OKOLIE STRASZY RÓŻAŃSKIEGO: NIGDY NIE SPOTKAŁ SIĘ Z TAKĄ SIŁĄ!

Lawrence Okolie (19-1, 14 KO) tłumaczył się po utracie pasa WBO kategorii cruiser, że zbijanie do limitu 90,7 kilograma kosztowało go porażkę. Teraz ma być jeszcze groźniejszy dla rywali. Co na to Łukasz Różański (15-0, 14 KO)?

Bombardier z Rzeszowa, nasz jedyny obecnie mistrz świata, wystawi na szalę pas WBC kategorii bridger, w której górny limit wynosi 101,6 kilograma. Dla Łukasza będzie to pierwsza obrona tytułu, zdobytego rok temu po błyskawicznej demolce nad niepokonanym Alenem Babiciem. Pora, by przerwał czarną serię naszych rodaków w potyczkach z Okolie, który na igrzyskach olimpijskich w Rio (2016) odprawił Igora Jakubowskiego, a w gronie zawodowców bił kolejno Łukasza Rusiewicza (TKO 1), Nikodema Jeżewskiego (TKO 2), Krzysztofa Głowackiego (KO 6) i Michała Cieślaka (PKT 12).

Pojedynek odbędzie się 24 maja na gali Knockout Boxing Night 35 w Rzeszowie. Bilety dostępne POD TYM LINKIEM >>>

- Jestem podekscytowany możliwością przyjazdu do Polski i ponownego sprawdzenia się w walce wyjazdowej. Różański to dobry mistrz o wybuchowym, eksplozyjnym stylu boksowania, ale zamierzam zadać mu poważne rany. Nigdy nie miał do czynienia z kimś takim jak ja i z taką siłą - zapowiada bojowo nastawiony Brytyjczyk.

- Walczę na własnym podwórku, w swoim mieście, z byłym mistrzem. To fantastyczna walka, dla takich momentów ciężko trenowałem przez całe życie - ripostuje niepokonany Różański, który poza Babiciem ma na rozkładzie krajową czołówkę, z Arturem Szpilką (KO 1), Izu Ugonohem (KO 4) i Albertem Sosnowskim (KO 1) na czele.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 21-03-2024 18:25:01 
No powiem szczerze że przeciwnik mocny i medialny.. fajne zestawienie..Kto faworyt.. kurde nie za dużo wiadomo o naszym mistrzu w tym problem..wiem że stać go na KO w tej walce ale nie mam bladego pojęcie jaka jest jego forma od 3 lat.. kibicuje Łukaszowi..trudny rywal..
 Autor komentarza: JasonX
Data: 21-03-2024 18:34:54 
Mocna walka bedzie
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-03-2024 19:24:02 
Licze na Rozana, ale czuje ze jednak to beda max 3 rundy. Okolie owszem, zostal zweryfikowany, ale to wciaz parametryczny potwor. I po lekcji z CBS wyciagnal wnioski, potrenowal.

Dajesz Lukasz!!
 Autor komentarza: maddog
Data: 21-03-2024 19:51:28 
Babić tez wydawał się koniem a jednak dał się zaskoczyć a po wpierdolu nie protestował. Powiedzmy sobie szczerze, że Łukasz nie jest wirtuozem szermierki na pięści, ale jest pewny siebie i na pewno jest bardzo silny. Szpilman czy Ugonoh są lepsi technicznie od Łukasza a zbierali jednego i drugiego z podłogi. Nie sądzę by Okolie górował siłą fizyczną nad Łukaszem. Warunkami na pewno. Poza tym Okolie ma już porażkę na koncie, nie walczy u siebie w kurwidołku, może zlekceważy Polaka...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-03-2024 20:13:09 
Różański to czołg, taki T34 made in Poland, Okobolie to nie bokser tylko pająk. Billam-Smith bił go niczym młotek gwoździa i w końcu go wbił. Zakładając, że Różański kolejny raz będzie znakomicie przygotowany pomimo długiej przerwy, to na pewno będzie ciekawie i wszystko może się zdarzyć...
 Autor komentarza: VVD
Data: 21-03-2024 21:46:58 
To nie jest dobry przeciwnik dla Różańskiego, walka będzie brzydka
 Autor komentarza: Pismen
Data: 21-03-2024 22:13:03 
Historia Różańskiego już jest jak z filmu typu Rocky i wierzę, że to nie ostatni rozdział. Co z tego że oczy bolą jak się patrzy na jego technikę. Zimnoch to najlepiej ujął, że Różański nie potrafi boksować ale mnie znokautował. I kogo mu nie postawią naprzeciw, nieważne czy nie był w ringu rok czy prawie dwa lata jest ta sama melodia i brutalne lanie od tego Ogra. Tto jest prawdziwy ciężki z naprawdę ciężką ręką. Dla Okoliego taki zawodnik to stylowy koszmar, Łukasz wjedzie w pająka i wytrze nim ring. Wątpiłem w niego przed walką z babicem który był dla mnie wyraźnym faworytem, wątpiłem przed Izu ale więcej tego błędu nie popełnie, czas docenić gościa. Przed Szpilką to wiadomo było jak się to skończy hehe więc tam zaskoczenia nie było.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-03-2024 23:04:25 
Ja tez pisalem pod innym juz artykulem o tej walce. Okolie odbije sie od sciany, a to dlatego, ze styl robi walke. Jedyny ratunek to jakas celna kontra w chaotycznej wymianie, bo tak to bedzie wygladalo. Okolie nie zlapie rytmu, bo Rozanski ruszy od pierwszej sekundy, pogubi sie i pojdzie na wymiane, kto pierwszy trafi. CBs go sadzal 3 razy, Rozanski posadzi raz i juz nie wstanie. Gdyby Rozanski faktycznie boksowal, to bym postawil na Okolie przed czasem, ale tutaj boksowania nie bedzie, zero kalkulacji, Okolie nie zdazy nic zrobic, bo przy stylu Lukasza, traci swoje atuty. Tak to widze. Zero sensacji, niespodzianki, jesli wygra Lukasz. Dla mnie to walka 50-50, jesli wyjdzie poza 4 runde to wygra Okolie.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-03-2024 01:28:06 
VVD
Często nasz rację i fajnie piszesz z sensem.. ale niekoniecznie tak musi być jak mówisz.. Łukasz umie skrócić dystans a kopyto w łapie ma.. boję się trochę o jego kondycję i rdzę ale jeśli będzie w gazie Okolie tego wieczoru będzie mieć problem i przegra.. Łukasz musi popoprostu tu mieć plan B i C.. choć pewnie będą dążyć do planu A czyli szybkie KO.. wierzę ze Lukasz w gazie go może znokautowac.. ale nie będzie to spacerek..Okolie to trudny rywal ale w zasięgu naszego bombowca z Rzeszowa.. dajesz Łukasz.. max do 6 rundy musi być po robocie inaczej to przegrasz..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.