ZBIGNIEW RAUBO PRZED WALKĄ RÓŻAŃSKIEGO Z OKOLIE

Zbigniew Raubo zabrał głos w sprawie kolejnej walki Łukasza Różańskiego. Legendarny trener uważa, że mistrz świata może sprawić niespodziankę.

24 maja Różański stanie przed wielkim wyzwaniem. Ponownie wejdzie do ringu w rodzinnym Rzeszowie, żeby zmierzyć się z Lawrencem Okoliem. Polak będzie bronił tytułu WBC kategorii bridger, który zdobył rok wcześniej po znokautowaniu Alena Babicia.

Brytyjczyk jest zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem niż Chorwat i do niedawna był posiadaczem tytułu WBO w kategorii cruiser. Okolie pokonał aż trzech pretendentów z Polski. Wygrał z Nikodemem Jeżewskim, Krzysztofem Głowackim oraz Michałem Cieślakiem.

Na temat pojedynku przy okazji wywiadu dla FANSPORTU TV wypowiedział się trener Raubo, który przyznał, że Brytyjczyk jest faworytem na papierze, ale Różański jest w stanie zwyciężyć:


- Sam jestem zdziwiony..., ale gdyby słabego zawodnika, to wszyscy by mówili, że wziął kotleta. Faworytem jest Okolie, ale na papierze. Wszystko się w ringu może zdarzyć. Łukasz ma wyjść i boksować. Mimo że Okolie jest faworytem, to wcale bym nie skazywał na porażkę Łukasza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 13-04-2024 14:16:47 
Będzie to, co ze Szpilką - padnij powstań, z taką różnicą, że Okolie nie da się ubić.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 13-04-2024 14:47:36 
Co walka o mistrzostwo świata tak mydlą kibicom oczy, angole zapłacili za walkę za sędziów pewnie też wyjeżdżają z paskiem. Chciałbym to odszczekać ale Okolie przez KO
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-04-2024 22:36:11 
Okolie do czasów walki z CBSmithem wygylądał na dominatora.
A tu się okazało że wcale tak nie jest.

Różański ma swoje atuty ale ma też słabości.
Jeżeli będzie w stanie narzucić swój boks to moim zdaniem usadzi jakimś fajerwerkiem Okolie.
Ale Okolie to nie lamus...
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 13-04-2024 22:43:59 
Clevland
Byliam to potęga, nic Okoliemu nie ujęło.
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 14-04-2024 00:44:08 
SZKODA ŻE Badou ODPADŁ BO CHOĆ NA PAPIERZE MOCNIEJSZY TO CHYBA W RINGU OKOLIE WYDAJE SIĘ BYĆ DUŻO NIEBEZPIECZNIEJSZY OD SZWEDA.NIE PATRZEĆ PLS NA OSTATNIĄ WALKĘ W ANGLI Lawrencea BO...TAK MIAŁO BYĆ ! BARDZO ALE TO BARDZO CIĘŻKIE ZADANIE PRZED ŁUKASZEM ALE JAK TO ZROBI I WYGRA Z ANGOLEM TO CZAPY Z GŁÓW I WIELKI SKOK DO 'KASOWEJ' WALKI A O NASZY RODAKU ZROBI SIĘ DUŻO GŁOŚNIEJ NIŻ PO BABICIU CHOĆ WŁAŚNIE DZIĘKI TEJ WYGRANEJ ŁUKASZA NAD CHORWATEM ZOBACZYMY W POLSCE OKOLIEGO A JEST TO NIEBYWAŁY TALENT W TE BIERKI:) POZDRO NORMALNI !
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 14-04-2024 23:38:58 
Autor komentarza: kame69sennin Data: 14-04-2024 00:44:08
SZKODA ŻE Badou ODPADŁ BO CHOĆ NA PAPIERZE MOCNIEJSZY TO CHYBA W RINGU OKOLIE WYDAJE SIĘ BYĆ DUŻO NIEBEZPIECZNIEJSZY OD SZWEDA

Okolie ma killer instinct i zawziętość skurwysyna. Jack ma skillsy. Z kim chciałbyś walczyć? Ja z Jackiem.

Wiem, że jesteś kimś ze środowiska i ja bardzo ubolewam nad walką Różański-Okolie. Wolałbym żeby ten pas spuścił w kiblu i poszedł do ciężkiej z Whyty na przykład.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.