MISZKIŃ: OKOLIE BYŁ OSTRY, ŁUKASZ ZNALAZŁ SWÓJ SUFIT

- Łukasz znalazł chyba swój sufit - powiedział Maciej Miszkiń po szybkiej porażce Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO) z Lawrence'em Okolie (20-1, 15 KO). Tym samym straciliśmy ostatniego mistrza świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 25-05-2024 10:59:12 
Dziennikarstwo bokserskie to taki ściek mówią bzdury nakręcają widza coś w stylu fame mma.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 25-05-2024 11:14:31 
To było wszystko przereklamowane byle ludzie to oglądali i sam też się dałem nabrać. Jeszcze te gadanie

Okolie został mistrzem świata w drugiej dywizji :D :D Jakiej dywzji i jakim mistrzem ? Ten pasek od spodni nawet nie widnieje na Boxrecu to już WBC SilverInter-Continental ma większe znaczenie niż ten pasek. Dywizja istnieje tylko dla federacji WBC a mistrz tej federacji przegrał po pierwszej rundzie do jednej bramki. Ta walka oficjalnie odbyła się w wadze ciężkiej i odbyła się o NIC.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 25-05-2024 12:17:00 
Nie znalazł sufit ale poczuł się zbyt pewnie.
Czy Okolie jest dużo lepszy od Ugonoha?
Różański myślał o następny dryblas złożę go. Przyjmę i oddam...
Styl Szpilki...
 Autor komentarza: omus79
Data: 25-05-2024 13:02:00 
No nie poszło, szkoda szkoda 🤬🤬 ten prawy prosty okoliego leciał ze 2 sekundy. Ja go widziałem 🤦🤦 szkoda szkoda Predyspozycja dnia to chyba i stress 🤬🤬 szkoda szkoda Murzyn ważył 108🤦🤣 szkoda szkoda Popieprzone to wszystko Pozdro
 Autor komentarza: omus79
Data: 25-05-2024 13:05:35 
Łukasz sam go wybrał, bo już Go krew pewnie zalewała od czekania🤦🤬 szkoda szkoda 😅 i pozdro jeszcze raz😅 szkoda szkoda
 Autor komentarza: DrX
Data: 25-05-2024 13:21:05 
Dokładnie, co by nie powiedzieć to Łukasz był mistrzem świata w boksie a np. taki Master jak dotąd nie. Facet doszedł dalej niż by się mogło wcześniaj wydawać. Można powiedzeć, że wykorzystał swój potencjał w 100%, do tego trochę szczęścia ale nadszedł moment weryfikacji. GDyby spojrzeć typowo na umiejętności to Łukasz nie jest wybitny w żadnej części bokserskiego rzemiosła. Tylko czemu wybrał (bo przecież nie musiał) do walki wielkiego 108 kg murzyna, faulującego, z olbrzymim zasięgiem, do którego jak widać miał jak podejść? Może to kwestia kasy, walka z innymi przeciwnikami nie generowała takiej wypłaty.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 25-05-2024 13:22:37 
Miszkiń jednak stawiał na Różańskiego i jeszcze się upierał - "kibicujemy sercem, ale jako eksperci musimy być obiektywni, i ja naprawdę stawiam na Łukasza" - coś w tym stylu padło w studiu. Także "Always Wrong" naprawdę zaczyna do niego coraz bardziej pasować.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 25-05-2024 13:24:57 
Master mistrzem świata nie był, ale był mistrzem Europy. Pas EBU jest mniej więcej tyle wart, co ten pas mistrzowski bridger, podobnej klasy konkurencja. Biorąc pod uwagę różnicę umiejętności bokserskich między Masternakiem i Różańskim, to jednak Łukasz i tak zaszedł daleko, no i fajnie, bo to sympatyczny gość.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 25-05-2024 13:38:41 
@ErykEsh
Nie poczuł się zbyt pewnie. Po prostu usiłował zrobić coś, co mu dotychczas wychodziło i się sprawdzało. Doskoczyć, przywalić, trafić, wstrząsnąć, ewentualnie poprawić. Cieszyć się zwycięstwem przez KO. Nie miał żadnej alternatywy ani planu B, bo go mieć nie mógł.

Nie wiem, nasuwa mi się analogia z polską Kampanią Wrześniową 39'. "Jesteśmy mocarstwem, nie oddamy ani guzika, zatrzymamy i pokonamy". Bo w 1920 pogoniliśmy podobnych nam łapciuchów na koniach, też już ledwo zipiących i bez nowoczesnego sprzętu. Po czym uderzyła na nas prawdziwa armia i wyszło co wyszło :)

Podsumowując - Różański zrobił, co mógł i co było w jego (nie)mocy. Nie wystarczyło, bo wystarczyć nie mogło. Cała reszta to chciejstwo kibiców.
 Autor komentarza: miller
Data: 25-05-2024 13:58:00 
"Autor komentarza: DrX
Data: 25-05-2024 13:21:05
Dokładnie, co by nie powiedzieć to Łukasz był mistrzem świata w boksie a np. taki Master jak dotąd nie"

I właśnie przez takie myślenie jak Twoje polski boks jest na dnie.
Bo tu była taka sama gównologika: "Co by nie mówić to mój boks składał Babica i innych, nieważne że Jankowiaki przedwcześnie przerwały, nieważne że technicznie nie istnieję, ważne że co by nie mówić to się udało".
Chodzenie po łebkach, bez rzetelnej pracy i masz co masz, kompromitacja na świecie.
Zero umiejętności bokserskich.

A Ty byś się tymi głupotami nie kompromitować, Rozanski nie był żadnym mistrzem, w dupę se możesz wsadzić mistrzostwo wagi w której jest 3 zawodników.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 25-05-2024 14:08:00 
miller.
przez takie myślenie to cały boks jest na dnie. pas w boksie od zawsze był praktycznie chwytem marketingowym, pózniej probowano to usankconować na sportowo tworzac rankingi i regulaminy które na luzie obchodzono ale czasami determinowały odbycie się jakiejś walki. Po inflacji tytułow i kategorii wagowych pasy mistrzowskie stały się właściwie fejkiem. Tytuł Różańskiego miał taką wartość jak pokonani przez niego rywale. Największy sukces to Babic, zawodnik klasy naprawdę trzecioligowej. Taka lokalna gwiazdka. Reasumujać - podniecamy się walką kompletnie pozbawioną międzynarodowego prestiżu. zatanawiam się tylko czy niektórzy dziennikarze świadomie tracą kontakt z rzeczywistością czy po prostu wykorzystują sytuacje?
 Autor komentarza: Nestor
Data: 25-05-2024 14:46:37 
A czego ci wszyscy "szpece" się spodziewali ? Że wygra zawodnik z dużą nadwagą i niższy o pół metra ? Różański ze Szpilką leżał, z Babicem wyglądało to bardziej na ustawkę niż walkę, a teraz się stało co się stać musiało. Gość po prostu porwał się z motyką na Słońce.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 25-05-2024 15:10:35 
Wasilewski oddał pas za drobne jak na ten biznes teraz theam Okolie to wykorzysta i jeszcze w tym roku zobaczycie go w Arabii Saudyjskiej. Widocznie nie dla psa kiełbasa.
 Autor komentarza: DrX
Data: 25-05-2024 15:20:01 
deeceWzp
Też tak myślę, próbowali wejść do Arabii Saudyjskiej i go spieniężyć za konkretne pieniądze ale pewnie szejk jakiśtam i jego ekipa uznali, że to nie ten poziom sportowy (ani marketingowy) i nie byli zainteresowani.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 25-05-2024 15:26:23 
Up

Tak tylko Andrzej W się pewnie zabezpieczył i jeszcze kogoś z Polskich pięściarzy zobaczymy na rynku angielskim.
Na pewno nie będzie to Różanski a ktoś inny, no ale jak tak się nie stanie to dali się wydymać bez mydła i tylko Andrzej przytulił dobre pieniądze. Jak to jest że obca grupa wykłada pieniądze na walke w Polsce Różański musiał to przegrać.
 Autor komentarza: DrX
Data: 25-05-2024 15:38:02 
deeceWzp
Andrzej W jest zbyt doświadczony w te klocki aby postawić wszystko na to, że Łukasz Różański wygra tą walkę, Łukasz skasował konretną kwotę i na pewno są dalsze kroki w tej układance.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 25-05-2024 15:46:41 
t4b4x0 z nikim się nie żegnaj, zapraszam ponownie, pod ty samym nickiem:).Zapraszam, pomimo, że to nie moje forum. Też gorąco dopingowałem Łukasza i stawiałem na Niego. A jednak nigdzie się nie wybieram i nie planuję zmiany nicku. Natomiast nie rozumiem hejtu na Łukaszu i dzikiej satysfakcji "a nie mówiłem". Raczej spodziewał bym się smutku i zadumy "niestety miałem rację". W moim świecie tak by to wyglądało, ale niektórzy dużo lepiej czują się w innym świecie. Cóż, każdy jest w taki miejscu jakie sobie wybrał i gdzie Mu najlepiej. Tylko później dziwi mnie brak zrozumienia; skoro wybrałem rynsztok, bo mi tam dobrze, to dlaczego moje życie jest takie nieudane?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 25-05-2024 16:30:55 
Nie zgodzę się, że z Babicem była za wczesne przerwanie (tak samo Kownacki-Meyna). Z Różańskim była inna moim zdaniem zła decyzja sędziego, kiedy uderzył z rozmysłem klęczącego już Ugonoha. Wtedy nawet dyskwalifikacja mogłaby się obronić. Oczywiście DQ nie byłoby sprawiedliwe, natomiast jakaś reakcja na taki faul powinna być - może odjęcie punktu i danie czas Ugonohowi. Ten i tak już nie chciał walczyć, więc w sumie wynik byłby podobny, ale mniejszy niesmak. Brzydkie zachowanie.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 25-05-2024 16:33:16 
DrX


Toż skasował jak i jego promotor szkoda że tylko narobili siary na całą Polskę tą walką i tyle.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 25-05-2024 17:44:13 
Łukasz przy swoich ograniczeniach wycisnął max ze swojej kariery
Styl robi walkę no i Okolie mu wybitnie nie pasował, pozatym mentalnie też coś było z nim nie tak - spięty jak plandeka na żuku, a że wybrał Okolie bo pewnie miał dośyć już czekania i pieniędze były niezłe.

Dużo wojowników klawiatury teraz po nim ciśnie zamiast chociażby konstruktywnie skrytykować, to jadą z nim jak z dziw*ą wyzwyając od kelnerów, btramkarzy itp.
Był gorszy, przegrał z kretesem i tyle, czasem i tak bywa, taki jest sport i Łukasz został właśnie zweryfikowany bo styl robi walkę jak to mówi te bokserskie kredo.

Ma sponsorów, ludzi wokół siebie to teraz pewnie spienięży swoją karierę czego mu życzę, tylko stylowo rywali powinien mu Wasilewski dobierać pokroju rozbitego Szpilki czy Ugonoha z kondycją na 2 rundy, bądź równie jak Łukasz surowego technicznie Babicia

I ludzie nie ciśniejcie tak po nim, swoje jakieś tam ambicje zrealizował, założe się że 99,9% hejterów co teraz na niego jad wylewa nie osiągnęli nawet 10% tego co Różański w życiu, więc właśnie - łatwo oceniać innych

Ja bym zobaczył teraz starcie Różańskiego z Kacprem Myjką albo Adamem Kownackim - naprawdę ciekawe zestawienia jak na nasze podwórko i pewnie do zrobienia.
 Autor komentarza: miller
Data: 25-05-2024 18:03:58 
@Ariosto

Widocznie potrzebujesz wiecej oglądać boks.
Takich sytuacji jak z Babicem gdzie rywal wierzga ale zadaje ciosy, wierzga w celu balansowania, zrzucenia z siebie rywala, ale walczy - i potem spokojnie przetrwa i walka toczy się dalej to ja widziałem już chyba dziesiątki jak nie setki.
Jak dooglądasz boks to zrozumiesz, że szanse że Babic by przetrwał, gdzie Różański sie już powoli wystrzeliwał i walka trwałaby dalej wynosiły co najmniej 30%.
Tam nie było żadnego ciężkiego zamroczenia.

To samo Kownacki Meyna. Jakby tak przerywano walki Fury'ego, Alego czy innych, to w ogóle dziś byś znał inną historię boksu.

Jakby sędzia nie oszukał Babica i walka trwała dalej, bardzo możliwe że w kolejnych rundach wyszłyby ogromne braki Polaka i już Babic by mu naklepał.

A tak, ustawiacie sobie walki, to potem jak przyjeżdża ktoś kogo się nie da ustawić, to przynosicie Polsce wstyd na cały świat.
Tak się kończy oszukiwanie i ustawianie walk.

Marsz do szkoły boksu, nauczyć się na czym polega boks, bierzemy sie za robotę a nie za ustawianie walk.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 25-05-2024 18:21:05 
Leszek miller jak chuj no kurwa dwie krople wody. Rosja nam nic nie zrobi bo my rządzimy w europie...
 Autor komentarza: Ogar
Data: 25-05-2024 18:41:43 
miller@ Chodź nauczę cie ty tępy chuju jak się typuje walki i nie tylko. Patrz:

Autor komentarza: OgarData: 25-06-2023 07:25:42
Z karierą Adama jest trochę jak z Prigożynem niby żyje ale wiadomo że już po chłopie.

http://www.bokser.org/content/2023/06/25/044506/index.jsp

Czujesz to? Chłop mimo tego że znał Putina jak własną kieszeń to nic nie wiedział i latał sobie po Rosji jak gdyby nigdy nic, a ja wiedziałem, że go zajebią. Czujesz jaką mocą dysponuje? Powiedzieć ci co się z tobą stanie w najbliższym czasie? Zdechniesz jak robak w tej Tajlandii wyruchany przez babę z dwoma chujami. Słowo się rzekło...
 Autor komentarza: Ogar
Data: 25-05-2024 20:35:07 
Rafał zbieraj się bo wszystkie diabły już na ciebie czekają.

https://www.youtube.com/watch?v=MxFfS-X3Xoo&t=55s
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 25-05-2024 21:32:39 
Tam zaraz "wszystkie diabły", to tylko Rammstein.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 25-05-2024 21:47:49 
Łukasz zbierał lewe proste od Okolie na twarz.
Prawe w sumie też....

O czym więc tutaj rozmawiać?
 Autor komentarza: Mike555
Data: 25-05-2024 21:58:47 
Polski boks jest na dnie, niestety, ale to było wiadome. Różański był za słaby i znowu nie cieszę się, że 4 typ z rzędu mi siadł. Wolałbym Polaka rękę w górze widzieć, ale byłem i jestem realistą: to nie budka z piwem, nie dyskoteka. Totalnie brakło wszystkiego: techniki, szczęki, obrony, chłodnej głowy, no i zasięgu. To nie ta liga niestety.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 25-05-2024 22:20:50 
Miszkiń to dla mnie zaden ekspert. Zazwyczaj nie trafia z typami. Taki ekspert, bo kiedys boksowal i cos tam wie. Masternak to moge posluchac, bo oprocz tego, ze jest swietnym piesciarzem to jeszcze doskonale czyta boks.

@Mike555

Nasz boks to juz powoli zaczyna robic puk-puk w gore, zeby sie do tego dna dobic...
 Autor komentarza: miller
Data: 25-05-2024 23:37:09 
@Ogar
Ty kurwa durniu, cieciu malinowy.

Nasz boks nie pójdzie w górę póki chłopaki nie wezmą się za robotę - trening boksu. Ja wiem że to ciężkie a oni są leniwi, łatwiej iść do przodu i zgrywać kozaka Tysona. To wolą te lenie. Bo powtarzanie 1000 razy tego samego ćwiczenia sztuki bokserskiej jest bardzo męczące. Tego te lenie nie lubią.

Wolą szybkie rozwiazania. Łukasz nalezy do takich ludzi.
I tak się to skończyło właśnie.
 Autor komentarza: miller
Data: 25-05-2024 23:38:36 
Jak pojawia się nowy rzekomo prospekt, zawsze pytajcie najpierw o jego bakcground amatorski i jeśli był słaby - bardzo głęboko pytajcie a czemu? jak to? to na amatorach go lali a tu chce być mistrzem?
Jak kogoś bili na amatorach i sobie tam nie radził miejcie OGROOOMNE wstępne zastrzeżenia i podejrzenia co do takiego typka.

Bo to z czasem w boksie ZAWODOWYM WYJDZIE. Gwarantuje Wam.
 Autor komentarza: LesterMolester
Data: 26-05-2024 00:07:14 
Maciek "Polakos" Miszkin jest obiektywny. Jest obiektywny w swojej niewiedzy. Witaj Rafałku z nowym nickiem.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 27-05-2024 09:43:19 
Czego wy jedziecie po gościu. Tak jak każdy wiedział, jakie realne szanse ma Rózański w tej walce. To że oficjalnie obstawił jedyny sensowny scenariusz który mógłby dać Polakowi zwycięstwo to nie powód do krytyki, każdy jeden Pindera Bartosik Masternak i reszta szanownych ekspertów kierowała sie sercem nie rozumem, co jest zrozumiałe normalne i słuszne w takiej sytuacji.
Więc sobie nim gęby nie wycierajcie, zwłaszcza, że wbrew waszym krytycznym opiniom, to jest na prawdę człowiek który wie co mówi i nie wziął się z nikąd. W sumie po co ja strzępie ryja. Takie same półmózgi jadą po Teddym Atlasie, bo śmie mieć swoje zdanie i czasem nie trafi z typowaniem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.