OKOLIE: KAŻDY CELNY CIOS BĘDZIE RANIŁ RÓŻAŃSKIEGO

- Poszukam nokautu! - mówi wprost Lawrence Okolie (19-1, 14 KO), który w piątkowy wieczór w Rzeszowie zaatakuje Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO) i jego pas WBC wagi bridger (101,6 kg).

- To walka szyta na miarę. Kiedy realizuję to, co zostało założone, zawsze kończy się to moim zwycięstwem przez nokaut. I tego poszukam również w piątek. To Różański będzie mnie gonił i szukał, a ja nie zamierzam zamknąć oczu i wymieniać z nim ciosów. Będę mądry w ringu, dobierając dobre ciosy w odpowiednim momencie. A kiedy będę trafiał, on będzie raniony. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy - kontynuował Brytyjczyk, olimpijczyk z Rio (2016) i były champion WBO kategorii cruiser (90,7 kg).

- Jestem na dobrej drodze, aby na wyjeździe zostać mistrzem świata dwóch kategorii. Naprawdę zbijając do kategorii cruiser traciłem dużo energii i siły. Teraz czuję się znacznie mocniejszy - dodał Okolie.

Wszystko o walce Różański vs Okolie znajdziecie w naszym serwisie specjalnym TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: flownote
Data: 22-05-2024 15:43:01 
Każdy celny cios ciosem raniącym to może gdybyś walczył ze smarkaczem.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 22-05-2024 18:42:56 
Rozanski zakonczy mu kariere, ale ludzie nadal Lukasza nie beda doceniac, bo przeciez pokona Okolie, ktorego rozbil CBS i w wielu innych walkach wygladal mizernie. Okolie pogubi sie w obronie pod presja Lukasza, dojdzie pewnie do otwartej wymiany i wierze, ze Okolie padnie ciezko znokautowany. Nie wiem co musi Lukasz zrobic, zeby kibice go zaczeli brac na powaznie, bo stylowo to bijok spod budki z piwem, ale caly czas dziala. Byl Ugonoh, nie byl faworytem, byl Szpilka, nie byl faworytem, Kownacki, Babic, we wszystkich tych walkach byl stawiany na pozycji underdoga. Styl robi walke i jestem przekonany, ze Okolie nie poradzi sobie z pressingiem Lukasza. Jeden i drugi bije mocno, ale wierze, ze to Lukasz wyjdzie zwyciesko.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 22-05-2024 19:54:00 
Z tym Kownackim oczywiscie mi sie poebalo, ale sam fakt, ze pokonal 3 zawodnikow z ktorymi faworytem nie byl.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 22-05-2024 21:52:18 
t4b4x0
Może masz i rację, ale ja na pewno tak nie powiem. Jeśli Różański pokona Okolie to będzie naprawdę wielki sukces.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.