LAWRENCE OKOLIE: TO NAJLEPSZY MOMENT W MOJEJ KARIERZE!

- To najlepszy moment w mojej karierze - powiedział Lawrence Okolie (20-1, 15 KO) tuż po efektownym zwycięstwie nad Łukaszem Różańskim (15-1, 14 KO), któremu wyszarpał pas WBC wagi bridger.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-05-2024 08:04:41 
Chyba nigdy nie zrozumiem tego co ten Łukasz odpierdolil w tej walce.. Brutalne fakty to takie że został poskładany jak leszcz..Nie można mówić.. dal się złapać..czy coś w tym stylu.. to był pogrom.. niestety.. Łukasz chyba powinien kończyć karierę..ma małego dzieciaczka pieniądze..to co zrobił i tak było już Monteverestem..
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 26-05-2024 08:54:31 
@lukaszenko
Bez przesady. Różański zderzył się ze ścianą, ale krajowy potencjał ma wciąż wysoki. Posiada bazę kibiców, szczególnie w swoim mieście. Ma ładny rekord i wciąż może toczyć ciekawe walki na poziomie lokalnym. Może się na przykład bić z Jeżewskim, Balskim (kiedy ten będzie on akurat w fazie "wznowienia kariery", przed jej kolejnym czasowym zakończeniem) czy jakimiś spadochroniarzami z Gromdy.

Nie wiem, tym jakimś Brodaczem, Wasylem czy innym Tołkaczewskim. Czyli robić klasyczne slugfesty, monetaryzując rozpoznawalność i popularność. Wiadomo, że międzynarodowej kariery już nie zrobi, ale nie ma co go skreślać.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 26-05-2024 09:03:34 
Dlaczego Różański przegrał?
"Karty cięte żyletką dobre są na taksówkarzy z postoju, ale taki np. Mikun dałby ci za to w twarz".
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 26-05-2024 09:03:36 
Można krytykować Okoliego za wieszanie ale on potrafi boksować przy tym jest bardzo atletyczny i dobrze się ogląda w ringu takiego konia. Zobaczyłbym go w ciężkiej każde zestawienie jego z kimś z zaplecza czołówki wydaje się bardzo ciekawe, może Bakole, Machmudov czy Ajagba. A Różański? Szkoda komentować.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 26-05-2024 09:47:26 
Różalski to na krajowym podwórku może stoczyc kilka świetnych walk w Bridżer np.
- Kacperem Myjką
- Nikodemem Dżedżewskim który też szypko przegrał z Okolie
- Adamem Kownackim który ma już kilka porażek z rzędu ale nadal nie składa broni i zapowiada że wróci silniejszy
- Krzysztofem można powiedzieć Diablo Włodarem że tak powiem Diablo sam chyba był kiedyś chętny na takie zestawienie.
- Adamem Balskim, który to przegrał z Babiciem, zaś tak czy owak daje emocjonalne walki.
- Damianem Knybą, byłby Łukasz dobrym gatekepperem dla tego szczudła.
- Mariuszem Wachem który bierze wszystko i wszędzie od sparingów po walki, nie robiąc sobie przy tym krzywdy.

Jedynie co to Z Masternakiem i Cieślakiem nie widziałbym Różańskiego gdyż widać że zbyt odstaje od nich poziomem po tym jak poskładał go Okolie to np. cieślak myślę że też by go znokautował a Master wypunktował.

Co do Okolie to jak pójdzie do HW to myślę że padnie równie szybko jak tam poszedł jeśli będzie mierzył się z TOP 15
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 26-05-2024 10:28:46 
@Maksymalista Masternak znokautowałby Różańskiego bo ten nie umie się bronić.
 Autor komentarza: VVD
Data: 26-05-2024 12:41:21 
Od początku było jasne że to stylowy koszmar dla Różańskiego, od początku było wiadomo że Łukasz tej walki nie ma prawa wygrać, tak wybrali i tak mają
 Autor komentarza: Soku
Data: 26-05-2024 13:04:53 
Odchodząc już od Różańskiego (nie chcę się już nad chłopem znęcać) to Okolie fajny zawodnik, lotny, szybki i z jebnięciem konia. I elokwentny nawet, mogliby się z naszym Masterem na jakąś potyczkę w scrabble zgadać. :-)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 26-05-2024 14:33:50 
@Soku
Okolie nie jest "fajnym zawodnikiem". Jest błyskotliwy, kiedy walczy z przeciwnikami o kilka klas gorszych niż on sam. Wtedy ich spektakularnie nokautuje. Jeżeli walczy z kimś ze swojej półki, walka zmienia się w nienadający się do oglądania festiwal klinczów i rozdzieleń.

Natomiast jeżeli zostanie mu to uniemożliwione (np. za poprzez odbieranie punktów za notoryczne zapasy), Okolie zaczyna się gubić. Wtedy zazwyczaj cofa się z wystawionym lewym dyszlem, przy czym cofanie to nosi znamiona ucieczki. Dopóki był promowany przez Hearna, dopóty mógł sobie faulować do woli. Po wyjściu spod parasola już pierwsza walka zakończyła się porażką.

Podsumowując - nie, nie chcecie oglądać Okolego z nikim z czołówki wagi ciężkiej. Ewentualnie może służyć jako bardziej prestiżowy gatekeeper dla facetów w stylu Jarreda Andersona czy nawet Torreza jr.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-05-2024 14:55:04 
Stieczkin
No nie wiem.. Ja od dawna to powtarzam.. wiek, krótkie i bardzo rzadkie walki no i teraz ta weryfikacja.. myślę że to koniec.. Choć pewnie walki w jego wykonaniu jeszcze zobaczymy ale myślę że dziś Meyna mógłby go śmiało załatwić..
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 26-05-2024 15:00:38 
Ciekawa budowa ciała Okolie, w dniu walki 108 kg, a dalej przypomina Wildera 100 kg, nic specjalnego wizualnie przy Joshua gdy ten ma 110 kg(choć teraz chyba się najlepiej czuje w 115-116kg). Szeroka rama ewidentnie, AJ jest dosyć wąski w barach, ale ma dobrą genetykę do bicepsów i ud. Ciekawe ile klinczujacy pająk by w ciężkiej nosił.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 26-05-2024 15:25:04 
Nadal ruchacie tę walkę?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-05-2024 21:28:35 
Smith mógłby doprowadzić do walki z Okolie w Bridger.
Być może by wygrał...
I wtedy Master vs Smith...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.