'CZOŁG' DAVIS Z OFERTĄ NA WALKĘ Z CONOREM BENNEM

Długa kolejka chętnych ustawia się do Conora Benna (23-0, 14 KO), uznając chyba, że jego sława i rozpoznawalność mocno wyprzedzają umiejętności bokserskie. Nawet sam Gervonta Davis (29-0, 27 KO) wyraził wstępne zainteresowanie taką potyczką.

A Eddie Hearn potrafi wyczuć pieniądze i dobre zestawienia. Dlatego szybko zareagował.

- Jeszcze dziś Davis dostanie od nas konkretną ofertę. Jego walka z Bennem mogłaby odbyć się na przełomie kwietnia i maja, wzbudzając duże zainteresowanie zarówno w Ameryce, jak i Wielkiej Brytanii. Dużo rozmawiam z "Czołgiem". To zawodnik wagi lekkiej, który boksował kiedyś w super piórkowej, walczył również w super lekkiej, lecz nigdy dotąd nie walczył w półśredniej. Gervonta to jeden z najlepszych pięściarzy zestawienia P4P i starcie z nim byłoby bardzo trudną przeprawą dla Conora. Z drugiej strony widoczna byłaby duża różnica warunków fizycznych. Davis byłby mniejszy, ale on potrafi łamać przeciwników - powiedział szef grupy Matchroom.

Benn w miniony weekend pewnie wypunktował niepokonanego wcześniej Petera Dobsona, z kolei mający problemy z prawem "Czołg" Davis pod koniec kwietnia zeszłego roku znokautował w siódmej rundzie Ryana Garcię.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 08-02-2024 15:16:30 
Chyba pora na likwidację przeżytku, jakim są kategorie wagowe. Tylko ograniczają. Trzeba je skasować i wtedy to będą walki, że ho ho! Davisa będzie można skonfrontować z Joshuą, Canelo od razu wyzwie Inoue a taki Tyson Fury bez kompleksów zacznie sapać do Crawforda. Proponując, że sam mu zafunduje szczudła albo drabinę, żeby Terence nie musiał wciąż faulować, bijąc poniżej pasa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.