WŁODARCZYK PO PORAŻCE RÓŻAŃSKIEGO: JESTEM W**Y! TO BYŁ BŁĄD!

- Gdybym mógł, wskoczyłbym do ringu i przegryzł Okolie tętnicę. Jestem bardzo wk***y. Łukasz też potrafi prz***ć, jego czas jeszcze się nie skończył - powiedział wściekły po porażce Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO), mocno mu kibicujący Krzysztof Włodarczyk, w przeszłości dwukrotny mistrz świata kategorii cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 25-05-2024 08:35:49 
Sam Diablo można powiedzieć Włodar się wkoorvił a to już nie są przelewki
Czyżby kolejny przeciwnik dla Okoliego to był by można powiedzieć Włodar ?
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-05-2024 11:08:27 
Można powiedzieć że gdybyś tam wskoczył to Okolie zrobiłby z tobą to samo. W prime Włodarczyk raczej też poległby.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 25-05-2024 14:10:00 
wywiady Krzyśka to zawsze brak klasy w samym sobie, tyle lat w mediach o on zawsze pospinany, sztuczny do bólu, plecący trzy po trzy
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 26-05-2024 16:01:11 
Kuba2, po chuj ten komentarz? Taki stary user. Przecież mógłbyś w tym czasie trochę wiedzy oddać i zarzucić coś ciekawego co Cię ostatnio zainteresowało zamiast dawać posty pod pudelkowym tematem.

BRAK KLASY? Kurwa zabiłeś mnie xD

Krzysio to jest gość, który powinien tatą nazywać Andrzeja Wasilewskiego, bo chyba nikt nie potrafi przebaczyć tego synowi co Andrzej potrafił. Takie zawody i ciągnięcie za jaja nawet w dołku i do teraz. Diablo to powinien uklęknąć i pocałować sygnet.

Piszesz o gościu, który dojeżdżał z Ursynowa na Bielany bez prawa jazdy X czasu i wpierdolił się swoim Golfem "erką" w Nowy Świat pod prąd gdzie ZAWSZE stoi policja (xD). Piszesz o braku klasy do gościa, który zostawił dobrą dziewczynę Gośkę Babilońską gdzie go Tomek wyswatał, bo mu wówczas "warszawskie kluby" wjechały i szukał siebie. Piszesz o kimś, kto mając taką promotorkę i warunki do robienia wszystkiego żalił się, że jedyne czego się dorobił to jakieś mieszkanie w Piasecznie i alimenty.

Sorry, że wyciągam taką prywatę, choć to żadna prywata, bo wszystko opisane w mediach, ale kuba2 Ty taki stary użytkownik podkreślasz brak klasy Diablo?

Okolie to by nawet przerwy nie potrzebował po odprawieniu Łukasza żeby Krzyśka odprawić jakby ten nagle wszedł do ringu, a on pierdoli o przegryzaniu tętnicy. Pewnie dlatego wyszedł ostatnio do ringu do freaka F2F i robił groźne miny do gościa z ulicy i lżejszego o parenaście kg.

Standard życia trzeba utrzymać - choćby w długach i "na szybko" w przypadku Diablo, ale trzeba. I Ty piszesz o braku klasy. Zalogowałem się i odpisałem, bo Ty się zalogowałeś, a Ty jaką masz wymówkę?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.