WIDEO: SKRÓT WALKI USYK vs FURY

Aleksander Usyk (22-0, 14 KO) przeszedł do historii boksu. Zranił Tysona Fury'ego (34-1-1, 24 KO) i choć sam miał kryzysy w tej walce, wygrał i został bezdyskusyjnym królem wagi ciężkiej! Oto skrót pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 19-05-2024 08:57:25 
Undisputed najpierw. Unified potem, bo pasy znaczenia nie mają. Napisał historię i zobaczymy jak ta droga się zakończy, ale wczoraj/dzisiaj już wskoczył do TOP. Holy wyżej? Niżej? Przyjdzie czas na rozliczenie po zakończeniu kariery.

Czekam na rewanż, choć czerpiącym z rewanżu będzie bardziej zmotywowany zawodnik. Pytanie czy Furemu będzie się chciało. Nie wierzę w odrodzenie à la Rocky i trenowanie w głuszy. Big bear mógłby mu pomóc tak jak pomagał Lewisowi, tyle że Fury to nie jest ten rodzaj człowieka. Usyk dokonał rzeczy historycznej. Warto się nad tym zatrzymać i przemyśleć. To, że historia dzieje się na naszych oczach nie do każdego dociera, ale to się stało.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-05-2024 09:14:46 
Usyk królem boksu.

Wyrwał to zwycięstwo w wielkim stylu.

Ciekaw jestem czy poskładają do kupy roztrzaskanego cygana i rzeczywiście dojdzie do rewanżu. Kasa jest do wyciągnięcia wielka ale czy głowa mu wytrzyma?

Facetowi właśnie skończył się cały sposób na promocję swojej osoby od lat... Pobił go bowiem facet urodzony przez kobietę- w dodatku mały i brzydki królik xD

Ale to musi boleć. Unikał tego jak mógł ale w końcu go to dopadło bo niezależnie jak głośno krzyczysz że to "Twoja era" ten kozak z Ukrainy to zweryfikuje.
 Autor komentarza: Believer94
Data: 19-05-2024 09:24:06 
Z tym wielkim stylem bez przesady nie zdominował Tysona, nie licząc może końcówki dosłownie. Kurcze świetna walka była, Usyk zapisał się na zawsze jako jeden z najlepszych w historii.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 19-05-2024 09:29:28 
Walka dość równa, początkowo momenty miał Usyk, później zaczął dominować Fury wykorzystując swój zasięg, myślałem że Usyk już nie da rady. A tu jednak 9 runda zmieniła wszystko. Sędzia w sumie uratował Furego, nie wiem jak to jest z tym liczeniem na stojąco, można czy nie można? Walka pokazała że można, gdyby nie liny to Fury by upadł. Potem dał radę wrócić i Usyk nie miał wyraźnej przewagi. Część rund była remisowa, trudna do jednoznacznego wskazania któregoś z nich. Ostateczny split decision na korzyść Usyka to dobry werdykt.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 19-05-2024 09:35:19 
Jak liny ratują przed upadkiem to można. Bez ingerencji sędziego i tak by skończył na dupie za moment..
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 19-05-2024 09:37:04 
Obejrzałem sobie drugi raz i pokusiłem się o punktowanie już na spokojnie. Wg mnie Usyk w rundach wygrał 7-5 do tego punkt za liczenie
Nie lubię Furego, abstrahując od umiejętności bokserskich, jest dla mnie jednym z symboli tej patologii trawiącej dzisiejszy boks i nie spodziewam się po nim niczego innego jak podważania uczciwości wyniku sugestiami, że Usykowi dano zwycięstwo.
Czy da radę w rewanżu? Tu bardziej pytanie czy da radę zmotywować się do przygotowań - a nie od dziś wiadomo, że z tym u niego jest różnie. Ja uważam że nie, nie da rady utrzymać reżimu i albo przełoży termin, albo wyjdzie w dużo gorszej dyspozycji jak wczoraj
Chwała Usykowi, bo wczoraj zapisał się grubymi zgłoskami w historii boksu
 Autor komentarza: golabek
Data: 19-05-2024 09:54:43 
Ciężka walka, też miałem w rundach jakieś 7-5 Usyk. No walka mega, w pewnym momencie już się wydawało że Fury ma Usyka a tu 9 runda i bum. Trudny pojedynek dla obu. Obaj wybitni i najlepsi w swojej epoce. Oby Fury znalazł motywacje na rewanż.
 Autor komentarza: PiterParker
Data: 19-05-2024 12:48:03 
Usyk Król. Po 5-6 rundzie myślałem że Fury już go złamał i byłem pewny że Cygan do końca będzie kontrolował. Ale co zrobił Usyk to nie mam pytań. Rewanżu nie będzie, mit Furego upadł.
PS. Ciekawe co tam tera powie nasz canelo :) ekspert od siedmiu boleści .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.