ZAPOWIEDŹ WALKI ADAMA BALSKIEGO Z ARTUREM GÓRSKIM (WIDEO)

Już w najbliższą sobotę Adam Balski (18-2, 10 KO) zmierzy się z Arturem Górskim (8-1, 4 KO) w walce wieczoru gali KBN32: Kalisz, a stawką polsko-polskiej rywalizacji będzie pas WBC Francophone wagi bridger.

Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund. Dla słynącego z ringowych wojen Balskiego będzie to powrót na ring po rocznej przerwie. Górski w ubiegłym roku odniósł trzy zwycięstwa, pokonując m.in. niepokonanego Kubańczyka Cristiana Lopeza.

Dodatkowo swoje umiejętności zaprezentują w ringu: Paweł Stępień (18-1-1, 12 KO) oraz kaliszanin Miłosz Grabowski (6-0-1, 3 KO), który po raz pierwszy w profesjonalnej karierze zaboksuje w rodzinnym mieście. Miłosz zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Maciejem Drozdowskim (2-1-1). Do pierwszej walki pomiędzy tymi pięściarzami doszło podczas listopadowej gali w Zakopanem. Po czterech rundach sędziowie wypunktowali remis, który w obu narożnikach pozostawił uczucie niedosytu. Tym razem zawodnicy skrzyżują rękawice na dystansie sześciu rund.

Poniżej zapowiedź wideo sobotniej gali w Kaliszu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-01-2024 14:43:39 
Jeśli Balski ma to wygrać, to błagam niech to zrobi w dobrym stylu. Najgorsze co tam się może stać, to słaba walka, po której go przepchną jak z Radczenką czy Kubiszynem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.