ZAPOWIEDŹ: 51. MGPM OLKUSZ

Po jubileuszowym, 50 spotkaniu w historycznej Hali Hutnika >>>, dzieki stataniom Zarządu Bokserskiego Klubu Sportowego Olkusz i Artura Sikory widzimy się znów na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w jednym z dwudziestu miast biorących aktywny udział w projekcie.promującym dyscyplinęi  pokazując jak może rozwinąć się zawodnik. Lokalni działacze od dekady dają pole do zaprezentowania efektu wysiłku w cieniu sali treningowej pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem, a także dają wykazać się tym młodym, żadnym wiedzy i wyników szkoleniowców.

Cykliczna weryfikacja umiejętności przyniosła w minionym roku sukcesy medalowe podczas najważniejszych imprez mistrzoowskich we wszystkich kategoriach wiekowych. Za swoje trofea trzydziestu ośmu reprezentantów Małopolski otrzymało podziękowania i nagrody na podsumowującej rok Złotej Rękawicy Wisły Kraków 2023.

Zapowiedź włodarzy MZB na ten rok: - Mamy odważne plany i będziemy je systematycznie wdrażać w 2024 i kontynuwować w nadchodzących, co na kolejnych Igrzyskach Olimpijskich może przynieść skutek w postaci pierwszego po ponad 20 latach medalu IO, a medal ten będzie wywalczony przez reprezentantów Małopolski!

Zgłoszenia trwaja do 20 maja 2024 poprzez adres zbksolkusz@gmail.com

Zapraszamy na 51. Międzynarodowe Grand Prix (25.05.2024)  Hala MOSiR, ul. Wiejska 1a, Olkusz - DOJAZD >>>

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie Solne Miasto Wieliczka

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.