BENAVIDEZ I 'CZOŁG' DAVIS NA TEJ SAMEJ GALI?

Saudyjczycy robią doskonałe gale, ale za ich plecami nie zamierza zostać Al Haymon i już pracuje nad bardzo mocną rozpiską.

W ostatnią sobotę marca debiut gal z cyklu PBC na antenie Amazon Prime Video. Ta impreza nie rzuca jeszcze na kolana, ale wstępnie planowana na 15 czerwca gala - o ile wypali w takim składzie personalnym - już robi wrażenie.

To jeszcze nic pewnego, ale Haymon planuje w przekazie PPV umieścić dwie znakomite potyczki. W pierwszej z nich Gervonta Davis (29-0, 27 KO) miałby zmierzyć się w limicie wagi lekkiej z Frankiem Martinem (18-0, 12 KO). W drugiej, przeskakujący z kategorii super średniej do półciężkiej David Benavidez (28-0, 24 KO) miałby zawalczyć z byłym mistrzem świata tego limitu, Aleksandrem Gwozdykiem (20-1, 16 KO).

O wszystkim poinformował Jose Benavidez Sr, ojciec i trener Davida.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-03-2024 15:47:18 
Benavidez słabo się sprzedaje w PPV - z Andrade podobno sprzedał 60 tysięcy przyłączy, Davis bez konkretnego rywala też wcale nie musi być pod tym kątem rewelacyjny więc połączenie sił wydaje się być sensownym rozwiązaniem.
 Autor komentarza: JAx00
Data: 21-03-2024 16:19:39 
serio ? myslalem ze benavidez lepiej sie sprzedaje a wychodzi na to ze to zwykly noname, to nie dziwie sie ze Canalala go olal
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.