PARYŻ 2024: BEREŹNICKI, STRASZEWSKI I BUDASZ - KOMPLET ZWYCIĘSTW!

Tak jak wczoraj Durkacz, tak i dziś Jakub Straszewski (80 kg) zanotował już drugie zwycięstwo na zawodach w Tajlandii, gdzie bokserzy walczą o ostatnie przepustki olimpijskie.

Odchudzony wicemistrz świata młodzieżowców przedwczoraj odprawił wysoko na punkty rywala z Afganistanu. Dziś również jednogłośnym werdyktem sędziów pokonał Petera Pitę z Kongo. Taki mały rewanż za Cieślaka z Makabu...

Pierwszy raz zaboksował dziś Mateusz Bereźnicki (92 kg), brązowy medalista zeszłorocznych Igrzysk Europejskich. Najlepszy polski "ciężki" od kilku lat pewnie wygrał na kartach wszystkich sędziów z Australijczykiem Adrianem Paolettim.

Wcześniej Klaudia Budasz (60 kg) wygrała ze Szwajcarką Anną Jenni 3:2 w fazie 1/16 finału turnieju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hms
Data: 27-05-2024 18:08:39 
Ile walk jeszcze obaj muszą wygrać żeby awansować?
 Autor komentarza: Furmi
Data: 27-05-2024 21:23:40 
@hms - wejdź na dział boks olimpijski, potem na news o losowaniu i tam będziesz miał wszystko co musisz wiedzieć. Pzdr
 Autor komentarza: Chupacabra
Data: 27-05-2024 21:30:51 
Dobre wieści. Ale jak rewanż za Cieślaka, to rywal musiał być z Demokratycznej Republiki Konga, więc albo błędnie napisaliście państwo, z którego ten cały Pita pochodzi, albo nawet z dużym przymrużeniem oka nie można tego określić mianem rewanżu za porażkę Michała z Makabu.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 28-05-2024 00:04:28 
Jakieś dobre wieści niespodziewanie, nie są to jeszcze awanse ale napawają optymizmem, niech ten team Proksa i spółka popracuje z 2-3 lata, poprawia się stale o małe detale i musi to pójść do przodu choćby teraz jeszcze nie było męskiego awansu … zacznijmy od ME choćby
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.