ANTONIO TARVER WSKAZAŁ TOP 4 RANKINGU P4P

Emerytowany od lat Antonio Tarver (31-6-1, 22 KO) był wielką postacią wagi półciężkiej, a po wygranej trylogii z legendarnym Royem Jonesem stał się zawodnikiem na miarę P4P. A kto dziś należy do TOP 3 światowego boksu?

Mocno bijący mańkut, były trzykrotny mistrz świata dywizji półciężkiej, potem próbujący swych sił w cruiser i ciężkiej, został zapytany o trzech najlepszych bokserów zestawienia P4P. I wymienił czterech, nie mogąc się zdecydować z obsadą na najniższym stopniu podium. Oto jego wybory.

1. Terence Crawford (40-0, 31 KO)
2. Gervonta Davis (29-0, 27 KO)
3. Shakur Stevenson (21-0, 10 KO) lub Devin Haney (31-0, 15 KO)

Jak więc widać patriotyzm u "Magika" jest na najwyższym poziomie, bo w najlepszej czwórce zdołał pominąć takich asów jak Usyk czy Inoue. Ale przecież każdy ma prawo do własnej opinii, tym bardziej taki mistrz jak Tarver...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-01-2024 11:44:01 
Tarver, choć bardzo dobry to z deczka przyfarcił, bo i trafił na zkatabolizowanego Jones'a Jr. i ich trylogię przekuł w złoto budując na tym swoją renomę. Roy jeszcze ogarnął w bólach jakoś ich pierwsze starcie, ale potem zaczęła się już równia pochyła, trwająca o każdą walkę za dużo. A patriotyzm raczej podpada pod megalomanie, bo i nie od dziś wiadomo, że Kowboje nie widzą nic oprócz czubka swojego nosa. Taki przywilej, a właściwie przywara supermocarstwa.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 22-01-2024 11:53:12 
Wiesz, każdy z tej czwórki jakoś się broni, ale rzeczywiście kowboje są bezgranicznie zakochani w sobie.

Dlatego też śmieszyły mnie latami powtarzane bzdury, że to Michalczewski musi lecieć do USA, a Roy nie może lecieć do Niemiec. Jak pokazał najpierw rynek brytyjski, teraz bliskowschodni, nie ma czegoś takiego jak mekka boksu, jest po prostu pieniądz.

Może i dobrze, że nie dopytywali Tarvera o Usyka, bo jeszcze okazałoby się, że Usyk przegrałby z Dannym Greenem ;)
 Autor komentarza: golabek
Data: 22-01-2024 13:52:51 
O właśnie, ciekawe czy w dzisiejszych czasach hajsu u Arabów, doczekalibyśmy się walki Darka z RJJ :)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-01-2024 15:15:37 
"Jak pokazał najpierw rynek brytyjski, teraz bliskowschodni, nie ma czegoś takiego jak mekka boksu, jest po prostu pieniądz."

O, to, to.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-01-2024 15:34:15 
Jeżeli chodzi o osiągniecia to tylko Crawford i Haney sie tu bronia. Mimo, ze Davis i Stevenson to bardzo dobrzy zawodnicy to po prostu nie mozna ich stawiac wyzej niz Usyka, Inoue czy nawet Canelo. Mimo wszystko wybór Tarvera nie zaskakuje, zdecydowana wiekszosc czarnoskórych zawodnikow z USA to butni rasisci.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 23-01-2024 14:05:34 
A teraz wyobrazcie sobie ze pytaja bialego emertyowanego boksera o p4p a ten podaje Usyk, Fury, Bivol i Lomaczenko. Niby kazdy sie broni ale zaraz by bylo hurr durr rasizm.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.