszy to to że już niedługo nie będziesz miał możliwości zakłamania rzeczywistości bo Pulev się po nim przejedzie.
Tak będziesz drążył jakieś durne teorie o wynikach w 2 strony itd.
Powodzenia.
Mam nadzieję że dostaniesz pensję za czyszczenie pomyj po pracodawcy.
(nikt o zdrowych zmysłach nie upierał by się przy czymś nawet nie mając argumentów jeśli to bzdura)
 Autor komentarza: zin
Data: 25-12-2012 18:07:41 
Cop ... to moze ty odpowiedz dlaczego Don Rafael typował zwycięstwo Cuna 116:112 ?
 Autor komentarza: jaro124
Data: 25-12-2012 18:08:42 
cop

Jak punktowałeś walkę Adamka z Cunninghamem runda po rundzie? Ciekaw jestem które rd dałeś Adamkowi a które Cunnowi.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 18:08:43 
@cop
Wiesz co, podam Ci przykład odnośnie Ledermana. Adam Małysz, najlepszy polski skoczecz w historii. Filmik z jego największymi sukcesami. Oceny: 4503 na tak, 132 na nie. 132 na nie?! Jak to przecież to bez wątpienia najlepszy polski skoczek! Jak ktoś mógł ocenić na nie? A jednak. Rozumiesz? Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał inne zdanie, jakbyśmy mieli w kategoriach 0 %, 100 % czyli zero-jedynkowych postrzegać świat, to tak naprawdę nic by nie było prawdą. A tutaj jeszcze mamy do czynienia z czymś co wystarczy policzyć, zsumować i wydać werdykt. Mowa o ciosach. Do tego liczą się obrony, które w boksie zawodowym też są punktowane. Obrona Adamka twarzą niestety nie jest tu punktowana, za to zejścia Steva i obrony barkiem tak.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:09:03 
@Hubosz
Uważam, że walcząc w gimnazjum co 2 tygodnie solówy, nauczyłem się boksować na poziomie nie gorszym niż większość zawodowych pięściarzy.
Solówy nie są śmieszne, bo krew się lała i nieraz wychodząc z solówy miało się oko zapuchniętę i nos złamany!
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-12-2012 18:10:01 
@PrzystojnyRonin

buhahahahaha a skad ty sie urwales????? hahahahahaha
 Autor komentarza: pyra90
Data: 25-12-2012 18:10:51 
Cop

Witaj i jak ? uszykowałeś już kolanka do odwiertu ?
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:10:58 
@Hubosz
Były też piękne kobiety, które dopingował nas do pojedynkowania się.
i pieniądze zarobione na zakładach bukmacherskich wydawane na papierosy mentolowe.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:12:13 
"To ja zadam takie pytanie: które rundy MOŻNA dać dla Adamka Waszym zdaniem? Widzę, że używana jest dziwna logika - walka była wyrównana, więc czy 114-114 czy 115-113 to nie ma znaczenia, a w sumie 116-112 też jest od tych wyników niedaleko... "

No tak Jowisz. Cop byle by obronić Adamka napisze wszelkie bzdury. 116 112 dla wyglądającego prawie całą walkę gorzej Adamka to właśnie ten wyrównany wynik który może iść w dwie strony.

Dajcie już spokój. Wszyscy wiemy na czym stoimy a Cop będzie się czepiał ostatniej deski ratunku jak pisanie że BJFlores zgodził się na remis/
Przecież taki żałosne argumenty w jego postach aż rażą debilizmem.
No ale jak innych się nie ma.

Cop sorry pisać z tobą o tym nie będę bo już wielokrotnie "niszczyłem" cię w tematach o Adamku. Podstawowe argumenty jakie miałeś upadły z "Huckiem"...
Adamek może na dziś pokonać gościa z 2 walkami w hw tylko przez wałek, ale ty dalej wierz sobie że jest 5 na świecie. Niedługo przekonasz się jak nr 4 będzie wyglądał na tle nr 5//////
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:13:00 
@cop

boze jaki ty jestes zaklamany.

BJ Flores

Tlumaczenie i cytaty ze sluchu - wiec moga byc bledy :P

"I had Cunningham winning 7 rounds to 5"
Punktowalem 7 rund dla cunn 5 dla adamka.

"Cunningham landed cleaner, more effective punches"
Cunn zadal wiecej czysty i bardziej efektywnych ciosow

"All the front row, the press had Cunningham winning by more than that I had it a little tighter, but I think there is no question that he win the fight"
Caly przedni rzad dziennikarzy punktowal wieksza wygrana Cunna, u mnie punktacja wygladala bardziej rowno, ale nie mam watpliwosci ze Cunn wygral walke.

I teraz to co ty twierdzisz ze Flores powiedzial:
"When they called it a draw I was like meh, meh ... it was kinda soure"

Kiedy podali wynik i byl to remis pomyslalem meh meh - (nie wiem jak to dokladnie przetlumaczyc takie dzwieki, ale reakacja napewno nie pozytywna) - it was kinda soure - bylo to gorzkie.

I na koncu
"I had cunningham winning"
Dla mnie cunningham wygral

Teraz Chris Byrd:
"I had him winning 7 to 5 (Cunnigham)
Dla mnie wygral 7 - 5 (Cunningham)

dlaje nie chce mi sie tlumaczyc bo podobna wypowiedz co do Flores'a.

Byrd i Flores mowia jeszcze ze takiego gowna nie powinno byc w telewizji bo zabija to ten sport.

COP JESTES ZALOSNY.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 18:13:36 
W ogóle wielu ludzi tu pisze, że Adamek wygrał bo był agresywniejszy. Ok, agresję się punktuje, ale obrony także! A Steve genialnie neutralizował silniejszego od siebie i tak samo jak Góral za agresje, powinien dostawać punkty za obrony. Bo chyba nie muszę przypominać, że te oficjalnie też są punktowane. Mało tego, obrona Cunna była skuteczna, a agresja Adamka nie skuteczna, bo: Cunn zrealizował swój cel, to jest wyboksował Adamka i dotrwał do końca, a Góral nie osiągnął swojego celu bo nie znokautował Cunna, czego przed 11 rundą potrzebował i to wiedział każdy do momentu skandalicznego werdyktu, nawet stronniczy Pindera czy ludzie w narożniku Adamka (!!!). Kolejny wyznacznik walki - ciosy. Tutaj także solidna przewaga Steva. Tak więc o czym my mówimy?
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:13:42 
"zin Data: 25-12-2012 18:07:41
Cop ... to moze ty odpowiedz dlaczego Don Rafael typował zwycięstwo Cuna 116:112 ? "

Wszyscy wiedza, ze respektuje Dana jako znakomitego dziennikarza, analityka boksu zawodowego i czlowiek o duzym wplywie na srodowisko. Mowiac to, czesto sie z jego punktowaniem nie zgadzam i czesto nie zgadzaja sie profesjonalni sedziowie jak np. znakomity Harold Lederman. Tym razem, jak czesto sie zdarza Rafael zareagowal na twitter w dosc spontaniczny sposob, ale wczoraj na ESPN News juz mowil znacznie spokojniej i przyznal, ze po obejrzeniu walki ponoiwnie wciaz widzi zwyciestwo Cunninghama ale bardzo nieznanczne, stwierdzajac iz remis bylby w tej walce najbardziej adekwatny...
Powtarzam wiec raz jeszcze: nie dziwia mnie opinie szukajace wygranej po stronie Steve'a ale okreslenie "walek" jest jakims polskim syndromem przedziwnych mentalnych wynaturzen..
pozdrowienai dla wszystkich, ktorzy umieja panowac na emosjami i uzywaja umyslu do analizy sytuacyjnej.
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:14:54 
a zeby nie bylo ze sobie zmyslam:


Wypowiedz Flores'a:
http://www.youtube.com/watch?v=M3SExquYBcE&feature=player_embedded#!

Byrd:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Gn4UxD4xdo#!
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:15:55 
@Hubosz
A z każdym kolejnym papierosem malboro, łagodziłem stres, wiara w Boga dawała mi siłę, by przygotować się mentalnie do kolejnej walki na solo.
Pocałunki z kobietami, ukajały ból. A seks pozwalał się wyładować psychicznie i fizycznie przed walką. Tak się rodzili mistrzowie.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:16:18 
"Pandzia Data: 25-12-2012 18:13:00


COP JESTES ZALOSNY. "

Napisales niemalze dokladnie to, o czym wspominalem wczesniej i skoro ja jkestem zalosny, to czy ty rowniez? Czy umiesz czytac ze zrozumieniem tekstu i myslec zanim odpowiesz??? Pytanie za dwa punkty Pavlova. mam nadzieje, ze rozumiesz?
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:16:22 
@cop

boze jaki ty jestes zaklamany.

BJ Flores

Tlumaczenie i cytaty ze sluchu - wiec moga byc bledy :P

"I had Cunningham winning 7 rounds to 5"
Punktowalem 7 rund dla cunn 5 dla adamka.

"Cunningham landed cleaner, more effective punches"
Cunn zadal wiecej czysty i bardziej efektywnych ciosow

"All the front row, the press had Cunningham winning by more than that I had it a little tighter, but I think there is no question that he win the fight"
Caly przedni rzad dziennikarzy punktowal wieksza wygrana Cunna, u mnie punktacja wygladala bardziej rowno, ale nie mam watpliwosci ze Cunn wygral walke.

I teraz to co ty twierdzisz ze Flores powiedzial:
"When they called it a draw I was like meh, meh ... it was kinda soure"

Kiedy podali wynik i byl to remis pomyslalem meh meh - (nie wiem jak to dokladnie przetlumaczyc takie dzwieki, ale reakacja napewno nie pozytywna) - it was kinda soure - bylo to gorzkie.

I na koncu
"I had cunningham winning"
Dla mnie cunningham wygral

Teraz Chris Byrd:
"I had him winning 7 to 5 (Cunnigham)
Dla mnie wygral 7 - 5 (Cunningham)

dlaje nie chce mi sie tlumaczyc bo podobna wypowiedz co do Flores'a.

Byrd i Flores mowia jeszcze ze takiego gowna nie powinno byc w telewizji bo zabija to ten sport.

COP JESTES ZALOSNY.

a zeby nie bylo ze sobie zmyslam:
Wypowiedz Flores'a:
http://www.youtube.com/watch?v=M3SExquYBcE&feature=player_embedded#!
Byrd:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Gn4UxD4xdo#!
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 25-12-2012 18:16:58 
@PrzystojnyRonin
Portal "marzenia życiowych nieudaczników" to nie tu. Pomyliło ci się.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:17:04 
Cop wypad do stajni Maint Events. Masz tam dużo gówna do posprzątania.
Z góry wszystkich przepraszam gdyż znacie mnie raczeja jako człowieka z kulturą wypowiadającego się na stronie.
Niestety na taki debilizm nie byłem przygotowany.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: zin
Data: 25-12-2012 18:17:10 
odpadam z tematu , bo to już do niczego nie prowadzi, mam nadzieję , ze Adamek wyciągnie jakieś wnioski z tej walki i bedzie lepiej, czego mu z serca życzę... milego wieczorku all :)
 Autor komentarza: Trochim
Data: 25-12-2012 18:18:23 
ludzie nie dyskutujcie z AMERYKANSKIM egocentrycznym idiota bo sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem :)

a tak moze tyle syfu nie bedzie pod niektorymi tematami
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-12-2012 18:19:36 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:17:04

"Niestety na taki debilizm nie byłem przygotowany." - serio??? ;)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 18:19:41 
Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:09:03
@Hubosz
Uważam, że walcząc w gimnazjum co 2 tygodnie solówy, nauczyłem się boksować na poziomie nie gorszym niż większość zawodowych pięściarzy.
Solówy nie są śmieszne, bo krew się lała i nieraz wychodząc z solówy miało się oko zapuchniętę i nos złamany!

kto przyjmował zakłady ? woźny ?

ja punktowałem 119 do 112 , po 10 minutach miałem na facebooka 20 tys łapek w górze , nastepnego ranka miałem problem sie zalogować tak dużo głosów poparcia dostałem ;)
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:19:54 
@Hubosz
A co ile masz punktów na tym swoim portalu? Jesteś liderem?
Gadam bez sensu tak jak Wy! Adamek wygrał niejednogłośnie, ale był lepszy i tyle! Koniec tematu! Nie musi się nikomu tłumaczyć, tylko winni się tłumaczą!
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:20:40 
@COP
Niemalze, tak jak prawie, robi wielka roznice.

Nie wiesz o co chodzi, a lubisz PR i marketing, poogladaj sobie polskie reklamy.
 Autor komentarza: endriu
Data: 25-12-2012 18:20:49 
Ja pird.... a może chcą uniknąć Puleva wielkim rewanżem z Cunem powtórka z rozrywki, ale mają problem utknęli ))))

@PrzystojnyRonin, nie nudzi cię te trolowanie czy to twoja robota jak huntera
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:21:17 
"BlackDog Data: 25-12-2012 18:17:04
Cop wypad do stajni Maint Events. Masz tam dużo gówna do posprzątania"

Brak argumentow w konwersacji prowadzi do wywieszenia bialej flagi. Zawsze jestem przygotowany na takie reakcje, gdyz nawet nie oczekuje niczego innego...
Co do tego "wypadu do stajni main Events" to mnie zwyczajnie rozsmieszyles...lol... Raz jeszcze, umiejetnosc polemiki pomiedzy inteligentnymi adwersarzami polega na ustosunkowywaniu sie do argumentow i alternatywnych opini. Black Dog nie opdpowiedziales nawet na jedno pytanie, gdyz domyslam sie iz bylo ono za trudne, nieprawdaz?
 Autor komentarza: pyra90
Data: 25-12-2012 18:21:20 
PrzystojnyRonin


Matka wie że ćpiesz ?
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:21:41 
milan1899 dla Adamka tak? No to wiele tłumaczy! Wreszcie ktoś kto dobrze punktował walkę. Ja punktowałem 118-110 dla Adamka.
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:21:51 
@COP
BTW: Moim zdaniem w walce byl remin albo lekka wygrana Cunna, napewno decyzja nie byla jakos strasznie kontrowersyjna, ale sposob w jaki ty bronisz jej, jest poprostu zalosny.

Dla kogo ty pracujesz? I ile ci za to placa?
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:24:26 
"Trochim Data: 25-12-2012 18:18:23
ludzie nie dyskutujcie z AMERYKANSKIM egocentrycznym idiota bo sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem :)"

lol... Powtorze co napisalem juzwczesniej. Brak argumentow zakonczony wywieszeniem bialej flagi jest niemalze zapisany w historii polski a wiekszosc uzytkownikow tego forum potwierdza swoja bezsilnoscia intelektualna, ze nie umiecie uczyc sie na bledach...
Ponadto ta kultura wypowiedzi, wulgarnosc i prowincjonalnosc zachowan jest naprawde razaca, aczkolwiek oczekiwana...lol...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:27:30 
"Pandzia Data: 25-12-2012 18:21:51

BTW: Moim zdaniem w walce byl remin albo lekka wygrana Cunna, napewno decyzja nie byla jakos strasznie kontrowersyjna, ale sposob w jaki ty bronisz jej, jest poprostu zalosny."

Kto ci powiedzial, ze bronie? Dla mnie boks zawodowy to tylko biznes i czy wygral Adamek czy Cunningham, personalnie nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Opieram swoje opinie na faktach i to co napisales powyzej o potencjalnym minimalnym zwyciestwie Cunninghama czy remisie doskonale rozumiem. czego nie rozumiem, to tych polskich debilnych doszukiwan sie konspiracji i "walkow"...
Dzieciaki, alebo piaskownica alebo zmniana zainteresowan na jakies kregle albo kometke plazowa...lol....
 Autor komentarza: cycu1993
Data: 25-12-2012 18:27:49 
cop
WIesz jaka byla oglądalność na NBC? Swoją drogą u Wasyla jakiś idiota napisał, że Włodarczyk miał wiekszą oglądalność na polsacie niz Adamek na orange sport przez co Kłodar jest lepszy...
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 25-12-2012 18:29:24 
Przed walką było wiadomo,że Steve tej walki nie wygra bo nie ma prawa wygrać(tak jak Sturm z ODLH lub Zegan z Grigorianem).
My kibice z Polski liczyliśmy na: twardy bój,emocje a przede wszystkim na KO/TKO około 8 rundy.Tylko jak się zastanowimy to po cholerę zawodnicy tej samej stajni mają robić sobie krzywdę jeśli do końca kariery zostało im po 3-45 walki?
Nie wiem czy USS jest tak naiwny by marzyć o pokonaniu Adamka, czy też bierze udział w wyreżyserowanym przedstawieniu ale jak na moje oko to obaj są wygrani w tej walce.Adamek ma tylko jeden krok do walki z Władimirem a USS pokazał,że może być atrakcyjnym przeciwnikiem dla każdego.
Można się długo spierać o werdykt i udowadniać swoje racje ale róbmy to w sposób cywilizowany bez obrażania innych.cdn.
 Autor komentarza: Kacap
Data: 25-12-2012 18:29:31 
Polskie zawistne kur..,jak ja tego kraju nie lubie,pewnie 99% z tych co zle zyczacych Adamkowi i cieszacy sie gdy podwinie mu sie noga,to zyciowe zera co dybaja codziennie do roboty za 1800zl gdzie sa kopani w dupe przez szefa i jedyne na co ich stac to na kielbase z biedroniki,poslie scier.a
 Autor komentarza: Trochim
Data: 25-12-2012 18:29:57 
Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:24:26
"Trochim Data: 25-12-2012 18:18:23
ludzie nie dyskutujcie z AMERYKANSKIM egocentrycznym idiota bo sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem :)"

lol... Powtorze co napisalem juzwczesniej. Brak argumentow zakonczony wywieszeniem bialej flagi jest niemalze zapisany w historii polski a wiekszosc uzytkownikow tego forum potwierdza swoja bezsilnoscia intelektualna, ze nie umiecie uczyc sie na bledach...
Ponadto ta kultura wypowiedzi, wulgarnosc i prowincjonalnosc zachowan jest naprawde razaca, aczkolwiek oczekiwana...lol...amerykanska szmato won od histori Polski bo jej nie znasz
ja twojej nowej ojczyzny sie nie czepiam kolaborancie
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:30:13 
To jak bardzo emocje potrafia zatrzec rzeczywistosc podkreslil wczoraj Dan Rafeal w swojej rozmowie telefonicznej mna ESPN Radio.
Wszyscy wiedza, ze respektuje Dana jako znakomitego dziennikarza, analityka boksu zawodowego i czlowiek o duzym wplywie na srodowisko. Mowiac to, czesto sie z jego punktowaniem nie zgadzam i czesto nie zgadzaja sie profesjonalni sedziowie jak np. znakomity Harold Lederman. Tym razem, jak czesto sie zdarza Rafael zareagowal na twitter w dosc spontaniczny sposob, ale wczoraj na ESPN News juz mowil znacznie spokojniej i przyznal, ze po obejrzeniu walki ponoiwnie wciaz widzi zwyciestwo Cunninghama ale bardzo nieznanczne, stwierdzajac iz remis bylby w tej walce najbardziej adekwatny...
Powtarzam wiec raz jeszcze: nie dziwia mnie opinie szukajace wygranej po stronie Steve'a ale okreslenie "walek" jest jakims polskim syndromem przedziwnych mentalnych wynaturzen..
pozdrowienai dla wszystkich, ktorzy umieja panowac na emosjami i uzywaja umyslu do analizy sytuacyjnej.
 Autor komentarza: Kacap
Data: 25-12-2012 18:30:47 
Polskie zawistne kur..,jak ja tego kraju nie lubie,pewnie 99% z tych zle zyczacych Adamkowi i cieszacy sie gdy podwinie mu sie noga,to zyciowe zera co dybaja codziennie do roboty za 1800zl gdzie sa kopani w dupe przez szefa i jedyne na co ich stac to na kielbase z biedroniki,polsie scier.a
 Autor komentarza: cycu1993
Data: 25-12-2012 18:32:04 
cop

Z tą biała flagą to dojebałeś.Westerplatte. Wizna, Powstanie Warszawskie(chociaż ci mogli mieć nadzieję), my mamy największą bitwę średniowiecza, my zaczymaliśmy czerwonych. Kiedy was nawet nei było. Więc won od naszej historii chuju jebany
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:32:15 
Nie nie było za trudne. Dyskusja to wymiana argumentów i jeśli ktoś nie odpowiedział to ty. Głownie czytając twoje posty opierałeś się na BjFloresie i wytłumaczyłem ci dlaczego jest "bardziej" dyplomatyczny niż zwykł być.
Zresztą piszesz o wymianie zdań ale nie ma to sensu. Możesz teraz z radochy przebiec 10 km. BlackDog kończy rozmowę z tobą. A wiesz czemu?? Bo jakie bym ci nie podał argumenty to i tak na koniec napiszesz debilny post jak wyżej. O poddał się nie ma argumentów.
Odpowiedzią na twoje pytanie jest to że się gość pomylił. Może mu się to zdarzyło 1 raz nie wiem. Wiem że nie myli się 90% opinii. Ty należysz do tych co się mylą ale śledząc twoje "powiązania" z osobą Adamka zrobisz wszystko by zakłamać rzeczywistość na jego korzyść.
Odniosę się jeszcze do zarzutu który przedstawiłeś że nie odpowiadam na twoje pytania i argumenty./ Odpowiedź jest prosta na głupie arg nie ma odpowiedzi. Sprzeczamy się o tak oczywistą rzecz że nawet nie ma co dyskutować na ten temat bo jeden znany fachowiec na 10000 widział zwycięstwo Adamka.
Może był pijany? Przecież sugerowałeś takie rozwiązanie odnośnie Rafaela...
Możemy obejrzeć tą walkę sekunda po sekundzie i tu na forum wszystko opisywać krok, po kroku liczyć ciosy i punkty i gwaratnuję ci że po połowie straciłbyś ochotę na bronienie tezy o wyniku 116 112 mogącym iść w dwie strony.
Jesteś zwykłym trollem i jedyne na co można czekać to na walkę z Pulevem. Ciekawe co wymyślisz po niej.
Do przeczytania.
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:32:51 
Jedyne co można zrobić to rewanż i walkę bez limitu rund.
Gdyby ta walka trwała 15 rund, to Cunningan leżałby i kwiczał. Tak by sobie pouciekał cfaniaczek.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:32:55 
"cycu1993 Data: 25-12-2012 18:27:49
cop
WIesz jaka byla oglądalność na NBC?"

Nie mam dokladnych danych jeszcze. Sa swieta, wiec odrobinke czasu zejdzie zanim poznamy wyniki, ale NBC spodziewala sie ogladalnosci rzedu 11-12 milionow. Takie dane mozna bylo przeczytac na ich website w sobote rano przed walka...Zobaczy. NBC to potega telewizyjna i co najwazniejsze nie musisz placic za ogladanie gdyz pierniczone reklamy co pare minut...lol...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:34:59 
"Trochim Data: 25-12-2012 18:29:57
amerykanska szmato won"


lol...kolejne potwierdzenie tego, ze doskonale okreslam wasze uwarunkowania psychologiczne i syndromy mentalne. Wiesz co to "Psy Pawlova"??
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:35:12 
@COP
Nie wiem czy byl walek czy nie. Za reke nikogo nie zlapalem. Moge sie tylko domyslac - bo tak jak napisales, boks zawodowy to biznes, nie sport, a wiadomo kto wiecej kasy zarobi.

Promotorzy zniszcza boks jako sport i jako biznes :) i to juz niedlugo. Coraz mnie osob chce to ogladac, ludzie przechodza na MMA, mniej oszustw bo mnie pola do popisu pozostaje sedzia - znacznie wiecej walk konczy sie przed czasem - sa tez dogrywki.

Oni pewnie maja to w dupie, przesiada sie na cos innego i beda wysysac z tego zycie. Ale my fani nie.

ps. Nie odpisales, dla kogo pracujesz? Bo na pytanie ile ci za to placa dochodze do wniosku, ze to nie moja sprawa :)
 Autor komentarza: jaro124
Data: 25-12-2012 18:36:33 
Wypowiedzi copa można brać z przymrużeniem oka kiedyś przecież wspominał, że robi w marketingu więc musi "ciemną masę" przekonać, że Adamek wygrał zasłużenie i rozreklamować dobrze produkt takie jest jego zadanie. Ja punktowałem jednym punktem dla Cunna, ale punktowałem można powiedzieć pod Adamka ponieważ go lubię (starałem się oczywiście punktować obiektywnie, ale niektóre wyrównane rd dawałem jemu pomimo, że ciężko było wskazać zwycięzcę rundy) w każdym razie remis by mnie nie zdziwił ewentualnie minimalna wygrana Cunna. Zwycięstwo Tomka szczególnie po nagłej zmianie werdyktu budzi spore kontrowersje nie jest to jakiś perfidny wałek, ale to Cunn był minimalnie lepszy w tym pojedynku.

Więc cop chciałbym poznać twoją punktacje runda po rundzie. Mam zamiar obejrzeć jeszcze raz tę walkę i się nad tym zastanowić. Chce zobaczyć czy twoja punktacja jest adekwatna do przebiegu pojedynku czy po prostu próbujesz na siłę innym wmówić, że masz racje, a inni się nie znają. Moim zdaniem mowa o wałku roku to przesada, ale myślę, że ten remis byłby ok i nikogo by aż tak mocno nie skrzywdził, bo Steve na pewno tego pojedynku nie przegrał.
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:36:47 
@COP

Az ze bronisz tej decyzji, to kazdy widzi - takze nie bede sie nawet wysilal ci tego udowadniac - nie ma takiej potrzeby, ja to wiem, ty to wiesz, inni wiedza :)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 18:37:04 
PrzystojnyRonin
Pełna zgoda , Cunna w ringu gubi to ze nie ma doświadczenia z solowek z gimnazjum !!!!
Adamek jest lepszy bo na pewno napierdalal się w szkole i nie raz pewnie krew się lała !!!
Wiadomo bokser bez solówek z gimnazjum to jak piłkarz bez lewej nogi
 Autor komentarza: endriu
Data: 25-12-2012 18:37:17 
Czytam co niektórych i n ie wierze że są tak ślepi robiąc z czarnego białe zalatuje mi tu celowym mydleniu oczu niedzielnym kibicom którzy przypadkiem czytają to forum
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:37:19 
Jak to mój tata mówił.
Powinni walczyć bez rękawic i do czasu aż któryś padnie, wtedy by nie było wątpliwości!
Takie są fakty. Takie walki na punkty to pajacowanie! Po zejściu z ringu powinno być widoczne "wyraźnie" który wygrał, który przegrał i dziękuje!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:37:22 
Remisowa walka = 116 112. Nie pogrążaj się już hipokryto. Jesteś wyraźnie naruszony na tym forum już bo twoja egzystencja kurczowo wiąże się z postawą Adamka. Na razie obaj wyszliście na oszustów. Teraz trzeba poczekać aż obaj będziecie przegranymi po walce z Pulevem.

"Powtarzam wiec raz jeszcze: nie dziwia mnie opinie szukajace wygranej po stronie Steve'a ale okreslenie "walek" jest jakims polskim syndromem przedziwnych mentalnych wynaturzen.."

No tak bo od słusznej wygranej Steva do wyniku 116 112 dla Adamka to jest niewielka różnica.
Cóż intelektualny mistrzu pogrążaj się dalej nie będę ci w tym przeszkadzał/////
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:39:08 
"BlackDog Data: 25-12-2012 18:32:15
Jesteś zwykłym trollem"


lol....ten "troll" (cokolwiek w polskim tlumaczeniu to znaczy) zarabia wiecej pieniedzy na boksie zawodowym rocznie, jak ty zarobisz przez cale zycie, wiec bylbym madrzejszy w tego typu okresleniach... To oczywiscie jest jednak nieistotne, gdyz potwierdzasz ponownie, ze w momencie bezsilnosci "smietanka" tego forum ucieka sie do epitetow, niezbyt wykwintnych "opini" a rozmow merytorycznych jak nie bylo, tak i nie ma... Najwyrazniej nie zrozumiales jedengo zdania z tego co napisale w twoim jezyku. Czyzbym byl az tak malo elokwentny i moj pragmatyzm nie byl dla ciebie dostepny?
 Autor komentarza: adam77
Data: 25-12-2012 18:40:05 
Czlowieku skoncz juz jeczyc.Nie jestes pierwszy w histori boksy ktorego oszukano.. Trzeba bylo nie uciekac w ostatnich rundach.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 18:41:35 
Adamek przegral ta walke.Widzialo to miliony ludzi
Widzieli to zarowno Amerykanie,jak i Polacy
Widzial to redaktorzy Pindera i Filipowski,Rozalski,zona Adamka,sam Adamek.W koncu widzial to i cop

Niestety z roznych wzgledow nie moga sie do tego przyznac
Lepiej zakrzyczec prawde.Zagmatwac,zaciemnic.Lepiej probowac wmowic ludzia,ze klamstwo i oszustwa to elementy boksu zawodowego.Ze to dobrze ze oszukano "czarnucha",a nie Polaka
Ze walka byla "stykowa",ciezka do punktowania,ze USS uciekal,niechcial sie bic no i koncu ze Adamek bronil pasa North America IBF,wiec "mistrza" trzeba zabic,zeby moc wzniesc rece w gescie zwyciestwa...
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:41:52 
2013 rok! TEGO LATA GÓRAL BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA!
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:42:28 
"BlackDog Data: 25-12-2012 18:37:22

No tak bo od słusznej wygranej Steva do wyniku 116 112 dla Adamka to jest niewielka różnica.
Cóż intelektualny mistrzu pogrążaj się dalej nie będę ci w tym przeszkadzał/////"

No coz, niech porownanie kard Ledermana i Rafaela uzmyslowi ci jak bardzo nie wiesz o czym piszesz. Mysle, ze ta sama droga do okreslenia wyniku walki od 116-112 Rafaela jak i od 115-113 Ledermana. Czyzbym nie uzywal dostepnych wszystkim danych i faktow? Zmienial je lub nie umial interpretowac w analityczny sposob?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 18:43:21 
PrzystojnyRonin
Pełna zgoda walka bez rekawic to byłoby to , tylko kto wyszedlby z Goralem na gołe łapy jeśli powszechnie wiadomo ze siła ciosu mu tak urosła ze jednym jebnieciem wyrywa z butów ?
 Autor komentarza: jaro124
Data: 25-12-2012 18:43:30 
cop

"Wkrecenie wam czegokolwiek nie jest moim celem, gdyz tak naprawde nikogo wasza opinia nie interesuje"

Za to twoja opinia jest wielce szanowana w światku bokserskim. Śmieszne jest to jak w każdym poście wywyższasz się nad innych użytkowników.
Skoro twierdzisz, że wygrana Adamka była zasłużona, a wszyscy tutaj się mylą to dlaczego znacząca większość ekspertów twierdzi, że Cunn zasłużył na wygraną. Tylko Lederman i osoby które uważają, że Adamek wygrał mają rację, a reszta co uważa, że Cunn wygrał jej nie mają i nikogo ich opinia nie interesuję ?
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 25-12-2012 18:45:31 
Cop

"lol... Powtorze co napisalem juzwczesniej. Brak argumentow zakonczony wywieszeniem bialej flagi jest niemalze zapisany w historii polski"

To nieprawda; ) Chłopcze , ale widzę ,że mało wiesz o polskich wojownikach... Oczywiście masz prawo to nadrobić , gdyż jak się domyślam do "lektury " nie zaglądasz zbyt często. Tak jak przeciętny jankes... : ) Czy może chociaż co 10 z was wie gdzie znajduje się Polska?? : )
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-12-2012 18:45:59 
Taak
Cop brak argumentów i frustrację którą to powoduje najlepiej zakryć tekstami o pieniądzach których to nie masz...
Żałosne i słabe w wykonaniu kogoś komu emocje się nigdy nie udzielają.

Te twoje pieniądze są tak samo wirtualne jak ty nędzny chłopku z marketingu.
Nie masz nawet pojęcia a być może to ty nie jesteś godny by mi torbę nosić za mną.
Nie zdawałem sobie sprawy że tak łatwo wpadasz w frustrację. To już drugi raz jak łapie cie na wyprowadzeniu z równowagi/ Może jakieś leki by się przydały??
A nie lekarz zalecił w takich wypadkach dowartościować się pisaniem o kasie i miejscu zamieszkania.
Słabo Andre. Dalej walcz by przekonać ludzi że gówno to czekolada.
Bo tym właśnie się zajmujesz. A pieniędzy to ty masz pewnie dużo ale w grze monopol./
A i daj już spokój nie zajmuj się już tak Blackdogiem. Uciekam. W przeciwieństwie do ciebie mam wolne od pracy......//////////////
 Autor komentarza: Luton
Data: 25-12-2012 18:46:11 
Radze wam dajcie sobie spokój. Sukcesem copa jest fakt, że sprzeczacie sie z nim długi czas o tak oczywistostą sprawe jak to, że dziś jest rok 2012, a nie 2013.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-12-2012 18:47:35 
rossonerri

hahahahaha a ja czytam i nie moge uwierzyc ;)
 Autor komentarza: jaro124
Data: 25-12-2012 18:48:09 
""troll" (cokolwiek w polskim tlumaczeniu to znaczy) zarabia wiecej pieniedzy na boksie zawodowym rocznie, jak ty zarobisz przez cale zycie"

No na promowaniu Tomka nawet wtedy kiedy nieradzi sobie najlepiej widać zarabiasz nieźle. Podejrzewam, że wygrana Adamka nie koniecznie jest twoją prywatną opinię (po prostu taka robota).
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:49:15 
@jaro124

bo tylko eksperci COP'a sie znaja.

Wielokrotnie podawane przez niego pozycje w rankingach Boxrec i The ring Adamka tez teraz sie nie licza. (Jak ktos nie wie to Adamek spadl po wygranej walce w obydwu rankingach ;) )

@COP

A twoj teskt na temat zarobkow BlackDog'a i twoich - zalosny. Po pierwsze nie wiesz ile facet zarabia, sam nie podajesz ile ty zarabiasz, a poza tym co to ma do rzeczy?

Nazwal cie trolem - przyznajesz sie, ze nie wiesz co to znaczy - i placzesz jak mala dziewczynka o zarobkach.
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 25-12-2012 18:50:37 
Obama , myślał ,że w PL były obozy śmierci. Romney dziwił się , dlaczego w samolotach nie można otwierać okien podczas lotu.

Typowe amerykańskie społeczeństwo... Ci dwaj panowie reprezentują wasz kraj... Doskonale , zatem proszę , nie udzielaj się w sprawach polskiej historii gdyż chyba nie muszę Ci przypominać , że w amerykańskich żyłach , płynie typowa dla was arogancja , połączona z typowymi objawami idiotyzmu.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:50:42 
"andrewsky Data: 25-12-2012 18:41:35

...Adamek przegral ta walke.Widzialo to miliony ludzi
Widzieli to zarowno Amerykanie,jak i Polacy...
Niestety z roznych wzgledow nie moga sie do tego przyznac
Lepiej zakrzyczec prawde.Zagmatwac,zaciemnic.Lepiej probowac wmowic ludzia,ze klamstwo i oszustwa to elementy boksu zawodowego..."


Historia swiata jest zagmatwana, gdyz jest zawsze ta nieszczesna kwestia interpretacji. Boks zawodowy zawsze byl i bedzie czescia pewnego psychologicznego procesu ewaluaccji sytuacyjnej i jej ocena nigdy nie bedzie nalezala do takich jak ty. Ludzie innego pokroju decyduja o obliczu boksu zawodowego i dlatego tez im predzej zrealizujesz, ze twoja opinia ma takie znaczenie jak zeszloroczny snieg, bedziesz sie lepiej czul, ze rozumiesz czym boks zawodowy jest.
By powiedziec w wyrazny i prsoty dla was sposob: ja osobiscie nie musze sie ze wszystkimi bokserskimi niuansami zgadzac, ale bedac czesciowo zwiaznymz tym biznesem, rozumiem na czym on polega...
Wam rowniez zycze odrobine wiekszego zrozumienia i wiedzy bokserskiej...
Merry Christmas...
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 18:52:32 
hehe, naublizal ludzia i na koniec zyczy wesolych swiat =)
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 18:54:07 
cop czy ty na bokser.org miałeś kiedyś nick andre? Ta sama forma pisania. Ale jako jeden z niewielu tu na portalu myślisz. Tylko, że tu taka gimnaza siedzi, że po co pisać merytorycznie? Skoro Adamek wygrał! To zaprzeczają faktom, że to Adamek dopisał wygraną do rankingu a nie Cunningan(on dopisał przegrane starcie)... Tyle!
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-12-2012 18:56:26 
dziwi mnie ze nie ma życzę od Redakcji i od grup promotorskich jak co roku...

Odnośnie samej wypowiedzi USS to jestem tez tego zdania ze góral dostał prezent na gwizdkę bo obrzydliwym przekręcie.A najbardziej nie obrzydliwe są wypowiedzi adamka i ta kulawa obrona ze USS uciekał a co robił wpatrzony jak w obrazek święty podopieczny Rogera z McBurgerem czy Arreolą???
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:56:38 
"BlackDog Data: 25-12-2012 18:45:59
Taak
Cop brak argumentów i frustrację którą to powoduje najlepiej zakryć tekstami o pieniądzach których to nie masz...
Żałosne i słabe w wykonaniu kogoś komu emocje się nigdy nie udzielają."

Hej dude... myslalem, ze zalapales iz o tych zarobkach to bylo pol zartem pol serio... I don't care...
Co do frustracji czy jakichkolwiek innych emocjach, wiedziec powinienes doskonale iz w przypadku wirtualnego copa nie istnieja, gdyz nawet nie moga...
Wyrazilem swoja opinie popierajac ja faktami, ktore wiekszosc z waz neguje z prostego powodu: nienwaidzicie Adamka. Nienawidzicie go bo jest Polakiem, ktory odniosl sukces, co w tym post-komunistycznym systemie wartosci jest dla ciebie i tobie podobnych calkowicie niedozwolone... Nienwaidzicie go bo wchodzi do ringu dumnie reprezentujac Polske ale jednoczesnie respektujac moj kraj, miejsce gdzie mieszka ze swoja rodzina, gdzie wychowuja sie jego dzieci i gdzie jest mu zwyczajnie dobrze. Nienawidziecie Adamka za inne rzeczy prawdopodobnie tez, ale nie chce mi sie babrac w waszych gownianych problemach...lol...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:57:42 
"PrzystojnyRonin Data: 25-12-2012 18:54:07


cop czy ty na bokser.org miałeś kiedyś nick andre?"


Dokladnie.
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 18:58:35 
PrzystojnyRonin Data: 25-12-2012 18:54:07

..jako jeden z niewielu tu na portalu myślisz."

Dokladnie.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-12-2012 19:00:16 
cop
Ten wielki powrót NBC to była ta szopka w salce na 2 tys ludzi z wydrukowanym werdyktem przed walką?Hamer on to dopiero pokazała serce do walki światowy poziom takie gale to robi Snara z remizach ochotniczej straży pożarnej...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 19:00:22 
"Pandzia Data: 25-12-2012 18:52:32


hehe, naublizal ludzia i na koniec zyczy wesolych swiat =)"Tak sie traktuje plebs, wiec nie badz zdziwiony. Nawet tym najglupszym naleza sie zyczenia swiateczne, wiec raz jeszcze:
Merry Christmas to all of you...
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 19:02:27 
"Bimbo Data: 25-12-2012 18:50:37

Obama , myślał ,że w PL były obozy śmierci"

lol...nie wiem co Obama myslal, ale niemieckie obozy koncentracyjne byly na terenie Polski - to fakt. Czyzbyz znal jakies inne fakty historyczne dzieciolku niedouczony???
 Autor komentarza: polrex
Data: 25-12-2012 19:04:03 
Adamek który na kazdym kroku manifestuje swój katolicyzm, i codzinnie sie modli nie powinien zachwalac oszustwa, i jeszcze byc z tego dumnym,

co innego gdyby chociaz dobrze walczyl a Cunningham byl ciut lepszy, ale Adamek dal najgorsza walke od wielu lat, zostal wynoksowany,
i na dodatek bal sie zaatakowac na 100% majac Cunninghama przy linach wielokrotnie, nie zadawal ostatnioego ciosu, tylko uciekal...

tak to Adamek uciekal bojac sie kontry Cunninghama, ale potem wysmiewal go ze nie ma ciosu,
to dlaczego nie poszedl na zywiol?
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 19:04:33 
@COP

Ja np. kibicowalem Adamkowi w tej walce, nie przepadam za nim to fakty - ale nie z powodu kompleksow, oj nie, po prostu nie lubie jak ktos probuje mnie klamac - zwlaszcza jak robi to tak nieumiejętnie jak Adamek.

Powinniscie mu zabronic udzielania wywiadow - jest poprostu slaby w tym.

I jeszcze jedno powiedz czemu wiele osob tutaj nie ma podobnego podejscia do Masternaka? Wlodarczyka? Czy Goloty?
 Autor komentarza: cop
Data: 25-12-2012 19:05:20 
Woooooow, ktoz jak nie wirtualny cop moze umiejetnie pdkrecic tempo konwersacji na tym forum...lol...
Teraz zegnam, czas na dalsze swiateczne celebrowanie...
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 25-12-2012 19:05:37 
@COP

"Tak sie traktuje plebs" - epic =)
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 25-12-2012 19:08:21 
cop
"...
Wyrazilem swoja opinie popierajac ja faktami, ktore wiekszosc z waz neguje z prostego powodu: nienwaidzicie Adamka. Nienawidzicie go bo jest Polakiem, ktory odniosl sukces, co w tym post-komunistycznym systemie wartosci jest dla ciebie i tobie podobnych calkowicie niedozwolone
..."

Pleciesz androny. Jeśli ktoś nie lubi Adamka to z powodu:
- wpie... Gołocie,
- irytujących wywiadów,
- charakteru,
itp.
Jakoś jest w tej "post-komunistycznej" III RP kilku mistrzów, którzy odnoszą sukcesy i trzepią kasiorę, a ludzie zwyczajnie ich lubią.

Oczywiście nie pomyślałeś, że wiele osób po prostu punktuje walkę i robią to na tyle sumiennie, że nie oceniają Adamek vs Cunningham tylko "zawodnik A" vs "zawodnik B". Czym innym jest trzymanie kciuków za swojego, a czym innym punktacja. Moim zdaniem absolutnym maksimum dla Tomasza to 114-114 (przy bardzo łaskawym dla Niego sposobie punktowania poszczególnych rund). Dlatego werdykt wskazujący jako wygranego Polaka jest moim zdaniem bardzo krzywdzący dla Stefana C. i nie ma to nic wspólnego z żadną nienawiścią w stosunku do osoby Adamka czy "sraniem we własne gniazdo".
 Autor komentarza: endriu
Data: 25-12-2012 19:14:06 
Z tym sędziowaniu było tak że sędziowie mieli po parę gotowych wydrukowanych werdyktów a jednemu się popiepszyło i dał nie tą kartkę Na szczęście Kejti zapanowała nad całym tym zamieszaniem:)) niektórym ulżyło ja mam coraz mniej powodów aby kochać ten sport
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 25-12-2012 19:15:32 
endriu

Dokładnie, idź teraz to napisać na każde inne forum.
 Autor komentarza: mroowa09
Data: 25-12-2012 19:19:35 
po co karmicie tego trolla copa? nie widzicie ze on ma jakies problemy z osobowoscia? wyzywa ludzi od plebsu a zaloze sie ze sam siedzi w jakies pipidowie na garnuszku u starych... relax swieta sa;)
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 25-12-2012 19:20:27 
cop Może i jesteś bardzo elokwentnym facetem ale nie zmienia to faktu ,że jesteś przy tym zwykłym zarozumiałym i zakłamanym chamem inteligentnym to fakt ale nadal przede wszystkim chamem.A nieustanne powoływanie się na wątek narodowy w kontekście dość powszechnej niechęci do osoby Adamka jest poważnym błędem osoby ,która chyba nie zabardzo orientuje się w niuansach biznesu nazywanego boksem zawodowym.Wesołych świąt mimo wszystko.
Ps. Proszę o nieumieszczanie mnie na żadnych listach i rankingach ponieważ jest to dla mnie obrażliwe biorąc pod uwagę ,że tworzy je taka niepoważna i niekulturalna osoba jak ty...
 Autor komentarza: Nabuchodonozor
Data: 25-12-2012 19:27:35 
Cunningham zapomina o jednej rzeczy, w wadze ciężkiej inaczej punktuje się ciosy ciężkie i inaczej ocenia walki, jak w cruser, bo tu są większe różnice w wadze między zawodnikami, jak w innych kategoriach.Tam zawodnicy zazwyczaj ważą tyle samo, tu nie. I taki Cunningham czy Chambers może sobie latać i spierdalać przed cięższym o 10% kolesiem i go punktować. Ale czy to wystarczy, by wygrać? Bieganie 2 m od napastnika do tyłu, względnie na boki, i zadawanie dezorganizujących go prostych, to za mało, by wygrać połowę przyznawanych mu przez zwolenników rund.Przeciwnicy powiedzą, ale przecież Adamek vs Arreola, ale tam Adamek zrobił z mordy Arreoli choinkę, i tu jest zasadnicza różnica. A Cunn na zasadzie przetrwaj dzięki utrzymywaniu żelaznej dyscypliny utrzymywania dystansu i dziobania dzięki dłuższym i szybszym rękom. I te sporne rundy, w których Cunn tylko kąsał a przyjmował w wymianach całe serie dużo mocniejszych ciosów, mogą być kluczowe w złej ocenie walki przez laików. Po skończonej walce byłem pewny zwycięstwa Cunna, remis mnie zdziwił, zwycięstwo zafrasowało. Ale obejrzałem tę walkę 2, 3 i 10 raz i już wszystko rozumiem...
 Autor komentarza: iron3
Data: 25-12-2012 19:30:39 
Gówno o nicku endriu znów siedzi przed kompem i paruje....
 Autor komentarza: verbea
Data: 25-12-2012 19:39:36 
Co wy opowiadacie za głupoty ociosach ciężkich? Cios jest cios jeśli dochodzi powinien być punktowny i kropka. Adamek nie ma wcale ciosu a się jaracie jak trafi. Trochę obiektywizmu. Przgrał tą walką tak jak poprzedną zremisował. Walki z Pulevem najprawdopodobniej nie będzie bo znajdą jakąś wymówkę.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: MilfHunter
Data: 25-12-2012 19:39:53 
Autor komentarza: NOSFERATU1922 Data: 25-12-2012 19:15:32
endriu

Dokładnie, idź teraz to napisać na każde inne forum."

oto reakcja na posty endriu na innych forach:

"A do ciebie nie dociera, że to tylko twoja opinia. Jesteś żenujący z tym swoim płaczem na innym serwisie, to chociaż tu nie zaśmiecaj przestrzeni.
Najlepiej się lecz na głowę, dobrze życzę z okazji świąt."

"@endriu
Naczelny Hejterze Adamka,Tomek to TOP obecnej wagi HW, poniewaz mimo obecnego spadku formy, ma na rozkladzie zawodnikow:"

zdaje się że już tego śmiecia wszędzie wygonili i nie ma gdzie spamować.
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 25-12-2012 19:41:31 
Nabuchodonozor ja wszystko rozumiem gdzie te serie mocnych ciosów dostarczone do szczęki Górala?Rozumiem ideę zwycięstwa dzięki wyprowadzeniu mniejszej ilości ciosów ale za to mocniejszych nadających ton walce.W przypadku starcia Adamek vs Cunningham II gwałtowne nawałnice "mocnych ciosów" w końcówkach rund były w większości nieefektywne tzn. nie dochodziły celu ani w żaden sposób nie odmieniały losów walki prowadzonej pod dyktando Amerykanina.W moim odczuciu oczywiście żadnej deklasacji Górala nie było jednak Steve spokojnie wygrał walkę na punkty mając niewielką ale widoczną przewagę.
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 25-12-2012 19:42:47 
Widzę, że podczas mojej kilkumiesięcznej przerwy w komentowaniu rozgorzało tutaj wiele konfliktów...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-12-2012 19:46:55 
Nabuchodonozor
Mylisz sie.Zasady punktacji walk bokserskich sa takie same,niezaleznie od kategorii wagowej
Adamek wcale nie zadawal wielu mocniejszych ciosow niz Cunn.Gdyby to zrobil,to pomimo waty w rekawicach,rzucilby szklanego steva na dechy
Paradoksalnie,to on kilkukrotnie byl w tarapatach...

Arreola,ma jeszcze gorsza obrone od Adamka,dlatego po walce wygladal jak wygladal
ps.Na twarzy Cunninghama tez nie bylo widac wyraznych sladow "power punches" Tomasza.Poza spuchnietym lukiem brwiowym,ale to bylo efekt zderzenia sie glowami
 Autor komentarza: verbea
Data: 25-12-2012 19:50:42 
Widać że Adamkowi ubywa fanów skoro walkę pokazują na otwarty kanale i do tego Orange Sport. Już teraz walczył w czasie kiedy większość amerykanów była na zakupach. Po tej walce będzie tylko gorzej
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 25-12-2012 19:51:59 
Najlepszym ciosem Adamka w tej walce było uderzenie z bańki, które Cunn wyraźnie odczuł. Dziękuję i miłych świąt.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-12-2012 19:55:51 
Kurcze tak se czytam te posty i śmiać mi się chce z niektórych.A najbardziej rozwalające są te o zazdrości i zawiści.Pytanko mam,jak to jest że kiedyś Adamka lubiło i szanowało 99% kibiców,przecież to wtedy był na szczycie,to wtedy był Mistrzem Świata poważnych federacji,czemu wtedy nie byliśmy tacy zawistni???

cop
Sędzia ringowy HBO powiadasz....a co on "Człowiek Widmo"??? Ja tam widziałem tylko jednego ringowego i nie był to raczej "Harry".
 Autor komentarza: polrex
Data: 25-12-2012 19:56:56 
.
.
no to przyznajcie sie hejterzy ilu z was wysłało pocieszajacy list do Cunninghama?

Cunningham nie wiedział ze polak dla polaka jest wilkiem :-)


wiec wychodzi na to ze nie jestesmy narodowymi szowinistami jak amerykanie którzy na 100% bezwarunkowo kibicuja swoim amerykanom

a moze my polacy mamy uczciwsze podejscie?
inny góral Małysz był idolem miljonów polaków, wiec nie jest prawda ze ciezko byc prorokiem w swojej ojczyznie

Adamek sam sobie zgotował ten los, w kazdym wywiadzie przychwałki o twardych jajach + gadanie o kasie...
"jak kasa sie bedzie zgadzac to..."
no i powoływanie sie na Boga i wiare

a to samo sie wyklucza bo skoro polega na Bogu to po co mu twarde jaja? hehe
i zamiast mówic o celach sportowych zdobyciu pasa to Adamek poetarzał jak katarynka ze musi zadbac o rodzine ze dwa miljony to za mało...
on chce 4, hehe
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 25-12-2012 19:58:27 
Liczę na kolejną to już walkę stulecia Adamek - Wach, w której ten pierwszy mógłby zostać wykoksowany.
 Autor komentarza: endriu
Data: 25-12-2012 19:59:31 
Skoro boks to biznes to po licha i im kibice
 Autor komentarza: verbea
Data: 25-12-2012 20:00:27 
liscthc
Taka jest natura Polaków. Musimy być bardziej ostrożni bo przy dobrym promotorze każdy będzie niepokonany. Rozbudzają w nas nadzieje a po czasie wychodzi prawda. Nieliczni wierzą w nią dłużej i stąd te różnice zdań. Ewidentnie brakuje nam sportowców którzy byliby napradę mistrzami a nie wydmuszkami (w lekkoatletyce jest kilka osób) Pozdrawiam
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-12-2012 20:02:03 
dzejmsblant
Fakt,to był jeden z tych Power Punchów które robiły spustoszenie u Cunna.Ostatnio ktoś z forum napisał właśnie że ciosy Adamka siały większe spustoszenie.Chciałbym by ktoś podał mi rundę,może minutę w której Adamek zadał takowy cios.Ktoś pisze że Cunn tylko masował Adamka,oka,ale to był przynajmniej masaż twarzy a nie prucie powietrza czy bicie popularnych mięśniaków.Pewnie gówno wiem o boksie,ale od kiedy to punktuje się cisy w ręce rywala?
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-12-2012 20:12:17 
verbea
Ja już wielokrotnie pisałem dlaczego odwróciłem się od Adamka którego kiedyś bardzo lubiłem,nie ma to nic wspólnego z jego formą,chodzi o jego zachowanie medialne,kiedyś nie byłem bywalcem portali bokserskich i mało słyszałem co mówi Tomasz,oglądałem jedynie walki,teraz większość jego wypowiedzi mnie irytuje,to nie jest jedna wpadka z nieprzemyślaną wypowiedzią,to cały szereg.Ja go nie obwiniam o wałek który po mojemu miał miejsce(8-4 dla Cunna),ale to co wypowiadał po walce przelało do końca czarę goryczy związaną z osobą Adamka.Nie mniej jednak nigdy w żadnym poście mu nie ubliżam ani nic takiego,ale nie mam też nakazu szacunku do kogoś tylko dlatego że ma bardzo ciężki zawód,z zasady szanuję wszystkich ludzi,ale niektórzy sprawiają że go tracę,tak to jest właśnie z Tomkiem.
 Autor komentarza: Claudinho
Data: 25-12-2012 20:14:48 
Nadal przerabiacie temat tej amerykanskiej szui?
 Autor komentarza: Coperek
Data: 25-12-2012 20:28:16 
Takie sytuacje pojawiają się wtedy, kiedy są niezawiśli oficjele. Ludzie, których z założenia nie można pociągnąć do odpowiedzialności. To się dziele na wielu polach:

Polityka - polityk może zaniedbać ważne sprawy kraju, zmanipulować rodaków, ubliżać im, wprowadzać szkodliwe ustawy dla własnych korzyści - absolutnie NIC nie można mu zrobić. Powiecie że można na niego niezagłosować w następnych wyborach. Pozory demokracji, taki polityk zostanie wciągnięty do polityki przez kolesiów lub przeskoczy do innej partii. Tak jak mówie, są absolutnie bezkarni.

Sądy - może wypuścić zbrodniaży, morderców lub dawać im śmieszne wyroki. Sprawy, które oburzają cały naród nie wymagając nawet od nich komentarza. Robią co chcą i również nie można ich rozliczyć.

Sędziowie w boksie to jest po prostu inna odsłona tego samego schematu. Ludzie nie ponoszący odpowiedzialności a podatni na korupcje.
 Autor komentarza: Lowcajeleniwrocek
Data: 25-12-2012 20:43:49 
faktycznie Steve, wyboksowałeś Tomka i ludzie znający się na boksie (nie chodzi mi o wiecznie tu przywoływaną jego biznesową stronę, jego otoczkę i całe to ględzenie) mogą uznać wynik za wałek (darujmy sobie już podział na kategorie wałków i określanie jego skali), nie ma mowy o kontrowersyjnej walce bo jeden zawodnik miał na nią pomysł i skutecznie go realizował a drugi sprawiał wrażenie jakby go nie miał, stąd osąd powinien być jednoznaczny, kto był zwycięzcą
teraz przepraszam ale trochę z innej beczki bo już mnie męczy jeden temat i w końcu parę słów o nim
od lat śledzę forum , zaś dołączyłem ostatnio, pisząc bardzo rzadko bo i czasu mam na to pewnie dużo mniej od większości stałych graczy i pojawia się też pewne zniechęcenie do tego... wynikające niestety z tego, że - pomijając bezsensowne wypowiedzi mające jedynie na celu dokuczenie innemu użytkownikowi forum lub dowalenie jakiemuś zawodnikowi - żeby wyłowić przydatne mi info spośród wypowiedzi osób,
muszę przejść przez posty jakiegoś samochwały będącego ZAWSZE najbliżej danego tematu, zawsze będącego na danej walce najbliżej ringu lub obok jakiegoś najważniejszego dziennikarza, trenera,a którzy mu przy okazji wyjawili swoją opinię o danym temacie będącą najistotniejszą w dyskusji forum
W związku z czym w porównaniu z nim reszta ma ch... do powiedzenia , co często bardziej elokwentnie podkreśla
a wydaje mi się samej wiedzy bokserskiej u typa nie uraczysz, chyba, że kogoś znowu cytuje, czy zlicza opinie światowych ekspertów
trochę to dla mnie dziwne jak na forum o boksie i jego arcywążną personę, trochę z dupy sytuacja moim zdaniem jak na forum o sporcie walki, nawet jeśli okoliczności wynikające z tego, że jest to boks zawodowy są bardzo istotne, czego mam świadomość
 Autor komentarza: endriu
Data: 25-12-2012 20:56:43 
Ubaw mam z was już drugi dzień, dla mnie święta to nudy choć czas zleci wesoło
iron3 rzucanie gównami mnie nie boli, czekam na następną walkę Tomasza choć wynik znam już dziś
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 25-12-2012 21:34:57 
"Autor komentarza: endriu Data: 25-12-2012 19:59:31
Skoro boks to biznes to po licha i im kibice"

za niedługo do świadomości kibiców będzie podawany tylko wynik walki:) po chuj je w ogóle pokazywać :D
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 22:30:43 
Kiedyś jak jeszcze byłem na szkoleniu u Krzyśka Króla z PerfectDating, o tym w jakim matrixie żyjemy? Że świat nie jest ani dobry, ani zły, że świat jest!
Decyzja o wygranej Adamka z Cunninganem nie jest zła, ani dobra, ona jest! W Twojej czytelniku i kibicu opinni ta decyzja może być zła, co za tym idzie krzywdząca dla któregoś z zawodników.
Z faktami się nie dyskutuje, a fakt jest taki, że Adamek wygrał z Cunninganem walkę, wam się może to najwyżej nie podobać, ale nie zmienicie tego wyniku. Możesz zmienić wyniki przyszłych walk! Zostań sędzią bokserskim i oceniaj...
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 22:36:53 
Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 22:30:43
Kiedyś jak jeszcze byłem na szkoleniu u Krzyśka Króla z PerfectDating, o tym w jakim matrixie żyjemy? Że świat nie jest ani dobry, ani zły, że świat jest!
Decyzja o wygranej Adamka z Cunninganem nie jest zła, ani dobra, ona jest! W Twojej czytelniku i kibicu opinni ta decyzja może być zła, co za tym idzie krzywdząca dla któregoś z zawodników.
Z faktami się nie dyskutuje, a fakt jest taki, że Adamek wygrał z Cunninganem walkę, wam się może to najwyżej nie podobać, ale nie zmienicie tego wyniku. Możesz zmienić wyniki przyszłych walk! Zostań sędzią bokserskim i oceniaj...

tylko czy zostając sędzia miałbym jakikolwiek wpływ na wynik ?
powiedziałbym raczej zostań promotrem i decyduj jaki bedzie wynik
co sądzisz ?
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 22:44:42 
Zostań nawet gejem. Nic nie jest przypadkowe! Ja akurat zgadzam się w 100% z werdyktem, ale jeśli uważasz, że Adamek wygrał nie słusznie, to wiń sędziego nie Adamka! Adamek wypełnił tylko swoje świadectwo i wygrał kolejną walkę. Jak zostanie mistrzem to wypełni się w pełni!
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 22:50:32 
a to geje decydują o werdykcie czy promotorzy bo się pogubiłem ?

" Jak zostanie mistrzem to wypełni się w pełni! "

też to zauważyłem że Adamek się czymś wypełnia , z każdym wywiadem jest coraz większy , masz jakieś przecieki jakie bedzie miał wymiary jak się wypełni w pełni ???
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 22:59:43 
@milan1899
"a to geje decydują o werdykcie czy promotorzy bo się pogubiłem ?"- pedały decydują, jak ich zdaniem powinno być(chcą równouprawnienia)-pisząc na forum głupoty; a bokserzy, promotorzy, telewizja, sędziowie o wyniku walki. Zadaniem każdej ze stron jest współpracować.
"też to zauważyłem że Adamek się czymś wypełnia , z każdym wywiadem jest coraz większy , masz jakieś przecieki jakie bedzie miał wymiary jak się wypełni w pełni ???"
My katolicy wierzymy, że wypełnia się nasze świadectwo, postępując zgodnie z zasadami które głosi Biblia. Świadectwo dla Adamka, piszę Bóg i on wykonuje swoją pracę! Ja wierzę, że jak się ono wypełni w całości to Tomek będzie mistrzem w 3 kategoriach wagowych i trenerem/promotorem. Tak wygląda moim zdaniem wypełnienie jego świadectwa. Krzyż na głowie!
 Autor komentarza: milan1899
Data: 25-12-2012 23:04:50 
a może wypełnieniem świadectwa dla Tomka była unifikacja w CW , moze zagubił sie w pogoni za kasą , poszedł do HW omamiony mamoną przez co nigdy nie wypłeni tego świadectwa o którym piszesz ?
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 25-12-2012 23:09:59 
To jak wygląda moje świadectwo wie tylko Bóg! Widocznie zostało TOmkowi pisane. Pokusy życia obecnego kuszą każdego, przecież Tomek jest tylko człowiekiem. Małym, wielkim człowiekiem, któremu kibicuje z całego serca
 Autor komentarza: pyra90
Data: 25-12-2012 23:34:51 
PrzystojnyRonin
Ty jesteś ten sławny Ronin z podrywaj org?
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 00:40:23 
milan czy tam atmel bo uwazam ze to ty tak czy siak co ty masz z ta kasa az tak cie zazdrosc zzera a moze ty idz do pracy i nie bierz za to piniedzy boks to jego zawod i ma prawo zarabaic najlepiej jak sie da cunningham poszedl do ciezkiej po slawe po tytuly??czemu nie piszesz o nim tylko o adamku ja juz pisalem wczesniej masz straszny kompleks adamka a zolc cie zzera od srodka to zalosne niestety
 Autor komentarza: gerlach
Data: 26-12-2012 00:46:32 
Tak szczerze? Cunn byl slaby. Walczyl jak kurczak. Powolywanie sie na analogie do walki Adamek-Arreola jest slabo trafione, bo tam Adamek musial, walczac z kontry, pakowac w Arreole po kilkadziesiat ciosow w rundzie. Faktycznie Cunn biegal po ringu, a wiekszosc jego ciosow byla bardzo slaba. Jesli ktos mowi o punktowaniu lewym - wiekszosc lewych prostych ledwie muskala rekawice Gorala. Adamek natomiast zawiodl zupelnie. Przyzwyczail do pewnego poziomu, a tymczasem zabawil sie w sobote w ...amerykanskiego cepiarza. Prymitywny boks, slaba obrona, liczenie na jeden cios. Werdykt odczytany na samym poczatku (REMIS) byl tutaj jedynym realnym werdyktem. Cunn moze plakac, ale niech obejrzy walke i zobaczy ile faktycznie rund wygral, ile mozna bylo dac w obie strony, a ile Adamek wykosil.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 26-12-2012 00:57:32 
cop:

"Wkrecenie wam czegokolwiek nie jest moim celem, gdyz tak naprawde nikogo wasza opinia nie interesuje ani niczego nie zmieni. mowiac to, z duzym zainteresowanie czytam niegasnacy pozar polskiej fali wypowiedzi dotyczacej ostatniej walki. Nie dlatego, ze wasza opinia o rezultacie mnie interesuje, gdyz uwierz mi na slowo, to nie ma znaczenia. Bardziej interesuje mnie cala socjologia i mentalnosc przedstawicieli tego forum, gdyz kazdy z was jest potencjalnym klientem dla tysiecy firm z calego swiata..."

Jeśli kogoś to interesuje, to cop właśnie napisał, jaka jest jego rola na tym forum. Wcześniejsze sugestie, że pracuje dla Main Events były chybione. Z całą pewnością, gdyby był odpowiedzialny za PR Adamka na polskich portalach bokserskich już dawno straciłby pracę. Poza tym, nie ma żadnego marketingowego sensu, by agitować wąską grupę świadomych kibiców. Nawet, gdyby ze względu na copa 100 osób więcej kupiło PPV, to jaki jest to zysk przy konieczności opłacenia czyjeś pracy przez kilka miesięcy?! Jakieś tam związki pomiędzy z "Adamek team", a copem mogą istnieć, ale raczej nie jest to umowa o pracę.

cop nie szuka klientów, nie nagania. cop bada rynek. Z pewnością pisze raporty, tworzy portrety psychologiczne. Materiał zbiera bijąc pianę i motywując użytkowników do ekspresji. Stosuje skuteczne metody. Inteligencję i obycie w świecie boksu wykorzystuje, by dać złudzenie, że dyskusja z nim ma sens. W rzeczywistości to, co pisze rzadko jest merytoryczne, częściej jest to jałowe paplanie, a nawet czysty trolling. Przerost formy nad treścią, to jego znak rozpoznawczy.

Innym znakiem rozpoznawczym jest obrażanie kolektywne. Gdy cop napisze coś o Polakach, ich mentalności, zaściankowości, itp. to jest niemal pewne, że wielu poczuje się obrażonych i przystąpi do dyskusji.
Tak naprawdę cały geniusz copa odnośnie rozkręcania dyskusji w komentarzach pod tematami sprowadza się do trzymania łapki na dźwigni kolektywnej inwektywy.

Nie znaczy to, że cop nie stosuje inwektyw personalnych. I owszem. Niektóre są nawet zabawne. Sam do siebie nic nie bierze, gdyż te bluzgi są reakcją, na której mu zależało. Jest manipulatorem, cieszy się, gdy manipulacja odnosi skutek.

Zapewne jest jakiś związek pomiędzy jego zarobkami, a ilością materiału, na bazie którego tworzy portrety psychologiczne potencjalnych klientów z danych obszarów.

Tezę, że cop jest tutaj w pracy potwierdza również to, że ceni on bardzo pieniądze, a człowiek ceniący pieniądze robi to, dzięki czemu może je zdobyć, a z pewnością nie robi tego, co zabiera dużo czasu, a jest z punktu widzenia rachunku ekonomicznego całkowicie niedochodowe. Z całą pewnością nie można wytłumaczyć obecności copa na forum miłym spędzaniem czasu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak często użytkownicy zawiązują przeciwko niemu koalicję i próbują go dojechać.

Również jego moralność jest typową moralnością marketingowca. Z jednej strony rozgrzesza Adamka z wszystkich jego kłamstw, a wręcz jest pod wrażeniem, z jakim skutkiem potrafi on sprzedawać gówno w cenie złota. A z drugiej nazywa złodziejami osoby, które oglądają coś "nielegalnie" w internecie. Innymi słowy, jeśli ktoś naciągnie klienta, to jest ok, ale jeśli przysporzy strat sprzedawcy, to jest kurewsko daleko od ok. Typowa mentalność sprzedawcy.

Ale mógłbym tu jeszcze pisać 2 godziny, a i tak nawet w połowie nie oddam rytu tego przypadku tak wprawnie, jak zrobił to Bill Hicks w niespełna 3 minuty. Obejrzyjcie to i doznajcie oświecenia.

http://www.youtube.com/watch?v=TRCtDiB49yE
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 26-12-2012 01:22:02 
@pyra90 Zajmuję się uwodzeniem, a podrywaj.org nie odwiedzam, jak innych for internetowych, wolę fachową literaturę i praktykę.
...
Co do tematu, to nie ma co rozmawiać.
Liczy się wynik, a wynik to wygrana Adamka. Jeśli USS chce to niech oprotestuje wynik. Dlaczego tego nie zrobi? Bo IBF nie ma podstaw, by zmienić werdykt. Może zarządzić rewanż i tyle! W takiej sytuacji, to Pulev walczyłby z Kliczko, a potem Adamek! Nawet lepiej, bo Cunningana Adamek zawsze pokona!
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 26-12-2012 02:04:54 
@beniaminGT bardzo fajny tekst :)
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 02:11:15 
@beniaminGT
bardzo spoko tekscik
 Autor komentarza: Trochim
Data: 26-12-2012 03:02:15 
@beniaminGT

super post ale z kilkoma Twoimi tezami sie nie zgodze bo jezeli chodzi o ta jego prace zwiazana z boksem zawodowym to moim zdaniem nie trafiles
berdzo zadko udzielam sie na tym forum ale to tylko dlatego ze wole obserwowac zdanie innych uzytkownikow i w ciszy konfrontowac je z wlasnym niz wyglaszac swoje lub na sile probowac je wciskac innym i nie z tego powodu ze boje sie kompromitacji bo to przytrafia sie najlepszym "specom"

obserwuje tego chorego egocentryka od prawie dwoch lat i moim zdaniem on by chcial miec taka prace a nie ma i to go boli
w realnym swiecie jest nabity niespelnionymi marzeniami frustratem ktory tylko na takim forum bedac calkowicie anonimowym uzytkownikiem
moze dac upust swoim frustracjom

przez te dwa lata nabralem pewnosci ze to mitoman egocentryk narcyz z rozdetym ego do granic absurdu..... chory czlowiek aczkolwiek INTELIGENTNY bo nawet jezeli sklonic sie ku Twoim tezom to zadaj sobie pytanie czy tak dziala profesjonalista???

a ja wiele razy widzialem posty tego frustrata w ktorych nie majac zadnych!!! argumentow wmawial brak owych swoim oponentom jednoczesnie wyzywajac od pijakow zawistnych polaczkow z ptasimi mozdzkami itp.

zauwazylem jeszcze jedna prawidlowosc w jego postepowaniu ze jak zle wytypuje przebieg walki i nie chodzi o tzw. walek tylko ewidentna wygrana KO TKO to spierdala na min. dwa tygodnie a kiedy inny uzytkownik mu to przypomni to juz wiadoma jest riposta tego impertynenta

nie rozumiesz jestes z pipidowy i nie masz pojecia o boksie zawodowym masz ptasi mozdzek lub daje do zrozumienia ze specjalnie tak typowal zeby wywolac jakas reakcje innych userow

tak robi profesjonalista?

nie chce mi sie dluzej wywodzic na temat owej persony kryjacej sie za internetowym parawanem o nicku @cop bo szkoda zycia i czasu zeby brac do bani takiego frustrata tylko wkurwia mnie ze przez takiego amerykanskiego kolaboranta nie moge sledzic punktu widzenia innych uzytkownikow (nawet jezeli sie z wiekszoscia nie zgadzam) tylko widze pod tematem 100 czy 250 postow to juz wiem ze inwazja egocentrycznej armi w jednej osobie trwa.


P.S oczywiscie odpisze mi ze taka ma role zeby wzbudzac we mnie i innych takie emocje... he he he lub ze wlasnie wylazl ze mnie zasciankowy polaczek itp

aha...... zgodze sie ze jest manipulator ale na mnie nie dziala tylko jak znam te chora persone to odpisze mi ze wiedzial ze napisze to co napisalem powyzej i taki byl jego cel zeby obnazyc moja zasciankowosc
HA HA HA :)
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 26-12-2012 05:46:22 
Adamek do walki z Pulevem i Kliczko powinien przygotowywać się pod okiem Gmitruka. Powrót do Polski, zrobi dobrze Adamkowi, przy okazji obtłucze Artura dresiarza. Przypomni sobie polskie korzenie i wygra z Kliczko przez dechowanie.
 Autor komentarza: verbea
Data: 26-12-2012 09:56:51 
W tej chwili już żaden trener mu nie pomoże. Po prostu się wypalił i będzie dalej walczył z zawadnikami z 2 , 3 dziesiątki rankingu wmawiając nam jacy to mistrzowie. Jak to już powiedział kasa musi się zgadzać.
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 10:45:05 
PrzystojnyRonin
Adamkowi na Pulewa nie pomogą treningi nawet z bogiem trolu
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 10:48:19 
Beniu
Fajne rozważania , z hipotezą o badaniu rynku pełna zgoda , nie ma chyba lepszego miejsca w Polsce niż org żeby narysować obraz polskiego kibica boksu.
Odrzucasz lub marginalizujesz związek Copa z ME i z tym nie do końca sie zgodzę.
nie wiem czy ma czy nie ma związku ale nieprawda jest ze wykonuję tu zła robotę dla Tomka.
Pamiętaj w AdamekTeam priorytety są takie ze na pierwszych 42 miejscach jest kasa potem jest sport. Jak się robi kasę w boksie zawodowym ? Oczywiście poprzez podnoszenie słupków z oglądalnością. I cop na forum zastosował bardzo prosty marketingowy zabieg podziału użytkowników . Dzięki temu jedni oglądają Adamka bo wmówił im że to pierwszy Polak z szansami na tytuł w HW a drudzy oglądają Go bo chcą zobaczyć Jego dechy.

Jedno jest pewne , gdybyśmy Go olali to poziom jego frustracji sprawiłby że szybko uciekłby z forum z podkulonym ogonem, a jest to możliwe.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 10:54:00 
Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 00:40:23
milan czy tam atmel bo uwazam ze to ty tak czy siak co ty masz z ta kasa az tak cie zazdrosc zzera a moze ty idz do pracy i nie bierz za to piniedzy boks to jego zawod i ma prawo zarabaic najlepiej jak sie da cunningham poszedl do ciezkiej po slawe po tytuly??czemu nie piszesz o nim tylko o adamku ja juz pisalem wczesniej masz straszny kompleks adamka a zolc cie zzera od srodka to zalosne niestety

a moze milan to cop , a moze milan to szpilka , włodarczyk , kiedys byłem kosteckim ale teraz siedzi to chyba odpada , a moze milan to łapin a atmel to szpilka i siedzimy sobie komp przy kompie i jedziemy po adamku ? he he

dlaczego nie pisze o Cunnie ? Może dlatego że to Cunn walke wygrał i to nie Jego Team zwałował wynik.
Tomkowi nie zadroszczę , Tomek mnie irytuje .
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 26-12-2012 10:58:07 
cop
"O JAKIM "WALKU" PISZECIE DZIECI???"

-O srakim!
Czy ty jestes az taki glupi,czy tylko udajesz idiote?
Ktore rundy wygral Adamek?
Wedlug mnie 2 ostatnie-to oczywiste,ale to dlatego ze Rozalski powiedzial mu po 10rundzie"potrzebujesz KO"(oczywiscie chodzilo mu o to ze Adamek tak dostaje w pizde ze na punkty nie ma szans wygrac).
Wtedy Adamek rzucil sie do desperackiego ataku w poszukiwaniu KO.Ale nic nie zdzialal,wygral tylko te 2 rundy 10-9.
No,moze jeszcze 5runde wygral.Reszte przegral,a pare zremisowal.
Nie widziales tego?To moze ogladales inna walke.
Remis bylby skandalem,a co dopiero wygrana Adamka.
To jakies kpiny!
Nie mozna wygrac walki wygrywajac tylko 2 ostatnie rundy i nie mozna tez wygrac rundy przyspieszajac tylko w ostatnich 10 sekundach(powiedzial Cunningham i mial racje).
Jak walcczyl Adamek?
-Dostawal oklep przez 2:50 rundy,a ostatnie 10 sekund rzucal sie do desperackiego ataku.
Ludzie,na takie patenty nawet dzieci sie nie daja juz robic i robi sie szkolenia dla sedziow zeby nie dali sie na to nabierac.
Runda to 3 minuty a nie 10 sekund!
 Autor komentarza: polrex
Data: 26-12-2012 11:34:12 
nie doszukujcie sie jakichs spiskowych teorii,

nikt nie jest idealny, nawet cop... hehe

poprostu on sie tutaj wyzywa,imponuje mu jaki ma posłuch, negatywne opinie go tylko nakrecaja,

powiem wam ze kazdy z was moze zrobic podobna kariere na tym forum jak cop, uwaznie studiujcie jego wpisy, :-)

najwazniejszym w budowaniu swojej pozycji jest nawiazanie "osobistego" kontaktu z kilkoma pieniaczami, którzy pozostana wam wierni i beda za kazdym razem komentowac wasze wpisy,
na poczatek 4-5 osób, jezeli dyskusja bedzie ciekawa to porwie reszte forumowiczów,

domyslacie sie juz zapewne do czego zmierzam, otóz prawdziwymi sprzymierzencami budowania pozycji copa na tym forum sa jego najzacieklejsi wrogowie, to im cop zawdziecza wszystko
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 11:55:31 
Wstyd dla Polaków ze kolesie Zygiego i temu Adamek mogą tak bezkarnie korzystać z tego forum i usprawiedliwiać te złodziejstwo
To robota celowa, większość kibiców na których sportowcy zarabiają pieniądze to niedzielni oglądacze nie znający zię za dobrze na tym co oglądają
Wystarczy aly taki kibic obejrzał walkę wraz z werdyktem następnie posłuchał komentarza reportera prowadzącego potem parę nagłówków prasowych a następnie trafił tu na specjalistyczną stronę gdzie przeczyta zmanipulowane wypowiedzi, i co uwierzy że Adamek to cały czas top HYW Niestety takie działania przynoszą pożądane efekty, propaganda potrafiła ogłupiać narody a co dopiero ptasie mózgi z tego forum którzy sa tego klakierami
Nie chodzi mi teraz o copa tylko te meteoryty pojawiające sie po bałamażach tego cwaniaczka Tomaszka
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2012 12:18:42 
user porlex jest najblizszy prawdy

cop to zero,on bez NAS swoich adwersarzy nie istnieje

Jakis czas temu probowal swoich sil na konkurencyjnym portalu,zostal olany i dal sobie spokoj


Najprostsza metoda,na to zeby sobie poszedl jest,nie pisac z nim i go nie czytac
Niestety nie jest to takie proste.Sam wielokrotnie lamalem slowo dane samemu sobie,ze nie bede czytal jego postow,a tymbardziej na nie reagowal.
Trudno jest mi dawac milczace przyzwolenie na glupoty,jakie ten osobnik tu wygaduje
To prawda,ze jest albo bylo wielu userow ktorzy pisali gorsze herezje niz on,ale zazwyczaj nie byli brani powaznie
Cop umiejetnie zbudowal swoja pozycje na Forum,uciekajac sie do najprostszych metod jak konfabulacja,manipulacja i "elaboracja":)

Nie wiem kim on jest i czym sie zajmuje,ale napewno nie jest zwiazany z Main Evants,ani Adamkiem.Dokladal wielkich staran,zeby wygladac na kogos bardzo dobrze poinformowanego i siedzacego,w tym biznesie nigdy nie podal informacji,ktore mogl by go uwiarogodnic

Lista jego wpadek na Forum jest bardzo dluga i bedzie jeszcze dluzsza.Bo on poprostu nie zna sie boksie.Nie umie analizowac walk,i stylow w jakim walcza zawodnicy.Jedynie w czym jest dobry,to plotki
Ktore z uwielbieniem powtarza,czyniac przy tym wazne miny,a potem okazuja sie tylko plotkami,wyssanymi z jego brudnego palucha
Pamietam jaki przed walka Mitchela z Whiterspoonem twierdzil,ze Mitchel ma zwierzeca odpornosc na ciosy...
Albo ze Arreola bedzie walczyl z Adamkiem o wakat po Vitaliju i dodal jeszcze:"pamietajcie,kto wam pierwszy,o tym powiedzial".No to zapamietalem
Pocieszajace jest to,ze cop odejdzie razem z Adamkiem,czyli jeszcze gora 2 walki...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2012 12:18:42 
user porlex jest najblizszy prawdy

cop to zero,on bez NAS swoich adwersarzy nie istnieje

Jakis czas temu probowal swoich sil na konkurencyjnym portalu,zostal olany i dal sobie spokoj


Najprostsza metoda,na to zeby sobie poszedl jest,nie pisac z nim i go nie czytac
Niestety nie jest to takie proste.Sam wielokrotnie lamalem slowo dane samemu sobie,ze nie bede czytal jego postow,a tymbardziej na nie reagowal.
Trudno jest mi dawac milczace przyzwolenie na glupoty,jakie ten osobnik tu wygaduje
To prawda,ze jest albo bylo wielu userow ktorzy pisali gorsze herezje niz on,ale zazwyczaj nie byli brani powaznie
Cop umiejetnie zbudowal swoja pozycje na Forum,uciekajac sie do najprostszych metod jak konfabulacja,manipulacja i "elaboracja":)

Nie wiem kim on jest i czym sie zajmuje,ale napewno nie jest zwiazany z Main Evants,ani Adamkiem.Dokladal wielkich staran,zeby wygladac na kogos bardzo dobrze poinformowanego i siedzacego,w tym biznesie nigdy nie podal informacji,ktore mogl by go uwiarogodnic

Lista jego wpadek na Forum jest bardzo dluga i bedzie jeszcze dluzsza.Bo on poprostu nie zna sie boksie.Nie umie analizowac walk,i stylow w jakim walcza zawodnicy.Jedynie w czym jest dobry,to plotki
Ktore z uwielbieniem powtarza,czyniac przy tym wazne miny,a potem okazuja sie tylko plotkami,wyssanymi z jego brudnego palucha
Pamietam jaki przed walka Mitchela z Whiterspoonem twierdzil,ze Mitchel ma zwierzeca odpornosc na ciosy...
Albo ze Arreola bedzie walczyl z Adamkiem o wakat po Vitaliju i dodal jeszcze:"pamietajcie,kto wam pierwszy,o tym powiedzial".No to zapamietalem
Pocieszajace jest to,ze cop odejdzie razem z Adamkiem,czyli jeszcze gora 2 walki...
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-12-2012 12:34:10 
andrewsky - dlaczego chcesz aby maliniak sobie stąd poszedł?
Jak każdy upośledzony błazen sprawia na wiele radości, jest też świetną spluwaczką która przyjmuje na twarz wszystko i jeszcze się uśmiecha.

Takiej darmowej dziwki do kopania nie ma na żadnym forum doceń to w końcu!!!
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 12:45:16 
StonkaKartoflana wow gleboki tekst niewazne ktorej osoby sie tyczacy pokazales swoje buractwo prostactwo dresiarstwo itd itd kolejny internetowy napinacz az zal ciebie i tobie podobnych
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 12:45:40 
"otóz prawdziwymi sprzymierzencami budowania pozycji copa na tym forum sa jego najzacieklejsi wrogowie, to im cop zawdziecza wszystko"

..............
Faktycznie racja. Sposób naśladowania copa nie jest trudny, sam korzystałem z jego technik nie raz. Jednak nie jest to metoda perspektywiczna do dłuższej jak to nazwę "egzystencji"
Takim szablonowym prowadzeniem dyskusji można zyskać sobie słuchacza co najwyżej na okres dwóch tygodni góra miesiąca. Normalniejszy czytelnik zaczyna ignorować takiego typa który chcąc dalej pozostac na topie musi pisać coraz gorsze brednie aby dalej budzić zamierzone kontrowersje
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 12:54:58 
milan1899 wciaz tylko kasa kasa o tym piszecie wkolko musicie byc naprawde strasznie zazdrosni no ale to juz wasza sprawa dziwne ze wszystkim innym tego nie wypominacie tylko jemu jak juz mowilem cunn poszedl do ciezkiej po co ??po tytuly?nie badz smieszny poszedl po kase no ale jemu sie tego nie wymawia to samo z wieloma innymi to ze adamek jest coraz slabszy pod rogerem kazdy widzi ale taka zazdrosc o kase jest zalosna powaga zenada jak juz mowilem ma prawo myslec o kasie to jego zawod kazdy z was hipkryci by o tym myslal ale zaden sie nie przyzna taka jest prawda jak juz pisalem ty idz do pracy i nie pobieraj za nia pieniedzy skoro tego oczekujesz od niego ze leci na kase ty tez nie lec tyraj za friko
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 12:57:22 
Stonka rozwaliłeś mnie tym wpisem, w sumie nie można się z tym nie zgodzić
Tylko dyskusje z nim kończą się orzeczeniem racji przez niego więc debata z nim nie ma sensu ale odrobina humoru jak najbardziej wskazana
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 12:58:58 
slawekdz
chodzę do pracy , prowadzę firmę ,sam daje prace kilkunastu osobom , z kasą zawsze mogłobybyć lepiej ale jak na polskie warunki nie mam tragedii
ostatnie posty o Adamku są najmniej o kasie, dziwi mnie że tego nie widzisz , ostatnie kłótnie i oburzenie dotyczą werdyktu , dotyczą tego że cieżka praca Cunna zostaął obrabowana przez AT, tylko tyle i aż tyle
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 13:06:44 
przez AT ??nie rozwalaj mnie to nie on jest sedzia nie on jest kathy duva wiec oskarzanie go o to jest co najmniej dziwne,i pisanie o tym jakoby to byl straszny walek jest tez niepowazne bo fakt ze moim zdaniem adamek przegral ale nieznacznie a jak niektorzy pisza ze dostawal lanie przez cala walke ze to byla walka do jednej geby to ogarnia czlowieka pusty smiech a co do cunna jakos niekt nie pamieta jak wygral z troyem rossem przez kontuzje rossa jak byl na dechach przegrywal walke cunn a o rewanzu o ktory ross zabiegal prosil nie chcial slyszec wiec blagam nie idealizowalbym takiego zawodnika
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 13:10:22 
AT czyt AdamekTeam to była gala ME to oni decydowali o składzie sędziowskim ...
 Autor komentarza: Luton
Data: 26-12-2012 13:13:05 
Myśle, ze TA najbardziej zaszkodził nietyle werdykt co wypowiedzi po walce. W stylu Marco Hucka.
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 13:15:55 
slawekldz
Spokojnie chyba każdy zapierdala na siebie ewentualnie swoją rodzinę
Rozumiem że w Biznesie nie ma sentymentów ale są jakies granice moralności AT oszukuje przeciwnika kibiców oraz niszczy tą dyscyplinę tylko dla swoich materialnych korzyści. Dlaczego mam komuś przyklaskiwać jak widzę rabunek w biały dzień zamiast protestować?!!
Dobry przykład podałeś "idź do pracy za darmo" strzał w kolano kolego Tomaszek dokładnie tak postąpił wobec swoich przyjaciół Więc nie używaj slowa hipokryta nadaremnie
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 13:22:36 
milan
po ostatniej walce chyba zostales glownym hejterem tego forum he

Adamek tej walki nie wygral i kazdy kto patrzy obiektywnie to wie ,ale pojawily sie ciezkie przypadki gdzie nawet w razie porazki Tomka przez KO probowali by wmawiac ze Goral sie potknal.

widze tez nowych kandydatow na ekskluzywna liste Copa np Ronin stachobisiada
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 13:23:29 
co ty mozesz wiedziec o przyjaciolach adamka te wpisy coraz bardziej mnie rozbawiaja to nie adamek team ustalal sedziow tylko me co to ma wspolnego z adamkiem no bez jaj co do wypowiedzi tomka po walce byly niefortunne to fakt,walke moim zdaniem przegral minimalnie bo bede szczery dla mnie cunn nie zroil rowniez wiele by ja wygrac to byla najslabsza walka adamka niestety pod okiem rogera kazda walka tomka jest slabsza najlepsza w ciezkiej z arreola ale tam byl pod okiem shieldsa
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 13:26:52 
Adamek wygrał z Chambersem przez kontuzję z USS przez wałek więc czym ma wygrać z Pulewem????
Prawda jest taka że Tomasz utkną w martwym punkcie
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 13:29:47 
Zeitgeist
A to dobrze czy zle ;) ?
A po drugie Ja hejtuje tylko jednego konkretnego zawodnika i tylko wtedy kiedy daje ku temu powody , a ze powody ostatnio daje bardzo często np cóż ...
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 13:30:56 
slawekldz
Tak się składa że jednego z byłych przyjaciół Adamka znam
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 13:40:38 
endriu co tam jednego z przyjaciol ja znam samego adamka co tam adamka znam samego maywethera obame heh szkoda slow
 Autor komentarza: Dryja1996
Data: 26-12-2012 13:47:18 
mam na sprzedaz worki bokserskie,spodenki,buty,kask,gruszki,łapy nr gg 11604578
 Autor komentarza: pyra90
Data: 26-12-2012 13:54:42 
"W ślady Michnika i Gudzowatego poszedł były kolega najlepszego polskiego boksera. Konder nagrywał prywatne rozmowy eks-mistrza świata.

Dla licznych kibiców Tomasza "Górala" Adamka (30 l.) to szok. Były mistrz świata, idol młodzieży, człowiek wielkiej religijności został oskarżony o stosowanie dopingu i wiele innych grzechów.

Autorem oskarżenia jest były współpracownik sławnego boksera Radosław Konder. W książce "Tomasz Adamek - historia prawdziwa" oraz w programie telewizyjnym wyemitowanym przez TVP 3 zarzuca on bokserowi wspomaganie szczególnie skutecznym koksem (testosteronem i somatotropiną, czyli hormonem wzrostu).
Zaprzeczenia
"Góral" zaprzecza oskarżeniom i zapowiada pozwanie autorów książki Radosława Kondera i Jana Cioska do sądu. Konder już go wyprzedził pod tym względem, sam zgłosił się do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, gdzie przez ponad pięć godzin składał wyczerpujące zeznania o niezgodnych z prawem działaniach sławnego sportowca, między innymi o jego oszustwach podatkowych oraz fałszowaniu faktur.

Jako dowody Konder przedstawia liczne dokumenty oraz... ponad 60 godzin tajnie nagranych rozmów z Adamkiem i ludźmi z jego otoczenia. Podobno jest na nich pośrednie przyznanie się boksera do dopingu ("przecież wszyscy biorą..."), wypowiedź Andrzeja Gmitruka, trenera byłego mistrza świata ("on mnie nie informował, co bierze") oraz słowa menedżera Ziggy'ego Rozalskiego ("w głowie mu się pomieszało przez ten testosteron...").

Zemsta?
Człowiek oskarżający Adamka - Radosław Konder - też nie ma czystej reputacji. Sam o sobie mówi, że "miał coś za uszami, ale nigdy nie mówił, że jest święty". Dlaczego zdecydował się na wysunięcie tak silnych oskarżeń pod adresem człowieka, z którym kiedyś wydawał się zaprzyjaźniony?

- Adamek pogardliwie mnie traktował, nie okazał szacunku ani wdzięczności za to, co dla niego zrobiłem. Nigdy mnie nie przeprosił za to, jak mnie potraktował - twierdzi Radosław Konder.

Tomasz Adamek - historia prawdziwa - wybrane cytaty
"Adamek nie był w stanie sprowadzić koksu do Stanów, a nie mógł już czekać. Zadzwonił do mnie z błaganiem o pomoc: ČRadek, wymyśl coś, muszę to miećÇ. Towar przysłała mi przesyłką konduktorską Dorota, żona Tomka".

"Nie wiem, od kiedy dokładnie Tomek stosował niedozwolone środki dopingujące, ale podejrzewam, że od bardzo dawna. Świadczyć o tym zresztą może biegłość, z jaką używał tych środków, niejednokrotnie na moich oczach, a setki razy w obecności mojego przyjaciela Wesa Chilickiego".

"Kiedy Andrzej Gmitruk leżał w szpitalu po zawale serca, Adamek nawet nie uznał za stosowne odwiedzić go, chociaż akurat był w Warszawie".

"Na zlecenie Adamka gangsterzy prześladowali dłużnika, usiłując go zmusić do zwrotu pieniędzy. Którejś nocy kamieniami powybijali wszystkie okna, a kilka dni później podpalili dom, w którym był z żoną i dwójką dzieci. Adamek nie odzyskał długu, ale zrobił z siebie gangstera".

info: Super Express/PAP
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 13:55:14 
Dryja
Poproszę 6 kg gruszek i dwa worki na pyry
 Autor komentarza: Lowcajeleniwrocek
Data: 26-12-2012 14:02:15 
wałek jest ze strony ME - Duvy i wybranych sędziów
problemem jest to, że Tomek ten wałek klepie bzdurami jakie gada po walce stąd wkurzył wiele osób
po walce, w której pokazał, że się cofa potwornie, że nie umie przyznać, że walczył słabo, walka udowodniła, że nie jest już żadnym kandydatem do wielkich pojedynków i już po kolejnej takiej walce pójdzie w odstawkę
facet nie ma już właściwej orientacji, nie umie obiektywnie ocenić walki oraz dobrać trenera
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 14:09:28 
Pewnie tacy ja huntet czy przystojny to drobni sponsorzy Adamka którzy z obawy swojej inwestycji próbują zatuszować rzeczywistość aby pieniążki się zwróciły
Niestety wszyscy liczący się ludzie ze świata boksu są zgodni w swojej opinii Boxrec i The Ring dobitnie to pokazali
Ciekawi mnie stanowisko obozu Władka i fedreracji w tym temacie, pewnie nie zaprzątają sobie tym głowy sadząc podobnie jak ja ze do ponownej walki Górala o pas nigdy nie dojdzie
 Autor komentarza: pyra90
Data: 26-12-2012 14:15:45 
Myślę że duva-Dupa i Zyggi -Rzygi prędzej sie wzajemnie obsrają i orzygają niż puszczą Adamka na Puleva
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 14:17:45 
smiesza mnie niestety niektorzy z was i wasze powolywanie sie w zaleznosci od potrzeb na rozne autorytety niedawno po walce huck vs arslan wszyscy jechali po rafaelu dodam slusznie bo dal zwyciestwo zdecydowanie huckowi tutaj po adamek cunn dal zwyciestwo cunnowi dodam ze tu akurat slusznie i juz znajdowali sie ludzie ktorzy niedawno po nim jechali a po walce adamka podaja jako experta to zabawne
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 14:19:27 
Autor komentarza: pyra90 info: Super Express/PAP
czlowieku podajac takie gowna po super expresie wystawiasz swiadectwo sam sobie wiesz kiedys dawno temu byla taka gazeta skandale to ten sam poziom co super expresu gratuluje wiarygodnego zrodla
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 26-12-2012 14:21:20 
milan1899:

"(...)Odrzucasz lub marginalizujesz związek Copa z ME i z tym nie do końca sie zgodzę.
nie wiem czy ma czy nie ma związku ale nieprawda jest ze wykonuję tu zła robotę dla Tomka.
Pamiętaj w AdamekTeam priorytety są takie ze na pierwszych 42 miejscach jest kasa potem jest sport. Jak się robi kasę w boksie zawodowym ? Oczywiście poprzez podnoszenie słupków z oglądalnością. I cop na forum zastosował bardzo prosty marketingowy zabieg podziału użytkowników . Dzięki temu jedni oglądają Adamka bo wmówił im że to pierwszy Polak z szansami na tytuł w HW a drudzy oglądają Go bo chcą zobaczyć Jego dechy."

Na pierwszych 42 miejscach? Sprawdziłem, już na pierwszych 43 ( bo rozumiem, że to odniesienie do prezydentów USA i dolara :)

No, cóż. Każdy mierzy swoją miarą. Instynktownie odrzuciłem możliwość, że cop z premedytacją przyczynia się do pogorszenia wizerunku Górala, żeby tylko wysępić parę dolców więcej. A przecież to dość logiczne. Adamek mieszka w USA, nie ma zamiaru wracać do Polski.

Faktycznie, sam od ponad roku kibicuję rywalom Adamka. Nie jest to akurat zasługa copa, lecz samego Adamka, niemniej cop gloryfikując Górala prowokuje do dyskusyj, w których sceptycy jego osoby przedstawiają argumenty przeciwko niemu i czytelnicy dostają impuls do zajęcia jakiegoś stanowiska.

Niemniej, jeśli nawet cop się tym zajmuje, to jest to raczej jego zajęcie poboczne.

slawekldz:

"(...) te wpisy coraz bardziej mnie rozbawiaja to nie adamek team ustalal sedziow tylko me co to ma wspolnego z adamkiem no bez jaj"

To ma dużo wspólnego. Każdy człowiek obraca się w takim środowisku, w jakim czuje się dobrze. Gdyby Adamek był uczciwy, to po walce z Chambers-em poszedłby do promotorki i zapytał: Kaśka coś tu nie gra. Wygrałem w najlepszym wypadku remisową walkę, a jeden z sędziów dał nawet 117-111. Nie chcę wygrywać w ten sposób. To mi psuje reputację.

Gdyby Adamek był uczciwy, to również ludzie zdolni do organizowania tych wałków nie postawiliby na niego. Popatrzmy, ile wyrównanych walk, albo zgoła przegranych miał Adamek, a wszystkie je wygrał: Briggs, Briggs 2, Estrada, Arreola, Chambers, USS, nawet z Grant-em walka nie była do jednej gęby, a na kartach punktowych tak (118-111, 118-111, 117-111). Pomyślcie o jednym. Bukmacherzy są zazwyczaj dobrze poinformowani. Góral wygrywa w słabym stylu z Estradą, następną walkę ma z Arreol'ą - i jest faworytem bukmacherów. Czy to nie dziwne?!
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 14:23:58 
pyra90

Szkoda tylko że te nagrania znikły z neta (to było najlepsze), na szczęście książki nie da się unicestwić
Konder w końcu otrzymał należne mu pieniądze a w zamian wydał za to musiał opublikować specjalnie przygotowane oświadczenie oświadczenie i wycofać się z publicznej dyskusji
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 15:21:33 
no i kakao się zatkało
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 26-12-2012 15:31:45 
Haha ale tu jest burdello bum bum :D Wszystkich racje najprawdziwsze dobrze że przez intenet nie można nikogo pozbawić życia, inaczej zostałby tu jeden wielki cmentarz :D Pozdrawiam i całuje wszystkich sympatyków boksu hahaha
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 15:49:12 
milan
spoko, nawet Ci kibicuje w walce z betonem i ciemnogrodem
Pozdrawiam
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 15:57:34 
milan
z tym hejtowaniem to tak jak z terroryzmem ,masz inne zdanie jests hejtem ,nie jestes po stronie USA (korporacjom itd)jestes terrorysta
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 26-12-2012 16:03:39 
Obiecałem sobie jakiś czas temu, że nie będę polemizował z copem, gdyż jest dla mnie mentalnie kmiotem.

Wyształconym, elokwentym, ale jednak kmiotem.

Jego cały wysiłek zmierza do tego, abyśmy zaakcetpowali fakt, że boks zawodowy to kureswstwo i szwindel. Tak ma być, bo święty cop tak twierdzi, a my dziejącemu się kurestwu mamy przyklaskiwać i akceptować taki stan rzeczy.

Dlaczego? Bo ludzie powiązani (cztaj skurwieni) z boksem zarabiają w rok więcej, jak pisze jeden z userów, niż my przez całe życie.

Więcej od nas zarabiają również przestępy, politycy, prawnicy i luksusowe kurwy. Czy w związku z tym mamy popierać ich działalność? Nie sądzę.

Podobne umysłowe kurestwo prezetnuje bliski przyjaciel copa, niejaki Adamek. Po kontrowersyjnym werdykcie mówi, że nic się nie stało, że wyraźnie wygrał walkę itp itd. Panowie cop i Adamek reprezentując taki sam poziom wartości rozumieją się doskonale.

Ale skoro my userzy tego forum - głupi, ciemni, prymitywnu, mało zarabiający z zaściankowego kraju, nie mamy żadnego wpływu na to co się dzieje w boksie, to czemu cop tak tu nas indoktrynuje? Wścieka się, że jego pracodawca Adamek traci poparcie wśród kibiców?

Na to pytanie odpowiedźcie sobie sami
 Autor komentarza: kawasaki
Data: 26-12-2012 16:25:23 
hernandez

Pisałem, że mało się znam na boksie ale lubię oglądać wagę ciężką. Oglądam bardzo różne walki i słucham wypowiedzi komentatorów typu Pindera, Gmitruk, Kulej (świętej pamięci). Z ich ust wynikało, że pretendent do pasa chcąc wygrać na punkty musiałby wygrać na punkty bardzo wyraźnie - tylko to chciałem napisać, nie mam pojęcia czy taki jest przepis, czy go nie ma. Powtarzam - usłyszałem to od fachowców, to nie jest moja opinia. Moja opinia jest taka, że walka była wyrównana. Nie możemy kwestionować punktacji sędziów bo nimi nie jesteśmy. Możemy się cieszyć, że Góral wygrał i znowu będziemy mu kibicowali w walce z Pulewem, a to że USS płacze ,że go niby oszukano, on płacze zawsze jak przegra. Pewnie, że Adamek dużo stracił ze swej szybkości, ciosu kończącego to on nigdy nie miał. Bardzo szkoda mi Wacha, to jedyny ciężki który mógł zagrozić wielkim w HW. Pytanie czy wiedział co brał? Czy brał to nieświadomie. Jak brał świadomie to jest kompletnym idiotą, wiedząc jak w Niemczech dokładna jest kontrola antydopingowa. Pozdrawiam wszystkich miłośników boksu.
 Autor komentarza: Dryja1996
Data: 26-12-2012 16:38:19 
milan1899
ciekawe z jakiej wsi jestes
wiesniaku
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 26-12-2012 16:49:48 
Nie ma co rozprawiac.
Trzeba ich poprostu olac cieplym moczem.
Te festyny w remizach strarzackich.
Wynajmuja stary hangar(blaszak)na 2-3tys osob(koszt 1tys.$?),ustawiaja ring,zamawiaja Buffera za 10tys.$/za gale i trzepia kase az milo.
A glupia polonia przychodzi i zlopia piwo.Nawet nie wiedza kto wygral.
Ja juz od dawna tego nie ogladam.Ostatnia walke Adamka obejrzalem(powtorke),bo przeczytalem o tym skandalu z wynikiem.I chcialem zobaczyc.
Az zal tych ludzi ktorzy placa za to PPV.
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 16:52:29 
Co Ty Kawaszaki za przeproszeniem piepszysz jaki pretendent jakiego mistrza kto bł mistrzem Adamek??! To była walka rankingowa !
Teraz przybędzie osób które będą kibicować Pulewovi a tobie się dziwię że próbujesz ośmieszyć Stiwa to był płacz męszczyzny który udowodnił że jest lepszy ale nic na to nie może poradzić Postawił na ten zawód poświęcił wiele czasu i zdrowia pokonał adamka by zarobić dla swojej rodziny a tu go jawnie obrabowano Nie wiem czemu my mamy się z tego cieszyć
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 16:57:51 
Dryja1996
Data: 26-12-2012 16:38:19
milan1899
ciekawe z jakiej wsi jestes
wiesniaku

szablonowy/ typowy AP fan Adamka
A ty z którego bloku? ))
 Autor komentarza: amatuk
Data: 26-12-2012 17:07:57 
Endriu

Dlaczego jestes az tak glupi?
 Autor komentarza: amatuk
Data: 26-12-2012 17:11:45 
Cunn moze i zasluzyl na remis ale powiedzmy sobie szczerze: jest zbyt delikatny na wage ciezka, ma duzy zasieg ramion i skutecznie unika wymian starajac sie zadawac ciosy proste ale to za malo zeby zaistniec w cizekiej,

Adamkowi co najwyzej nos zaswedzial po jego ciosach hehehe

Jak Cunn jest taki dobry to niech bierze po kolei bylych rywali Adamka, polegnie dosc szybko.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 26-12-2012 17:17:14 
http://www.sportfan.pl/artykul/sensacja-adamek-ustawil-walke-tak-mowi-39417/4#comments

A tu artykul z portalu brukowca.Ktos twierdzi ze Adamek ustawil walke.
Tak wiem,takie portale szykaja tanich sensacji i plotek.Ale w kazdej plotce jest ziarenko prawdy.
 Autor komentarza: biotioresmendez
Data: 26-12-2012 17:22:51 
adamek przegral wyraznie ta walke czytalem tam wczesniej ze adamek wygral 1 runge wedlug co po nie ktorych ..... nie ma o czym gadac
 Autor komentarza: polrex
Data: 26-12-2012 17:23:09 
Adamek to wszystko czyta i go to gryzie ale nie przyznaje sie do tego
,
namietnie czyta te wpisy tez jego zona... ale nie daje po sobie poznac,mimo to Adamek po przyjsciu z treningu sprawdza kompa i widzi... jakie strony odwiewiedzala
i awantura gotowa :-)

Ziggy tez czyta.. hehe,jakoby z obowiazku biznesowego,
Cathy Duva nie czyta

Roger czyta tylko eastside boxing
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 17:26:20 
Uwaga Adamkopoierdoleńcy przechodzą do ofenzywy
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 26-12-2012 17:32:03 
Obrabowano to Rossa z Cuninghamem.
Tu walka była bliska remisu.
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 17:36:22 
amatuk
Data: 26-12-2012 17:11:45
Cunn moze i zasluzyl na remis ale powiedzmy sobie szczerze: jest zbyt delikatny na wage ciezka, ma duzy zasieg ramion i skutecznie unika wymian starajac sie zadawac ciosy proste ale to za malo zeby zaistniec w cizekiej,

A co tu mają dalsze losy Stiwa w HW zabrania mu wygranej dając Adamkowi który już i tak nic nie osiągnie
Poczytaj sobie w necie co pisze prasa i świat bokserski i pod nimi komentarze kibiców tłuczku
 Autor komentarza: Alonzo2
Data: 26-12-2012 17:39:04 
Zaiste zabawny jest ten zalew nowych nicków, wspierających Adamka, sugerujących, że bezapelacyjnie to on zasłużył na zwycięstwo. To chyba ma nieco rozmydlić zaistniałą sytuację i służyć za przeciwwagę do fali krytyki jaka spadła na Adamka, sędziów i ME.

Podejrzewam jednak, że te działania są z góry skazane na niepowodzenie- nie można dorosłych ludzi mamić w nieskończoność i sprowadzać ich percepcję do poziomu kilkulatka.
 Autor komentarza: biotioresmendez
Data: 26-12-2012 17:48:04 
postawa tomka w ringu t jedna sprawa druga to po za nia i wypowiedzi po niej jednak do rzeczy

1 tom szybkie rece nie bije juz kombinacjami
2szybkosc z kazda walka jakby coraz mniejsza brak refleksu spowodowane raczej waga on powinien wazyc kolo 95 kilo
3myslenie w ringu cuz zawsze powtarzano za adamek to inteligentny piesciarz nic takiego nie widzxialem w tej walce
4obrona bardzo slaba od walki z areola coraz gorsza
5trener bardzo slabo zrobil z bardzo dobrego zawodnika sredniaka brak umiejetnego analizowania sytuacji w ringu i przekazywania tego w ringu
 Autor komentarza: rumburak
Data: 26-12-2012 17:52:30 
biotioresmendez
zgadzam się w 100%
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 26-12-2012 18:10:10 
Tomek Adamek wygra PAS HW! A HEJTERZY LIZAĆ FAJE!
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 18:13:34 
Faję to wygra Adamek
 Autor komentarza: PrzystojnyRonin
Data: 26-12-2012 18:15:15 
PAS mistrzowski wygra IBF, potem resztę uzbiera i rozsławi polski boks, jak Adam Małysz skoki narciarskie!
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 18:18:36 
Szybciej straci pas Polsatu niż zostanie pretendentem
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 18:23:14 
Wiesz że to już nie długo:) jak wygra Adamek z Pulewen przez kontuzję czy wałek ? Szpila już czeka)
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 26-12-2012 18:43:41 
@Alonzo2
Tu raczej nikt nie twierdzi,że Adamek wygrał BEZDYSKUSYJNIE.
Dyskusja tyczy się tego czy był wałek czy też nie.
Ja w tej walce widziałem remis.Może trochę patriotycznie ale remis.
Każdy wynik od 117-111 dla Steva do 113-115 dla Adamka według mnie mieści się w normie.Jeśli trzech sędziów wskazałoby wygraną Steva w stosunku 117-111 to wcale bym się nie zdziwił.
Wezmy na tapetę chociażby pierwszą rundę.Komu ją zapisać?Padło w niej 6 ciosów(po 3 z każdej strony).Można Adamkowi,który zaatakował w ostatnich 10 sekundach i można Cuunowi,który trafił trzykrotnie delikatnym lewym prostym.
Kolejna sprawa to lewy prosty.Jaby w Stanach jeśli nie jest to cios kontrujący to nie robią na sędziach prawie żadnego wrażenia.Mało tego część sędziów w ogóle go nie zalicza bo siła takiego ciosu jest znikoma.
Całkowita zgoda co do miernej postawy Tomka(tej w ringu i na konferencji),oszukańczych praktyk w boksie i przekłamywania rzeczywistości.
 Autor komentarza: amatuk
Data: 26-12-2012 18:53:36 
Endriu


Adamek przynajmniej nie jest takim nieudacznikiem jak twoj idol bokserski Golota;

Jaki idol taki jego kibic-nieudacznik.
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2012 19:01:41 
amatyk ja znowu nie spotkałem nikogo kto miał by głupszych kibiców niż Adamek
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 19:01:52 
Obejrzałem drugi raz walkę w HD i w wersjii NBC .

115-112 dla Adamka . Ci którzy widzą tutaj jakiś wał są kompletnymi idiotami . Dziękuje
 Autor komentarza: Matys90
Data: 26-12-2012 19:03:41 
Shogun, jakim cudem wyszło Ci 112 w wyniku? Jakieś dechy po drodze przegapiłem?
 Autor komentarza: biotioresmendez
Data: 26-12-2012 19:06:02 
shogun
wydaje mi sie piszesz to z przekory jednak jak naprawde tak uwazasz to .............ciekawe jak bedzie z pulevem
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 19:06:13 
115-113*
 Autor komentarza: amatuk
Data: 26-12-2012 19:06:49 
''Autor komentarza: endriu Data: 26-12-2012 19:01:41 amatyk ja znowu nie spotkałem nikogo kto miał by głupszych kibiców niż Adamek''


Spojrz na to obiektywnie, jak sie zachowywal Golota a jak sie zachowuje Adamek - w ringu i poza nim;

Jakim to trzeba byc idiota zeby podziwiac Golote a jednoczesnie jechac po Adamku.
 Autor komentarza: amatuk
Data: 26-12-2012 19:10:44 
''Autor komentarza: endriu Data: 26-12-2012 17:36:22 amatuk
A co tu mają dalsze losy Stiwa w HW zabrania mu wygranej dając Adamkowi który już i tak nic nie osiągnie''

A "Stiw" osiagnie?

"Poczytaj sobie w necie co pisze prasa i świat bokserski i pod nimi komentarze kibiców tłuczku"

Najwiesze zale wylewaje kretyni z Polski tacy jak ty, petycje pisza hehe;

a tluczek to cie musial zrobic hehe
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 19:20:26 
endriu zamiast ublizac innym proponuje bys pocwiczyl ortografie bo cos nie tak z ta twoja ofenZywa,internetowy napinaczu
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 19:24:16 
Autor komentarza: Dryja1996
Data: 26-12-2012 16:38:19
milan1899
ciekawe z jakiej wsi jestes
wiesniaku

z małej

ostatnio wójt zrobił świetlice także nie jest tak źle
 Autor komentarza: antycop
Data: 26-12-2012 19:27:21 
endriu

grubasie idz juz spac , bo rano na rynek trzeba zapierd... i wciskac ludzia skarpety i naprawde kup ten slownik ...
 Autor komentarza: antycop
Data: 26-12-2012 19:28:30 
milan1899

a znajdzie sie na tej swietlicy miejsce dla grubego endriu ?
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 19:38:37 
ciekawe jak dalej beda prowadzic Adamka ,bo po tym co ostatnio pokazal to Pulewa beda omijac ,pewnie beda szukac latwych ofiar lub dobrej kasy.
Tomek cos mowil o walce w PL ,wiec moze Szpilka ? ta walka jest gwarantem dobrej kasy
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 19:47:52 
Autor komentarza: antycop
Data: 26-12-2012 19:28:30
milan1899

a znajdzie sie na tej swietlicy miejsce dla grubego endriu ?

oczywiście ,Nasza świetlica jest otwarta dla wszytkich , nawet dla Copa , chociaż On jest pewnie za mądry zęby pograć w pingponga u mnie na wsi

zeigeist
tez stawiam ze teraz zacznie sie parodia pt jak ominać Puleva a dopchac sie do Włada , choć to wydaje sie na pierwszy rzut oka niemożliwe to patrzac na to ze ME olało miniturniej IBF a cały czas sa w grze to musza miec mocne plecy w tej federacji
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 19:50:27 
zeitgeist nie no blagam tylko n ie mowmy o szpilce mimo slabej walki adamka i chyba jednak przegranej to miedzy adamkiem a szpilka jest przepasc predzej szpilka wygra ogolnonarodowe dyktando roku niz pokona adamka
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2012 20:03:34 
slawekldz
tu nie chodzi o poziom sportowy ,tylko o profity a taka walka sprzesda sie dobrze ,na darmo tez ze soba nie dyskutuja w mediach .Oprocz walki z Kliczko jest to raczej najlepsza i najlatwiejsza (teoretycznie) opcja.
Adamek musi kombinowac ,bo na zawodniku typu medalion kasy nie zarobi a chcac sie doslizgac do kliczki z kims mocnym nie wyjdzie ze wzgledu na duze ryzyko porazki
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2012 20:09:11 
antycop
A ty ile wazysz i jak zarabiasz na zycie? A moze nadal na garnuszku u rodzicow.To powiedz co oni robia.Pewnie mama jest kardilogiem,a tata profesorem zwyczajnym na UJ.To po nich odziedziczyles inteligencje,a z domu wyniosles osobista kulture i oglade.To widac...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2012 20:09:11 
antycop
A ty ile wazysz i jak zarabiasz na zycie? A moze nadal na garnuszku u rodzicow.To powiedz co oni robia.Pewnie mama jest kardilogiem,a tata profesorem zwyczajnym na UJ.To po nich odziedziczyles inteligencje,a z domu wyniosles osobista kulture i oglade.To widac...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2012 20:13:39 
amatuk
Golota zachowywal sie roznie,w ringu i poza nim.Bardzo czesto chujowo
Ale pomogl w karierze Tomowi quick Hands,probowal pomoc Szpilce wyjsc z wiezienia,pomimo,ze ten niezbyt pochlebnie wypowiadal sie o nim.Wspomagal finansowo rodakow
Komu pomogl Adamek,albo ty.Dales chociaz raz w zyciu 10zl na WOSP
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 20:32:50 
ja nie daje na wośp sa inne fundace ktore pomagaja na codzien np caritas oprocz tego nie bede utrzymywal upolitycznionego owsiaka za swoje pieniadze wystarczy poczytac o fundacja wosp kto tam zasiada za co biora pieniadze i kto robi audyty w tejze fundacji to tak na boku wosp
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 26-12-2012 20:44:45 
slawekldz:

"nie no blagam tylko n ie mowmy o szpilce mimo slabej walki adamka i chyba jednak przegranej to miedzy adamkiem a szpilka jest przepasc predzej szpilka wygra ogolnonarodowe dyktando roku niz pokona adamka"

Ja tej przepaści bynajmniej nie widzę. Szpilka jest większy, silniejszy i młodszy. Rywale przeciętni, ale Jameel McCline to nie jest jakiś kelner. Z pewnością bije mocniej od Adamka, a Szpila przyjął kilka jego ciosów i nie był zamroczony.

Adamek ma 36 lat. Jego forma leci z walki na walkę. W ostatniej nie miał kondycji, żeby przycisnąć szklanego Cunna. Trafił go kilka razy i o dziwo - zero reakcji. Bije słabiej niż wielu junior ciężkich. Obrona dziurawa, brak myślenia w ringu, refleks osłabiony. Owszem poziom, na którym był Adamek kilka lat temu to duża różnica w stosunku do dzisiejszego Szpilki, ale walczyłby obecny Adamek, a nie dawny. Jak dla mnie wynik jest sprawą otwartą ( przy uczciwym sędziowaniu ). I nie byłbym w szoku, gdyby Szpilka tą walkę wygrał.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 21:10:11 
Szpilka ma 190 cm wzrostu i dokładnie taki sam zasięg jak Adamek ,więc nie widze tutaj przewagi Pinezki w warunkach fizycznych . Jest przy tym bardzo kontuzjogenny i nie dysponuje jak na wage ciężką zbyt mocnym ciosem . Ebu to max co będzie można z niego wycisnąć . Nie widzę w nim żadnego wielkiego talentu
 Autor komentarza: verbea
Data: 26-12-2012 21:15:34 
Shogun90
A uważasz że Adamek dysponuje mocnym ciosem? Jego mocny cios jest tyle wart co "prawie" granitowa szczęka.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 21:18:12 
" i dokładnie taki sam zasięg jak Adamek "

rozumiem że porównujesz zasieg obecnego Górala z Szpilka z CW ?
 Autor komentarza: Lowcajeleniwrocek
Data: 26-12-2012 21:26:05 
skoro porównujecie Adamka ze Szpilą, to tylko kwestią czasu jest pewnie pojawienie się w dyskusji nazwiska Zimnocha, w końcu zawodnik był zestawiany do Artura,he (nie chciałem obrazić Z ale skoro wymieniamy zawodników z niższych warstw rankingowych)
moim zdaniem dzisiejszemu Tomkowi niezły opór dałby Master, przynajmniej w przeciwieństwie do Artura zaliczył ostatnio walkę 12r a prostymi mógłby kąsać lepiej niż Cunn,
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 21:31:13 
"rozumiem że porównujesz zasieg obecnego Górala z Szpilka z CW ? "

To szpilce od tamtej pory wydłużyły się kończyny? lol . Nie za bardzo rozumiem twojego pytania...

"A uważasz że Adamek dysponuje mocnym ciosem? "

Adamek nie dysponuje mocnym ciosem ale nie aż tak słabym , jak wielu uważa . . Słabo bijący Adamek potrafił skończyć przed czasem Vinnego Madallone , co nie udało się rzekomo wielkiemu Puncherowi i prospektowi Boytsowowi . Posadził Walkera , w przeciwieństwie do tego dominatora i Boga boksu Puleva . Szpilka wkłada dużo siły w swoje ciosy i napala się na K.O , dlatego niektórym się wydaje , że bije dużo mocniej od Adamka a wcale tak nie jest moim zdaniem . Ostatnie walki tylko utwierdziły mnie w tym , że Szpilka ma przeciętny , żeby nie powiedzieć słaby cios .
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 21:40:53 
chodziło mi o podawane dane Adamek od lat ma 191 cm podawane
ostatnie dane odnosnie szpilki znalazłem gdzies z cw i były porównywalne do tomka ,
pytanie czy ostatnio Go mierzyli bo nigdzie wiarygodnych danych nie moge znaleźć a w te które były podawane przed odsiadka nie do konca wierze bo samą obręcz barkową Szpilka ma wyraźnie większa , choc byc moze ma krótsze łapy i stad wynik porownywalny ,
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 21:43:21 
druga sprawa szpilka z cw mógł jeszcze rosnać
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 21:44:13 
mam pytanie kto i na jakiej podstawie twierdzi ze szpilka ma mocny cios weteran mccline pytany o uderzenia szpilki usmiechnol sie tylko i powiedzial ze nie odczul zadnego.beniaminGT szpilka jest silniejszy od adamka ??wiekszy??? hmmmmmmmm conajmniej dziwna opinia
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 21:50:51 
Na konkurencyjnym portalu , gdzie bardzo mocno promuje się Szpilkę, są podane jego dokładne dane . Został dokładnie zmierzony i te statystyki są prawdziwe . Jeszcze raz sprawdziłem i wychodzi 190 cm i 193 cm zasięgu , więc o 2 cm więcej od Adamka a tyle co Sergio Martinez.... Zarówno Adamek jak i Szpilka mają mały zasięg ramion
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 26-12-2012 21:55:30 
slawekldz:

"beniaminGT szpilka jest silniejszy od adamka ??wiekszy??? hmmmmmmmm conajmniej dziwna opinia"

Szpilka mimo przekraczania 100 kg wygląda naturalnie, rusza się żwawo. Adamek został napompowany do takiej wagi i wygląda ociężale. Pomyśl, że Adamek, gdy był w wieku Szpilki ważył 80 kg.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 26-12-2012 22:02:13 
Szpilka wyglda naturalnie? ma sporo smalcu do zrzucenia , gdy zadaje ciosu to aż skaczą mu cyce . Rusza się moim zdaniem ociężale
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-12-2012 22:02:57 
shogun
takie dane znalazłem tez sprzed odsiadki czyli wychodzi na to ze były prawidłowe
slawekdz
sprott ringowy weteran uwaza ze szpilka jest puncherem
Mccline tez mowil ze Szpilka bije mocno , druga sprawa w walce z Mccline szpilka raczej nie uderzał cała siła bo było ryzyko wystrzelania , a była to pierwsza 10 rd
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 26-12-2012 22:11:33 
Shogun90:

"Szpilka wyglda naturalnie? ma sporo smalcu do zrzucenia , gdy zadaje ciosu to aż skaczą mu cyce . Rusza się moim zdaniem ociężale"

Jedno drugiemu nie przeczy. Nad sylwetką można popracować, ale z tym smalcem rusza się całkiem żwawo. Do tego sporo balansuje ciałem.

Przy czym nie rozważamy tutaj, czy Szpilka będzie przyszłym mistrzem wagi ciężkiej, ale czy jego walka z Adamkiem byłaby mismatchem. Ja uważam, że nie. Przy dobrym kursie postawiłbym na Szpilę.
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 22:41:54 
smiac mi sie chce bez urazy ale jak mozna wogole porywnywac szpilke do adamka no ale wyobraznia czyni cuda bez urazy milan czytalismy rozne wywiady widac bo ja wyraznie slyszalem jak mccline mowil ze zaden cios nie zrobil na nim wrazenia a tlumaczenia ze nie uderzal z calej cily sa tak absurdalne ze nawet nie warto sie nad nimi rozwodzic znow bez urazy
 Autor komentarza: slawekldz
Data: 26-12-2012 23:02:21 
dobranoc
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.