CARLOS ADAMES ZAPOWIADA PRZESKOK DO WYŻSZEGO LIMITU

W sobotnią noc Carlos Adames (25-1-1, 18 KO) pobił Austina Williamsa i po raz trzeci obronił pas WBC wagi średniej. Teraz jednak przymierza się do skoku w górę do limitu 76,2 kilograma.

- Jestem szczerze przekonany, iż nie ma lepszego ode mnie w wadze średniej. Bez problemów osiągam ten limit, ale jeszcze lepszy będę w wadze super średniej. Mogę na przykład znów zawalczyć z Hamzah Sheerazem. Już raz go pokonałem, choć sędziowie orzekli remis. Jeśli tylko chce rewanżu, powinien po prostu złożyć mi konkretną propozycję. Łamię kolejnych rywali, bo wszyscy, którzy ze mną boksują, nagle zaczynają się cofać i uciekać od otwartych wymian. Przekażcie wszystkim w wadze super średniej, że nadchodzę - ogłosił bombardier z Dominikany.

Adames najpierw sięgnął po pas WBC w wersji tymczasowej (październik 2022), a potem został awansowany na pełnoprawnego championa.

Obszerny skrót sobotniej potyczki prezentowaliśmy Wam TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.