WOJNA POLSKO-POLSKA - GÓRSKI DLA WRACAJĄCEGO BALSKIEGO

Obaj mają coś do udowodnienia, a kibice lubią walki polsko-polskie. Oto kolejne takie zestawienie, tym razem w daniu głównym gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu.

Impreza odbędzie się 27 stycznia, a w walce wieczoru wystąpi miejscowy bombardier - Adam Balski (18-2, 10 KO). W poprzednim rankingu federacji WBC Adam był klasyfikowany na drugim miejscu w rankingu kategorii bridger.

Dziś ogłoszono jego rywala. Naprzeciw Balskiego stanie Artur Górski (8-1, 4 KO), duży cruiser, który po pierwszej porażce zdążył odbudować się już czterema zwycięstwami. W stawce dziesięciorundowej walki będzie pas WBC Francophone na granicy 101,6 kg.

Pomiędzy linami zobaczymy również Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO), Pawła Stępnia (18-1-1, 12 KO) oraz innego pięściarza z Kalisza, Miłosza Grabowskiego (6-0-1, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 13-01-2024 23:31:11 
A Balski to nie miał przypadkiem (po raz nie wiadomo już który) kończyć kariery?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-01-2024 01:21:36 
Miał, ale zapewne dostał pytanie "zawalczysz za 20 koła" odpowiedzial "no spoko, ten, moge".

Dla mnie decyzje Balskiego sa niezrozumiale (no chyba, ze ma jakies problemy zdrowotne to wtedy konczenie kariery jest logiczne). Gosc jest calkiem solidny, po porazce z Babicem powinien odcinac kupony i trzaskac sie na zmiane w PL (z bumami, w sumie dwoch zaliczyl) i UK (jako zawodnik stawiajacy opor, nie wykluczone ze z pozytwynymi niespodziankami) - do tej pory zarobilby na pol mieszkania, Wasilewski mialby zawsze jakiegos rezerwowego. Dodatkowo Adam jest do tej pory wysoko w Bridger (bida waga, ale zawsze cos) wiec można go tam pchać w eliminatorach.

Ciezko powiedziec co z tym chlopakiem, bo o ile wirtuozem to on nie jest to jest twardym "chlopakiem z podworka, ktory wie co jest pięć" ;) i boksowac tez cos potrafi, problemem Balskiego zawsze byla goraca glowa ale motoryka szeroko pojeta to jego atut, technika tez nie prymitywna. Ogółem: bardzo solidny cruiser, moze bez szans na majstra ale z duzymi szansami zeby szlajac sie w okolicach top20 i z farta dostac title lub chociaz eliminator.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 14-01-2024 05:06:35 
A Polski Lodzik ?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 14-01-2024 09:57:24 
Polski lodzik już Był..
Tak trafny komentarz Marcina..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.