DAVIS ODMÓWIŁ BENNOWI, WALKA Z GARCIĄ CORAZ BARDZIEJ REALNA

Gervonta Davis (29-0, 27 KO) miał rzekomo dostać ofertę na walkę z Conorem Bennem (23-0, 14 KO), za którą zarobiłby od 15 do 20 milionów dolarów. Mimo wszystko nie przyjął zaproszenia do tańca.

"Czołg" pochwalił się, że zdjęto mu już "obrożę", czyli nadzór policyjny i znów może cieszyć się życiem. Ale właśnie minęło dziesięć miesięcy od jego ostatniej walki z Ryanem Garcią (KO 7), a wciąż nic nie wiemy o sportowych planach Amerykanina.

DANNY GARCIA GOTOWY NA WYJAZDOWĄ WALKĘ Z CONOREM BENNEM >>>

Eddie Hearn - promotor Benna, ujawnił, że Davis nie przyjął ich oferty na walkę, dlatego obecnie prowadzone są rozmowy z Dannym Garcią (37-3, 21 KO), ale także czterema innymi potencjalnymi przeciwnikami.

- W tym tygodniu rozpoczniemy oficjalne rozmowy z drużyną Garcii. Taki pojedynek mógłby odbyć się zarówno w Ameryce, jak i Wielkiej Brytanii - powiedział szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-02-2024 08:28:23 
Davis zgarnął 30 baniek z Garcia to za drobniaki już nie wychodzi, zresztą jeśli walka by miała być w pośredniej to dobrze, że jej nie wziął bo moim zdaniem mógłby wyglądać dość kiepsko w tej kategorii. Ciekawe jaka przyszłość go czeka bo mam wrażenie, że ta kariera trochę w martwym punkcie.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-02-2024 08:31:44 
Półśredniej*
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.