FIODOR ŁAPIN O WALCE JANIK - MASTERNAK

W jednym z najciekawszych pojedynków, do których dojdzie 24 października na gali w Łodzi, rękawice skrzyżuje dwóch młodych i niepokonanych polskich junior ciężkich Łukasz Janik (15-0, 8 KO) i Mateusz Masternak (14-0, 9 KO).

ŁUKASZ JANIK SERWIS SPECJALNY >>

- Miedzy chłopakami poszło trochę złej krwi, ale tłumaczę teraz Łukaszowi: "chciałeś tej walki, walka się odbędzie, trzeba się teraz skupić na przygotowaniach" i Łukasz to robi.- mówi pytany o sobotni występ swojego podopiecznego trener Janika Fiodor Łapin- To będzie starcie dwóch ambitnych i młodych zawodników bez porażki, na pewno obaj dadzą z siebie wszystko. Łukasz i Mateusz dobrze się znają, bo sparowali ze sobą, oglądali dużo swoich walk, trzeba będzie przygotować coś ciekawego na tę walkę. Spodziewam się, że na początku pojedynku będzie nerwowo ale Łukasz ma dobrą psychikę i w walkach boksuje lepiej niż na sparingach. Jestem przekonany, że zaprezentuje się z dobrej strony.

MATEUSZ MASTERNAK: SERWIS SPECJALNY >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: roniu92
Data: 18-10-2009 13:55:34 
Trzymam kciuki za Mastera. Uważam, że ma lepsze papiery na mistrza, ale obu życzę sukcesów.
 Autor komentarza: pio
Data: 18-10-2009 14:17:19 
Ja tez za Masterem.
 Autor komentarza: kenji
Data: 18-10-2009 16:03:04 
Kibicuję Mateuszowi, pochodzi z mojego miasta. Myślę, że taktyka trenera Andrzeja Gmitruka będzie dobrze dopasowana i Master wygra z Janikiem. Nie mam wątpliwości, iż będzie to najtrudniejsza walka w jego zawodowej karierze. Ale Masternak sobie poradzi. Ma papiery na mistrza, jak to napisał roniu92
 Autor komentarza: kp1
Data: 18-10-2009 16:21:12 
Łapin, jak widać, sam nie za bardzo wierzy w wygraną...
 Autor komentarza: ZelaznyMike
Data: 18-10-2009 16:27:59 
Jestem już po wizycie Andrzeja Gmitruka ze swoją ekipą w Świdniku.Obiecywałem krótką relacje ze sparingu Mateusza Masternaka z moim starszym kolegą z klubu.Jestem troche porozbijany po sparingu z Łukaszem Maćcem więc dlatego trwało to troche dłużej.Przechodząc do głównego tematu ... Nie widziałem samego początku sparingu , bo byłem w szatni , musiałem się przebrać.Ale później uważnie przyglądałem się Mateuszowi.Moim zdaniem nie pokazał nic specjalnego , starał się trzymać długo na dystans rywala , ale ten często wchodził mu pod ręce i bił mocno na żebra.Master praktycznie nie pokazał nic szczególnego.Cały sparing przebiegał w podobnym tempie.Od początku byłem za Janikiem , a po obejrzeniu Mastera na żywo nie zmieniłem zdania.
 Autor komentarza: Airbolt
Data: 18-10-2009 16:41:17 
A ja jestem za Łukaszem:) Będzie niezłe widowisko i wygra zdecydowanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.