OKOLIE Z NOWYM TRENEREM NA MISTRZA WBC RÓŻAŃSKIEGO

Lawrence Okolie (19-1, 14 KO) w nowej wadze, z nowymi nadziejami, ale i nowym trenerem wyjdzie na Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO).

Przypomnijmy, że pogromca Polaków, były champion WBO kategorii cruiser, spotka się z rzeszowskim bombardierem w jego mieście 24 maja. Dla naszego rodaka będzie to pierwsza obrona pasa WBC wagi bridger, w której górny limit wynosi 101,6 kilograma.

Okolie wcześniej był związany z Shane'em McGuiganem, ale wymienił go na Javana "Sugar" Hilla. Po jakimś czasie doszło do starcia z Chrisem Billamem-Smithem, w którego narożniku stał właśnie McGuigan. I Okolie stracił pas WBO. Po tej porażce nie walczył i dopiero w Rzeszowie znów zamelduje się między linami. Ale już bez "Sugar" Hilla.

POD TYM LINKIEM ZNAJDZIESZ WSZYSTKO O WALCE RÓŻAŃSKI vs OKOLIE >>>

Od teraz szkoleniowcem Okolie jest uznany w Wielkiej Brytanii Joe Gallagher. Oby z mizernym skutkiem...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-03-2024 18:31:40 
Dobry trener na wagę złota, w szczególności przed weekendem.

https://www.youtube.com/watch?v=nV_yRuwBhoo
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 25-03-2024 22:02:29 
Robcie screeny, Rozanski zdemoluje Lawrenca. Okolie nic nie dadza jego warunki fizyczne, zasieg i ogolnie brudny styl boksowania. Lukasz na nim wymusi wejscie w otwarta wymiane i nie mam watpliwosci, ze Lukasz wyjdzie zwyciesko. Na naszym podworku jeszcze szanse z Okolie mialby Masternak i to duze. Ale Lukasz ze swoim stylem walki bedzie koszmarem dla Lawrenca, malo ktory potrafi zachowac chlodna glowe kiedy ktos on pierwszej sekundy idzie jak czolg. Okolie moze trafic jakas kontra, ale zobaczycie, ze Lukasz zrobi z Okolie to, co z ostatnimi rywalami. A po tej walce ludzie i tak Lukasza nie docenia.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-03-2024 12:13:12 
Fajny przeciwnik .. duży byk co teraz pewnie wniesie te sto kilo..cios ma, technicznie jest lepszy, zasięg ale Łukasz potrafi skrócić dystans a moc w łapie ma.. więc no wiadomo Łukasz nie za bardzo umie boksować.. ale za to umie się bić..i są duże szanse na KO w tej walce.. musi to jednak nastąpić w ciągu 6 rund.. potem szansę Okolie będą rosnąć..Jak dla mnie duży lepszy wybór od Małego Jacka i Lareny..Jak Łukasz wygra to poleca oferty ale rywali musi dobierać ostrożnie..bo taki Usyk to by zrobił sobie z tego 12 rund sparingu..ale jest kilka nazwisk w ciężkiej.. fajnie było by zobaczyć go z Whytem..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.